Zou mooi zijn ja!!quote:Op vrijdag 15 juli 2011 14:59 schreef flugeltje het volgende:
Streepjesregen over 2 weken dus?
* In agenda zet
Ik ben 49 dagen 55 dagen geleden gestopt en toen een onttrekkingsbloeding gehadquote:Op vrijdag 15 juli 2011 15:46 schreef covie het volgende:
Oh Frummel dat is ook spannend! Maar ik kan me voorstellen dat je niet net bevallen wilt zijn als het zo ver is.
Ik ben net voor het eerst na ruim 10 jaar pil ongesteld geworden op de "natuurlijke manier". Wel gelijk ook op tijd volgens mij. Ik weet niet meer precies welke datum ik gestopt ben maar dat is idd ongeveer 4 weken geleden.
Maar man man mijn lichaam is helemaal van slag, heb nog nooit zoveel last gehad als gisteren.Hele tijd krampen, soort van beroerd, moe, en gedroomd dat mijnme wilde vermoorden.
![]()
Volgens mij is mijn lichaam bezig met een grote schoonmaak.
Happyme, hoe lang geleden ben je gestopt met de pil, heb je vaker zo'n lange cyclus?
Hihi nouja laten we hopen dat t niet hoeftquote:Op vrijdag 15 juli 2011 13:54 schreef Frummeltje86 het volgende:
[..]
Nee, de pil heb ik definitief in de prullenbak gegooid. Mijn lijf is best even bezig geweest om de herstellen van die hormonen. Het wordt dus inderdaad het voorbehoedsmiddel waarniet zo blij van wordt
![]()
We gaan voor een streepjesregen! Kan goed, want alle NOD's liggen dicht bij elkaar!
Ja pijnlijk.. Was even vergeten hoe het écht voelde, enorme kramp etc.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 21:39 schreef flugeltje het volgende:
Je gaat weer 'normaal' menstrueren, maar dat went op den duur ook wel weerDe eerste keren zijn het heftigst...
Vroeger nooit last van gehad maar nu was het ellendig!quote:Op zaterdag 16 juli 2011 15:25 schreef Zoë23 het volgende:
[..]
Ja pijnlijk.. Was even vergeten hoe het écht voelde, enorme kramp etc.
... 't heeft een goed doel.. Haha
Yepquote:Op zondag 17 juli 2011 20:06 schreef Frummeltje86 het volgende:
Wachten duurt lang! Helemaal nu ik vakantie heb, ben ik er veel meer mee bezig. Heb sinds vanmorgen een wat drukkend gevoel in mijn onderbuik, maar heb ik wel vaker. Verder voel ik nog helemaal niks...
Dames die al wel meer symptomen hebben? Jaantje nog steeds last van borsten?
die wilde er maar niet uitquote:Op zondag 17 juli 2011 22:12 schreef flugeltje het volgende:
@Jaantje, dat merk je nu echt nog niet hoor
Sterker nog, ik heb tijdens de zwangerschap van Willem helemaal niet zo veel symptomen gehad, was daardoor bang dat ik weer een miskraam zou krijgen... En zie daar, deze kwam er pas na ruim 9 maanden uit
Dat dus ja... Ik laat mezelf dus niet voor het lapje houden door symptomen...quote:
Je kunt eventueel ook op vakantie altijd nog een test kopen als je niet ongesteld wordt. Dan brandt ie ook niet zo in je toilettas!quote:Op maandag 18 juli 2011 13:54 schreef Marjolijntje het volgende:
Veel plezier met klussen Covie!
LB: Heel veel succes bij de huisarts morgen, is toch altijd spannend, zulke dingen.![]()
Hier begint de klusweek ook weerIk zou zo rond vrijdag mn eisprong moeten hebben, twijfel of ik zal testen of niet. Denk het wel, en denk ook dat ik er vandaag gewoon vast mee begin
Wachten vind ik nog het allerstomst! Je gaat dingen hopen/voelen en blehh als het dan allemaal tegen valt. Gelukkig heb ik wel lekker veel afleiding in mijn wacht-tijd en gaat de tijd dan ook hopelijk sneller! Mijn NOD is midden in mijn 'vakantie' en dan nu ook de twijfels of ik een zwangerschapstest mee zal nemen, of em thuis laat en dan pas kan testen als ik thuis ben (al zou ik dan echt al wel ongesteld moeten zijn..)
Nouja, twijfels alom hier dus
jaa heb de ovu-app en daar kun je moods enz bij zetten :d handig!quote:Op maandag 18 juli 2011 17:36 schreef Frummeltje86 het volgende:
Fijn dat het direct zo goed opgepakt wordt, LB!Duidelijkheid lijkt me prettig nu je al zo lang bezig bent.
Dat is inderdaad handig, Zoe, om aantekeningen te maken. Ik houd notities bij in de app op mijn telefoon over wat ik voel. Ook erg handig!
Ik heb 'm voor de HTC, werkt idd super!quote:Op maandag 18 juli 2011 17:38 schreef Lijnloos het volgende:
Oh ja, wilde ik nog zeggen... de Iphone heeft nu ook een FF-app. Werkt samen met FF.com en daarin kun je ook supergoed je specs bijhouden en grafiekjes zien en zo.
Fijn dat je eindelijk ongesteld bent geworden! Jammer natuurlijk dat het op je vakantie gebeurt, maar hopelijk pakt je lichaam het nu helemaal op.quote:Op maandag 18 juli 2011 19:38 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Ik heb 'm voor de HTC, werkt idd super!
Vandaag eeeeindelijk ongesteld geworden, eerder al wat spotting gehad maar het zette steeds niet door. Nu lijkt het wel door te zetten, pfff.... cyclus van 51 dagen, niets aan zo'n lange cyclus haha. Anyway, nu afwachten of er deze cyclus wel een eisprong zal zijn. We zijn lekker op vakantie dan, dus we zullen wel zien.
Ik twijfelde ook, maar bij nader inzien had ik al bedacht dat ik niet kan (wil) wachten tot we terug zijn, indien ik over tijd ben. Je kan natuurlijk altijd daar ook kopen, alleen even goed bekijken of het precies hetzelfde werkt als in nederland, maar dat zal wel.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:54 schreef Marjolijntje het volgende:
Veel plezier met klussen Covie!
LB: Heel veel succes bij de huisarts morgen, is toch altijd spannend, zulke dingen.![]()
Hier begint de klusweek ook weerIk zou zo rond vrijdag mn eisprong moeten hebben, twijfel of ik zal testen of niet. Denk het wel, en denk ook dat ik er vandaag gewoon vast mee begin
Wachten vind ik nog het allerstomst! Je gaat dingen hopen/voelen en blehh als het dan allemaal tegen valt. Gelukkig heb ik wel lekker veel afleiding in mijn wacht-tijd en gaat de tijd dan ook hopelijk sneller! Mijn NOD is midden in mijn 'vakantie' en dan nu ook de twijfels of ik een zwangerschapstest mee zal nemen, of em thuis laat en dan pas kan testen als ik thuis ben (al zou ik dan echt al wel ongesteld moeten zijn..)
Nouja, twijfels alom hier dus
Ik vind het eigenlijk schandalig dat er wel een oordeel wordt uitgesproken, zelfs als het met een knipoog is. Ik snap dat het voor een werkgever lastig is, maar we leven inmiddels niet meer in de jaren '50...quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:00 schreef covie het volgende:
Zoë wel even laten weten hoe het is gegaan he!
Wij zitten hier al 2 jaar in onzekerheid (bezuinigingen, reorganisatie) bij onze afdeling kan, en hoeft denk ik, echt niemand meer weg en ik heb een vast contract. Ik ga nu niet wachten de tijden worden hier de komende jaren toch niet beter.
Nu heeft de baas wel (met een knipoog) aangegeven dat ik niet zwanger mag worden, volgens mij voelt hij het al aankomen
Voor mij is zwanger worden dus niet echt een risico voor mijn baan maar vraag me wel af of er veel zijn waar een zwangerschap echt afgekeurd wordt op het werk.
Nog niet echt. Beetje bruinverlies en bij het afvegen wat helder bloed. Maar ik voel me verder wel erg ongesteldquote:Op donderdag 21 juli 2011 13:18 schreef LadyBlack het volgende:
dames
Zoe, gelukkig maar dat je wel een jaarcontract hebt gekregen! En dat je het wachten moeilijk vindt als je veel alleen thuis bent kan ik me héél goed voorstellen!
Jaantje, hoe is het met jou? Menstruatie inmiddels doorgebroken?
Labelloo, vóór de eisprong is prima he! Ik duim voor jeWe hebben denk ik tegelijk onze NOD, mijn temperatuur was vanochtend gestegen
![]()
De rest van de dames: succes met proberen en wachten!
Frummel, ik zou gewoon testen hoor. Het is toch een soort van nee heb je, ja kan je krijgen.quote:Op donderdag 21 juli 2011 23:30 schreef Frummeltje86 het volgende:
Hier wat twijfels over wanneer testen. Uitgaande van de positieve ovulatietest, zou ik a.s. maandag 14 dagen na de ovulatie zitten. Kan een ovulatietest eigenlijk vals positief zijn?
Ik ben bang dat ik te vroeg test... Maar heel lang afwachten is ook slopend.
Klopt, die 28 dagen is echt een gemiddelde. Bij mij vanaf december: 34 (deels door stress) / 27 / 30 / 29 / 29 / 32 / 32 / 26. En ik slik al zeker 2,5 jaar geen pil meer, dus regelmatiger dan dit zal het niet meer wordenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 10:10 schreef covie het volgende:
[..]
Frummel, ik zou gewoon testen hoor. Het is toch een soort van nee heb je, ja kan je krijgen.
Anders doe je het gewoon dinsdag, heb je het toch nog 1 dag uitgesteld.
We zullen hier voor je duimen hoor!![]()
Ligt het aan mij of zijn er veel vrouwen met een cyclus anders dan 28 dagen.
Iig als het nodig is ga ik volgende maand ook maar even paar ovu testjes doen, gewoon dat ik een wat betere indicatie heb.
Maar daarna ook daar gelijk weer mee stoppen, want volgens mij heb ik wel een heel normale cyclus.
Zoë niet jezelf symptomen aanpraten die je op internet lees hè!
Ik teken voor zo'n doorkijkluikje!!quote:Op vrijdag 22 juli 2011 18:29 schreef Lijnloos het volgende:
Ik zit nu alweer een paar rondes op 26, dus geen 28 maar wel regelmatig. Wij gaan ook weer een weekendje klussen en dan weer 2 weken in spanning. Ik pleit voor een doorkijkluikje, dat zou zoveel schelen...
Haha, ja idd!quote:Op vrijdag 22 juli 2011 18:42 schreef Frummeltje86 het volgende:
[..]
Ik teken voor zo'n doorkijkluikje!!
He Zoe, dat klinkt toch wel als voortekenen!quote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:29 schreef Zoë23 het volgende:
Bij mij; 28, 27, 24, 28 dgn. Wel wat wisselend nog,
Laatste 3 keren ovu testen gebruikt, allen positief.
(A) haha
Nee![]()
Borsten zijn sinds de 16e aan t groeien, nu 3cm groter haha
Ze zijn ook warm en voelen steviger aan. Tepels veranderen ook.
Echt apart. Details zal ik besparen
ik schrijf alles iig op, kan ik het voor een andere x herkennen;)
quote:Op zaterdag 23 juli 2011 13:34 schreef Zoë23 het volgende:
frummel! spannend![]()
Hier ook wat last van de keel al een paar dagen, kramp in onderbuik nogsteeds,
moeizame stoelgang, rug pijn.
Durf nog niet te hopen, kan niet wachten tot het de 28e is en er meer duidelijkheid komt
Inderdaad spannend! Ik hoop voor jou ook een fijne uitkomst, Zoe. En natuurlijk voor alle andere dames! Ik ga in ieder geval morgen maar even een testje doen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 13:35 schreef Kuukske het volgende:
Oeh spannend meiden! Ik ga in duimstand!
had het ook zien staan, ben ook wel benieuwd!quote:Op zaterdag 23 juli 2011 19:16 schreef Frummeltje86 het volgende:
Ik zie overigens nog twee NOD's op vandaag staan. Iemand al iets vernomen van deze dames?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.borsten nu 4cm gegroeidvan mij mogen ze zo blijven haha
Frummel; hoop dat je 2 streepjes plast![]()
je NOD is nog niet héél dichtbij, hoop dat er al iets te bespeuren is!
Jaa zou leuk zijn!:Dquote:Op zondag 24 juli 2011 16:14 schreef papillion het volgende:
*komt onder een steen vandaan*
*duimt heel hard voor iedereen*
Ik heb enig sinds positieve ovulatie testen, ze knallen bij mij nooit, en veel klusplezier. Durf iig wel te hopen op een wittebroods kindje, zou wel helemaal super zijn natuurlijk.
Aww das min. Hoop dat je oni weg blijft en je snel wel 2streepjes plastquote:Op zondag 24 juli 2011 21:03 schreef Frummeltje86 het volgende:
Wat een spannende dagen hebben we allemaal te gaan! Ik was vanmorgen wel even sip toen de test omo-wit bleef, dus ben maar weer lekker tegen mijn warmeaangekropen in bed. Daarna was het wel weer goed. Helemaal in die wachtperiodes twijfel ik enorm aan het feit of het uberhaupt ooit gaat lukken. Werkt het bij ons allemaal wel gewoon goed? Ik heb al ontelbare keren de stel dat-vraag hardop uitgesproken. Soms best frustrerend, te meer omdat je op Fok ook ziet dat er veel vrouwen zijn met moeilijkheden...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@theeleuter; spannend 1 dag na NOD![]()
@charmed angel;,
Besloten pas na mijn NOD te testen. Ben erg nieuwschierig maar t is zonde van de testen en teleurstelling![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |