quote:Op donderdag 9 februari 2012 18:48 schreef mlg het volgende:
[..]
Wat betreft Harry van Bommel is hij gewoon consequent. Harry loopt al jaren te kankeren op Joden die een - volgens de VN benoemde - terroristische beweging omver proberen te werpen. Nu is er een hele toestand gaande in die regio waar duizenden mensen voor hun families worden geliquideerd, en beste Harry haalt enkel zijn schouders op. Waar zit je dan met je hoofd? Hoe idioot ben je als je je speren alleen maar op een relatief democratisch liberaal-westers land werpt in diezelfde regio waar nu moordlustige toestanden bezig zijn?
Nou ja ik weet dat er Hoogleraren zijn die geen Nederlands spreken, maar die spreken dan weer goed Engels. Deze Ellian profileert zichzelf als Nederlands sprekende, doe dat dan tenminste goed! Oftewel als je iets doet, doe het dan goed.quote:Op donderdag 9 februari 2012 18:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Jij denkt dat fatsoenlijk Nederlands praten een vereiste is voor hoogleraarschap?
Je had het toch over over dat in Nederland islamkritiek een taboe is ?quote:Op donderdag 9 februari 2012 19:09 schreef mlg het volgende:
[..]
Ik omschrijf het niet voor mezelf, want het zal mij werkelijk een worst wezen dat de handen daar worden afgehakt als je een banaan steelt, of dat als je onvrijwillige een dikke lul in je achterste krijgt en vervolgens door de autoriteiten aan een touw wordt gehangen. Ik heb daar maar weinig sympathie voor en jij ook, maar dat zal bij Ellian een voormalig Iraniër, wel anders liggen.
slim van jou dat "we al wel langer weten" ... maar dat zijn geen argumenten.quote:Op donderdag 9 februari 2012 19:09 schreef mlg het volgende:
[..]
We weten al wel langer dat jij van het Bommel kaliber bent. We nemen die man niet voor niks zo onserieus.
Afhsin Ellian produceert bagger en dat doet Elsevier ook. Elsevier is weinig verrassends. Weinig nieuwe inzichten. Als er kritiek is op de eigen politicus, zeg een VVD-minister, is de kritiek dat hij of zij niet rechts genoeg is. Dat soort ellende. Expres politiek incorrect. Het lijkt wel of rechts Nederland geen echte intellectuelen kan leveren.quote:Op donderdag 9 februari 2012 20:21 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Nou ja ik weet dat er Hoogleraren zijn die geen Nederlands spreken, maar die spreken dan weer goed Engels. Deze Ellian profileert zichzelf als Nederlands sprekende, doe dat dan tenminste goed! Oftewel als je iets doet, doe het dan goed.
Het is Nederlands "spreken" lieverd. Praten doe je tegen je marmot.quote:Op donderdag 9 februari 2012 18:50 schreef De_Ilias het volgende:
Die Ellian en hoogleraar? Die gast kan niet eens fatsoenlijk Nederlands praten, hoe heeft die dat voor elkaar gekregen?
Ik lever commentaar op het commentaar van die beste Homerosvriend. Ik ben hier geen roman aan het schrijven.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 00:11 schreef De_Nuance het volgende:
Jij hebt echt geen recht van spreken over correct taalgebruik gezien je stroom aan d/t-fouten.
Vriend van wie?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 10:56 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
Ik lever commentaar op het commentaar van die beste Homerosvriend. Ik ben hier geen roman aan het schrijven.
We hebben het over landje pik door een westers liberaal land in een autoritaire mensonterende regio.quote:Op donderdag 9 februari 2012 20:44 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
slim van jou dat "we al wel langer weten" ... maar dat zijn geen argumenten.
je ontwijkt de kwestie van het jatten van Palestijns land en het bullygedrag van Israel...
want dat is de oorzaak van de kritiek en agressie richting Israel..
Horen Arabieren eigenlijk niet in hun stamland Arabië en Joden in het Joodse land?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 15:48 schreef mlg het volgende:
[..]
We hebben het over landje pik door een westers liberaal land in een autoritaire mensonterende regio.
Tja het is natuurlijk wat dubieus om de rechten op basis van een religieuze claim te stellen boven de rechten van mensen die er vele generaties wonen en leven.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:16 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
Horen Arabieren eigenlijk niet in hun stamland Arabië en Joden in het Joodse land?
Beweerd u nu werkelijk dat er niet al minstens 4000 jaar Joden in Israël wonen. Al van ver voor de bezetting van Israël door de Arabieren uit(juist) Arabië?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:19 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tja het is natuurlijk wat dubieus om de rechten op basis van een religieuze claim te stellen boven de rechten van mensen die er vele generaties wonen en leven.
Beweert u nu werkelijk dat alle blanken en zwarten die in de Amerika's wonen daar ook geen rechten op hebben kunnen bouwen? Dat eigenlijk alles aan de Indianen toebehoort? En dat Australie zeker 95% van haar inwoners eigenlijk elders moet dumpen?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:51 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
Beweerd u nu werkelijk dat er niet al minstens 4000 jaar Joden in Israël wonen. Al van ver voor de bezetting van Israël door de Arabieren uit(juist) Arabië?
yip .. dat soort imperialisme goedpraten en de schijn van verlichtheid meegeven is toch schandalig..quote:Op vrijdag 10 februari 2012 15:48 schreef mlg het volgende:
[..]
We hebben het over landje pik door een westers liberaal land in een autoritaire mensonterende regio.
Het stamland van de Palestijnen is Palestina en dat is nu ingepikt door joodse europeanen.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 17:16 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
Horen Arabieren eigenlijk niet in hun stamland Arabië en Joden in het Joodse land?
Ze onderdrukken de bevolking helemaal niet. Er gaan zelfs miljarden belastingcenten naar Palestina. Weliswaar voor het eigen belang om de Palestijnse bevolking en oppositiepartijen achter hen te krijgen, maar in het voordeel van de bevolking. Hamas onderdrukt het volk. En fuck liberalisme? Fuck Hamas.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 18:46 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
yip .. dat soort imperialisme goedpraten en de schijn van verlichtheid meegeven is toch schandalig..
fuck dat liberalisme als dat inhoudt land jatten en de oorspronkelijke bevolking onderdrukken
Omdat mensen zoals jij vermoedelijk dit volk niet met rust kan laten, hebben ze een eigen land nodig zonder dat fascistische Europese gespuis.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 18:48 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Het stamland van de Palestijnen is Palestina en dat is nu ingepikt door joodse europeanen.
rechten uit het verleden van 2000 jaar terug en zgn door een godheid gegeven is flauwekul..
Bedankt voor het corrigeren.quote:Op donderdag 9 februari 2012 23:57 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
Het is Nederlands "spreken" lieverd. Praten doe je tegen je marmot.
tjonge.. wat politiekcorrect weer...quote:Op vrijdag 10 februari 2012 19:29 schreef mlg het volgende:
[..]
Omdat mensen zoals jij vermoedelijk dit volk niet met rust kan laten, hebben ze een eigen land nodig zonder dat fascistische Europese gespuis.
http://www.elsevier.nl/we(...)weer-33-jaar-oud.htmquote:Nadat een tijdje geleden weer een nucleaire ambtenaar was vermoord, namen sommige belangrijke westerse media de officiële berichtgeving uit Iran over. Dat deed Elsevier niet.
(...) Iran noemde hem een geleerde - en de westerse media namen dit letterlijk over. Hij was echter geen geleerde. (...) De reden dat de ayatollahs Mostafa Ahmadi Roshan als geleerde aanduidden, is simpel: ze willen sympathie opwekken. Wie wil er nou een geleerde doden!
De westerse media waren zo welwillend om de verklaring van Teheran - dat het om een zeer geavanceerde aanslag ging - over te nemen.
http://www.elsevier.nl/we(...)d-bij-bomaanslag.htmquote:De Iraanse kerngeleerde Mostafa Ahmadi Roshan is woensdag omgekomen door een autobom in de Iraanse hoofdstad Teheran. De wetenschapper was onderdirecteur van een nucleaire installatie waar uranium wordt verrijkt.
Dat meldt het Iraanse persbureau Fars.
http://www.elsevier.nl/we(...)-van-Bommel-niet.htmquote:Het is treurig gesteld met de mensenrechten in het Midden-Oosten. Voor de zoveelste keer neem ik het hier niet op voor mijn geestverwanten, maar voor mijn potentiële vijanden. En blijf ik de oorverdovende stilte bij de linkse beroepsactivisten veelzeggend vinden.
http://www.elsevier.nl/we(...)ge-linkse-oproep.htmquote:Moet Shell weg uit Syrië? Onzinnige linkse oproep
Morele verontwaardiging is niet altijd het beste richtsnoer in de buitenlandse politiek
Morele verontwaardiging is niet het beste richtsnoer in de buitenlandse politiek Morele verontwaardiging is niet het beste richtsnoer in de buitenlandse politiek
Ha! Eindelijk een progressief standpunt over Syrië. Onder aanvoering van Alexander Pechtold (D66) beweren nu ook PvdA, SP, GroenLinks en ChristenUnie dat Shell onmiddellijk het land van dictator Bashar al-Assad moet verlaten.
Hij doet net alsof Mark Rutte tegen Mohammed vecht.quote:Vandaag heeft de fietsdienst van Mark Rutte Mohammed verslagen.
Hou als leidraad aan dat links fout is en rechts goed. No matter what. Dus ruzie in het rechtse kamp is - zonder ironie - een teken van een goed functionerende democratie, als een links Kabinet dit gezeur had zou ze als 'besluiteloos' worden bestempeld. Dissidenten in de PVV moeten zich maar schikken aan de partijpolitiek, maar als dit op de SP slaat is de SP een eng clubje dat geen ruimte biedt aan meningen van individuen.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 10:23 schreef Mutant01 het volgende:
Als ik eerlijk moet zijn. Ik begrijp geen ene kont van zijn column.
quote:Op zaterdag 31 maart 2012 10:23 schreef Mutant01 het volgende:
Als ik eerlijk moet zijn. Ik begrijp geen ene kont van zijn column.
Haha precies wat ik dacht. Ik snap vaak niks van zijn columns, er zit meestal geen lijn in zijn warrige schrijfstijl. Behalve dat "links" kut is.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 11:04 schreef skrn het volgende:
Hou als leidraad aan dat links fout is en rechts goed.
De stukjes van de zeergeleerde heer Ellian zijn voor u veel te hoog gegrepen.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 11:38 schreef Premium_Quality het volgende:
[..]
[..]
Haha precies wat ik dacht. Ik snap vaak niks van zijn columns, er zit meestal geen lijn in zijn warrige schrijfstijl. Behalve dat "links" kut is.
Dat geloof je zelf zekerquote:Op zaterdag 31 maart 2012 18:12 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
De stukjes van de zeergeleerde heer Ellian zijn voor u veel te hoog gegrepen.
Zijn IQ is te hoog en het uwe te laag.
Daardoor kunnen jullie twee nooit met elkaar communiceren. De verschillen zijn te groot.
Afshin? Ben jij dat?quote:Op zaterdag 31 maart 2012 18:12 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
De stukjes van de zeergeleerde heer Ellian zijn voor u veel te hoog gegrepen.
Zijn IQ is te hoog en het uwe te laag.
Daardoor kunnen jullie twee nooit met elkaar communiceren. De verschillen zijn te groot.
Ga toch fietsen man. Je weet absoluut niet waar je over praat.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 18:12 schreef Truffelvarken het volgende:
De stukjes van de zeergeleerde heer Ellian zijn voor u veel te hoog gegrepen.
Zijn IQ is te hoog en het uwe te laag.
Daardoor kunnen jullie twee nooit met elkaar communiceren. De verschillen zijn te groot.
Ellian is een idioot en zijn stukjes zijn alles behalve intelligent geschreven. Stiekem verdenk ik Ellian ervan dat hij altijd naar moeilijke woordjes toeschrijft en deze dan vol trots gebruikt. Of hij zoekt synoniemen op in Word. Deze column is een nieuw dieptepunt.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 18:12 schreef Truffelvarken het volgende:
[..]
De stukjes van de zeergeleerde heer Ellian zijn voor u veel te hoog gegrepen.
Zijn IQ is te hoog en het uwe te laag.
Daardoor kunnen jullie twee nooit met elkaar communiceren. De verschillen zijn te groot.
Je zou maar van dit soort reacties moeten leven.quote:Zeer verheugd om te lezen dat Pechtold door U niet als exponent van de Hollandse nuchterheid wordt gezien.
Pechtold kan ik namelijk al helemaal niet pruimen.
Aan die man is niets echt. Zijn staan bij de microfoon, zijn taal en alles is schijn.
Het is een echte snob en farizeer.
En waarom? slechts mijn gevoel zegt dat.
Een naarling.
http://www.elsevier.nl/we(...)ortuyn-te-danken.htmquote:Maar toen Fortuyn in augustus 2001 een column schreef met de titel: ‘Koude oorlog tegen de islam’, werd hij hard aangevallen op zijn analyse. Een paar weken later was het 11 september.
Nadat ik in twee postings op zakelijke toon Ellian op enkele van zijn vele absurde inconsistenties had gewezen, kreeg ik een algehele Elsevier-ban aan mijn broek. Wat een raar blaadje is dat Elsevier geworden, als je in de reacties geen onderbouwde kritiek toelaat.quote:Op dinsdag 3 april 2012 22:24 schreef Wespensteek het volgende:
Het meest vreemde bij Elsevier is dat als je een beleefd en inhoudelijk antwoord geeft het desondanks wordt verwijderd, zeker bij de stukjes van Ellian. Alleen als je het geweldig vindt blijft een reactie staan.
Commentaar niet nodig. Wat een naar, zuur kereltje, zeg.quote:Verzorgingsstaat
Wie ons heeft geleerd om met geleend geld een verzorgingsstaat in stand te houden? Ja, hierover moet Samsom goed gaan nadenken. Wellicht kan Samsom nog zijn opvattingen wijzigen. Maar Roemer en Bosma als nationalistische linkse gelovigen kunnen op geen enkele manier tot nadenken worden aangezet. Het denken veronderstelt immers de principiële bereidheid om eigen gedachtewereld in twijfel te trekken.
Wat is het probleem hier? Waarom zeur ik op PVV, SP en PvdA? Mooie hé, ze passen perfect op een rijtje. De PVV naast de PvdA en SP!
It takes one to know one.quote:Op maandag 30 april 2012 10:37 schreef Monidique het volgende:
[..]
Commentaar niet nodig. Wat een naar, zuur kereltje, zeg.
Kennelijk, gezien je nare, zure reactie. Kom op, joh, het is een mooie dag, hier, probeer eens wat minder verbeten te zijn.quote:
quote:Op maandag 30 april 2012 10:37 schreef Monidique het volgende:
[..]
Commentaar niet nodig. Wat een naar, zuur kereltje, zeg.
Hij mocht ooit in de nasleep van 11 september op tv komen omdat hij allochtoon was en als docent ook nog wat strafrecht wist, niet al te veel, maar dat verhinderde hem niet om eens flink te blaten. Daar is het omhoogvallen begonnen.quote:Op zaterdag 21 april 2012 16:01 schreef Marlan het volgende:
Hoe kan deze man in hemelsnaam hoogleraar zijn geworden? Wat een rare snotneus.
Het begint nu grappig te worden. Elsevier en Afshin Ellian in het bijzonder hebben de coalitie altijd verdedigd vanuit het landsbelang. Dat wapenfeit is nu weg en nu zijn Elsevier en Afshin Ellian even van het padje af. Kijken hoe ze hier uitkomen zonder dat de reageerders weglopen.quote:Op maandag 30 april 2012 11:48 schreef Tem het volgende:
Lekker belangrijk die hele Elian, waar je al niet druk om maakt.
quote:Op maandag 30 april 2012 23:39 schreef 18konijn het volgende:
De laatste column van Ellian is een hoogtepunt van bizarre non-logica. Zelfs de arme Dion Graus krijgt een enorme rotschop. Zo te lezen zeggen zelfs de trouwste supporters onder de reageerders hun vertrouwen in de warhoofdige professor op, omdat ze hem niet meer kunnen volgen. Heerlijk om te lezen. Ik neem aan dat ook de hoofdredacthe na deze column tot het inzicht komt dat Ellian nu toch echt niet meer te handhaven is bij Elsevier, al is ook Elsevier momenteel even redeloos en radeloos na Geerts onverwachte Catshuis-move.
Grappig dat deze man door socialisten uit Iran bevrijd is en via Afghanistan hierheen gekomen is, en dan anderen de les gaat lezen op niet zo overtuigende wijze. Ach, vogels happen ook op beschimmeld brood en zo is deze man ook te begrijpen.quote:Hij is een schaamteloze figuur die naar alle waarschijnlijkheid niet eens weet wat schaamte is.
Afshin Ellian is een politiek vluchteling die lijkt te vergeten dat hij nu in Nederland woont. Via columns in Elsevier reageert hij zijn angst en haat af op de Nederlandse politiek.quote:Op maandag 30 april 2012 23:39 schreef 18konijn het volgende:
De laatste column van Ellian is een hoogtepunt van bizarre non-logica.
Ik vind de stelling dat omdat Ellian een politiek vluchteling is, hij per definitie niet rationeel een analyse kan maken te ver gaan. Ellian legt soms de vinger op de zere plek en slaat soms weleens de plank mis.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 07:51 schreef yyyentle het volgende:
Afshin Ellian is een politiek vluchteling die lijkt te vergeten dat hij nu in Nederland woont. Via columns in Elsevier reageert hij zijn angst en haat af op de Nederlandse politiek.
Het is apart dat een politiek vluchteling (geen economisch vluchteling maar een politiek vluchteling) die niet in een democratie is opgegroeid, de Nederlandse politiek bekritiseert.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 07:59 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik vind de stelling dat omdat Ellian een politiek vluchteling is, hij per definitie niet rationeel een analyse kan maken te ver gaan. Ellian legt soms de vinger op de zere plek en slaat soms weleens de plank mis.
Dat vind ik helemaal niet apart. Sterker nog; politieke vluchtelingen die niet in een democratie zijn opgegroeid, zijn juist heel goed in staat om die onderscheid - tussen democratieën en dictaturen - te kunnen maken. Soms is die ervaring en achtergrond heel handig bij het analyseren van westerse samenlevingen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 08:10 schreef yyyentle het volgende:
Het is apart dat een politiek vluchteling (geen economisch vluchteling maar een politiek vluchteling) die niet in een democratie is opgegroeid, de Nederlandse politiek bekritiseert.
Zijn ongenuanceerde haat en frustraties komen in de stukjes die hij schrijft dan ook heel duidelijk naar voren.
Dat is bij Ellian echter duidelijk niet het geval.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 08:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dat vind ik helemaal niet apart. Sterker nog; politieke vluchtelingen die niet in een democratie zijn opgegroeid, zijn juist heel goed in staat om die onderscheid - tussen democratieën en dictaturen - te kunnen maken. Soms is die ervaring en achtergrond heel handig bij het analyseren van westerse samenlevingen.
Hartstikke mooi. Vertel jij mij dan maar eens waarom Ellian van die onzin uitkraamt.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 08:16 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Dat vind ik helemaal niet apart. Sterker nog; politieke vluchtelingen die niet in een democratie zijn opgegroeid, zijn juist heel goed in staat om die onderscheid - tussen democratieën en dictaturen - te kunnen maken. Soms is die ervaring en achtergrond heel handig bij het analyseren van westerse samenlevingen.
quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:01 schreef Mutant01 het volgende:
Dat is bij Ellian echter duidelijk niet het geval.
Hebben jullie wat voorbeelden?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:19 schreef KoosVogels het volgende:
Hartstikke mooi. Vertel jij mij dan maar eens waarom Ellian van die onzin uitkraamt.
Pak elke willekeurige column van de beste man.quote:
Citeer even op wat voor soort nonsens jij doelt dan?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:29 schreef KoosVogels het volgende:
Pak elke willekeurige column van de beste man.
dit topic is er niet voor niets natuurlijkquote:
Blader effe lekker dit topic door, ome Willem. Ik zit op m'n mobiel.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:31 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Citeer even op wat voor soort nonsens jij doelt dan?
Ik zie inderdaad dat Ellian het soms bij het verkeerde eind heeft, maar de meerderheid van de reacties hier in dit topic zijn nogal ideologisch gekleurd. En dan kan ik me best voorstellen dat niet iedereen het altijd met hem eens is.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:32 schreef 99.999 het volgende:
dit topic is er niet voor niets natuurlijk. Dat is juist omdat zijn 'bijzondere' stukjes vaak opvallen als niet al te erg op feiten gebaseerd
Ik kan mij herinneren dat Ellian klimaatverandering in twijfel trok omdat het een paar dagen achtereen sneeuwde. Dan spoor je gewoon niet.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:37 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik zie inderdaad dat Ellian het soms bij het verkeerde eind heeft, maar de meerderheid van de reacties hier in dit topic zijn nogal ideologisch gekleurd. En dan kan ik me best voorstellen dat niet iedereen het altijd met hem eens is.
Feiten bestaan niet, slechts meningen. En wellicht omdat hij überhaupt de wereld bekijkt vanuit zijn perspectief? Zoals elk mens dat - in mindere mate - doet. En natuurlijk is het generaliserend en ongefundeerd, alles is slechts gebaseerd op wat hij gadeslaat en hoe hij bepaalde dingen ervaart.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:40 schreef 99.999 het volgende:
En dat komt weer omdat Elian ideologie ver boven de feiten stelt .
Klopt, vroeger kwam hij weleens bij 2vandaag (nu 1vandaag) en netwerk, en was hij erg redelijk over de Moslims. Eigenlijk net zo genuanceerd als Wilders toentertijd. Naderhand radicaliseerde hij enorm net als Wilders. Misschien dat de naamsbekendheid zijn tol eiste en hij zijn hoofd er niet meer kon houden.quote:Op maandag 30 april 2012 10:50 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij mocht ooit in de nasleep van 11 september op tv komen omdat hij allochtoon was en als docent ook nog wat strafrecht wist, niet al te veel, maar dat verhinderde hem niet om eens flink te blaten. Daar is het omhoogvallen begonnen.
Vanuit de ideologie bezien wel natuurlijkquote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik kan mij herinneren dat Ellian klimaatverandering in twijfel trok omdat het een paar dagen achtereen sneeuwde. Dan spoor je gewoon niet.
Nee, ook niet bezien vanuit zijn ideologie, duke.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:46 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Vanuit de ideologie bezien wel natuurlijk. Want klimaatverandering is links en daar mogen alle middelen tegen worden ingezet
.
Toch wel, binnen die ideologie is er geen bezwaar tegen het verdraaien van de feiten.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nee, ook niet bezien vanuit zijn ideologie, duke.
Ellian: "Een activist leeft niet in de realiteit maar in de idealiteit."quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:31 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Citeer even op wat voor soort nonsens jij doelt dan?
Het probleem lag volgens mij juist in het begin. Er was toen behoefte aan mensen die hun licht konden laten schijnen over de situatie die ik meen fundamentalistisch terrorisme, allochtone jongeren en de islam betrof. Ellian was dan een gast in ik meen dwdd die iets over het allochtoon zijn kon zeggen en ook nog iets over het strafrecht omdat hij een baantje had bij een rechtenfaculteit. Dan heb je één gast en toch twee expertises.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 10:44 schreef Marlan het volgende:
[..]
Klopt, vroeger kwam hij weleens bij 2vandaag (nu 1vandaag) en netwerk, en was hij erg redelijk over de Moslims. Eigenlijk net zo genuanceerd als Wilders toentertijd. Naderhand radicaliseerde hij enorm net als Wilders. Misschien dat de naamsbekendheid zijn tol eiste en hij zijn hoofd er niet meer kon houden.
http://www.elsevier.nl/we(...)nu-echt-begonnen.htmquote:Het rapport leidde in de Arabische wereld tot geen enkele zichtbare verandering. De hervormingspogingen van oud-president George W. Bush waren ook gedoemd te mislukken.
Masochisme.quote:Op woensdag 27 juni 2012 10:32 schreef Monidique het volgende:
[..]
http://www.elsevier.nl/we(...)nu-echt-begonnen.htm
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |