abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_100355354
Op 02-06-2011 heb ik bij de Gamma een tuinpaviljoen gekocht.

Toen ik op 14-07-2011 ’s middags terug kwam van mijn werk, wam ik tot de ontdekking dat het tuinpaviljoen omver is gewaaid, waarbij de bevestigingspunten zijn `geknakt'.

Aangezien hierdoor het paviljoen niet meer naar behoren kan functioneren, heb ik naar de Gamma gebeld.

De dame die mij te woord stond, wist niet direct een antwoord te geven en beloofde na consult met de fabrikant terug te bellen.

Aldus geschiedde, echter met een teleurstellend antwoord. Zij gaf namelijk aan dat ik in verband met de stormwaarschuwing, ik het doek van het paviljoen af diende te halen.
Aangezien ik dat niet gedaan had, valt het mankement buiten de garantie en dien ik mijn verzekeringsmaatschappij te benaderen.

Zij gaf tevens aan dat het verwijderen van het doek volgens de fabrikant erg makkelijk is.

Van dit antwoord antwoord werd ik niet blij. Daarbij stuit ik ook op een aantal praktische problemen:

-Had ik vanochtend om 06:00 uur, voordat ik naar mijn werk ging, het doek moeten verwijderen? (hetgeen helemaal niet makkelijk gaat, en waar op zijn minst een schroevendraaier bij nodig is)
-Als het in de loop van de dag harder gaat waaien, moet ik mij dan naar huis haasten?
-In de handleiding van het tuinpaviljoen, staat nergens aangegeven dat het doek bij harde wind verwijderd dient te worden.

Van een product met een aanschafprijs van 266 euro verwacht ik dat deze wel robuust genoeg is om het een en ander te doorstaan. Dan rijst bij mij de vraag of ik wellicht met een ondeugdelijk product te maken heb.

Gezien de aanschafdatum van het tuinpaviljoen had ik op enige coulance van de Gamma gerekend. Gamma is een franchiser met Goedhart Bouwbeheer als overkoepelende organisatie. Van de website van Goedhart Bouwbeheer citeer ik de volgende uitspraak:

Binnen Goedhart Bouwbeheer speelt de klant een centrale rol. De klant wil ruime keuze, een goede prijs-kwaliteit verhouding, gedegen advies en een prettige winkelomgeving.
De beslissing van een aankoop ligt bij de klant.
Alleen in de nabijheid van de klant kan mende aandacht richten op deze klant.
Goedhart speelt hier op in.

Zolang ik iets koop, is het citaat inderdaad van toepassing. Echter als ik garantie claim, laten ze het flink afweten.

Aangezien ik het echt niet eens ben met hoe ik als klant behandeld ben, heb ik een e-mail met bovenstaand verhaal naar Goedhart Bouwbeheer gestuurd. Met de
Verwachting om voor 01-08-2011 een adequate en bevredigende oplossing te hebben. Zoniet, dan vraag ik de Consumentenbond om hun mening en eventuele bijstand.

Van Goedhart Bouwbeheer kreeg ik vervolgens het volgende antwoord:

Het spijt mij u te moeten mededelen dat uw klacht betreffende uw tuinpaviljoen is afgewezen. Zowel de leverancier , die aanspraak op garantie moet beoordeelden, als ons onze afdeling consumentenklachten zijn van mening dat extreme weer van donderdag 14 juli de oorzaak is van de schade. Wij zullen dan ook de schade niet vergoeden. We begrijpen dat u met dit antwoord niet blij zult zijn en willen u daarom uit coulance een GAMMMA cadeaubon aan bieden van ¤ 50. We hopen u hiermee enigszins tegemoet te komen.
Aangezien ik met een cadeaubon van 50 euro mijn tuinpavlijoen niet terug heb, heb ik contact gehad met de consumentenbond. Zij geven aan dat de eerste maanden na aankoop de bewijslast bij de verkoper ligt. Daarom heb ik op advies van hun, de volgende mail naar Goedhart Bouwbeheer gestuurd:
Ik heb zojuist contact gehad met de Consumentenbond.

U en de fabrikant hadden mij er op moeten wijzen dat het tuinpaviljoen en/of het doek niet geschikt is om voor alle seizoenen te gerbuiken.
Aangezien dat noch mondeling, noch schriftelijk gebeurd is, neem ik geen genoegen met de door u aangeboden Gamma cadeaubon.

Indien u geen betere oplossing kan bieden (reperatie of vervanging van de defecte onderdelen, een nieuw tuinpaviljoen of het aankoopbedrag retour), zal ik deze kwestie aanhangig maken bij de geschillencommissie.

Na deze mail, heb ik geen enkele reactie meer mogen ontvangen van Goedhart Bouwbeheer.

Echter, de geschillencommissie vraagt een vergoeding om een eventueel geschil in behandeling te nemen. Voordat ik die stap zet, vraag ik me af hoe sterk ik in mijn recht sta. Heeft iemand daar een idee over?

Tevens heb ik een claim bij mijn verzekeringsmaatschappij ingediend. Als de verzekering tot vergoeding over gaat, dan laat ik de vraag om het tuinpavlijoen vallen, ik wil namelijk niet dubbel cashen. Het zou dan nog wel een principekwestie zijn.

In elk geval geldt vanaf nu voor mij: Gamma, dat zeg ik nooit meer!
pi_100355547
Over welke windkracht praat je hier?

Als het echt storm was is het wel logisch dat je de boel veilig stelt, dat heeft weinig met garantie te maken.

EDIT; Gevonden.
quote:
Storm aan de kust: KNMI waarschuwt voor zware windstoten
donderdag 14 juli 2011 | 11:53 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 14 juli 2011 | 12:09

Het KNMI waarschuwt voor extreem herfstachtig weer in het hele westen van het land.

In Zeeland worden vandaag zware windstoten tot circa 90 kilometer per uur verwacht. De wind komt vanuit het westen tot noordwesten. De KNMI heeft zone geel afgegeven voor Zeeland. Het waait niet alleen hard, lokaal valt er ook 20-50 millimeter regen.
Ik denk dat ze bij de Gamma heel hard moesten lachen toen je zei dat het niet in de handleiding stond.
  PR/Manusje van alles vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:24:26 #3
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_100355549
Overmacht? lijkt mij dat het logisch is dat zoiets niet bestand is tegen extreem weer.
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:28:43 #4
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_100355705
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:24 schreef Wokkel het volgende:


Ik denk dat ze bij de Gamma heel hard moesten lachen toen je zei dat het niet in de handleiding stond.
Mwoa, tegenwoordig staat zelfs in de handleiding van magnetrons dat je er geen dieren of baby's (!!) in mag stoppen :')
Dus op zich zou het niet vreemd zijn om iets over harde wind in de handleiding te zetten.
pi_100355731
Je verbaast je er serieus over dat een veredelde tent, afkomstig van de Gamma, windkracht 8 niet aankan?
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
pi_100355735
Je snapt wel dat je je WC papier na gebruik weg moet gooien? Want dat heb ik ook nooit eerder op een rol zien staan.

Kom op zeg, als er noodweer voorspeld wordt, ga je je was toch ook niet buiten hangen? Je zet je tuinstoelen dan toch ook vast? Dat doe ik iig wel.

Gezien dat Gamma je nog een cadeaubon heeft gegeven, valt de klantenservice van de Gamma mij 100% mee.

Gaat het over een paviljoen als deze? http://www.gamma.com/doe-het-zelf/tuinpaviljoen-plaatsen/
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:31:29 #8
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_100355790
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:29 schreef Casos het volgende:


Gezien dat Gamma je nog een cadeaubon heeft gegeven, valt de klantenservice van de Gamma mij 100% mee.

Vind ik ook. Menig winkel zou dat niet eens doen.
pi_100355936
Vind idd de Gamma best coulant dat ze je nog een bon van 50 euro aanbieden.
Als ze voorspellen dat het hard gaat waaien dan haal ik ook mn was binnen en berg het rekje op. Ik ga dan niet bij de Blokker lopen zeiken dat het rekje is omgewaaid en ik nu al mn kleren weer opnieuw moet gaan wassen. Beetje zelf nadenken mag ook wel.
  Eindredactie Games vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:38:11 #10
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_100356069
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:30 schreef Wokkel het volgende:
Ik zie dat TS er alles aan doet om de bouwmarkt te blamen :)

http://forum.www.trosrada(...)01664&start=99999999
En krijgt daar hetzelfde antwoord :D Prachtig.
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:39:00 #11
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_100356097
Ik vind het ook wel netjes opgelost van de Gamma.

Anderen hebben al voorbeelden gegeven van zaken die je logischerwijs niet van een product mag verwachten / met een product mag doen (baby's in magnetrons) en dat lijkt mij hier ook het geval. Op mijn parasol (die ook duurrrr was) staat ook geen briefje dat ik hem niet in de volle wind open moet laten staan, dat heet gewoon gezond verstand.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_100356098
Gevalletje overmacht wat buiten de garantie valt. Denk dat je weinig kans maakt bij de geschillencommissie.
pi_100356145
En dit alles om het bedrag van maar liefst 266 euro?

Tevens zijn de weersvoorspellingen zo dat je zeker een dag van te voren al kan zien of het hard gaan waaien ja de nee. Als je daar niet naar kijkt en je hebt zo'n ding in je tuin/terras wat dan ook staan vraag je gewoon om problemen. Typerend dat er toch nog mensen zijn om hun eigen fout op één of andere manier in andermans schoenen proberen te schuiven. Walgelijk zelfs!

Dat de consument beschermt moet worden is één, maar langzaam gaat dit ook te ver.
pi_100356234
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:18 schreef 1001001 het volgende:
...
-Had ik vanochtend om 06:00 uur, voordat ik naar mijn werk ging, het doek moeten verwijderen? (hetgeen helemaal niet makkelijk gaat, en waar op zijn minst een schroevendraaier bij nodig is)
-Als het in de loop van de dag harder gaat waaien, moet ik mij dan naar huis haasten?
Ja, dat had je moeten doen.
quote:
..
Van een product met een aanschafprijs van 266 euro verwacht ik dat deze wel robuust genoeg is om het een en ander te doorstaan.
"Het een en ander" wel. Extreme weersomstandigheden niet.
quote:
...
Echter, de geschillencommissie vraagt een vergoeding om een eventueel geschil in behandeling te nemen. Voordat ik die stap zet, vraag ik me af hoe sterk ik in mijn recht sta. Heeft iemand daar een idee over?
Kansloos.
quote:
Tevens heb ik een claim bij mijn verzekeringsmaatschappij ingediend. Als de verzekering tot vergoeding over gaat, dan laat ik de vraag om het tuinpavlijoen vallen, ik wil namelijk niet dubbel cashen. Het zou dan nog wel een principekwestie zijn.
Als je schadevergoeding krijgt van de verzekeraar kan je het niet eens meer claimen bij de fabrikant.
quote:
In elk geval geldt vanaf nu voor mij: Gamma, dat zeg ik nooit meer!
:')
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:43:00 #15
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_100356242
In hoeverre is hier sprake van een constructiefout of e.d.?

Weersomstandigheden vallen niet onder garantie.

quote:
Gamma is een franchiser met Goedhart Bouwbeheer als overkoepelende organisatie. Van de website van Goedhart Bouwbeheer citeer ik de volgende uitspraak:

Binnen Goedhart Bouwbeheer speelt de klant een centrale rol. De klant wil ruime keuze, een goede prijs-kwaliteit verhouding, gedegen advies en een prettige winkelomgeving.
De beslissing van een aankoop ligt bij de klant.
Alleen in de nabijheid van de klant kan mende aandacht richten op deze klant.
Goedhart speelt hier op in.

Zolang ik iets koop, is het citaat inderdaad van toepassing. Echter als ik garantie claim, laten ze het flink afweten.
Wat laten ze afweten dan? Ze hebben het enige juiste advies gegeven; ga naar je verzekering toe.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_100356314
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:29 schreef Casos het volgende:
Je snapt wel dat je je WC papier na gebruik weg moet gooien? Want dat heb ik ook nooit eerder op een rol zien staan.

Kom op zeg, als er noodweer voorspeld wordt, ga je je was toch ook niet buiten hangen? Je zet je tuinstoelen dan toch ook vast? Dat doe ik iig wel.

Gezien dat Gamma je nog een cadeaubon heeft gegeven, valt de klantenservice van de Gamma mij 100% mee.

Gaat het over een paviljoen als deze? http://www.gamma.com/doe-het-zelf/tuinpaviljoen-plaatsen/
Precies dit dus.
Ja doei.
pi_100356342
Jij laat zo'n tuinpaviljoen staan bij een royaal vooraf aangekondigde windkracht 8, en dan verwacht je ook nog dat je recht hebt op een nieuwe? :|W

Veel sterkte met welke actie je ook nog verder meent te moeten ondernemen, en houdt ons op de hoogte zou ik zeggen. ^O^
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:47:40 #18
20758 Stringer
You have a nice day
pi_100356415
Kansloos dit.
"Als de toekomst een optelsom is van wat er mijn leven in het verleden is gebeurd, dan ga ik een ***vette tijd tegemoet."
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:48:07 #19
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100356436
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:28 schreef kwiwi het volgende:

[..]

Mwoa, tegenwoordig staat zelfs in de handleiding van magnetrons dat je er geen dieren of baby's (!!) in mag stoppen :')
Dus op zich zou het niet vreemd zijn om iets over harde wind in de handleiding te zetten.
bij zonwering is dit idd gebruikelijk. maar het is niet verplicht natuurlijk.
bij storm zal een tuintafel ook wegwaaien bijvoorbeeld.

maargoed, in de handleiding staat wel dat het doek in moet als je weggaat. was het doek ingetrokken?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:48:14 #20
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_100356441
TS kan niet zelf bedenken dat een tent-achtig-ding kapot kan gaan van harde wind? Tsja, da's dan leergeld denk ik, dit is niet de schuld van Gamma.
Juist bij een doe-het-zelf-zaak mag je toch verwachten dat mensen zelf weten wat ze doen.
censuur :O
pi_100356571
@Casos, het was inderdaad dat paviljoen. Het doek was keurig ingeklapt zoals op de link is te zien.

Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.

Dat elke keer het doek los moet worden gemaakt bij harde wind (zit vastgeschroefd aan de utieinden), hadden ze echt wel even mogen vertellen bij de aanschaf van het ding.
pi_100356596
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:51 schreef 1001001 het volgende:
Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.

:')! Gast, wat denk je zelf :')!
Ja doei.
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:52:30 #23
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_100356616
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:51 schreef 1001001 het volgende:
@Casos, het was inderdaad dat paviljoen. Het doek was keurig ingeklapt zoals op de link is te zien.

Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.

Dat elke keer het doek los moet worden gemaakt bij harde wind (zit vastgeschroefd aan de utieinden), hadden ze echt wel even mogen vertellen bij de aanschaf van het ding.
_O-

Je bent geen troll?
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:52:50 #24
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_100356626
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:51 schreef 1001001 het volgende:
Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.
:')

Tegen normale wind kan zo'n product wel, maar niet tegen extreme windstoten. Dat had je zelf ook wel kunnen bedenken mag ik hopen.
pi_100356683
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:51 schreef 1001001 het volgende:
@Casos, het was inderdaad dat paviljoen. Het doek was keurig ingeklapt zoals op de link is te zien.

Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.

Dat elke keer het doek los moet worden gemaakt bij harde wind (zit vastgeschroefd aan de utieinden), hadden ze echt wel even mogen vertellen bij de aanschaf van het ding.
Gast je hebt het in je OP over storm. Het KNMI heeft zelfs gewaarschuwd voor die storm. Ben jij ook zo'n persoon die zijn auto onder een oude boom zet als het stormt en dan verbaasd is als er takken op zijn gevallen?
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:55:25 #26
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100356743
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:51 schreef 1001001 het volgende:
@Casos, het was inderdaad dat paviljoen. Het doek was keurig ingeklapt zoals op de link is te zien.

Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.
Er is geen wet die het verbiedt om dergelijke producten te verkopen. Trust me, ik werk in die branche ;).

quote:
Dat elke keer het doek los moet worden gemaakt bij harde wind (zit vastgeschroefd aan de utieinden), hadden ze echt wel even mogen vertellen bij de aanschaf van het ding.
Daar mag je zelf ook over nadenken. Het is volkomen logisch dat dat doek een bepaalde maximale tolerantie heeft, ook als het ingeklapt is. Bij een waslijn en parasol staan zulke waarschuwingen ook niet, toch is het logisch dat die wegwaaien als het te hard waait niewaar ;).
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:56:43 #27
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_100356806
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:54 schreef Wokkel het volgende:

[..]

Gast je hebt het in je OP over storm. Het KNMI heeft zelfs gewaarschuwd voor die storm. Ben jij ook zo'n persoon die zijn auto onder een oude boom zet als het stormt en dan verbaasd is als er takken op zijn gevallen?
"Geachte Opel klantenservice,

Tijdens de storm van afgelopen dinsdag is er een boom op mijn auto gevallen en zit er een enorme deuk in het dak. In de handleiding staat echter nergens dat ik bij harde wind mijn auto niet onder een boom moet zetten. Gaarne zie ik morgen een nieuwe auto voor mijn deur staan, of het aankoopbedrag op mijn rekening."

:')
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:58:03 #28
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_100356869
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:51 schreef 1001001 het volgende:
Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.
:')

Ergens heb je gelijk. Misschien moeten ze wel instellen dat dergelijke producten alleen aan logisch denkende mensen verkocht mogen worden.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_100356894
Wat had ik DAN moeten doen? Het hele ding afbreken en weer opbouwen? Opbouwen heeft me 2 uur gekost. (kom maar met de grappen dat ik in zo'n geval onhandig ben).
pi_100356911
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:59 schreef 1001001 het volgende:
Wat had ik DAN moeten doen? Het hele ding afbreken en weer opbouwen? Opbouwen heeft me 2 uur gekost. (kom maar met de grappen dat ik in zo'n geval onhandig ben).
alleen het doek verwijderen?
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:59:42 #31
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_100356923
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:59 schreef 1001001 het volgende:
Wat had ik DAN moeten doen? Het hele ding afbreken en weer opbouwen? Opbouwen heeft me 2 uur gekost. (kom maar met de grappen dat ik in zo'n geval onhandig ben).
Je had het doek moeten demonteren bv. Door dat niet te doen is het een gevalletje verkeerd gebruik.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 15:59:47 #32
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_100356926
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:59 schreef 1001001 het volgende:
Wat had ik DAN moeten doen? Het hele ding afbreken en weer opbouwen? Opbouwen heeft me 2 uur gekost. (kom maar met de grappen dat ik in zo'n geval onhandig ben).
Hele ding? Alleen het doek ja.
pi_100356961
Alsof alleen het doek verwijderen makkelijk is. Dat zit ook met schroeven en dergelijke vast.
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:01:07 #34
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_100356979
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:00 schreef 1001001 het volgende:
Alsof alleen het doek verwijderen makkelijk is. Dat zit ook met schroeven en dergelijke vast.
Tis wat. Dat had je ook kunnen bedenken voor je het kocht natuurlijk.
pi_100356983
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:59 schreef 1001001 het volgende:
Wat had ik DAN moeten doen? Het hele ding afbreken en weer opbouwen? Opbouwen heeft me 2 uur gekost. (kom maar met de grappen dat ik in zo'n geval onhandig ben).
[serieus]
Als jij iets wilt wat alle seizoenen probleemloos doorstaat dan moet je een aanbouw laten bouwen door een aannemer. Niet een partytent van de Gamma neerzetten.[
[/serieus]

[praktisch]
- Het doek erafhalen.
- De boel zekeren met touwen en spanbanden
- Erbij blijven met een hoop vrienden om de boel vast te houden.
[/praktisch]
pi_100356988
Tsja, sommige mensen overwegen de voor- en nadelen van zo'n item voor ze het kopen....
Ja doei.
pi_100357070
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:00 schreef 1001001 het volgende:
Alsof alleen het doek verwijderen makkelijk is. Dat zit ook met schroeven en dergelijke vast.
Oh noes, dan moet je schroeven! Nee, ik zou maar iets anders kopen, liefst van baksteen en een goede fundering erbij. Als dat dan omwaait mag je klagen.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:04:22 #38
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_100357115
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:03 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Oh noes, dan moet je schroeven! Nee, ik zou maar iets anders kopen, liefst van baksteen en een goede fundering erbij. Als dat dan omwaait mag je klagen.
:D
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:04:59 #39
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100357136
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:59 schreef 1001001 het volgende:
Wat had ik DAN moeten doen? Het hele ding afbreken en weer opbouwen? Opbouwen heeft me 2 uur gekost. (kom maar met de grappen dat ik in zo'n geval onhandig ben).
Wat je had moeten doen: Na moeten denken bij die stormwaarschuwing.
Doe ik ook, ik haal de was binnen en zorg ervoor dat spullen die weg kunnen waaien binnen staan.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_100357140
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:00 schreef 1001001 het volgende:
Alsof alleen het doek verwijderen makkelijk is. Dat zit ook met schroeven en dergelijke vast.
Je had verwacht dat je die tent 10 jaar kon laten staan zonder ook maar iets te doen?

Hier zakt echt mijn broek vanaf.
pi_100357195
Maar TS, zoals je ziet is NIEMAND het met je eens, is dat niet een teken dat jij wellicht, héél misschien, stiekem, toch een béétje fout zit met jouw gedachte over 'rechtvaardig' inzake deze verdedelde partytent?
Ja doei.
pi_100357208
Ik had een enorme partytent aangeschaft met het idee om hem het hele jaar te laten staan. Bij het opzetten bleek in de beschrijving te staan dat het om een partytent ging en geen luxe paviljoen. Niet buiten laten staan bij harde wind of sneeuwval stond er, of iets wat daarop lijkt.

Ik had die tent ook echt buiten laten staan als die tekst niet in de handleiding stond. Als dat ding kapot was gewaaid had ik ook besloten verhaal te halen.

Ik vind dat TS gelijk heeft, maar dan mag er ook nergens beschreven zijn dat dat ding niet tegen harde wind kan.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_100357226
ok, behalve Bonno dan.
Ja doei.
pi_100357257
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:07 schreef motorbloempje het volgende:
ok, behalve Bonno dan.
8-)

Al zou ik er niet zo'n groot probleem van maken, die 50 euro aanpakken en kijken of dat ding nog te repareren is.

Die tent van mij heb ik trouwens alsnog gewoon laten staan. Hij kon inderdaad niet tegen sneeuwval.
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
pi_100357465
Mag ik even _O- om TS?

Ik zou het aanvechten. Dikke kans dat je wint. :Y

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:13:39 #46
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_100357477
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:51 schreef 1001001 het volgende:
@Casos, het was inderdaad dat paviljoen. Het doek was keurig ingeklapt zoals op de link is te zien.

Aangezien het in Nederland vaker hard waait, zou een dergelijk produkt dus eigenlijk niet verkocht mogen worden.

Dat elke keer het doek los moet worden gemaakt bij harde wind (zit vastgeschroefd aan de utieinden), hadden ze echt wel even mogen vertellen bij de aanschaf van het ding.
Wij hebben bij de aankondiging van de storm inderdaad het doek van onze tent gehaald (¤ 274 bij de MultiMate), de tuintafel ondersteboven gelegd, de stoelen ingeklapt en in het gras gelegd, de fietsen op de grond gelegd en de gordijnen in de huiskamer dichtgetrokken (want je weet nooit of de buren alles ook zo voorbereiden en de tuintafel van de buren door het raam is beter te verteren als de gordijnen dicht zijn).

Het waait wel vaker hard in Nederland. Maar zulke stormen komen zelden voor. Beetje voorbereiden en je kunt de volgende dag weer verder alsof er niets gebeurd is :)
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_100357567
18 en 19 juni is hij gewoon wel blijven staan? Toen woei het nl ook heel hard, met harde uitschieters. Onze party-tent stond daarom aan de schutting gezekerd. Een scherm gescheurd (weggegooid) en een verloopstuk gescheurd (te repareren met knelfitting), Niet terug geweest naar de leverancier, het waaide wel heel hard....
pi_100357699
Nou ja, in elk geval bedankt voor jullie reacties. Ik weet nu in elk geval dat geld uitgeven om het geschil aanhangig te maken bij de geschillencommissie weinig zinvol is en alleen maar meer geld gaat kosten.
  Eindredactie Games vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:20:53 #49
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_100357736
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:19 schreef 1001001 het volgende:
Nou ja, in elk geval bedankt voor jullie reacties. Ik weet nu in elk geval dat geld uitgeven om het geschil aanhangig te maken bij de geschillencommissie weinig zinvol is en alleen maar meer geld gaat kosten.
Sportief dat je het toegeeft.
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
pi_100357742
Jij verdient een Stella Award!



SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  Eindredactie Games vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:21:54 #51
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_100357769
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:21 schreef fruityloop het volgende:
Jij verdient een Stella Award!

[ afbeelding ]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is dat dan niet in geval van succes?
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
pi_100357945
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:20 schreef 2dope het volgende:

[..]

Sportief dat je het toegeeft.
Dat. :Y
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:27:10 #53
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100357964
quote:
4s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:06 schreef Bonno het volgende:
Ik vind dat TS gelijk heeft, maar dan mag er ook nergens beschreven zijn dat dat ding niet tegen harde wind kan.
dat is wel beschreven in de handleiding.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_100357978
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:21 schreef 2dope het volgende:

[..]

Is dat dan niet in geval van succes?
Die award wordt aan mensen toegekend als ze zo'n rechtszaak beginnen dacht ik, niet automatisch aan personen die ook zo'n rechtszaak daadwerkelijk gewonnen hebben.
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_100357999
En geef mij die waardebon van ¤ 50,- maar trouwens, want jij gaat er toch nooit meer heen!
Portishead | Zero 7 | Emilie Simon | Bauer | RJD2 | Unkle |
  Eindredactie Games vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:28:48 #56
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_100358031
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:27 schreef fruityloop het volgende:

[..]

Die award wordt aan mensen toegekend als ze zo'n rechtszaak beginnen dacht ik, niet automatisch aan personen die ook zo'n rechtszaak daadwerkelijk gewonnen hebben.
Ah, oke. Winnen zou m.i. award-waardiger zijn.
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
pi_100358056
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:59 schreef 1001001 het volgende:
Wat had ik DAN moeten doen? Het hele ding afbreken en weer opbouwen? Opbouwen heeft me 2 uur gekost. (kom maar met de grappen dat ik in zo'n geval onhandig ben).
Wat je er mee doet is JOUW probleem. Net zoals het feit dat logisch nadenken ook niet je sterkste punt lijkt te zijn.
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:34:29 #58
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_100358244
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:19 schreef 1001001 het volgende:
Nou ja, in elk geval bedankt voor jullie reacties. Ik weet nu in elk geval dat geld uitgeven om het geschil aanhangig te maken bij de geschillencommissie weinig zinvol is en alleen maar meer geld gaat kosten.
Mooi, is dat ook weer rechtgezet.

Dan kan je nu gaan focussen op het repareren van de schade: begin eens met het posten van foto's van de afgeknakte bevestigingen. Wellicht een leuk K&W topicje openen, en zien dat je het voor die 50 euro weer kan fixen.
censuur :O
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:43:07 #59
229849 klusfoobje
Fokke & Sukke zeggen;
pi_100358577
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:18 schreef 1001001 het volgende:


....onnodig geneuzel...

In elk geval geldt vanaf nu voor mij: Gamma, dat zeg ik nooit meer!
Ik denk dat je best kans hebt dat als je dat laatste echt beloofd en nakomt Gamma je best een bon van een Praxis erbij wil geven :Y
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...
pi_100359193
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:34 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Mooi, is dat ook weer rechtgezet.

Dan kan je nu gaan focussen op het repareren van de schade: begin eens met het posten van foto's van de afgeknakte bevestigingen. Wellicht een leuk K&W topicje openen, en zien dat je het voor die 50 euro weer kan fixen.
Dat dus :Y
  vrijdag 5 augustus 2011 @ 16:59:11 #61
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100359255
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:34 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Mooi, is dat ook weer rechtgezet.

Dan kan je nu gaan focussen op het repareren van de schade: begin eens met het posten van foto's van de afgeknakte bevestigingen. Wellicht een leuk K&W topicje openen, en zien dat je het voor die 50 euro weer kan fixen.
dat lijkt me ook wel, voor 50 euro is dat makkelijk te fixen :)
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_100368843
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:20 schreef 2dope het volgende:

[..]

Sportief dat je het toegeeft.
Hij geeft toe dat een geschil aanhangig maken geen zin heeft. Hij geeft niet toe dom te zijn.
Even a broken clock is right twice a day.
pi_100377269
@ Maanvis: hier heb je de handleiding, het staat er NIET in: http://www.intensions.nl/157/downloads/stappenplannen/1105335.pdf

@ Klusfoobje: je grap is bijna geslaagd, ware het niet dat Praxis onder een ander bedrijf valt

Anyway, ik werd vanmiddag aangenaam verrast met een brief van mijn verzekeraar. De schade wordt, minus eigen risico (logisch) vergoedt.

De Gamma cadeaubon ga ik uitgeven bij een Gamma die onder een andere franchisenemer valt.
pi_100378038
Ik zou bijna reageren met 'hč, jammer', maar zo ben ik dan ook weer niet.
Ja doei.
  zaterdag 6 augustus 2011 @ 00:20:56 #65
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
  Boks-Chick zaterdag 6 augustus 2011 @ 00:24:41 #66
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_100378435
_O- Ik heb weer even hard kunnen lachen O+
Ga ik toch nog vrolijk mijn bedje in. Dank, TS! :D
lolwut
pi_100379823
quote:
Opmerking: zorg dat u het doek ingetrokken hebt op het moment dat u het paviljoen niet
gebruikt zodat de wind geen vrij spel heeft als u niet aanwezig bent.
Dat wel gedaan TS? In dit geval mag je blij zijn dat je verzekering dit dekt. Als ik bij de Gamma zou werken zou ik je niet serieus nemen in ieder geval :)
pi_100379924
Uiteraard had ik het doek ingetrokken. Sterker nog, ik heb in de korte tijd dat het paviljoen gestaan heeft slechts 1 maal het doek uit kunnen schuiven.
pi_100383929
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 augustus 2011 01:06 schreef 1001001 het volgende:
Uiteraard had ik het doek ingetrokken. Sterker nog, ik heb in de korte tijd dat het paviljoen gestaan heeft slechts 1 maal het doek uit kunnen schuiven.
Had je hem ook goed verankerd, dus met keilbouten in de terrastegels, of goed stevig in de grond?
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
  zaterdag 6 augustus 2011 @ 08:29:12 #70
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_100383958
Wat een mooi topic weer, zou haast een extra account aanmaken om enkel dergelijke topics in m'n volg-lijstje te hebben.
pi_100384712
Mijn tuinstoel was een keer omgewaaid toen er harde wind stond.
En er stond niet in de gebruiksaanwijzing dat je de tuinstoelen met harde wind niet in de tuin mocht laten staan!
Nu zit er een kras op. En ik krijg niet eens een cadeaubon. ;(
Ja, die met de ballen in de bek.
pi_100384816
Haha, geweldig topic. Net of het de Gamma of die tentenfabriek ook maar iets boeit dat jij om 6 uur al naar je werk moet en dus die tent niet kan afbreken :') :') Echt die excuses :') Er is ook nog zoiets als eigen verantwoordelijkheid en logisch nadenken en als gevolg daarvan gewoon pech hebben.

Misschien moet er in de handleiding toch iets komen te staan als 'niet geschikt voor mensen die om 6 uur al naar hun werk moeten'.
pi_100385648
Hoeveel is je eigen risico?
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
  zaterdag 6 augustus 2011 @ 11:05:22 #74
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_100385791
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 16:00 schreef 1001001 het volgende:
Alsof alleen het doek verwijderen makkelijk is. Dat zit ook met schroeven en dergelijke vast.
Er zijn nou eenmaal momenten in een mensenleven waarin niet alles makkelijk gaat.
pi_100422926
TS zit er wel enorm mee omhoog, of toont graag zijn domheid aan de hele wereld.

Naast hetzelfde topic op Tros Radar om zijn gal te spuwen / domheid te tonen heeft hij het ook op Tweakers gedaan.

Overal dezelfde reacties _O-
pi_100426704
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 augustus 2011 00:01 schreef 1001001 het volgende:
@ Maanvis: hier heb je de handleiding, het staat er NIET in: http://www.intensions.nl/157/downloads/stappenplannen/1105335.pdf

@ Klusfoobje: je grap is bijna geslaagd, ware het niet dat Praxis onder een ander bedrijf valt

Anyway, ik werd vanmiddag aangenaam verrast met een brief van mijn verzekeraar. De schade wordt, minus eigen risico (logisch) vergoedt.

De Gamma cadeaubon ga ik uitgeven bij een Gamma die onder een andere franchisenemer valt.
Als de verzekeraar volledig vergoedt terwijl je daarbovenop een waardebon van ¤ 50 vangt, dan is dat frauduleus. 't Is maar even dat je het weet.
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
pi_100426777
quote:
3s.gif Op zondag 7 augustus 2011 16:25 schreef r_one het volgende:

[..]

Als de verzekeraar volledig vergoedt terwijl je daarbovenop een waardebon van ¤ 50 vangt, dan is dat frauduleus. 't Is maar even dat je het weet.
Je zou bijna nog in de verleiding komen om hem ervoor te verklikken ook, dan paktie die levensles ook meteen even mee,
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_100427047
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 14:38 schreef Wokkel het volgende:
TS zit er wel enorm mee omhoog, of toont graag zijn domheid aan de hele wereld.

Naast hetzelfde topic op Tros Radar om zijn gal te spuwen / domheid te tonen heeft hij het ook op Tweakers gedaan.

Overal dezelfde reacties _O-
En dan deze reactie op Tweakers:
quote:
Geplaatst op zaterdag 06 augustus 2011 03:52

Yor

quote:
Rush1001001 schreef op zaterdag 06 augustus 2011 @ 00:04:
Ziet dit eruit alsof het in een paar minuten is opgebouwd?: http://www.intensions.nl/...tappenplannen/1105335.pdf

Anyway, ik werd vanmiddag aangenaam verrast met een brief van mijn verzekeraar. De schade wordt, minus eigen risico (logisch) vergoedt.

De Gamma cadeaubon ga ik uitgeven bij een Gamma die onder een andere franchisenemer valt.

Bah, even persoonlijk en ik weet dat dit eigenlijk niet de bedoeling is, maar jonge, schrijf je nu op elk forum exact dezelfde regel? Op het tros radar forum staat bovenstaande op het woord "anyway" na, exact hetzelfde... en dat is heus niet het enige....

Maar goed, dat dat paviljoen windschade heeft terwijl jij claimt het doek ingetrokken/geklapt/opgevouwen te hebben, lijkt me erg onwaarschijnlijk. Het lijkt er maar op dat je dmv zoveel mogelijk verschillende fora te gebruiken, geprobeerd hebt om je gram bij de GAMMA te halen, en dat gaat je hier, met alle wiskunde-, aerodynamica-, ruimtevaartbouwkundige en andere Nerds, niet lukken. Logica is hier op tweakers echt wel te vinden, het is geen FOK!.

Het lijkt me onwaarschijnlijk dat beetje miniwind de stalen constructie van het betreffende paviljoen om laat knakken wanneer het doek niet is uitgeklapt/gevouwen. Het lijkt me nog onwaarschijnlijker dat je het hele doek dient te verwijderen bij wind. Als het ding echt zo gevoelig voor wind was, hadden ze vast en zeker de bevestiging van het doek makkelijker gemaakt of kwamen er meerdere klachten naar boven op het interwebz.

Ik wens je veel succes met je paviljoen!
Ach Yor toch _O- _O- _O-

[ Bericht 0% gewijzigd door r_one op 07-08-2011 17:13:14 ]
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
pi_100427874
quote:
3s.gif Op zondag 7 augustus 2011 16:25 schreef r_one het volgende:

[..]

Als de verzekeraar volledig vergoedt terwijl je daarbovenop een waardebon van ¤ 50 vangt, dan is dat frauduleus. 't Is maar even dat je het weet.
Om een schademelding bij mijn verzekeraar te maken was iets dat de dame van de Gamma klantenservice aan mij adviseerde.
En Gamma heeft op hun initiatief een cadeaubon gegeven.

Is er dan nog sprake van fraude?
pi_100428068
Is dit serieus? :') Kom op dit had je dus echt kunnen zien aankomen dat zo'n parasolgeval 't niet gaat volhouden als er storm gemeld wordt. :')
Hallon!
pi_100428118
info@bouwcenter-goedhart.nl
  zondag 7 augustus 2011 @ 18:04:40 #82
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_100428615
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 17:40 schreef 1001001 het volgende:

[..]

Om een schademelding bij mijn verzekeraar te maken was iets dat de dame van de Gamma klantenservice aan mij adviseerde.
En Gamma heeft op hun initiatief een cadeaubon gegeven.

Is er dan nog sprake van fraude?
Heb je aan je verzekeraar gemeld dat je een cadeaubon hebt ontvangen?

De opeenstapeling van huiltopics op verschillende fora is wel geniaal! TS, heb je viva al geprobeerd? Ik verwacht daar meer medestanders voor je.
censuur :O
  Boks-Chick zondag 7 augustus 2011 @ 18:06:11 #83
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_100428669
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 18:04 schreef RemcoDelft het volgende:

[..]

Heb je aan je verzekeraar gemeld dat je een cadeaubon hebt ontvangen?

De opeenstapeling van huiltopics op verschillende fora is wel geniaal! TS, heb je viva al geprobeerd? Ik verwacht daar meer medestanders voor je.
:{w de Margriet en de Linda moet hij wezen :Y
lolwut
pi_100428701
...en op Kassa.
op de ene site heeft hij het doek niet weggehaald, op de andere ineens weer wel :)
Maar, mijn popcornbak is nu wel leeg :+
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
en eens met r_one, zowel vd verzekering geld krijgen én die kadobon aannemen getuigd wel van de mentaliteit van ts.
Ooit zei iemand over mij: die geeft haar handen en ziel nog weg aan een ander.
Ik heb ze beiden toch maar gehouden
pi_100429857
quote:
0s.gif Op zaterdag 6 augustus 2011 00:01 schreef 1001001 het volgende:
@ Maanvis: hier heb je de handleiding, het staat er NIET in: http://www.intensions.nl/157/downloads/stappenplannen/1105335.pdf
Op pagina 10 staat wel:
quote:
Opmerking: zorg dat u het doek ingetrokken hebt op het moment dat u het paviljoen niet
gebruikt zodat de wind geen vrij spel heeft als u niet aanwezig bent.
Er staat niet expliciet dat je het doek moet binnenhalen bij storm, maar wel dat het uitgeklapt niet tegen wind kan. Storm is de overtreffende trap van harde wind, dus dan mag je zelf ook wel bedenken dat je bij een stormwaarschuwing moet voorkomen dat het doek kan uitvouwen.
pi_100444346
Hoogste menselijke waarden

Geluk, hoogste menselijke waarde

Zoals gezegd is geluk de allerhoogste menselijke waarde omdat geluk onze hoogste kwaliteit van leven is, en direct verbonden met de essentie van ons menszijn en de ervaarbare zin van ons bestaan.
En daarnaast omdat al onze andere universele menselijke waarden en normen de bedoeling hebben om tot geluk te kunnen komen.

Voorwaarden: De universele waarden van vrede en vrijheid, en daarnaast integriteit, onze hoogste morele kwaliteit.
Echter ook afwezigheid van lijden, zorgen, problemen en negativiteit uit het egocentrisme van anderen of onszelf.


Liefde Onze hoogste menselijke waarde naast geluk.

Voorwaarden: onze hoogste menselijke kwaliteiten als integriteit en empathie; alsook openheid en innerlijke kwetsbaarheid. Daarnaast spontaan en natuurlijk respect, onze hoogste sociaal-menselijke waarde.


Vrede Een van onze hoogste menselijke waarden.

Voorwaarden: onze hoogste menselijke nomen als respect, rechtvaardigheid, vrijheid en gelijkheid.
Daarnaast onze hoogste menselijke kwaliteiten als integriteit, gevoelens van verbondenheid, empathie, rechtvaardigheid en verantwoordelijkheidsbewustheid.


Vrijheid Een van onze hoogste menselijke waarden (alsook norm).

Voorwaarden: onze hoogste menselijke norm van respect, en onze normen als democratie en (grond)wettelijke bepalingen.


Rechtvaardigheid Een van onze hoogste menselijke waarden
(alsook norm en kwaliteit).

Voorwaarden: onze hoogste menselijke norm van respect.
Daarnaast onze hoogste menselijke kwaliteiten als integriteit, begrip, kennis en inzicht (intelligentie), en verbondenheid, verantwoordelijk- heids-bewustheid en realisme.


Gelijkheid Een van onze hoogste menselijke waarden
(alsook norm).

Gebaseerd op: onze hoogste sociaal-menselijke waarde van respect.
Daarnaast op onze hoogste menselijke kwaliteiten als integriteit, kennis en inzicht (intelligentie), empathie, en individuele rechtvaardigheid.


Democratie Een van onze hoogste menselijke waarden
(alsook norm).

Gebaseerd op: onze hoogste sociaal-menselijke waarden van respect rechtvaardigheid en gelijkheid.
Daarnaast op onze hoogste menselijke kwaliteiten als integriteit, intelligentie en individuele rechtvaardigheid.


Universele mensenrechten Behoren tot onze hoogste
menselijke waarden.

Gebaseerd op: onze hoogste sociaal-menselijke waarden van geluk en respect.


Grondwettelijke waarden Behoren tot onze hoogste menselijke waarden.

Gebaseerd op: onze hoogste sociaal-menselijke waarden van geluk en respect.


Andere waarden, die voortkomen uit onze meest fundamentele


Solidariteit Zowel sociale waarde als individuele kwaliteit.
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid, respect, rechtvaardig- heid en integriteit.
Zij is echter wel een zeer relatieve waarde (denk aan solidariteit met mensen die achter een onjuist of schadelijk ideaal staan)


Veiligheid Fundamenteel menselijke behoefte, echter ook een norm en een zeer hoge sociale en individuele waarde.
Komt voort uit realisatie van rechtvaardigheid, grondwettelijke normen en waarden, democratie en solidariteit.


Fysieke en mentale gezondheid Zowel individuele, als sociale waarde.
Komen voort uit een juiste manier van leven en samenleven; en zo uit intelligentie, en alle genoemde waarden, normen en kwaliteiten.


Orde Zowel individuele, als sociale waarde.
Komt voort uit intelligentie, rechtvaardigheid, democratie en (grond)wettelijke waarden en normen.


Verbanden hoogste morele kwaliteiten


Onze hoogste morele kwaliteiten zijn die kwaliteiten, die nodig zijn om onze hoogste menselijke waarden realiseerbaar te maken, en waar al onze overige morele kwaliteiten uit voortkomen.


Integriteit (hoogste morele kwaliteit)

Integriteit is onze hoogste morele kwaliteit omdat zij de belang- rijkste voorwaarde is voor de realisatie van onze allerhoogste mense- lijke waarden, en omdat zij een voorwaarde is voor alle andere hoogste morele kwaliteiten.

Gevoelens van verbondenheid
Basisvoorwaarde om sociaal te kunnen functioneren; zij impliceren sympathie.

Empathie
Basisvoorwaarde voor spontaan en natuurlijk menselijk respect.

Rechtvaardigheid
Basisvoorwaarde voor vrede, democratie en (grond)wettelijke bepalingen

Verantwoordelijkheids-bewustheid
Voorwaarde voor zuivere democratie, rechtvaardigheid, en om sociaal te kunnen functioneren.

Realisme
Voorwaarde voor rechtvaardigheid en om intelligent te kunnen functioneren.

Intelligentie
Voorwaarde voor rechtvaardigheid, democratie en vrede.


Andere morele kwaliteiten, die voortkomen uit onze meest fundamentele


Creativiteit
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid en intelligentie.


Idealisme
Komt voort uit integriteit, intelligentie en creativiteit en daarnaast uit empathie, gevoelens van verbondenheid, respect en realisme.

Spontaniteit
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid, empathie en respect.


Solidariteit (loyaliteit)
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid, empathie, realisme en respect.


Hulpvaardigheid
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid, empathie, realisme en respect.


Betrouwbaarheid
Komt voort uit integriteit, intelligentie en realisme.


Betrokkenheid
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid, intelligentie en realisme.


Dienstbaarheid
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid en respect alsook uit idealisme.


Begrip
Komt voort uit integriteit, empathie, intelligentie en realisme.


Tolerantie
Komt voort uit inzicht en begrip (intelligentie), empathie, gevoelens van verbondenheid en respect.


Compassie
Komt voort uit integriteit, empathie en gevoelens van verbondenheid.


Vergevingsgezindheid
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid empathie, intelligentie en realisme.


Opofferingsgezindheid
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid en integriteit en soms ook uit idealisme.


Vrijgevigheid.
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid, empathie en respect.


Waardebesef,
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid, intelligentie en realisme en betekent ook respect.


Zorgzaamheid.
Komt voort uit intelligentie, realisme, waardebesef en gevoelens van verbondenheid en respect


Flexibiliteit
Komt voort uit integriteit, intelligentie en realisme.


Moed (het vermogen door angst heen te gaan)
Komt voort uit integriteit, realisme, intelligentie en vaak ook gevoelens van verbondenheid.


Mildheid
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid, empathie, begrip en inzicht, (intelligentie) en respect.


Vriendelijkheid
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid empathie en respect.


Beleefdheid
Komt voort uit gevoelens van verbondenheid empathie en respect.


Eerlijkheid
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid, empathie, en respect.


Innerlijke bescheidenheid
Komt voort uit integriteit, realisme, gevoelens van verbondenheid en respect.


Onthechtheid (mate van (on)belangrijkmaking van bezit)
Komt voort uit intelligentie en realisme.


aanvaardings-vermogen
Komt voort uit intelligentie en realisme.


Geduld
Komt voort uit realisme en intelligentie.


Matigheid
Komt voort uit intelligentie en realisme.


Doelbewustheid
Komt voort uit intelligentie en realisme.


Toewijding, totaliteit
Komt voort uit integriteit, gevoelens van verbondenheid, intelligentie en idealisme.


Zelfdiscipline
Komt voort uit realisme en intelligentie.


Standvastigheid, doorzettingsvermogen
Komt voort uit intelligentie en realisme.


Properheid
Komt voort uit intelligentie, realisme en creativiteit.


Ordelijkheid
Komt voort uit intelligentie, realisme en creativiteit.


Verbanden hoogste morele normen


Functie van onze normen

De functie van onze morele normen is om onze hoogste menselijke waarden te beschermen en te consolideren.
Onze morele normen zijn in het algemeen bepalend voor waar we in ons gedrag of handelen grenzen overschrijden.


Respect, onze meest fundamentele norm


Respect is onze meest fundamentele norm, omdat al onze andere universele menselijke normen op haar gebaseerd zijn.

Vrijheid, rechtvaardigheid, gelijkheid, democratie, universele mensen- rechten en onze (grond)wettelijke bepalingen zijn alle gebaseerd op ons respect voor de andere mens.


Spontaan en natuurlijk menselijk respect is echter het gevolg van integriteit, empathie en gevoelens van menselijke verbondenheid; onze meest fundamentele morele kwaliteiten.


Vrijheid als norm

Om vrijheid als een van onze hoogste menselijke waarden te kunnen handhaven is het ook nodig vrijheid te benoemen tot een fundamen- tele norm.
Echter ook zijn voor vrijheid belangrijk: respect, onze meest funda- mentele norm, en onze andere fundamentele normen van rechtvaar- digheid, gelijkheid, democratie, universele mensenrechten en onze (grond)wettelijke bepalingen.


Rechtvaardigheid als norm

Ook om rechtvaardigheid als een van onze hoogste menselijke waarden te kunnen handhaven is het nodig haar te benoemen tot norm.
En ook zijn hiervoor weer belangrijk, respect, onze meest fundamen- tele norm, en onze andere fundamentele normen van gelijkheid, democratie, universele mensenrechten en onze (grond)- wettelijke bepalingen.


Gelijkheid als norm

Ook om gelijkheid zo veel mogelijk als fundamentele sociale waarde te kunnen beschermen is het goed haar te benoemen tot norm.

Onze gelijkheidsnorm komt in eerste instantie voort uit onze funda- mentele respectsnorm; denk maar aan onze grondwet met haar verbod op discriminatie, dat ook op respect gebaseerd is.

En ook is gelijkheid een basis-norm ten aanzien van alle andere wetgeving en rechtspraak.

Fundamentele menselijke gelijkheid is tevens een basis-norm voor de internationaal erkende universele rechten van de mens.


Democratie als norm

Ook weer om haar als waarde te beschermen is het goed democratie te benoemen tot een morele norm.

Zij komt voort uit onze vrijheids- rechtvaardigheids- gelijkheids- en respectsnorm.


Mensenrechten en onze wettelijke bepalingen

Zij zijn reeds algemeen aanvaarde normen, die echter ook alle voortkomen uit onze meest fundamentele universele waarden en normen.

Geen normen zijn . . .

Onze hoogste menselijke waarden van geluk, liefde en vrede kunnen we moeilijk benoemen tot norm, omdat zij spontane en individuele ervaringen zijn.
Zij vormen het resultaat of de uitkomst van al onze andere waarden, normen en morele kwaliteiten.

[ Bericht 89% gewijzigd door 1001001 op 08-08-2011 10:10:30 ]
  zondag 7 augustus 2011 @ 23:46:40 #87
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
  zondag 7 augustus 2011 @ 23:47:09 #88
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100444445
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 18:45 schreef Light het volgende:

[..]

Op pagina 10 staat wel:

[..]

Er staat niet expliciet dat je het doek moet binnenhalen bij storm, maar wel dat het uitgeklapt niet tegen wind kan. Storm is de overtreffende trap van harde wind, dus dan mag je zelf ook wel bedenken dat je bij een stormwaarschuwing moet voorkomen dat het doek kan uitvouwen.
Dat bedoel ik, er staat wel beschreven dat het ding niet tegen harde wind kan.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_100444610
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 23:45 schreef 1001001 het volgende:
Ik vraag me af hoe de reacties op mij zouden zijn geweest in het werkelijke leven, zonder de veilige anonimiteit van het internet.

Geen zorgen, ik had je gewoon hetzelfde gezegd als hier :*
Ja doei.
  zondag 7 augustus 2011 @ 23:49:48 #90
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100444614
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 23:45 schreef 1001001 het volgende:
Ik kwam onder andere dit forum met de volgende vraag:

Echter, de geschillencommissie vraagt een vergoeding om een eventueel geschil in behandeling te nemen. Voordat ik die stap zet, vraag ik me af hoe sterk ik in mijn recht sta. Heeft iemand daar een idee over?

Bij die vraag hoorde een omheegliggend verhaal. Mijn verhaal, waarin ik naar mijn mening niet correct ben geholpen.

Blijkbaar wijken het omheenliggende verhaal en mijn mening dusdanig af van wat gangbaar is, dat een (groot deel) van de bezoekers niet in staat is om op een normale manier antwoord te geven.

Nee, men vond het nodig om mij te bespotten, te beledigen en uit te lachen, als zijnde de dorpsgek.

En zo'n oordeel wordt mij toebedeeld, op het kleine stukje tekst dat ik geplaatst heb, zonder mij verder te kennen. Ik vind het nogal wat. Ik vraag me af hoe de reacties op mij zouden zijn geweest in het werkelijke leven, zonder de veilige anonimiteit van het internet.

Maar als dit daadwerkelijk, in het werkelijke leven, de manier is hoe jullie reageren op dit soort gevallen, dan mag je jezelf weleens achter de oren krabben.

Wie van jullie kan zichzelf recht in de spiegel aankijken en zeggen dat hij of zij nooit iets heeft gedaan dat afwijkt van hetgeen gangbaar is? Ik geloof dat er dan niet veel mensen overblijven.

Verder ben ik benieuwd hoe jullie zouden reageren in een soortgelijke situatie en heb je dan ook het lef dit kenbaar te maken? En hoe zou je het dan vinden als er op eenzelfde soort manier wordt gereageerd? Ik kan je vertellen dat dat alles behalve leuk is.

Verplaats je ook eens in een ander........treedt mensen tegemoet (digitaal of in het echte leven), zoals je zelf ook graag tegemoet wordt getreden. Want wat heb ik jullie uiteindelijk misdaan? Niet zoveel denk ik.

Ten opzichte van Gamma, heb ik de gehele tijd open kaart gespeeld, ik heb de persoon met wil ik conact had gewezen op de fora waar dit topic op staat. Noch via het forum, noch via e-mail heb ik reactie van hen mogen ontvangen.......

Maar goed, wie de schoen past, trekke hem aan. Mijn dank gaat uit naar degenen die wel goedbedoelde adviezen hebben gegeven.

Ik ben niet rancuneus, dus voor een ieder die positief of negatief heeft gereageerd, hoop ik dat je nooit in een situatie terecht komt waarbij je naar jouw idee onrechtvaardig bent behandeld.
En als je dan om hulp vraagt, hoop ik dat je op respectvolle wijze antwoord krijgt, of je nou wel of geen gelijk hebt.

Van mij zullen jullie verder geen last meer hebben, dit is het laatste dat ik hier post. Mijn account hef ik op (voor zover dat mogelijk is).

Op dit stuk tekst zullen misschien wel weer de nodige reacties verschijnen. Ik wens jullie daarin veel plezier met elkaar. Het ga jullie goed, succes!
Hou toch op met dit zielige gedoe. Denk maar niet dat je medelijden krijgt ofzo, al helemaal niet nu je er zo om zeurt. Wat maak jij jezelf belachelijk zo.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_100444620
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 23:45 schreef 1001001 het volgende:
Ik kwam onder andere dit forum met de volgende vraag:

Echter, de geschillencommissie vraagt een vergoeding om een eventueel geschil in behandeling te nemen. Voordat ik die stap zet, vraag ik me af hoe sterk ik in mijn recht sta. Heeft iemand daar een idee over?

Bij die vraag hoorde een omheegliggend verhaal. Mijn verhaal, waarin ik naar mijn mening niet correct ben geholpen.

Blijkbaar wijken het omheenliggende verhaal en mijn mening dusdanig af van wat gangbaar is, dat een (groot deel) van de bezoekers niet in staat is om op een normale manier antwoord te geven.

Nee, men vond het nodig om mij te bespotten, te beledigen en uit te lachen, als zijnde de dorpsgek.

En zo'n oordeel wordt mij toebedeeld, op het kleine stukje tekst dat ik geplaatst heb, zonder mij verder te kennen. Ik vind het nogal wat. Ik vraag me af hoe de reacties op mij zouden zijn geweest in het werkelijke leven, zonder de veilige anonimiteit van het internet.

Maar als dit daadwerkelijk, in het werkelijke leven, de manier is hoe jullie reageren op dit soort gevallen, dan mag je jezelf weleens achter de oren krabben.

Wie van jullie kan zichzelf recht in de spiegel aankijken en zeggen dat hij of zij nooit iets heeft gedaan dat afwijkt van hetgeen gangbaar is? Ik geloof dat er dan niet veel mensen overblijven.

Verder ben ik benieuwd hoe jullie zouden reageren in een soortgelijke situatie en heb je dan ook het lef dit kenbaar te maken? En hoe zou je het dan vinden als er op eenzelfde soort manier wordt gereageerd? Ik kan je vertellen dat dat alles behalve leuk is.

Verplaats je ook eens in een ander........treedt mensen tegemoet (digitaal of in het echte leven), zoals je zelf ook graag tegemoet wordt getreden. Want wat heb ik jullie uiteindelijk misdaan? Niet zoveel denk ik.

Ten opzichte van Gamma, heb ik de gehele tijd open kaart gespeeld, ik heb de persoon met wil ik conact had gewezen op de fora waar dit topic op staat. Noch via het forum, noch via e-mail heb ik reactie van hen mogen ontvangen.......

Maar goed, wie de schoen past, trekke hem aan. Mijn dank gaat uit naar degenen die wel goedbedoelde adviezen hebben gegeven.

Ik ben niet rancuneus, dus voor een ieder die positief of negatief heeft gereageerd, hoop ik dat je nooit in een situatie terecht komt waarbij je naar jouw idee onrechtvaardig bent behandeld.
En als je dan om hulp vraagt, hoop ik dat je op respectvolle wijze antwoord krijgt, of je nou wel of geen gelijk hebt.

Van mij zullen jullie verder geen last meer hebben, dit is het laatste dat ik hier post. Mijn account hef ik op (voor zover dat mogelijk is).

Op dit stuk tekst zullen misschien wel weer de nodige reacties verschijnen. Ik wens jullie daarin veel plezier met elkaar. Het ga jullie goed, succes!
Welkom op het internet! :W
  maandag 8 augustus 2011 @ 00:14:46 #92
335452 cricket
cricket from space
pi_100445964
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 23:45 schreef 1001001 het volgende:
Verplaats je ook eens in een ander........treedt mensen tegemoet (digitaal of in het echte leven), zoals je zelf ook graag tegemoet wordt getreden. Want wat heb ik jullie uiteindelijk misdaan? Niet zoveel denk ik.
Je moet eens zorgen dat je minder lange teentjes hebt.
  maandag 8 augustus 2011 @ 08:48:16 #93
29444 RemcoDelft
4 8 15 16 23 42
pi_100451801
quote:
0s.gif Op zondag 7 augustus 2011 23:45 schreef 1001001 het volgende:
En zo'n oordeel wordt mij toebedeeld, op het kleine stukje tekst dat ik geplaatst heb, zonder mij verder te kennen. Ik vind het nogal wat. Ik vraag me af hoe de reacties op mij zouden zijn geweest in het werkelijke leven, zonder de veilige anonimiteit van het internet.
Ik zou zeggen, probeer het eens! Ga naar de kroeg (of een verjaardagsfeestje of van mijn part naar de Mac), en vertel iedereen dat je gepest wordt door de Gamma en allemaal mensen op internet, omdat je boos bent op de Gamma nadat je tent kapot is gegaan door een storm!

Ik voorspel deze reactie: _O- _O- _O- 8)7 8)7 8)7
censuur :O
pi_100451856
Ik ben nog wel reuzebenieuwd of TS nou wel of niet een kind heeft verwekt bij zijn collega w/
r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
  maandag 8 augustus 2011 @ 08:56:38 #95
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100451887
quote:
0s.gif Op maandag 8 augustus 2011 08:53 schreef r_one het volgende:
Ik ben nog wel reuzebenieuwd of TS nou wel of niet een kind heeft verwekt bij zijn collega w/
waar haal je dát nou weer vandaan!
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  PR/Manusje van alles maandag 8 augustus 2011 @ 08:57:26 #96
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_100451893
zie zijn eerste topic. :D
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
  maandag 8 augustus 2011 @ 09:06:19 #97
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_100451995
.. uit 2008! nou dat kind zal inmiddels wel 2 jaar oud zijn ofzo?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_100452069
quote:
0s.gif Op maandag 8 augustus 2011 00:14 schreef cricket het volgende:

[..]

Je moet eens zorgen dat je minder lange teentjes hebt.
"I intend to live forever. So far, so good."
"I have enough money to last me the rest of my life, unless I buy something"
pi_100452076
quote:
0s.gif Op maandag 8 augustus 2011 09:11 schreef JumpingJacky het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Zal vast geen 50 euro kosten bij de Gamma ^O^
Ja doei.
pi_100452681
Ik verbaas me er meer een meer over. Een samenleving waar mensen niet zelf na kunnen denken.
Waar ze heel veel verwachten van een ander maar zelf er weinig moeite of gedachte in stoppen. Ja, we stoppen er erg veel moeite, tijd en geld in om de schuld bij de ander in te schoenen te schuiven.

Zoals al mooi werd geďllustreerd bij het voorbeeld van het wc papier.

Types zoals TS zijn er in grote mate verantwoordelijk voor dat ons land steeds onverdraagzamer wordt. Dat er steeds meer regeltjes en plichten komen. Omdat instanties en mensen zich steeds meer tegen elkaar moeten indekken.

Heel jammer.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')