Net zoals je op bepaalde 80 wegen ook makkelijk 100 kan rijden of op bepaalde 60 wegen 80. Tussen Nunspeet en Harderwijk zit een provinciale weg waar de snelheid verlaagd is naar 60, schiet totaal niet opquote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:45 schreef Purdey het volgende:
Is die Graafseweg in Nijmegen serieus 50?!
Over zulke wegen heb ik het dus, daar kan je mákkelijk iets harder rijden.
Heel Nijmegen is 50. Zelfs wegen waar je vroeger 100 mochtquote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:45 schreef Purdey het volgende:
Is die Graafseweg in Nijmegen serieus 50?!
Over zulke wegen heb ik het dus, daar kan je mákkelijk iets harder rijden.
Jup, daarom rij ik dus altijd lekker doorquote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:27 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee gekTrials
[..]
Dat slaat echt nergens op iddAls die wegen vergelijkt met de gevaarzetting van andere 50-km wegen (zebrapaden e.d.) dan klopt er iets niet
Maar zal wel weer met geluid en milieu te maken hebben
Ja, en kijk maar uit. Op diverse kruisingen staat flitspalen (stad in en uit al op vier kruisingen) en ze controleren regelmatig met statiefjes/voertuigen. Kom je er wel eens?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:45 schreef Purdey het volgende:
Is die Graafseweg in Nijmegen serieus 50?!
Over zulke wegen heb ik het dus, daar kan je mákkelijk iets harder rijden.
In Ede zit ook zo'n punt ja, en dan kom je net van een 80-weg af en ga je bergaf onder een brug door en dan FLITS. Heel gemeen.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 09:55 schreef Purdey het volgende:
@Mikkie Nee, ik kom nooit in Nijmegen. Ik woon in het grote boze Westen
Gelukkig weet ik aardig waar de flitspalen staan. Alhoewel ik ook zo stom ben soms om gewoon door te karren bij zo'n paal.
Op de president Rooseveltweg in Rotterdam passeer je op een gegeven moment een metrobaan bij halte Graskruid. Uiteraard staan daar ook stoplichten. Veel mensen gooien het gas erop als het licht nog op groen staat, maar precies 5 meter ofzo voor die stoplichten staat ineens een flitspaalIk vrees dat ik daar nog weleens de mist in ga.
Wat een nazi praktijken. De bedenkers van dit soort ideeën hadden niet misstaan, een aantal decennia geleden.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
In Ede zit ook zo'n punt ja, en dan kom je net van een 80-weg af en ga je bergaf onder een brug door en dan FLITS. Heel gemeen.
Welk punt bedoel je dan?quote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:01 schreef CherryLips het volgende:
[..]
In Ede zit ook zo'n punt ja, en dan kom je net van een 80-weg af en ga je bergaf onder een brug door en dan FLITS. Heel gemeen.
Als je vanaf de snelweg/vanuit Wageningen onder de Stadspoort Ede binnenrijdt, daar zitten stoplichten en volgens mij ook een flitspaal, maar misschien dat die de andere kant op gericht staat.quote:
Ah, daarquote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:15 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als je vanaf de snelweg/vanuit Wageningen onder de Stadspoort Ede binnenrijdt, daar zitten stoplichten en volgens mij ook een flitspaal, maar misschien dat die de andere kant op gericht staat.
Geen idee of er veel ongelukken gebeuren. Ja vorig jaar knalde ik bijna op een bejaarde die zag dat je daar 50 mocht en toen maar keihard op de rem trapte. Dat moet ook eigenlijk wel ls je daar ineens 50 wil rijden, maar hij overdreef een beetjequote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:16 schreef L0we het volgende:
[..]
Ah, daar. Dat zit wel een eindje vanaf die berg hoor!
. Is dat niet een kruispunt waar vrij veel ongelukken gebeurden?
En er staan er zelfs 2 volgens mij...
quote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:08 schreef Purdey het volgende:
[..]
Wat een nazi praktijken. De bedenkers van dit soort ideeën hadden niet misstaan, een aantal decennia geleden.
Beide flitspalen staan bij kruispunten. Ik vind het een prima idee, heb vaak genoeg gehad dat mijn licht op groen stond, en er nog even een gek over het kruispunt heen stoof.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:19 schreef Mikkie het volgende:
In de categorie nazi-punten scoort Nijmegen helaas ook hoog:
Zie honderd meter voor u: de snelweg.
Ik laat mn gas vaak los als ik onder de stadspoort vandaan kom, dan rij ik 50 bij de stoplichtenquote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:23 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Geen idee of er veel ongelukken gebeuren. Ja vorig jaar knalde ik bijna op een bejaarde die zag dat je daar 50 mocht en toen maar keihard op de rem trapte. Dat moet ook eigenlijk wel ls je daar ineens 50 wil rijden, maar hij overdreef een beetjeMaar je moet dus bijna remmen voor de stoplichten, ook als ze op groen staan
. Ik neem meestal het ventweggetje vlak voor de brug, dus ik kom er niet vaak.
quote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:46 schreef Purdey het volgende:
Weet je Cherry, ik ga het ook gewoon zeggen: Ik heb je gemist in dit topic. De vrouwelijke balans is weer hersteld
Dan rij ik gewoon te hardquote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:49 schreef L0we het volgende:
[..]
Ik laat mn gas vaak los als ik onder de stadspoort vandaan kom, dan rij ik 50 bij de stoplichten. Waarschijnlijk ga ik daar binnenkort dagelijks voorbij komen, ga vanmiddag kijken naar ene huisje in Ede
DM je wel ffquote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:50 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dan rij ik gewoon te hard
Waar ga je kijken? Of mogen we niet offtopic?
Wat een onzin. Dat kruispunt is nu eenmaal ingericht op 50 de situatie is er nu naar, de stoplichten zijn zo ingesteld, daar zul je het mee moeten doen. Ik vind het een beetje kortzichtig om te denken dat ze dat 'zomaar' doen, en ze gelijk 'nazi-punten' toe te kennen.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 10:50 schreef Mikkie het volgende:
Bekijk de hele Google Maps locatie eens: het kruispunt is zo overzichtelijk als je een kruispunt maar kan hebben. Bovendien staat 50 meter ervoor nog een stoplicht dus wordt alles al gereguleerd. En als je het dan ivm veiligheid goed vindt dat ze voor rood licht flitsen, okee, maar een snelheidlimiet van 50km/h controleren terwijl je 100m verderop 120 mag? Dat gaat echt een stap of twintig te ver.
Twijfelgeval, dat welquote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:19 schreef Mikkie het volgende:
Jullie vinden dat geen naaipaal?Goed, dan vrees ik dat we het op flitspaalgebied niet snel eens zullen worden
Vooral omdat die lichten altijd tegelijkertijd groen worden. De essentie van die paal is dat je groen hebt, gas geeft om snelheid te maken voor de snelweg, en dan geflitst wordt. Als je je dan niet genaaid voelt weet ik het ook niet meer.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:25 schreef Piles het volgende:
[..]
Twijfelgeval, dat wel![]()
Maar het probleem is niet de paal of kruising, maar de maximumsnelheid op die weg. Als die gewoon 70 was geweest, inclusief kruising en flitspaal, dan is er niks aan de hand
Alhoewel, nu ik nog een keer kijk, het zijn 2 kruisingen na elkaar. Dan is er iets voor te zeggen om 'm 50 te houden. Al zou ik de paal dan een kruising eerder zetten (dus als je van de brug af komt).
De essentie van de paal is juist dat mensen nog géén snelheid maken, en het tweede kruispunt juist niet met een noodgang overknorren. Daarnaast, waarom moet je daar al snelheid maken? Tot de snelweg is het gewoon bebouwde kom hoor, en mag je dus maar 50quote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:33 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Vooral omdat die lichten altijd tegelijkertijd groen worden. De essentie van die paal is dat je groen hebt, gas geeft om snelheid te maken voor de snelweg, en dan geflitst wordt. Als je je dan niet genaaid voelt weet ik het ook niet meer.
En maximumsnelheden zijn in heel Nijmegen een probleem. Op die grote wegen zijn het voor mij meer richtlijnen dan regels.
Ik bereken dat per tank. Bij een tankbeurt gooi ik de tank helemaal vol en zet ik de tripcomputer op nul. Na een kilometer of vierhonderd tank ik weer, en zie ik hoeveel liters erbij kunnen. Dan deel ik de gereden afstand door het aantal liters, en voilá: mijn verbruik.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 05:26 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Meesterlijke bak, die wil ik ook nog wel eens rijden.
[..]
Misschien nog een keer een rijlesje nemen om het in de vingers te krijgen?
[..]
Tel je dat per maand of per tank? Ik kwam er van de week achter, na een jaar m'n auto te hebben, dat ie bij 125 op de cruise nog best zuinig is. Dat was me oprecht nog niet bekend, omdat meestal direct het gas erop gaat. Ik zag nu aan het theoretisch verbruik en de te rijden km's echter dat het best loont om niet vol door te gassen.
Je kunt het kruispunt prima overzien dus als je daar met 60 of 70 overheen gaat is er niks aan de hand. Het geheel is zo ingericht dat juist als je optrekt voor de snelweg, je net te hard langs die paal boemelt. Zo'n naailocatie.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:52 schreef L0we het volgende:
[..]
De essentie van de paal is juist dat mensen nog géén snelheid maken, en het tweede kruispunt juist niet met een noodgang overknorren. Daarnaast, waarom moet je daar al snelheid maken? Tot de snelweg is het gewoon bebouwde kom hoor, en mag je dus maar 50.
Dat doe ik normaal gesproken ook, da's het meest betrouwbaar. Maar m'n boordcomputer zit er meestal bijna niets naast, dus dat kan ook prima. Het moest ook wel even zo, want ik ga niet puur om het verbruik te berekenen na 150km weer tanken, maar ik ga ook niet 1.100km lang 125 op de cruise rijdenquote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:58 schreef Zuunigerd het volgende:
[..]
Ik bereken dat per tank. Bij een tankbeurt gooi ik de tank helemaal vol en zet ik de tripcomputer op nul. Na een kilometer of vierhonderd tank ik weer, en zie ik hoeveel liters erbij kunnen. Dan deel ik de gereden afstand door het aantal liters, en voilá: mijn verbruik.
Ik tank elke vierhonderd kilometer, omdat ik zeker weet dat ik dat nog kan halen op 64 liter. Mijn brandstofmeter is een beetje onbetrouwbaar.
Ja, maar zolang er geen borden staan die het eind van de bebouwde kom aangeven ben je toch een beetje simpel als je dan al gas gaat geven?quote:Op donderdag 25 augustus 2011 14:00 schreef Sjoegerd het volgende:
Elke flitspaal is toch een naaipaal?
Hier hebben we er ook één. Rij je van een rotonde af, omgeving ziet er uit als einde bebouwde kom. 100 meter verder staat een flitspaal en nog eens 100 meter verder pas het bord dat je de kom uitrijd
Zeg dat tegen m'n moederquote:Op donderdag 25 augustus 2011 14:02 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, maar zolang er geen borden staan die het eind van de bebouwde kom aangeven ben je toch een beetje simpel als je dan al gas gaat geven?
Veel mensen gaan er de mist inquote:Op donderdag 25 augustus 2011 14:02 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, maar zolang er geen borden staan die het eind van de bebouwde kom aangeven ben je toch een beetje simpel als je dan al gas gaat geven?
Die gaat toch op een gegeven moment wel over in 70? (en daarna zelfs in snelweg = 120)quote:Op woensdag 24 augustus 2011 18:25 schreef Mikkie het volgende:
Of deze, ook fijn.... Dan ga je wel anders denken over snelheidslimieten.
Oneens, ik ken zat kruispunten die prima overzichtelijk zijn, maar waar mensen het toch presteren zich kapot te rijden tegen een mede-weggebruiker.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:59 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Je kunt het kruispunt prima overzien dus als je daar met 60 of 70 overheen gaat is er niks aan de hand. Het geheel is zo ingericht dat juist als je optrekt voor de snelweg, je net te hard langs die paal boemelt. Zo'n naailocatie.
Zo ver van tevoren snelheid maken is prima, dat doe ik ook vaak zat, maar ik weet wel dat dat officieel niet mag, en daarnaast zijn er zat weggebruikers waarvan de oogkleppen opgaan op het moment dat ze snelheid gaan maken. Het is zuur, maar zulk soort maatregelen worden genomen omdat er een paar zotten bijzitten die nu eenmaal niet zo best kunnen rijdenquote:Je kunt mij niet wijsmaken dat je dit een goede controleplek vindt; er zijn zat plekken waarbij controle zinvoller is. Dit is echt bullshit. Er liggen niet eens fietspaden bij en het geheel is gewoon vlak: er kan alleen verkeer van rechts komen en dat kan je zien. Bovendien: als 100m verderop de snelweg begint, vind ik het niet meer dan logisch dat je al snelheid maakt.
Ik snap niet zo goed dat je het opeens op de man gaat spelen, het gaat over de plaatsing van flitspalen, en het gedrag van 'het verkeer' in het algemeen.quote:Of rij je altijd 80 op de provinciale weg en ga je bovenop de rem staan als je ter hoogte van het bord bebouwde kom bent?
Van 70 naar 80 naar 120, ja. Maar het is gewoon een baggerstuk. En ja, op de brug en in de stad heb ik er geen problemen mee want daar is het smal, maar dit stuk slaat nergens op.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 14:08 schreef Anne het volgende:
[..]
Die gaat toch op een gegeven moment wel over in 70? (en daarna zelfs in snelweg = 120)
Ik kan me dat stukje op de brug wel voorstellen en richting de stad ook. Drukkiedruk, smal, wirwar.
Ik wil helemaal niet op de man spelen, maar ik snap het gewoon niet. Je kijkt vooruit, ziet het bord 'snelweg' en maakt vaart, omdat het prima kan. En het maakt echt niet uit of je die vaart tien meter eerder of later maakt, maar de gemeente vindt kennelijk van wel en dat irriteert me mateloos.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 14:12 schreef L0we het volgende:
[..]
Oneens, ik ken zat kruispunten die prima overzichtelijk zijn, maar waar mensen het toch presteren zich kapot te rijden tegen een mede-weggebruiker.
[..]
Zo ver van tevoren snelheid maken is prima, dat doe ik ook vaak zat, maar ik weet wel dat dat officieel niet mag, en daarnaast zijn er zat weggebruikers waarvan de oogkleppen opgaan op het moment dat ze snelheid gaan maken. Het is zuur, maar zulk soort maatregelen worden genomen omdat er een paar zotten bijzitten die nu eenmaal niet zo best kunnen rijden.
[..]
Ik snap niet zo goed dat je het opeens op de man gaat spelen, het gaat over de plaatsing van flitspalen, en het gedrag van 'het verkeer' in het algemeen.
Maar nee, absoluut niet, net zo min ik perse 120 wil rijden op het moment dat ik op die manier de snelweg oprij.
Ik snap het punt wel wat je wil maken, maar de gemeente heeft besloten dat dat nu eenmaal zo werkt, omdat de situatie op de kruising daar waarschijnlijk aanleiding toe gaf.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 14:41 schreef Mikkie het volgende:
Ik wil helemaal niet op de man spelen, maar ik snap het gewoon niet. Je kijkt vooruit, ziet het bord 'snelweg' en maakt vaart, omdat het prima kan. En het maakt echt niet uit of je die vaart tien meter eerder of later maakt, maar de gemeente vindt kennelijk van wel en dat irriteert me mateloos.
Sterker nog, er zijn gewoon richtlijnen voor de afstanden van radarapparatuur tot een verandering van de snelheidslimiet, en die worden hier aan de kant geschoven onder het mom van 'gevaarlijke kruising'. Terwijl er echt veel gevaarlijkere kruisingen zijn in Nijmegen, controleer daar dat. Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat dit ding er vooral staat om te cashen.
Da's dan ook wel veel. Meer dan 80 euro kreeg ik er laatst niet in... en dat vond ik al meer dan genoegquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 08:40 schreef JDude het volgende:
Gisteren voor 199 euro diesel getankt. Had beter bij de truckpomp kunnen gaan staan.
Dat is best normaal ja.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:22 schreef Saninl het volgende:
Bedankt voor de reacties
Onder de motorkap kan je gewoon de grond zien?! Er zit geen bodemplaat in? Is dat normaal?
Bij oudere en goedkopere auto's wel ja. Hoe duurder en hoger je in de segmenten komt, hoe meer afwerking er isquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 13:22 schreef Saninl het volgende:
Bedankt voor de reacties
Onder de motorkap kan je gewoon de grond zien?! Er zit geen bodemplaat in? Is dat normaal?
Valt zo'n ding nou onder personenauto's of niet? Ik zag er namelijk eentje laatst 120 op de snelweg rijden. Dacht dat ze maar 90 mochtenquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 10:00 schreef JDude het volgende:
[ afbeelding ]
Was zo'n gevaarte, inclusief extra grote tank die bijna leeg was. Ging ruim 146 liter in.
90 sowieso niet toch, dat is auto+aanhanger tegenwoordig.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:13 schreef monsterd. het volgende:
[..]
Valt zo'n ding nou onder personenauto's of niet? Ik zag er namelijk eentje laatst 120 op de snelweg rijden. Dacht dat ze maar 90 mochten
Ik vermoed alleen een boete voor het niet dragen van de gordel. Verzekeringtechnisch kan het nog wel eens vervelend worden als er wat gebeurtquote:
Je mag er met een B-rijbewijs in rijden en theoretisch mag je er 120 mee. In de praktijk rijdt 100-110 prettiger met zo'n gevaarte. En als 'ie flink beladen is rij ik zelfs wel eens gewoon met het grote vrachtverkeer mee.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:13 schreef monsterd. het volgende:
[..]
Valt zo'n ding nou onder personenauto's of niet? Ik zag er namelijk eentje laatst 120 op de snelweg rijden. Dacht dat ze maar 90 mochten
Mijn auto is ouder dan ikzelf, dus de luxe van een boordcomputer heb ik niet. BMW e30, jwz.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 13:59 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat doe ik normaal gesproken ook, da's het meest betrouwbaar. Maar m'n boordcomputer zit er meestal bijna niets naast, dus dat kan ook prima. Het moest ook wel even zo, want ik ga niet puur om het verbruik te berekenen na 150km weer tanken, maar ik ga ook niet 1.100km lang 125 op de cruise rijden
quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 00:08 schreef Hitomi het volgende:
Ben me net op de terugweg om de auto terug naar m'n pa te brengen helemaal de tering geschrokken
Reed mijn straat uit, een bocht om.. vliegt de deur openGelukkig ver genoeg van een paaltje af en niemand naast me, dus ben naar buiten gehangen en heb 'm dichtgetrokken. Ik had daarna wel even het gevoel alsof mijn hart de deur uit was gevlogen. Ben me echt helemaal dood geschrokken. Daarna ook bijna op de rotonde een fietser voor z'n sokken gereden, puur door de schok nog. M'n benen trilden ook helemaal.
Dus ik dat melden bij m'n pa thuis: "oh, ja, de klink wil nog wel eens naar buiten blijven staan als je de deur open doet.." En daar laat ie ook niet even naar kijken ofzo![]()
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:25 schreef Hitomi het volgende:
Dat was wel eventjes spannend met dat bed in mn dooie hoek..
Een schets van hoe de auto ingeladen was:
[ afbeelding ]
De pakketten gingen tot halverwege boven de passagiersstoel, dus vriendlief mocht achterin zitten. We dachten dat de achterbank in delen neerklapbaar was, maar niet dus, daar kwamen we pas achter tijdens het inladen van het spul, dus vriendlief heeft op de neergeklapte achterbank gezeten met zijn rug tegen mijn stoel aan.
Hoe strafbaar is dit eigenlijk?
Ik weet het niet. Je vervoert in elk geval een persoon op een op dat moment niet-bestaande zitplaats, dus dat is al bijzonder tricky en onveilig. Maar ook die lading is niet handig. Ik weet niet wat je erin had liggen, maar bij een noodstop kan zo'n hoog geladen, niet vastgelegd pakketje naar voren vliegen. En dan kan het nog relatief licht zijn, maar met genoeg krachten zoals die bij een aanrijding vrij komen kunnen die behoorlijke schade veroorzaken. In het minste geval een blauwe plek, in het ergste geval, als het een beetje lomp is en gewicht heeft: een gebroken nek.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:38 schreef Piles het volgende:
[..]
Ik vermoed alleen een boete voor het niet dragen van de gordel. Verzekeringtechnisch kan het nog wel eens vervelend worden als er wat gebeurt
De lading (een bed) zat met een lang stuk touw erom heen gewikkeld vastgebonden aan de grepen aan het plafond en de deuren zodat bij bochten het niet opzij zou lazeren, ook met een stuk touw voorlangs zodat indien er een noodstop zou zijn de lading niet door de voorruit zou schieten. Uiteraard weet ik niet hoeveel krachten dat touw zou houden in het geval van een aanrijding uiteraard. Vriend zat niet voorin, dus bij een noodstop zouden de pakketjes niet tegen z'n hoofd lazeren o.i.d, daar zou ik of een ontzettend scherpe bocht voor moeten maken en het touw zou moeten knappen, of over de kop moeten slaan.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 16:56 schreef Mikkie het volgende:
[..]. Ik snap het wel: als je dat weet let je erop en laat je het niet repareren. Maar voor anderen is het wel schrikken ja
.
[..]
[..]
Ik weet het niet. Je vervoert in elk geval een persoon op een op dat moment niet-bestaande zitplaats, dus dat is al bijzonder tricky en onveilig. Maar ook die lading is niet handig. Ik weet niet wat je erin had liggen, maar bij een noodstop kan zo'n hoog geladen, niet vastgelegd pakketje naar voren vliegen. En dan kan het nog relatief licht zijn, maar met genoeg krachten zoals die bij een aanrijding vrij komen kunnen die behoorlijke schade veroorzaken. In het minste geval een blauwe plek, in het ergste geval, als het een beetje lomp is en gewicht heeft: een gebroken nek.
Auwquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 19:05 schreef Rensjebree het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maandag maar even een schaderapport laten maken!
[ afbeelding ]
Gewoon voor de lol...quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 19:08 schreef Piles het volgende:
[..]
Auw
En wat doet die hand in je grille?
Ja dat was een flinke klap.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 19:13 schreef Piles het volgende:
Wat is er gebeurd dan?Flinke klapper geweest, of niet?
Ik vrees het ook ja. Toch zonde, dat je misschien altijd heel zuinig op je auto bent, en dat je dan door een of andere lompe doos je auto kwijt bent. Zou er behoorlijk ziek van zijn.quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:36 schreef Mikkie het volgende:
Gezien het feit dat 't een oude Jetta is, gaat dit een TL worden. Bumper, framepje, twee koplampen, motorkap (gezien de buiging van het frame heeft de kap ook een vervorming nu) en met een beetje pech nog wat extra schade achter/onder dat frame en bumper...dat kan zo'n bak nooit meer waard zijn.
Bumpers in carrosseriekleurquote:Op zondag 28 augustus 2011 12:50 schreef Kadooosh het volgende:
Vriendin van mij zoekt een renault express, is dit een beetje goeie koop?
http://link.marktplaats.nl/474847187
Zijn er nog bepaalde dingen waar je moet opletten specifiek voor dit model?
Kogelvrij, vervoert heiligenquote:Op zondag 28 augustus 2011 12:50 schreef Kadooosh het volgende:
Vriendin van mij zoekt een renault express, is dit een beetje goeie koop?
http://link.marktplaats.nl/474847187
Zijn er nog bepaalde dingen waar je moet opletten specifiek voor dit model?
Nou ja, ze zal zich vast heel kut voelen en het niete xpres hebben gedaan :p *denkt aan eigen karma*quote:Op zondag 28 augustus 2011 14:33 schreef Purdey het volgende:
[..]
Ik vrees het ook ja. Toch zonde, dat je misschien altijd heel zuinig op je auto bent, en dat je dan door een of andere lompe doos je auto kwijt bent. Zou er behoorlijk ziek van zijn.
Haha, dit was gewoon jou oudere versie. Zo'n guitig oud dametje, in een automaat die het gas met de rem verwisseld. Maar voor deze actie zou jij niet eens oud hoeven zijnquote:Op zondag 28 augustus 2011 17:55 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nou ja, ze zal zich vast heel kut voelen en het niete xpres hebben gedaan :p *denkt aan eigen karma*
Leuk ding! Wil ze perse een combi (met raampjes)? of is een dicht model ook oke?quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:50 schreef Kadooosh het volgende:
Vriendin van mij zoekt een renault express, is dit een beetje goeie koop?
http://link.marktplaats.nl/474847187
Zijn er nog bepaalde dingen waar je moet opletten specifiek voor dit model?
economisch zal hij wel tl worden verklaard..quote:Op zondag 28 augustus 2011 12:36 schreef Mikkie het volgende:
Gezien het feit dat 't een oude Jetta is, gaat dit een TL worden. Bumper, framepje, twee koplampen, motorkap (gezien de buiging van het frame heeft de kap ook een vervorming nu) en met een beetje pech nog wat extra schade achter/onder dat frame en bumper...dat kan zo'n bak nooit meer waard zijn.
oops, das een vervelende lijst. Losse delen zijn nog niet zo erg, maar de voorbalk is minder prettig.quote:Op maandag 29 augustus 2011 11:58 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
economisch zal hij wel tl worden verklaard..
Motorkap is gelukkig nog recht zo ver ik heb kunnen zien.
wat stuk is:
- bumper
- binnenbalk bumper
- Koplamp
- Voorfront
- Grill
Valt toch wel mee?quote:Maar pleuris wat een geregel om even een schadenrapportje te kunnen laten maken.
Ik mag vanmiddag weer fijn bellen met de verzekering van de tegenpartij.
Nou ja omdat ik zelf maar wa verzekerd ben moest ik via de tegenpartij een expert laten komen (fbto) Ik heb gister de auto afgezet bij de schadehersteler voor een rapport.quote:Op maandag 29 augustus 2011 14:15 schreef L0we het volgende:
[..]
oops, das een vervelende lijst. Losse delen zijn nog niet zo erg, maar de voorbalk is minder prettig.
[..]
Valt toch wel mee?
Schadehersteller uitzoeken waar je leuke afspraken mee kan maken, daarna bellen met verzekering voor een schade-expert, rapport op laten maken, auto laten fixen.
Zo heb ik het ook gedaan, het rechttrekken van de carrosserie heb ik uiteindelijk als enige laten doen door de schadehersteller, dat kostte me een fractie van het uitgekeerde bedrag. Daarna heb ik hem verder zelf opgeknapt.
Krijg je genoeg terug van de verzekering om hem weer helemaal op te bouwen?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 08:01 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Nou ja omdat ik zelf maar wa verzekerd ben moest ik via de tegenpartij een expert laten komen (fbto) Ik heb gister de auto afgezet bij de schadehersteler voor een rapport.
Ik krijg de auto vandaag weer terug en bouw ik hem weer op!
550 eurotjes... krijg ik net te horen!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 08:46 schreef L0we het volgende:
[..]
Krijg je genoeg terug van de verzekering om hem weer helemaal op te bouwen?
Das redelijk netjes denk ikquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:21 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
550 eurotjes... krijg ik net te horen!
Ik trek het zelf recht.. Kost alleen wat weerstand van de boom!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:59 schreef L0we het volgende:
[..]
Das redelijk netjes denk ik. Rechttrekken zal rond de 2-300 euro komen?
Ja, dat kan natuurlijk ook... Ben benieuwd of je het een beetje recht krijgt...quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:07 schreef Rensjebree het volgende:
[..]
Ik trek het zelf recht.. Kost alleen wat weerstand van de boom!
Stond je ook voor het stoplicht?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 19:18 schreef Purdey het volgende:
Nieuwe baan, waar ik met de auto heen kan. Vind het nu al niet leuk meer. Drie kwartier gedaan over een ritje wat volgens Google Maps 10 minuten duurt. De metro klinkt heel erg aantrekkelijk weer.
Rotondes, 5 stuks in 1 wegquote:
nou alles heb ik er vanmiddag afgehaald... alleen is het te krom om nog recht te trekken..quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:27 schreef L0we het volgende:
[..]
Ja, dat kan natuurlijk ook... Ben benieuwd of je het een beetje recht krijgt...
1996 RT Alize, 1.8. Is ook verder helemaal niets mis mee en heb enkele maanden geleden bij aankoop meteen de d-riem laten doen, alleen de auto is nu overbodig omdat de Micra ook te gebruiken is.quote:
259200 is wat ik me kan herinneren van vanochtend, 9200km geleden de riem vervangen. Auto is metallic groen, standaard alize uitvoering dus ook climate control, elektrische ramen en spiegels (al gaat links niet omhoog en omlaag, dus met de hand) en rijdt als een schipquote:Op woensdag 31 augustus 2011 01:03 schreef Mikkie het volgende:
Hoeveel heeft dat ding gelopen en wat moet ie opbrengen? Heel misschien is een kennis van me wel geïnteresseerd.
quote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:39 schreef FalleNk810i het volgende:
Zie je ook niet vaak zulke schuurvondsten, echt vet zo onaangeroerd in een schuur voor 23 jaar!
http://auto.marktplaats.n(...)dit-weekend-weg.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |