Deze hele zomer lijkt wel oktober.quote:
Ah.. goed dat je dit ff meldt!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 18:44 schreef danos het volgende:
Vanavond weer! Hilarische speurtocht in portugal en terugblik op oostduitse camping.
Dat is lekker goedkoop voor de omroepen hequote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:22 schreef Injetta het volgende:
Ik heb het idee dat het al de hele tijd najaar is en de herhalingen op alle netten zijn eindeloos.
Sommige dingen zijn nog van dit voorjaar en meteen al weer herhaald.
Echt idioot die zomertv. Het lijkt elk jaar belabberder te worden. Terwijl de meeste mensen die met vakantie gaan toch echt niet langer dan 2 tot 3 weken gaan. Maar die zomer tv. duurt wel 3 maanden of zo...
Goed idee... *flesje pakt!*quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:33 schreef Spaghettivreter het volgende:
Ik zit er klaar voor met een heerlijk koud biertje
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:34 schreef Karina het volgende:
Ah goed begin, op de bonnefooi vertrekken.
natuuurlijk zulke prachtige meubels zijn altijd ontzettend gewild!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:37 schreef Igen het volgende:
Zouden ze onderzoek hebben gedaan of Portugezen ook wel op die meubels zitten te wachten?
Vast wel, ze zijn goed voorbereid zo te zienquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:37 schreef Igen het volgende:
Zouden ze onderzoek hebben gedaan of Portugezen ook wel op die meubels zitten te wachten?
Dat waren Andre en Henka.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:32 schreef Karina het volgende:
De leukste vind ik nog altijd die 2 jongelui die een restaurantje op Kreta (?) begonnen.
ach een likje verf en het is weer als nieuw!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:42 schreef Karina het volgende:
Gelukkig, dat huis is tenminste goed onderhouden
jij zegt het! ik dacht steeds, hij lijkt om iemand maar ik kwam er niet op...quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:45 schreef OProg het volgende:
Die vent doet me een beetje aan Emiel Ratelband denken.
Kasten verkopen via internetquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:46 schreef Injetta het volgende:
Maar als ze een huis gaan huren.... wat gaan ze dan voor werk doen??
Hans Teeuwen ook wel wat weg van :pquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:46 schreef alors het volgende:
[..]
jij zegt het! ik dacht steeds, hij lijkt om iemand maar ik kwam er niet op...
Meubeltjes verkopen aan arme Portugezen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:46 schreef Injetta het volgende:
Maar als ze een huis gaan huren.... wat gaan ze dan voor werk doen??
ook wel ja, zeker met die zachte gquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:46 schreef danos het volgende:
[..]
Hans Teeuwen ook wel wat weg van :p
Dat vonden ze niet mooi genoeg... En ze hadden geen 6 ton...quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:48 schreef Karina het volgende:
Ik snap het niet? Ze gaan die huren en verbouwen, maar dat andere huis dan?
Oh ik dacht dat ze nu iets wilden gaan huren en ondertussen dat andere ook nog verbouwen, zoiets.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:49 schreef Injetta het volgende:
[..]
Dat vonden ze niet mooi genoeg... En ze hadden geen 6 ton...
Leuke vakantie voor jongetjes.. huizen kijken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:49 schreef waxmask het volgende:
Wat saai voor die kinderen....ze vervelen zich dood!
Ze zeiden ook iets van 'vlakbij Spanje'. Dat is voor Portugese begrippen dus echt compleet in de middle-of-nowhere, dus dat blijft ook saai voor hun.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:49 schreef waxmask het volgende:
Wat saai voor die kinderen....ze vervelen zich dood!
quote:
Jaquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:52 schreef waxmask het volgende:
Ik wil die ouders aftuigen...is dat vreemd?
Bedankt. Morgen kijken op gemist dan want het is al aardig op dreef geloof ik.quote:
Ze hebben alleen nog maar huizen bekeken hoor..quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:53 schreef Staal het volgende:
[..]
Bedankt. Morgen kijken op gemist dan want het is al aardig op dreef geloof ik..
ze hebben alleen nog maar wat huizen bekeken hoorquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:53 schreef Staal het volgende:
[..]
Bedankt. Morgen kijken op gemist dan want het is al aardig op dreef geloof ik..
Mambo nr5 , en dan moeten ze er nog 30....quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:53 schreef Karina het volgende:
Gezellig stadje, lekker veel volk op straat.
Naprater...quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:53 schreef alors het volgende:
[..]
ze hebben alleen nog maar wat huizen bekeken hoor
Wat betekent dat??quote:
Zo dat 3 ton opleveren?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:55 schreef Spaghettivreter het volgende:
Spullen verkopen op de rommelmarkt
Ik dacht aan Hans Teeuwen!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:46 schreef alors het volgende:
[..]
jij zegt het! ik dacht steeds, hij lijkt om iemand maar ik kwam er niet op...
Mooie analysequote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:54 schreef OProg het volgende:
Die vent is zo iemand die eerst zijn studie verneukte en vervolgens ook bij geen enkel bedrijf het langer dan een jaar uit wist te houden aangezien het zo iemand is dat binnen een bedrijf niemand weet wat je aan hem hebt. Echter begint hij met zijn positieve inslag telkens vol enthousiasme opnieuw.
Zij is een doos uit een familie met geld die nooit veel heeft gedaan, geen normaal beeld van de wereld heeft en helaas uit kwam bij een vent zonder hoge succesfactor.
Zij komt in ieder geval uit een rijke familie, werd toenstraks verteld.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:57 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Ik dacht aan Hans Teeuwen!
Ben benieuwd naar hun werkelijke verhaal. Redelijk berooid, mAr volgens mij wel van goede komaf.
Ja en meubelsquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:57 schreef Injetta het volgende:
Meubels verkopen via een meubelshowroom???? Dan moeten ze dus toch ook nog een bedrijfsruimte gaan huren?
Oh ja....quote:
En de taal lerenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:58 schreef Injetta het volgende:
[..]
Oh ja....![]()
![]()
Ze hadden toch beter een paar jaar in Nederland samen kunnen werken en heel erg sparen??
Ja, kijk toch ook al mee.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:53 schreef alors het volgende:
[..]
ze hebben alleen nog maar wat huizen bekeken hoor
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
Godverdomme... zit ik naar "Ik blijf hier" te kijken ofzo?
LOLquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
Godverdomme... zit ik naar "Ik blijf hier" te kijken ofzo?
ja anticlimaxquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
Godverdomme... zit ik naar "Ik blijf hier" te kijken ofzo?
Maar ze moesten juist veel betalen aan die belastingdienst.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:00 schreef Spaghettivreter het volgende:
Maar misschien krijgen ze wat terug van de Belastingdienst!
dat mag ik wel hopen jaquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:01 schreef Duderinnetje het volgende:
En die Niek is gewoon Arjan Ederveen.
Dit was de uitzending niet waard. Ik ben ook weleens in Italië naar appartementen gaan kijken, tijdens mijn vakantie..quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 21:01 schreef Injetta het volgende:
[..]
Maar ze moesten juist veel betalen aan die belastingdienst.
Is dit het allemaal wel waard? Wat allemaal? Ze zijn 1 keer met vakantie geweest en hebben 4 huizen bekeken..
Wel een droom, maar niet heel erg goed in bedenken hoe je dat waar moet maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |