Jij hebt idd een stilstaande fiets nodig. Jij hebt zo lang niet gefietst dat je omvalt zodra je opstaptquote:Op zondag 17 juli 2011 20:39 schreef FJD het volgende:
Weet iemand of er fitnessscholen zijn met een Tacx VR? Twijfel om zoiets te kopen straks in de winter. Normale Tacx zuigt nml maar als ik achter iemand aan kan fietsen dan kom ik wel ergens, zelfs als die iemand virtueel is.
Denk dat hij meer fietst dan jijquote:Op zondag 17 juli 2011 20:46 schreef Freddeh het volgende:
[..]
Jij hebt idd een stilstaande fiets nodig. Jij hebt zo lang niet gefietst dat je omvalt zodra je opstapt
Met een vlieger?quote:
En...? Ben je nog geweest?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 12:54 schreef Freddeh het volgende:
Denk dat ik morgen de Raceblades er zelf maar op ga gooien en een ritje ga doen. Regenjasje aan, dan komt het wel goed. Die kleren drogen wel voor ik aan m'n volgende ritje begin.
Vrees een beetje dat hij gelijk heeftquote:
QFT!quote:Op zondag 17 juli 2011 21:51 schreef Freddeh het volgende:
Heb inmiddels wel de maandagavond uitgeroepen tot fietsavond. Met het huidige weer wordt motivatie mijn grootste probleem, maar ik zie het op dit moment best wel zitten eigenlijk
Volgens mij is het een mindset. En als je er eenmaal door bent heeft het juist wel iets.quote:Op zondag 17 juli 2011 22:12 schreef Freddeh het volgende:
Over dat 'lekker' puntje durf ik wel een discussie aan. Maar het siert je
Ieder geval niet bij de plaatselijke tandarts.quote:Op zondag 17 juli 2011 22:18 schreef fetss het volgende:
Grappig, Peter winnen op tv. Die kom ik onderhand wekelijks tegen in de lokale supermarkt!
Wauw zeg maar tegen 'm dat 't een held is en dat hij leuke boeken schrijft.quote:Op zondag 17 juli 2011 22:18 schreef fetss het volgende:
Grappig, Peter winnen op tv. Die kom ik onderhand wekelijks tegen in de lokale supermarkt!
Haha inderdaad wat een bekkiequote:Op zondag 17 juli 2011 22:22 schreef Pritt het volgende:
[..]
Ieder geval niet bij de plaatselijke tandarts.
Maar wel erg mooi om te zien, klimmen vind ik toch zo mooi om naar te kijken en te doen.
Kan niet wachen totdat ik binnenkort weer los mag in de bergen.
Jeps, helemaal...quote:Op zondag 17 juli 2011 16:14 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Diegene die door Le Champion wordt georganiseerd?
Minder fokken, meer fietsen.quote:Op zondag 17 juli 2011 21:51 schreef Freddeh het volgende:
Maar om even heel serieus te zijn en er niet langer een grapje van te maken, ik rijd écht te weinig. Huidige kilometerstand dit jaar is 800. In 2010 heb ik totaal 5873km gereden, in 2009 was het 5372km. Ik loop dus gewoon bizar achter, eigenlijk allemaal het resultaat van woon/werkverkeer dat is weggevallen. Komt bij dat ik op de achtergrond erg druk ben met werk, studie, sollicitaties en allerlei dingen mbt de verhuizing die moeten worden geregeld.
Heb inmiddels wel de maandagavond uitgeroepen tot fietsavond. Met het huidige weer wordt motivatie mijn grootste probleem, maar ik zie het op dit moment best wel zitten eigenlijk
Gratis bij de FM werken? Dat moet een grap zijn.quote:Op zondag 17 juli 2011 23:42 schreef Pritt het volgende:
Haha gister ging ik trouwens even langs bij de FM tijdens mijn rondje om een afspraak te maken voor een onderhoudsbeurt. Hij wilde alvast even naar de fiets kijken dus pakte zijn apparaatje om de ketting te controleren op slijtage. Nou dat hele apparaatje blijf niet eens meer in de ketting hangen dus die is wel toe aan vervanging.
Verder ga ik misschien een weekje gratis bij hun werken zodat ik dan alle kneepjes van het vak kan leren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |