Het zijn in elk topic weer dezelfde oogklep-users, die gasten komen echt nooit ergens buiten, ja vast in noord-groningenquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:40 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Nou volgens de vaste ontkenners op FOK! is er niets aan de hand.
Ik snap ook niet dat die buurtbewoners dit verzinnen.
Welke Posts en welke users in dit topic , ben toch benieuwd.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het zijn in elk topic weer dezelfde oogklep-users, die gasten komen echt nooit ergens buiten, ja vast in noord-groningen.
Ik word zo moe van die ontkenners die blaten dat het allemaal niet waar is... waar wonen die mensen?
Als je iets beters weet moet je dat zeggen, maar die bewoners weten het niet meerquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:34 schreef Irakeesje het volgende:
[..]
laatste ben ik met je eens, er wordt teveel gepikt van die straatratten. maar of dit de oplossing is?
Nu keer een meerderheid zich ook tegen een minderheid. De bewoners gaan dat omdraaien. Ik kan dit soort dingen wel toejuichen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:50 schreef De_Nuance het volgende:
Dit klinkt allemaal heel stoer en tof maar dit zijn gevaarlijke dingen.
Nederland is dit soort dingen niet gewend.
Maar knokploegen zijn gevaarlijk, raciale spanningen ook. Helemaal als een meerderheid zich keert tegen een minderheid.
Je moet het zeker aanpakken. Maar het moeten geen Afrikaanse militie tegen militie toestanden worden.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:51 schreef ems. het volgende:
Er zijn zoveel dingen gevaarlijk. Gevaarlijker lijkt mij wegkijken.
Klik dan op de bron, slome duikelaarquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:59 schreef kLowJow het volgende:
Oud nieuws: Buurt duldt overlast Marokkaanse hangjongeren niet langer
Als ik vandaag een artikel schrijf over het droogleggen van de Noordoostpolder blijft het oud nieuws.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:01 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Klik dan op de bron, slome duikelaar
Hebben honger, denk ik.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:40 schreef Chooselife het volgende:
Zaterdag nog getuige van een mocro vs. mocro gevecht.
Die hebben echt een agressie-probleem met z'n allen. De wanhoop en onmacht spatte er vanaf. Het ging totáál nergens over.
In die wijk zijn Marokkanen niet in de minderheid.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:50 schreef De_Nuance het volgende:
Dit klinkt allemaal heel stoer en tof maar dit zijn gevaarlijke dingen.
Nederland is dit soort dingen niet gewend.
Maar knokploegen zijn gevaarlijk, raciale spanningen ook. Helemaal als een meerderheid zich keert tegen een minderheid.
Inderdaad... het moeten Nederlandse militie tegen marokanen worden.... Ik hoop echt dat Helmond een voorbeeld gaat stellen voor de rest van Nederland.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:53 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Je moet het zeker aanpakken. Maar het moeten geen Afrikaanse militie tegen militie toestanden worden.
Hiervoor hebben we een overheid, die faalt nu dus helaas.
Dan maakt het vast niet uitquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:09 schreef Gia het volgende:
[..]
In die wijk zijn Marokkanen niet in de minderheid.
Het wordt niet voor niets 'klein Marokko' genoemd.
Triest dat het zover moet gaan komen. Triest van die kutmocrotjes, maar nog triester van het theedrinkend tuig met je softe aanpak.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:10 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Inderdaad... het moeten Nederlandse militie tegen marokanen worden.... Ik hoop echt dat Helmond een voorbeeld gaat stellen voor de rest van Nederland.
Tuurlijk wel, eerst wat rumoer creëren om vervolgens onder de steun van de bevolking even 'te rauzen'. Pas als ze dit doen zonder eerst de sympathie van het volk te winnen werkt het averechts.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:50 schreef Piye het volgende:
Ik vrees dat dit grootspraak is, want wees eerlijk als je echt van plan bent met een knokploeg wat kutmarokkaantjes in elkaar te timmeren is er natuurlijk geen enkele reden om dit eerst aan te kondigen in de media. Het zou wel mooi zijn als ze mijn ongelijk gaan bewijzen.
Nou ik hoop dat ze het doorzetten, maar toch vermoed ik dat velen niet bereid zullen zijn hun straf te accepteren. Die paar maandjes cel waar altijd over geklaagd wordt zijn voor een huisvader toch een stukje langer dan voor iemand "van de straat".quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:55 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, eerst wat rumoer creëren om vervolgens onder de steun van de bevolking even 'te rauzen'. Pas als ze dit doen zonder eerst de sympathie van het volk te winnen werkt het averechts.
Noordgroningen 4 life homiequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het zijn in elk topic weer dezelfde oogklep-users, die gasten komen echt nooit ergens buiten, ja vast in noord-groningen.
Ik word zo moe van die ontkenners die blaten dat het allemaal niet waar is... waar wonen die mensen?
Nouja, de aandacht hebben ze in ieder geval.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:46 schreef Wokkel het volgende:
Er gaat natuurlijk helemaal geen knokploeg komen, dit is gewoon een schreeuw om aandacht zodat de media komen kijken.
Vervolgens moet de burgemeester wel reageren, iets wat hij al die tijd niet adequaat heeft gedaan.
Over een maandje is alles weer zoals het was, met als verschil dat de autochtone knokploeg bedenkers een fikse waarschuwing van de politie te pakken hebben dat ze in de gaten worden gehouden.
Welkom in Nederland.
Dit geeft alleen maar aan dat de groep de dienst uitmaakt en de politie niets kan doen. Je kunt niet verwachten dat twee surveillanten in een auto een groep van 30 man uit elkaar haalt. Blijkbaar heeft de politie niet de capaciteiten om hierop te reageren?quote:Een samenscholingsverbod is van kracht maar de politie rijdt langs groepen soms zo groot als 30 mensen en doet niks
Helemaal verkeerd, de politie moet de rust bewaren en verder niets.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 13:02 schreef HeyFreak het volgende:
[..]
Nouja, de aandacht hebben ze in ieder geval.
[..]
Dit geeft alleen maar aan dat de groep de dienst uitmaakt en de politie niets kan doen. Je kunt niet verwachten dat twee surveillanten in een auto een groep van 30 man uit elkaar haalt. Blijkbaar heeft de politie niet de capaciteiten om hierop te reageren?
Zet eens een speciale politieeenheid op voor dit soort probleemgebieden. Gebruik de marreschoussee desnoods. De normale politie wordt weggehoond, dan maar wat militairen erin...
Wat dus nog maar eens onderschrijft met wat voor een debiele bevolkingsgroep je te maken hebt, eentje die met een gebruiksaanwijzing voor gedragscodes komt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 13:10 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Helemaal verkeerd, de politie moet de rust bewaren en verder niets.
Staat die groep daar dus met 30 man dan is het onzinnig om daar een peloton ME op af te sturen. Geen burgemeester die zijn vingers daaraan zal branden, dan escaleert de boel naar een oncontroleerbare situatie. Deze slappa aanpak vertaalt zich weer in het feit dat die jongeren precies weten wat ze wel en niet kunnen doen en hierbij steeds een stukje verder over de grens gaan.
Alle andere nationaliteiten laten vertrekken en groot hek er omheen. Problem solved.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:09 schreef Gia het volgende:
[..]
In die wijk zijn Marokkanen niet in de minderheid.
Het wordt niet voor niets 'klein Marokko' genoemd.
Zit jij de hele dag in een bunker 50 meter diep? Gezien je wereldvreemde kijk op zaken en laffe houding...quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 10:34 schreef remlof het volgende:
[..]
Ben jij ook zuidmediterraans? Gezien je agressieve haantjespost.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |