Belachelijk. Politie + leger inzetten.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:21 schreef Darklight het volgende:
Er wordt nu geen traangas ingezet, er is zelfs geen politie
Zit er trouwens in Nederland niet voor praktisch elke winkelruit 's nachts een hekwerk? Valt me op dat het bijna allemaal open vitrines zijn daar...quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:21 schreef Glazenmaker het volgende:
Die winkeliers daar zijn wel helden trouwens. Er zijn al lui die hun ramen aan het vervangen zijn terwijl de rellen 300 meter verderop nog doorgaan
Sarinquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Traangas wel lijkt me. Of waar was jij aan het denken?
Neuh, totaal niet.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:22 schreef Aron7120 het volgende:
[..]
Zit er trouwens in Nederland niet voor praktisch elke winkelruit 's nachts een hekwerk?
Totaal niet relevant dit. En wat kunnen die allochtonen eraan doen dat ze hier zijn? En niet geloven in een mc-samenleving is ook zo'n onzin. Dat is net zo iets als niet geloven dat de lucht blauw is. Er zijn mensen met meerdere culturele achtergronden in dit land --> Dit is een multicultureel land. De term betekent niets meer dan dat.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:18 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Mjah, voor mij speelt etniciteit wel mee. Ik geloof niet in een multi-etnische samenleving. Dat is altijd gedonder. Ik voel me persoonlijk ook niet verplicht om het allemaal maar goed te vinden omdat Nederland een koloniaal verleden heeft. Wat kan ik eraan doen wat er ver voor mijn geboorte gebeurd is?
Je weet wat een allochtoon is? En dat niet alle groepen een probleem zijn?quote:Natuurlijk zitten er ook een hoop allochtonen bij. Die heb je altijd, helemaal in de huidige gedibiliseerde samenleving. Die mag men wmb in een heropvoedingskamp stoppen. Dat is onze verantwoordlijkheid. De allochtonen mogen terug. Mogen ze hun gejatte LCD ook nog van me meenemen.
Er zijn meerdere foto's van waar die hekken gewoon opengebroken zijn. Maar het zijn wel allemaal van die rolluikachtige dingen. Niet van die zware hekken die veel winkels hier hebben. Maar het is daar ook niet het centrum he. Denk dat in de gemiddelde winkelcentrum het hier niet veel beter is.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:22 schreef Aron7120 het volgende:
[..]
Zit er trouwens in Nederland niet voor praktisch elke winkelruit 's nachts een hekwerk? Valt me op dat het bijna allemaal open vitrines zijn daar...
Nou, in steden? Bijna overal hangt wel een rolluik voor. Niet dat dat wat helpt gezien de filmpjesquote:
Njah, veel zaken hebben het ook wel natuurlijk. Maar wat je ook ziet is die rolluiken, met een beetje geweld krijg je die wel weer omhoog. Normaal gesproken beginnen inbrekers daar natuurlijk niet aan omdat het zo'n teringherrie geeft, maar nu kan dat wel.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:23 schreef Aron7120 het volgende:
[..]
Damn dan woon ik in een slechte buurt denk ik.
In Gouda hebben de meeste winkels ook rolluiken hoor.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:23 schreef Aron7120 het volgende:
[..]
Damn dan woon ik in een slechte buurt denk ik.
Hmm ja oke, goed punt.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Njah, veel zaken hebben het ook wel natuurlijk. Maar wat je ook ziet is die rolluiken, met een beetje geweld krijg je die wel weer omhoog. Normaal gesproken beginnen inbrekers daar natuurlijk niet aan omdat het zo'n teringherrie geeft, maar nu kan dat wel.
quote:Thanks to all the brave men patrolling the streets. One shop window broken but police and residents present
Turken laten niet over zich heen lopen. Jammer dat de Britten het wel een beetje over zich heen laten komen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:26 schreef Travelm8 het volgende:
Supporting the MET ?? Support your local Turks too ! :-
from twitter :- Dalstonpeople
RT @justlyndsay Sounds like Dalston owe their Turkish residents a massive thanks for standing up and protecting their community #londonriots
39 minutes ago
RT @paullewis: Kingsland Road chaotic as Turkish men attack other, predominantly black youths with sticks, metal and bricks. #hackney
1 hour ago
Onzin natuurlijk. Die Turken staan allemaal bij elkaar. Een klein gedeelte is makkelijk te verdedigen. Maar over de stand breed wordt het vrij lastig.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:30 schreef 16meter het volgende:
[..]
Turken laten niet over zich heen lopen. Jammer dat de Britten het wel een beetje over zich heen laten komen.
Ah, de relschoppers hadden honger gekregen?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 01:30 schreef 16meter het volgende:
[..]
Turken laten niet over zich heen lopen. Jammer dat de Britten het wel een beetje over zich heen laten komen.
Jij zit op het moment toch niet in Londen? Ik zit op het moment in Notting Hill en op wat gemoer in Queensway na is er niet veel hier in de buurt. Wel poltie op en neer maar dat is niet ergerlijk.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |