"Zo te zien"... jij trekt veel te snelle en volkomen verkeerde conclusies.quote:Op donderdag 28 juli 2011 15:41 schreef KarinJ. het volgende:
.....Maar dat neemt niet weg dat je nog steeds, net als ervoor, kritisch moet mogen zijn naar linkse politici die dit soort volkomen wereldvreemde en levensgevaarlijke gedachten de wereld in slingeren......
.....Het is duidelijk dat de er in de socialistische heilstaat Noorwegen heel wat mis is en het nodige verbeterd moet worden.......
Zo te zien hebben jullie geen idee hoe het echt in Noorwegen is, en is jullie mening gebaseerd op artikeltjes uit de telegraaf e.d..
Hij hield ook van aardbeitjes.quote:Op donderdag 28 juli 2011 16:57 schreef Cynix ® het volgende:
Is het echt noodzakelijk te weten in welk soort films hij geïnteresseerd was?
Wel volgens Joop.nl.quote:Op donderdag 28 juli 2011 16:57 schreef Cynix ® het volgende:
Is het echt noodzakelijk te weten in welk soort films hij geïnteresseerd was?
Een "noodzaak" niet natuurlijk. Maar het zijn interessante feiten die (nog) meer inzicht geven in het gevalletje Anders.quote:Op donderdag 28 juli 2011 16:57 schreef Cynix ® het volgende:
Is het echt noodzakelijk te weten in welk soort films hij geïnteresseerd was?
Doe toch even niet zo achterlijk...quote:Op donderdag 28 juli 2011 16:59 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Wel volgens Joop.nl.
Je weet wel, daar waar de champagne-kurken ontkurkt zijn.
Omdat ik reageer op wat de linkse Noren erover zeggen.quote:Op donderdag 28 juli 2011 15:35 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk niet waarom je dit ter discussie wilt stellen. Het gaat namelijk toch niet gebeuren dat deze man de doodstraf krijgt.
Je vraagt mij iets en gaat er dan zelf op in.quote:En jij denkt dat dmv de doodstraf er minder snel van dit soort figuren op zullen staan? Nou, meestal plegen ze na zo'n daad al zelfmoord dus die vlieger gaat niet op.
Gecombineerd met je posts zou ik mijn hypotetische, potentieel linkse kinderen ver bij jou vandaan houdenquote:Op donderdag 28 juli 2011 17:00 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Ik hou van films met sadistisch geweld en drugsgebruik, zoals van Tarantino. Wat nu?
Nee, het is alleen wel handig voor de karaktermoordquote:Op donderdag 28 juli 2011 16:57 schreef Cynix ® het volgende:
Is het echt noodzakelijk te weten in welk soort films hij geïnteresseerd was?
Maar jij hebt geen 1500 pagina's tellend document online gezet waarin je jezelf blootgeeft, ook op ideologisch vlak.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:00 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Ik hou van films met sadistisch geweld en drugsgebruik, zoals van Tarantino. Wat nu?
Ach, toen de pvda bekend maakte dat ze een solidariteitsdag voor hun zusterpartij wilden houden was men op de FP ook al razensnel met te claimen dat het "alleen maar om het uitmelken" was.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:01 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Doe toch even niet zo achterlijk...
We must battle...for truth... justice... freedom... AND RAPED NUNS !quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:03 schreef El_Matador het volgende:
Anders was bang dat ie zijn pr0n niet meer kon kijken als er 2% meer moslims in Noorwegen zouden komen.
Scandinaviequote:Op donderdag 28 juli 2011 16:56 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Ik ben 1x in Noorwegen (en Denemarken en Zweden) geweest in 1 trip en ik vond het er afgrijselijk. Er woont niemand, het zijn dode landen (vooral Noorwegen en Zweden dan, Denemarken was iets drukker).
In Zweden was het zo erg dat in de 2e stad van het land op vrijdag om 8:00 er geen hond was bij het centraal station. En van het vliegveld naar m'n hotel in Fristad was er niemand op de snelweg.
Ik was gewoon blij toen ik op de terugreis vanaf Schiphol in de file stond op de A4.
Ik ben er nog nooit geweest, maar mij trekt het niet zo. Er zijn landen waar ik liever eens zou zijn geweest.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:09 schreef TLC het volgende:
[..]
Scandinavie![]()
heerlijke landen, de rust en de ruimte
![]()
Maar jij zit natuurlijk liever op n overbevolkt strand vol met Nederlanders op Lloret de Mar
Hij heeft groot gelijk. Wat dacht je nou.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:01 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Doe toch even niet zo achterlijk...
Iets met waard en gasten ?quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:29 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Hij heeft groot gelijk. Wat dacht je nou.
Deel jij je hele wereld in in Links/Rechts?quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:20 schreef El_Matador het volgende:
Ik ben in Oslo en Stockholm geweest en vooral de laatste was een erg prettige stad. Ongelooflijke vriendelijkheid en onschuldige openheid (juist datgene waar Anders misbruik van maakte).
Dat zal zeker met de "linksheid" van die landen te maken hebben en daar heb ik dan ook helemaal geen problemen mee.
Waar ik wel problemen mee heb, is als vriendelijkheid niet gereserveerd wordt voor onschuldige en vriendelijke mensen, maar als landverwoestende criminelen met zulk zelfde vriendelijkheid benaderd worden.
Wie zoet is voor de wolven, doet onrecht aan de schapen.
Woorden als "troost" en "fair" over een gruwelijke massamoordenaar terwijl de laatste lijken na 6 dagen naast je uit het water gevist worden, dan heb je het echt totaal NIET begrepen.
Rechts is te hard tegen onschuldigen (immigranten o.a.), maar links is VEUL te lief tegen schuldigen. En dat laatste is veel pijnlijker.
Er is natuurlijk ook vrij weinig gebeurd daar de afgelopen jaren, denk dat dit weinig met links of rechts te maken heeft.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:28 schreef KarinJ. het volgende:
tja, misschien heb je gelijk, er stond niet binnen n half uur een speciale commando eenheid klaar..
Misschien omdat er net een bom ontploft was in het regerings-centrum
Misschien omdat Noorwegen 20 keer groter is dan Nederland en maar 4,5 miljoen inwoners heeft
Misschien omdat zo'n commando nog nooit nodig was geweest in de sociale heilstaat
Wie zal het zeggen
Welnee. Maar het was wel het onderwerp hier op dit moment.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:32 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Deel jij je hele wereld in in Links/Rechts?
Ik heb jou nergens voor uitgemaakt. En niemand anders ook niet trouwens. Het valt me alleen op dat jij zelf maar door blijft posten over links/rechts.quote:Op donderdag 28 juli 2011 17:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Welnee. Maar het was wel het onderwerp hier op dit moment.
Nog iets inhoudelijks te melden?
Opvallend dat vrijwel niemand serieus kan reageren. Dat sterkt mij in mijn gelijk.
Anderen voor Tokkies, Henks en Ingrids en nazi's uitmaken is veel makkelijker, dat klopt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |