7%NLFOK werkte de laatste keer nog wel.quote:Op zondag 21 augustus 2011 17:16 schreef UncleSam het volgende:
[..]
Dat klopt ze hebben veel kortingscodes ongeldig gemaakt voor oa de categorie tablets.
die zijn tof zeg!quote:Op zondag 21 augustus 2011 17:11 schreef AlphaBravoCharlie het volgende:
kan niet kiezen tussen:
Great white shark black
Bull shark black
Bull shark red
Wie van jullie heeft er een?
Toen begon het al te kriebelen...quote:Op donderdag 19 mei 2011 13:04 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Nee, maar zou dan voor de looks én kwaliteit gaan dan ook (en niet óf/of).
Maar zoals je al zei, smaken verschillen.
Deze lijken trouwens ook erg gaaf...
http://shop.ebay.com/i.ht(...)sop=15&_stpos=&gbr=1
quote:Op woensdag 10 augustus 2011 10:50 schreef shiznuts het volgende:
Kutje... kom ik net thuis van werken, postbode gemist. Was waarschijnlijk óf m'n horlogebandpintool of de horloge zelf (Ebay: Shark LED watch).Nou ja, morgen maar eens zien dan.
[..]
Toen was het dan zo ver...quote:Op donderdag 11 augustus 2011 15:34 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Was het horloge.Helemaal cool! Nu heb ik alleen ook die pinadjuster nodig.
Korte impressie:quote:Op donderdag 11 augustus 2011 15:51 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Er zijn meerdere shops op eBay die ze verkopen. Japans MOVT-werkje met LED tijdweergave achter de backplate.
› http://www.ebay.com.au/it(...)-WATCH-/180636344746
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:29 schreef shiznuts het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ringt draait. De 'gesp' zit met een extra 'secure lock' die je eroverheen klikt nadat je hem al gesloten hebt. Op de analoge tijdinstelknop is de haai verwerkt. Het enige is dat de hele achterplaat mee lijkt te bewegen als je die knop aantrekt. Voor nog geen ¤15,- zeker wel in orde in ieder geval. Qua bouw een stuk beter weer dan wat ik had (Curren 8056). En al helemaal dan die Japanse MOVT V6 van Ebay die z'n secondewijzer verloor en waarvan de lak van de draaiknop vervaagde.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:29 schreef shiznuts het volgende:
[..]Mijn alternatieve voorkeur:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ringt [quote]Op donderdag 11 augustus 2011 19:15 schreef shiznuts het volgende:
Dat kaartje dat erbij zit heeft de (exacte) vorm van een bankpasje (let wel: lage hoek van voren, dus wat dichterbij de camera zit wordt groter weergegeven dan iets vers). Hij is ong qua omtrek gelijk aan de Curren, misschien een milimeter groter. De verhouding tot m'n Seiko is dan alweer wat duidelijker. Het verschil zit 'em echter voornamelijk in de dikte (hoogte) omdat er natuurlijk het nodige in zit verwerkt vanwege de LED-achtergrond en functies. Ik heb best dunne polsjes. Zo los erom ziet 'ie er niet zo gigantisch uit hoor, valt echt mee.Misschien een dezer dagen mijn pintool binnen, kan ik 'em kortwieken zodat 'ie past.
quote:Op vrijdag 12 augustus 2011 15:30 schreef shiznuts het volgende:
Die vond ik weer niks. Veel te 'bulky' en 'non-standard' voor mijn smaak.
Dan eerder deze: http://www.ebay.com.au/it(...)&hash=item2c5e88ac96
[..]The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
Ik heb dit ook gehad ding werkte gewoon prima voor z'n 3 branduren met protected batterijen en in 1 keer plop..als ie nu aangaat kan je er gewoon inkijken omdat ie gewoon bijnnaa niet meer brand. Is al jaar geleden dus geen aandacht meer aan besteed maar kan ik wel weggooienquote:Op maandag 22 augustus 2011 08:21 schreef monkeybrain het volgende:
Krijgen we de komende weken bergen Smurfen producten?![]()
Mijn mega power zaklamp is al kapot![]()
Beetje vreemd, het licht ging ineens uit en daarna was het alleen maar heel zwak. Even gechecked of de protection van de accu's was ingeschakeld etc. etc. Daarna vloog ineens de tailcap knop naar binnen, deze is dus losgeschoten.
Nu weet ik dus niet of de tailcap het probleem is of dat het boeltje is gefrituurd door de hitte. Langer dan 15 minuten op HIGH gaat niet lukken of je hand kan naar Beverwijk. Op MEDIUM 25 minuten, tijdens deze test ging het boeltje dus kapot.
Misschien maar op zoek naar een wat minder krachtig model dat bruikbaar is in de praktijk![]()
Ik zat nog te twijfelen, fenix tk41 of een goedkope Chinese... Ik had beter moeten weten.quote:Op maandag 22 augustus 2011 08:28 schreef kloink het volgende:
[..]
Ik heb dit ook gehad ding werkte gewoon prima voor z'n 3 branduren met protected batterijen en in 1 keer plop..als ie nu aangaat kan je er gewoon inkijken omdat ie gewoon bijnnaa niet meer brand. Is al jaar geleden dus geen aandacht meer aan besteed maar kan ik wel weggooien
Wat heb je gekochtquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:30 schreef nathan3020 het volgende:
Eindelijk mijn pakketje binnenZo maar even openmaken.
Dat klopt jaquote:Op maandag 22 augustus 2011 10:37 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Jack heeft nu lighttake onder zijn hoede ofniet?
Daarvoor was het dealperfect en popbuying?
Top, dankje.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:44 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Dat klopt ja
Hij heeft naast Lightake ook Zarmark (Taobao order site)
don't do it. wat een prullen. alleen maar ergernis. ze zijn misschien wel degelijk maar werken gewoon niet (ik vergelijk t met t bedieningsgemak van een officieel androidtoestel.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:46 schreef Byte_Me het volgende:
Heeft er iemand ervaring met chinese android toestellen? Voor zo'n 120 euro heb je iets met capacitief scherm, multitouch, 800x400+ resolutie, wifi, GPS, quadband, etc. Alleen lijkt 3G er lang niet altijd op te zitten. Maar hoe degelijk zijn zulke toestellen? want garantie heb je natuurlijk weinig aan als je je telefoon naar azie moet sturen.
zoiets
en dan nog niet eens gesproken over de accu duur van die dingen...quote:Op maandag 22 augustus 2011 11:10 schreef mcwops het volgende:
[..]
don't do it. wat een prullen. alleen maar ergernis. ze zijn misschien wel degelijk maar werken gewoon niet (ik vergelijk t met t bedieningsgemak van een officieel androidtoestel.
jack heeft zarmark niet.. hij is alleen een manager en het aanspreek punt ofzo, vertelde me hij laatst.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:44 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Dat klopt ja
Hij heeft naast Lightake ook Zarmark (Taobao order site)
Ja, Jack is maar een speelpop, maar dat was hij ook al bij dp,popquote:Op maandag 22 augustus 2011 11:38 schreef Downstar het volgende:
[..]
jack heeft zarmark niet.. hij is alleen een manager en het aanspreek punt ofzo, vertelde me hij laatst.
ook regelde hij altijd Taobao orders af( bij hem kon je mooi onderhandelen) maar dat doet hij tegen woordig niet meer.
je móet nu contact zoeken met jelly, want die heeft het baantje van kyle weer overgenomen.....
snap je t nog? :p
Ik had dus 2x 80mm fan besteld waarvan er 1 defect was, heb ik refund voor beide gekregen... ook goed natuurlijkquote:Op zondag 21 augustus 2011 12:42 schreef Martijn93 het volgende:
[..]
Geregeld krijg refund voor de defecte fanBIC
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |