Waarom zou je? Stel dat er nu rond 8 pluggen inzitten, je haalt een zooitje rond 10 pluggen ff uitboren en klaar. Loop je ook niet te prutsen met het verplaatsen etc. waardoor de deur er weer scheeft inhangt ofzo.quote:Op zondag 10 juli 2011 18:08 schreef Thaboel het volgende:
Met kitt loop je te kutten tot de max ff scharniertjes een paar cm verplaatsen en nieuwe gatenboren. Goeie pluggen erin en gaan!
Oke.. wanneer kom jequote:Op zondag 10 juli 2011 18:04 schreef Vinz0r het volgende:
Chemische ankers FTW!
En anders gewoon de poort ff terug zetten in zn oude gaten, dan op andere plekken neue gaten boren slagplug erin en klaar
MAW kwartiertje werk
2 ? ..quote:Op zondag 10 juli 2011 18:44 schreef Maitje het volgende:
Jullie zijn echt erg! Nog geen eens 2 dames in nood komen redden...
You dont want me toquote:Op zondag 10 juli 2011 18:44 schreef Maitje het volgende:
Jullie zijn echt erg! Nog geen eens 2 dames in nood komen redden...
Gehehe... wat denkt gij zelf?quote:Op zondag 10 juli 2011 19:37 schreef Vinz0r het volgende:
[..]
Kost en inwoning bij de klus inbegrepen?
quote:
quote:Op zondag 10 juli 2011 20:16 schreef Vinz0r het volgende:
T was te proberen!
Tis nu namelijk best laat en voor ik klaar ben met de klus..
quote:Op zondag 10 juli 2011 20:25 schreef hoogvlieger het volgende:
[..]
wil zeker in natura betaald worden?
Is dit een verkapte 'mijn tweelingzus en ik zoeken een date' post?quote:Op zondag 10 juli 2011 18:44 schreef Maitje het volgende:
Jullie zijn echt erg! Nog geen eens 2 dames in nood komen redden...
Als je de voorrij koste betaald kom ik graag ff helpen.quote:Op zondag 10 juli 2011 18:44 schreef Maitje het volgende:
Jullie zijn echt erg! Nog geen eens 2 dames in nood komen redden...
Nee, mijn zus heeft al een vriend..quote:Op zondag 10 juli 2011 20:43 schreef Royyy het volgende:
[..]
Is dit een verkapte 'mijn tweelingzus en ik zoeken een date' post?
Gehehe... grapjasquote:Op zondag 10 juli 2011 20:48 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Als je de voorrij koste betaald kom ik graag ff helpen.
quote:Op zondag 10 juli 2011 20:50 schreef Sine_Pari het volgende:
[..]
Ja graag of niet, en Lowes hardware is hier gewoon open dus ik kan plugen meebrengen.
Heulemaal niet, ik heb nog wel respect voor de damesquote:Op zondag 10 juli 2011 20:25 schreef hoogvlieger het volgende:
[..]
wil zeker in natura betaald worden?
Ja die moeten ze ook eerst ff een paar hard tegen het asfalt smijten en dan zn rug en benen bewerken met prikkeldraad. Dan mag hij van mij wel weer verder.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:03 schreef Nibb-it het volgende:
Ik zag het op tv, wat een held dat ie doorging. Die chauffeur schijnt door de Gendarme meegenomen te zijn
Hoort erbij, voetballers roepen om hun moeder, renners om hun fiets.quote:Op zondag 10 juli 2011 21:57 schreef m.k het volgende:
Johnny Hoogerland verdient een medaille vind ik, wat een doorzettings vermogen Klaag *HIER* over het Hoogerland-incident
In de Franse media hebben ze het doofpotten ook goed onder de knie schijnbaar.quote:Op zondag 10 juli 2011 22:08 schreef hoogvlieger het volgende:
[..]
Ja die moeten ze ook eerst ff een paar hard tegen het asfalt smijten en dan zn rug en benen bewerken met prikkeldraad. Dan mag hij van mij wel weer verder.
En? Werkt het?quote:Op zondag 10 juli 2011 23:11 schreef Lotusss het volgende:
Even voelen of de eckte eckte tijgerbalsem uit de toko helpt...
En zwaar kut voor die Hoogerland. Is auwie. Hoewel wielrennen mij geen ruk interesseert, wel zwaar respect voor de renners.
Zeeuwse trotsquote:Op zondag 10 juli 2011 23:29 schreef Thaboel het volgende:
Hoogerland is een held! KLAAR. PUNT. DISCUSSIE GESLOTEN
quote:Op maandag 11 juli 2011 12:05 schreef Nibb-it het volgende:
Zonder Wallonië kunnen ze eindelijk eens iets aan die mooie wegen doen. Asfalt erop of zo.
Gehehe... nou dat zal wel niet helemaal. Hij hangt nu en hopelijk is dat voldoende voor de aankomende 2 weken. Wat een gezeik met die *&^%%$( deur!!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |