Ik vind het wel begrijpelijk hoor. Bovendien, wat zou hij moeten zeggen? "Ja het ging kut, het ging gewoon niet meer." Veel meer valt er niet over te zeggen.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:37 schreef Geo3kant het volgende:
Ik vond dit ook slecht van Gesink, als leider.. als sportman (hoort erbij) moet je er gewoon staan, ook bij het negatieve als het niet lekker gaat..
Dat is bijv het verschil met Johnny, ook geen fijne dag maar die stond er wel met zijn praatje.
Mwah, volstrekt begrijpelijk.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:37 schreef Geo3kant het volgende:
Ik vond dit ook slecht van Gesink, als leider.. als sportman (hoort erbij) moet je er gewoon staan, ook bij het negatieve als het niet lekker gaat..
Dat is bijv het verschil met Johnny, ook geen fijne dag maar die stond er wel met zijn praatje.
Maakt hem als vakman niet minder goed.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:41 schreef Culthit. het volgende:
Psychiater die meerdere keren over de schreef is gegaan.![]()
Geloof er niet zo in, dit heeft langer dan een week nodig.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:40 schreef Sdivad het volgende:
Gesink moet zich gewoon een weekje rustig houden, en dan kan 'ie volgende week in een mooie Alpen-etappe aan proberen te vallen.
quote:
Als hij een berg etappe wint wil die wel graag de aandacht.. het hoort erbij, begrijpelijk ja.. maar hoort bij je vak, en je bent 'potverdorie' team captain.. en ja zeg dan gewoon dat het kut ging.. is niks mis mee.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:38 schreef Sdivad het volgende:
[..]
Ik vind het wel begrijpelijk hoor. Bovendien, wat zou hij moeten zeggen? "Ja het ging kut, het ging gewoon niet meer." Veel meer valt er niet over te zeggen.
jij kent hem ook, blijkbaarquote:Op donderdag 14 juli 2011 23:41 schreef Culthit. het volgende:
[..]
Psychiater die meerdere keren over de schreef is gegaan.![]()
Als hij daartoe niet in staat is vind ik dat begrijpelijk. Laat 'm lekker eerst tot zichzelf komen en als z'n hoofd ernaar staat om vragen te beantwoorden dan moet-ie dat doen.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:41 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
[..]
Als hij een berg etappe wint wil die wel graag de aandacht.. het hoort erbij, begrijpelijk ja.. maar hoort bij je vak, en je bent 'potverdorie' team captain.. en ja zeg dan gewoon dat het kut ging.. is niks mis mee.
Hoe kan je dat beoordelen? Hij is behoorlijk omstreden in zijn vakgebied.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Maakt hem als vakman niet minder goed.
Daar heb ik andere ideeën over.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Maakt hem als vakman niet minder goed.
Niet als vakman. Meer om z'n uitspraken.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:43 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Hoe kan je dat beoordelen? Hij is behoorlijk omstreden in zijn vakgebied.
Als hij resultaat haalt, is 'ie wel wat vrolijker. Maar dat heeft iedereen wel.quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:45 schreef Geo3kant het volgende:
Ziet die vent er altijd zo zielig en ongelukkig uit? Want met zo'n gezicht kom je niet over alsof je zin heb om je team nog te steunen en andere te helpen bijv.
quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:45 schreef Karina het volgende:
[..]
In ieder geval beter dan uuuuuuh uuuuuuh.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |