abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_99972946
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 19:55 schreef Monolith het volgende:

[..]

Maar dat is ook precies waar ik op doel wanneer ik het heb over 'nieuw rechts' en bovendien onderschrijf ik daarbij de constatering dat het allemaal niet zo echt rechts is, zeker niet wat betreft sociaal-economische standpunten.
Ok, dat was me niet direct duidelijk. Wat dat aangaat ageren ze inderdaad voornamelijk tegen zichzelf. Ik weet trouwens niet of de PVV zichzelf eigenlijk als nieuw rechts ziet, zou best kunnen natuurlijk.
  dinsdag 26 juli 2011 @ 20:09:42 #177
134847 fokthesystem
WIJ zijn 'HET'.
pi_99973005
'nieuw rechts' het moet weer een label worden met negatieve symbolen er op...
uit welke koker(s) komt de term?
wie en welke partijen wil men er onder gaan scharen?
http://www.paltalk.com , niet typen maar miepen
Al bemoei jij je niet met politiek, deze bemoeit zich wel met jouw leven en geld, van de wieg tot het graf en zelfs daarna!
  dinsdag 26 juli 2011 @ 20:26:02 #178
87106 Oud_student
Lux Aeterna
pi_99973786
quote:
14s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 19:46 schreef skrn het volgende:
Mooi zo.

Toch zou een debat niet misstaan. Wat wil de PVV echt, wat wil de regering echt, en willen ze echt polarisatie stoppen? Dat laatste kan meteen gebeuren met concrete voorstellen.
Juist de linkse partijen grijpen de gebeurtenissen aan om verder te polariseren.
PvdA, GL en vooral D66 hebben en hadden het alleen maar over Wilders, wrs omdat ze zelf totaal niet weten wat dan wel de belangrijkste problemen in het land zijn.

De PVV zou zich juist verder tot een echt rechtse partij moeten ontwikkelen om de buitenparlementaire onvrede te parreren, want anders worden ze staks nog eens rechts ingehaald.
Exaudi orationem meam
Requiem aeternam dona eis, Domine.
Et lux perpetua luceat eis.
pi_99973989
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 20:26 schreef Oud_student het volgende:

[..]

Juist de linkse partijen grijpen de gebeurtenissen aan om verder te polariseren.
PvdA, GL en vooral D66 hebben en hadden het alleen maar over Wilders, wrs omdat ze zelf totaal niet weten wat dan wel de belangrijkste problemen in het land zijn.
Onzin, de genoemde partijen hebben juist afstand genomen van de aantijgingen aan het adres van Wilders. Een Cohen heeft bijvoorbeeld benadrukt dat Wilders niet verantwoordelijk is voor de gebeurtenissen in Noorwegen. Wel merkt hij op dat het gedachtegoed van de PVV en Breivik veel overeenkomsten vertonen. Maar daarmee zegt hij natuurlijk niets vreemds, dat weten we allemaal.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_99974189
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 17:20 schreef fokthesystem het volgende:

[..]

Wat dacht jij toen de islam-terreur kant de aanslagen vrijwel direct opeiste?
Die deden ook pas een check nadien, NA dat ze aanamen dat het hun werk was.
En het bleek dus niet van hen te komen, maar van een wel heel erg onverwachte 'helper'....
Vreemd, ik merkte vooral op dat Westerse media al meteen met de vinger naar Al-Qaeda wezen.
"As soon as the land of any country has all become private property, the landlords, like all other men, love to reap where they never sowed, and demand a rent even for its natural produce."
Das Kapital, Karl Marx Wealth of Nations, Adam Smith
pi_99974291
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 20:26 schreef Oud_student het volgende:

[..]

PvdA, GL en vooral D66 hebben en hadden het alleen maar over Wilders, wrs omdat ze zelf totaal niet weten wat dan wel de belangrijkste problemen in het land zijn.
Sterker nog, de linkse partijen zaten gewoon stiekem achter deze aanslag! :o
quote:
Binnenhof houdt Wilders uit de wind na Noors drama

Vooralsnog branden de Haagse politici hun vingers niet aan de vraag of de PVV van Geert Wilders met vuur heeft gespeeld, door met zulke harde taal de veronderstelde islamisering van Europa aan de kaak te stellen.
Terwijl op allerlei internetfora de verkettering over en weer is begonnen naar aanleiding van de sympathie van de Noorse schutter Anders Breivik aan het adres van Geert Wilders en diens gedachtengoed, houden Kamerleden uit alle fracties de PVV nadrukkelijk uit de wind.

In de PVV zelf blijft het stil. Kamerleden verwezen gisteren alleen maar naar de korte reactie van Wilders op het drama. "Ik neem afstand van alles waar die man voor staat en heeft gedaan", verklaarde de PVV-leider, direct nadat openbaar werd dat Breivik zich gesteund voelde door de anti-islampolitiek van zijn partij.

Een PVV-jongere sloeg op Twitter wel fel terug naar critici die haar partij na het drama de maat nemen. "Walgelijk dat een aantal linkse proleten de PVV verantwoordelijk stelt voor het bloedbad in Noorwegen. Imbeciele pretentieuze ellendelingen, bah!", twitterde Jacky Stevens, de jonge vrouw die samen met Kamerlid Hero Brinkman een jeugdafdeling van de PVV probeert op te zetten.

Maar uit de kring van het Binnenhof, waar de Kamer met reces is, wijst voorlopig niemand Geert Wilders en zijn partij aan als ook maar een beetje medeschuldig aan de gedachtenkronkels die Breivik tot zijn daad hebben aangezet.

SP-fractieleider Emile Roemer: "Daar is geen enkele aanleiding toe. Het zou zeer onverstandig zijn nu met een vinger te wijzen in de richting van Wilders. Als er morgen een moordenaar opstaat die mijn woorden gebruikt, ben ik daar dan ook verantwoordelijk voor?"

D66-Kamerlid Boris van der Ham noemt het 'een idiote reflex' om Wilders kwalijk te nemen dat de Noorse schutter zich gesteund voelde door onder meer de koers van de PVV.

Intussen krijgen ook de Kamerleden van de gedoogcoalitie de wind van voren in dit internetdebat. VVD'er Han ten Broek kreeg te horen: "Dit kan morgen ook in Nederland gebeuren. Dankzij jullie gedoogpartij". Ten Broeke over Breivik: "Dit is een totale gek. Voor wie hij sympathie heeft, is van geen enkel belang."

PvdA-leider Job Cohen wilde zich evenmin bezighouden met de vraag of de kogel dit keer van rechts kwam. Cohen: "Laten we dat in godsnaam vermijden. Waar kogels in het spel zijn is de rede weg."

Onzeker blijft of de collega-parlementariërs van Wilders zo prudent blijven, mocht de PVV-leider de komende maanden weer eens fel van leer trekken tegen een dreigend 'Eurabië' of het 'multiculturele drama'. Dat Wilders zijn toon zal matigen ligt niet voor de hand. Hij zal zich de mond niet laten snoeren door de daden van een gek in Noorwegen.

Zullen zijn tegenstanders in de Kamer het Noorse drama dan tot een taboe blijven verklaren? Opvallend was de eerste reactie die CDA-Kamerlid Kathleen Ferrier de wereld in slingerde. "Zwarte vrijdag in Noorwegen. Dit bloedbad lijkt uit angst voor de multiculturele samenleving aangericht." Met die vaststelling trok zij het drama wel degelijk een beetje de Nederlandse politieke arena in.
Bron

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 26-07-2011 20:35:36 ]
  dinsdag 26 juli 2011 @ 20:42:49 #182
134847 fokthesystem
WIJ zijn 'HET'.
pi_99974740
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 20:33 schreef MadScientist het volgende:

Vreemd, ik merkte vooral op dat Westerse media al meteen met de vinger naar Al-Qaeda wezen.
ja toch, nou dan! :)
Ze staken hun vinger op, dachten dat het een groeppie van hen was dat daar in noorwegen de boel op stelten zette.
Al vlot trokken ze dat weer in na, denk ik, navraag.
http://www.paltalk.com , niet typen maar miepen
Al bemoei jij je niet met politiek, deze bemoeit zich wel met jouw leven en geld, van de wieg tot het graf en zelfs daarna!
pi_99976710
Zinloze stelling. Laat de PVV zeggen wat ze wil zeggen. Dat mag namelijk in Nederland. Dat hebben we allemaal ooit zo afgedwongen.

Kennelijk heeft de PVV namelijk een punt, anders zouden mensen zich er wel van distantieren of zou de partij wel geen aanhang hebben, zoals eerder de rechtse partijen als de CD en CP '86.
Het willen snoeren van de mond, heeft niet alleen als gevolg dat we bepaalde problemen nooit meer oplossen, maar überhaupt niet meer mogen benoemen.
Vergeet alleen niet dat de frustratie dan alleen maar toeneemt en er op een bepaald moment een rare uitbarsting plaatsvindt.
pi_99976780
We konden er op wachten, uiteraard.

quote:
Kogels in Noorwegen kwamen keihard van links

Het is teleurstellend dat linkse media zoals de VARA, Joop.nl, maar ook het links 'christelijke' dagblad Trouw op nogal opzichtige wijze trachten het verschrikkelijke drama van afgelopen vrijdag in Noorwegen in de schoenen van rechts te schuiven. Tijd om te ontzenuwen dus!

In de eerste plaats is de waanzinnige Anders Behring Breivik een product van zijn tijd. Vele Noren, maar ook Europeanen zien in rap tempo hun samenlevingen veranderen tot smeltkroezen van tientallen nationaliteiten met een bedenkelijke rol voor de islam daarin weggelegd. Vele Europeanen, regeringsleiders als Sarkozy, Merkel en Rutte voorop hebben terecht het 'ideaal' van het multiculturele allegaartje afgeschoten. De waanzin om echter met echte kogels tientallen voornamelijk jonge mensen aan flarden te schieten is echter met geen pen te beschrijven. Er kan geen sprake van begrip zijn. Menselijkerwijs is het niet te begrijpen, hooguit handen die zich al schreiend ten hemel heffen zoals in Noorwegen alom aanwezig nu.

Politiek is er echter het één en ander niet in de haak. En dat heeft te maken met een jarenlang verwaarloosde voedingsbodem waardoor een gewetenloze hufter als Breivik kostenloos kon gedijen tot de moordmachine die hij werd. Des te pijnlijker is het te moeten constateren dat linkse media rechtsmensen schofferen door hun op manipulatieve wijze aan het verstand te peuteren dat het hekelen van de islam en de doorgeschoten veelkleurigheid van o.a. ook dit land, lieden zoals Breivik munitie verschaft om letterlijk mee te gaan schieten. De grootste aanslagen op de mensheid kwamen vanuit zogenaamd linkse jubelzangen. Het communisme, het nationaal-socialisme (lees: de arbeiders) hebben meer bloed aan de handen dan alle kruistochten bij elkaar. Elke verwijzing naar christelijk conservatieven of de PVV is dan ook volkomen misplaatst. Breivik was geen christen en zijn sympathie voor de PVV van Wilders in zijn 1500 pagina's tellende manifest was niet uit zijn koker, maar uit andermans koker.

Jarenlang hebben velen in Europa en ook in Nederland lijdzaam moeten aanschouwen hoe links de multiculturele samenleving opdrong. Individuen met labiele geesten kregen zo ruim baan om vanuit hun bovenkamer hun ziekmakende plannen ten uitvoer te brengen. Ook nu nog zijn er hordes PvdA'ers en GroenLinksers en D66'ers die nog altijd niet het failliet van hun destructieve kijk op de samenleving durven inluiden. Dergelijke grachtengordeldieren wonen namelijk nog altijd niet drie hoog achter op een tweekamerflat met terroriserende Marokkanen downstairs die alle respect voor de Nederlandse samenleving hebben afgeschud, als ze dat ooit al hebben gehad. Als ze daar wel zouden wonen, dan zouden ze snel ontwaakt zijn vanuit hun natte roze dromen.

De linkse pers doet er verstandig aan om hun suggestieve gedrag subiet bij het grof vuil neer te zetten. Laat men in dat opzicht een voorbeeld nemen aan de eerste reacties vanuit het Binnenhof, met uitzondering van Kathleen Ferrier (CDA), daar werpt men namelijk alles wat maar enigszins met Wilders in verband zou kunnen worden gebracht verre van zich. Volkomen juist. Linkse kruistochten hebben we al genoeg gehad.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_99976848
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:19 schreef Chooselife het volgende:
Zinloze stelling. Laat de PVV zeggen wat ze wil zeggen. Dat mag namelijk in Nederland. Dat hebben we allemaal ooit zo afgedwongen.

Kennelijk heeft de PVV namelijk een punt, anders zouden mensen zich er wel van distantieren of zou de partij wel geen aanhang hebben, zoals eerder de rechtse partijen als de CD en CP '86.
Het willen snoeren van de mond, heeft niet alleen als gevolg dat we bepaalde problemen nooit meer oplossen, maar überhaupt niet meer mogen benoemen.
Vergeet alleen niet dat de frustratie dan alleen maar toeneemt en er op een bepaald moment een rare uitbarsting plaatsvindt.
Het feit dat de PVV een aanhang zegt natuurlijk niets over het waarheidsgehalte van haar standpunten. Of hadden de nazi's ook gelijk wat betreft de joden, enkel omdat zij de grootste partij in Duitsland was?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 26 juli 2011 @ 21:23:27 #186
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_99976963
quote:
15s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:20 schreef KoosVogels het volgende:
We konden er op wachten, uiteraard.

[..]

-O-
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_99976977
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:21 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het feit dat de PVV een aanhang zegt natuurlijk niets over het waarheidsgehalte van haar standpunten. Of hadden de nazi's ook gelijk wat betreft de joden, enkel omdat zij de grootste partij in Duitsland was?
ALARM! Vergelijking met de nazi's!!!
pi_99977039
quote:
15s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:20 schreef KoosVogels het volgende:
We konden er op wachten, uiteraard.

[..]

Ik neem dat soort blaadjes niet serieus. Ik vind bladen als Elsevier, de Telegraaf, en middenpartijen als de VVD/CDA serieuzer. Als zij komen met nonsens en haatzaaierij, kan ik me veel meer opwinden.
pi_99977065
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:19 schreef Chooselife het volgende:
Zinloze stelling. Laat de PVV zeggen wat ze wil zeggen. Dat mag namelijk in Nederland. Dat hebben we allemaal ooit zo afgedwongen.

Kennelijk heeft de PVV namelijk een punt, anders zouden mensen zich er wel van distantieren of zou de partij wel geen aanhang hebben, zoals eerder de rechtse partijen als de CD en CP '86.
Het willen snoeren van de mond, heeft niet alleen als gevolg dat we bepaalde problemen nooit meer oplossen, maar überhaupt niet meer mogen benoemen.
Vergeet alleen niet dat de frustratie dan alleen maar toeneemt en er op een bepaald moment een rare uitbarsting plaatsvindt.
Overigens wordt in de OP nergens gezegd dat de PVV monddood moet worden gemaakt. Het gaat zelfs niet om het dwingen van Wilders zijn toon te matigen. De grote vraag is: zou het niet verstandig zijn wanneer hij zijn toon matigt?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  dinsdag 26 juli 2011 @ 21:25:31 #190
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_99977086
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:21 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Het feit dat de PVV een aanhang zegt natuurlijk niets over het waarheidsgehalte van haar standpunten. Of hadden de nazi's ook gelijk wat betreft de joden, enkel omdat zij de grootste partij in Duitsland was?
Exact
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_99977493
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:25 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Overigens wordt in de OP nergens gezegd dat de PVV monddood moet worden gemaakt. Het gaat zelfs niet om het dwingen van Wilders zijn toon te matigen. De grote vraag is: zou het niet verstandig zijn wanneer hij zijn toon matigt?
Nee. Bij Geert Wilders heb ik altijd zoiets, die neem ik niet serieus. Dat heb ik bij meer mensen. Die mogen zeggen wat ze willen, zonder dat het me ergens kan raken. Hetzelfde heb ik bij een kind van 4 of een domme collega. Zodra zo'n kind, of zo'n onnozele collega roept dat ik een eikel ben, dan kan ik daar alleen maar om glimlachen.

Ik had eens een discussie met een Marokkaanse collega. Gezien ik geen onderscheid maak, heb ik wel het lef daar "gevoelige onderwerpen" mee te bespreken. Zo ligt het Marokkanenprobleem diegene erg gevoelig, maar ik bespeurde weinig zelfreflectie en eigenlijk alleen ontkenning. Vond ik opvallend, want dat is niet helemaal reëel. Zo ging het ook eens over Wilders, dat was ook een beladen onderwerp. Tot ik met mijn stelling kwam; leer die man eens niet serieus te nemen. Het is een soort klein kind. Eigenlijk kies je ervoor die man serieus te nemen en er naar te luisteren. Toen volgde er een glimlach en raakte de sfeer meteen ontspannen. Wat een paradigmaverschuiving wel niet kan doen.

Zodra Wilders over de schreef gaat, zal de wet ons daar tegen beschermen. En kennelijk is dat niet het geval geweest nog.
pi_99977704
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:32 schreef Chooselife het volgende:

[..]

Zodra Wilders over de schreef gaat, zal de wet ons daar tegen beschermen.
Het moeilijke daaraan is dat hij zelf juist wetgever is.
  dinsdag 26 juli 2011 @ 21:46:34 #193
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_99978238
quote:
2s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 13:45 schreef TNA het volgende:
Nee. Wilders is vrijgesproken voor zijn uitspraken en kan het niet helpen dat er krankzinnige mensen bestaan die zijn woorden als inspiratie voor een slachtpartij nemen.
Juist, vrijheid van mening is iets anders als door COD / WoW en een geestesziekte een bloedbad aanrichten
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  dinsdag 26 juli 2011 @ 21:47:47 #194
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_99978304
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:25 schreef KoosVogels het volgende:

[..] De grote vraag is: zou het niet verstandig zijn wanneer hij zijn toon matigt?
nee deze man kon ook niet alles in vrijheid zeggen, anders had ie veel eerder opgesloten geweest


Nooit vrijheid of democratie inperken, nooit
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_99978375
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:46 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

Juist, vrijheid van mening is iets anders als door COD / WoW en een geestesziekte een bloedbad aanrichten
Het gaat er (ook) om of het hier in Nederland kan gebeuren. Doodsbedreigingen van figuren die anti-PVV zijn, bijvoorbeeld.
pi_99978726
quote:
15s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:20 schreef KoosVogels het volgende:
We konden er op wachten, uiteraard.

[..]

Zelden zo'n incoherent stukje gebrabbel gelezen.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_99978767
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 21:47 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

nee deze man kon ook niet alles in vrijheid zeggen, anders had ie veel eerder opgesloten geweest


Nooit vrijheid of democratie inperken, nooit
Ik wil ook helemaal niets inperken. Het is meer een vraag die Wilders aan zichzelf moet stellen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_99980713
Grappig http://nos.nl/artikel/259(...)jk-voor-breivik.html :

quote:
Ik vind dat Wilders meer moet doen dan hij tot nu toe heeft gedaan, ook na de persverklaring die hij vanmorgen naar buiten bracht. Hij moet zich verantwoorden en hij moet uitleggen waar hij voor staat en waarin hij afwijkt van meneer Breivik. Wat is nu het springende punt? Waar gaan de wegen uiteen? Dat moet je heel duidelijk uitleggen, denk ik. Dat heeft Wilders tot nu toe niet gedaan."
Iets wat hier ook al meerdere malen is gepost. Links en rechts zijn het eens :o
Nu Wilders nog.

[ Bericht 0% gewijzigd door MisterSqueaky op 26-07-2011 22:53:10 ]
pi_99981890
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 20:42 schreef fokthesystem het volgende:

ja toch, nou dan! :)
Ze staken hun vinger op, dachten dat het een groeppie van hen was dat daar in noorwegen de boel op stelten zette.
Al vlot trokken ze dat weer in na, denk ik, navraag.
Ja vast :')
Na zo'n aanslag volgen er tig telefoontjes naar de politie van mensen die de aanslag opeisen. Omdat Al-Quaida & co de naam hebben lichten ze dit soort groepjes er uit en die komen dan in de media. Al die andere zieke pranksters komen niet in het nieuws.
beter een knipoog dan een blauw oog
pi_99981945
quote:
3s.gif Op dinsdag 26 juli 2011 22:29 schreef MisterSqueaky het volgende:
Grappig http://nos.nl/artikel/259(...)k-voor-breivik.html:

[..]

Iets wat hier ook al meerdere malen is gepost. Links en rechts zijn het eens :o
Nu Wilders nog.
Hij is dat toch aan niemand verplicht. Hij heeft het veroordeeld, net als alle andere politici. Daar is de kous mee af. Ik vind het zeer begrijpelijk dat hij het hier bij houdt. De man heeft wat dit betreft toch een zuiver geweten? Hij heeft toch geen kogels zitten poetsen? Of proteïneshakes zitten maken?

We gaan toch ook niet Vladimir Poetin tot orde roepen dat er een uitgebreide uitleg moet komen? Want die wordt net zo goed geroemd!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')