abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 2 juli 2011 @ 19:57:50 #1
319243 Caland
FREEJANCEES
  Moderator zaterdag 2 juli 2011 @ 19:58:35 #2
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_98959361
FEYENOOOOOOOOOORD _O_
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zaterdag 2 juli 2011 @ 19:58:43 #3
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_98959362
Het leuke detail is natuurlijk wel dat Fer in talentenpool II is geplaatst toen die pool een drama leek te gaan worden op financieel gebied voor de investeerders die de club graag tevreden houdt.
Vanuit die talentenpool heeft Vlaar nu bijgetekend en zit verder enkel nog Leroy Fer want alle (!) overige spelers zijn transfervrij vertrokken bij de club waardoor er dus ook niets terugkwam bij de investeerders in kwestie.

Fer verving destijds Lensky die ineens stopte met profvoetbal en dan het meest interessante:
quote:
Overigens zitten er wel haken en ogen aan de toevoeging van Fer: als hij eerder wordt verkocht dan andere spelers, geldt het bedrag slechts als een buffer voor de investeerders. Als de andere spelers eerder verkocht worden wordt er gekeken naar de opbrengsten, om te bepalen of de toevoeging van Fer noodzakelijk blijkt.
Zodoende lijkt het er dus sterk op dat er buiten de standaard 25% nog een flink hoger percentage naar die investeerders zou gaan bij een verkoop van Fer waardoor het mogelijk interessanter is voor de club om hem gewoon aan zijn contract te houden en eventueel de komende maanden nog kan verleiden met een ander aanbod.

Anderzijds weten de meeste onder ons wel dat de investeerders in die talentenpools grotendeels dezelfde figuren zijn die in de VVF zitten, die de club natuurlijk ook te vriend wil houden, wat de hele zaak weer wat complexer maakt.
Ben benieuwd.
  zaterdag 2 juli 2011 @ 19:59:15 #4
335535 Einthovuh
PSV Eindhoven
pi_98959378
-edit- troll

[ Bericht 91% gewijzigd door Morpheus2002 op 03-07-2011 01:33:25 ]
  zaterdag 2 juli 2011 @ 19:59:50 #5
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98959390
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 19:59 schreef Einthovuh het volgende:
-edit-
Was je erbij joh kutboertje, en nou wegwezen :') :W

[ Bericht 16% gewijzigd door Morpheus2002 op 03-07-2011 01:33:37 ]
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98959610
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 19:59 schreef Einthovuh het volgende:
-edit-
Voor hem is het allang duidelijk dat hij weg wil alleen hebben die jongetjes de ballen er niet voor omdat gewoon uit te spreken. Maar er zal toch eerst een fatsoenlijk bod moeten komen. :)

[ Bericht 15% gewijzigd door Morpheus2002 op 03-07-2011 01:33:43 ]
pi_98959719
Gaat leuk worden Feyenoord - psv volgend jaar :')
pi_98959779
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 19:59 schreef Einthovuh het volgende:
-edit-
Eigenlijk zou je hiervoor een ban moeten krijgen. Je volgt het Feyenoord-topic om er zodra het kan even lekker te gaan lopen sarren. Kutboer.

[ Bericht 19% gewijzigd door Morpheus2002 op 03-07-2011 01:33:51 ]
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_98959873
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 20:09 schreef Paul-89 het volgende:

[..]

Voor hem is het allang duidelijk dat hij weg wil alleen hebben die jongetjes de ballen er niet voor omdat gewoon uit te spreken. Maar er zal toch eerst een fatsoenlijk bod moeten komen. :)
Als er voldoende versterkingen komen tekent hij echt wel bij, alleen is dat niet realistisch.
Wat is eigenlijk de vraagprijs voor hem?
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_98959956
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 20:19 schreef eight het volgende:

[..]

Als er voldoende versterkingen komen tekent hij echt wel bij, alleen is dat niet realistisch.
Wat is eigenlijk de vraagprijs voor hem?
Zal wel rond de 5/6 miljoen zijn.
pi_98960165
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 20:22 schreef Paul-89 het volgende:

[..]

Zal wel rond de 5/6 miljoen zijn.
Gaat Joop nooit betalen denk ik
pi_98960198
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 20:28 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Gaat Joop nooit betalen denk ik
Dan blijft hij bij Feyenoord, tenzij een andere club nog het juiste bedrag neer gaat leggen.
pi_98960271
Januari 2011:
,,Op dit moment denk ik dat ik gewoon blijf", zegt Fer in een vraaggesprek met RTV Rijnmond. Het is een vervelend seizoen geweest tot nu toe en ik wil niet met een slecht gevoel vertrekken.Als ik ooit bij Feyenoord vertrek dan moet dat met een goed gevoel zijn.''

Juli 2011:
Leroy Fer verlengt alleen zijn contract bij Feyenoord als de club zich op sportief gebied versterkt, dat heeft de middenvelder na afloop van de oefenwedstrijd tegen SC Feyenoord (0-4 winst) laten weten tegenover RTV Rijnmond. ‘Het financiële aspect vind ik onbelangrijk, ik wil graag dat de selectie versterkt wordt.’
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_98960357
Dat bedoel ik dus, ze maken er steeds weer iets anders van. Het speelt nu al meer dan 8/9 maanden, en ze lopen nog te draaien en moeilijk te doen. :r

Niet zo gek dat er sommige supporters zijn die even iets minder leuks tegen je roepen. Dat aan het lijntje houden is gewoon schijtirritant.
pi_98961650
dan flikker je toch gewoon lekker op fer

je hebt amper wat gepresteerd hier, dus waar die arrogantie vandaan komt mag joost weten

doodziek word ik van die shit
Op donderdag 9 mei 2013 16:42 schreef tong80 het volgende:
Je bent de grootste kut-user van FOK! realiseer je je dat ?
  zaterdag 2 juli 2011 @ 21:19:08 #16
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_98961679
quote:
Fer blijft alleen bij sportieve versterkingen

Leroy Fer verlengt alleen zijn contract bij Feyenoord als de club zich op sportief gebied versterkt, dat heeft de middenvelder na afloop van de oefenwedstrijd tegen SC Feyenoord (0-4 winst) laten weten tegenover RTV Rijnmond.

De international van Jong Oranje staat nadrukkelijk in de belangstelling van FC Twente, maar technisch directeur Martin van Geel doet er alles aan om hem in De Kuip te houden. Van Geel gaat de 21-jarige speler een ultieme aanbieding doen, maar de inhoud daarvan is voor Fer zelf niet zo van belang.

'Het financiële aspect vind ik onbelangrijk, ik wil graag dat de selectie versterkt wordt,' aldus Fer, die zijn Rotterdamse ploeggenoot Georginio Wijnaldum naar alle waarschijnlijk naar PSV zal zien verkassen.
Dat heb je met dat soort gasten, kut mentaliteit. :r
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  zaterdag 2 juli 2011 @ 21:21:50 #17
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_98961759
quote:
Feyenoord start oefencampagne met ruime zege

De kop is eraf voor Feyenoord. De ploeg van trainer Mario Been heeft zaterdagmiddag op Varkenoord tegen Sportclub Feyenoord de eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding met ruime cijfers gewonnen: 0-4. In de schaduw van De Kuip maakten tijdens de Broederstrijd met Dani Fernández, Sekou Cissé en Ruben Schaken drie spelers hun rentree nadat zij vorig seizoen (grotendeels) aan zich voorbij moesten laten gaan vanwege blessureleed. Schaken luisterde tien minuten voor rust zijn terugkeer op met een treffer, op aangeven van Cissé. Kamohelo Mokotjo, Shabir Isoufi en debutant Guyon Fernandez zorgden voor de overige treffers.

Been stuurde tegen de zondaghoofdklasser na de rust een vrijwel compleet nieuw team het veld op en liet alleen de aan de wedstrijd gestarte Kaj Ramsteijn staan. Net als de centrale verdediger kregen met Miquel Nelom, Jordy Clasie en Guyon Fernandez ook de andere van Excelsior overgekomen spelers speeltijd van de oefenmeester.

Sporclub Feyenoord had via kopballen al twee keer de lat geraakt, toen de grote broer na twaalf minuten via Mokotjo op voorsprong kwam. De Zuid-Afrikaanse jeugdinternational schoot droog raak in de korte hoek na een steekpass van Ricky van Haaren. Laatstgenoemde stond zes minuten later ook aan de basis van de 0-2, toen zijn gesmoorde uithaal in de rebound door Isoufi achter Sportclub-doelman Mark Smith werd geschoten.

Feyenoord bleef in het vervolg van de eerste helft geduldig zoeken naar nieuwe gaatjes in de defensie van de thuisploeg en vond die onder meer na ruim een half uur spelen. Leroy Fer stuurde Cissé op links de diepte in, waarna een puike voorzet van de Ivoriaan door Schaken binnen werd gekopt.

Met tien wijzigingen in het elftal vergrootte de ploeg van Been na ruim vijf minuten in de tweede helft de voorsprong naar 0-4, toen Guyon Fernandez zijn officieuze debuut van glans voorzag door uit een strafschop raak te schieten. De van stadsgenoot Excelsior overgekomen aanvaller zette hiermee direct de eindstand op het scorebord, want ondanks dat de proftak tijdens het restant van de eerste oefenwedstrijd zoals verwacht een groot overwicht had en kansen te over kreeg, kwamen de Rotterdammers niet meer tot scoren.

Scoreverloop:
12’ 0-1 Mokotjo
18’ 0-2 Isoufi
35’ 0-3 Schaken
51’ 0-4 Guyon Fernandez (strafschop)

Opstelling Feyenoord eerste helft: Mulder; Dani Fernández, Ramsteijn, Vlaar, Nelom; Mokotjo, Van Haaren, Fer; Schaken, Isoufi, Cissé.

Opstelling Feyenoord tweede helft: Darley; Leerdam, De Vrij, Ramsteijn (71’ Mokotjo), Martins Indi; El Ahmadi, Clasie, Auassar; Biseswar, Guyon Fernandez, Cabral.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_98962105
quote:
15s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 19:56 schreef Caland het volgende:
Er werd 'teken nu maar bij' en dergelijke gezongen, als hij dat al als uitschelden ziet :')
Dan nog kunnen enkele idioten langs de kant hem wel uitschelden toch?

Overigens kan iedereen net als Van Geel wel zeggen dat we Fer alleen bij een bod rond de 6 miljoen verkopen maar als de KNVB bij de transfer van Wijnaldum heeft gezegd dat een bod van bedrag X eigenlijk niet te weigeren is dan kan de KNVB ook bij een bod op Fer zeggen dat Feyenoord bedrag X niet mag weigeren.

Dus Van Geel kan wel heel hard roepen dat hij Fer bijvoorbeeld 6 miljoen waard vindt, als de KNVB vindt dat Feyenoord een bod van 4 miljoen niet kan weigeren dan is Fer mooi voor 4 miljoen weg.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_98962208
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 21:32 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Dan nog kunnen enkele idioten langs de kant hem wel uitschelden toch?

Overigens kan iedereen net als Van Geel wel zeggen dat we Fer alleen bij een bod rond de 6 miljoen verkopen maar als de KNVB bij de transfer van Wijnaldum heeft gezegd dat een bod van bedrag X eigenlijk niet te weigeren is dan kan de KNVB ook bij een bod op Fer zeggen dat Feyenoord bedrag X niet mag weigeren.

Dus Van Geel kan wel heel hard roepen dat hij Fer bijvoorbeeld 6 miljoen waard vindt, als de KNVB vindt dat Feyenoord een bod van 4 miljoen niet kan weigeren dan is Fer mooi voor 4 miljoen weg.
Maar wie zegt dat dat KNVB verhaal klopt ? Lijkt me heel sterk dat de knvb kan bepalen bij welk bod we Fer moeten verkopen.
pi_98962217
Het zegt niet zoveel wat die technisch directeuren etc. in de media roepen. In eerste instantie wordt er altijd een erg hoog bedrag genoemend. Ook al roept bijv. Van Geel deze week nog in 7 interviews dat Fer minstens 6 miljoen waard is, dan nog kan hij over 2 weken voor 4,8 miljoen naar een Twente verkassen. Of een Engelse middenmoter for that matter.
pi_98963054
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 21:32 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Dan nog kunnen enkele idioten langs de kant hem wel uitschelden toch?

Overigens kan iedereen net als Van Geel wel zeggen dat we Fer alleen bij een bod rond de 6 miljoen verkopen maar als de KNVB bij de transfer van Wijnaldum heeft gezegd dat een bod van bedrag X eigenlijk niet te weigeren is dan kan de KNVB ook bij een bod op Fer zeggen dat Feyenoord bedrag X niet mag weigeren.

Dus Van Geel kan wel heel hard roepen dat hij Fer bijvoorbeeld 6 miljoen waard vindt, als de KNVB vindt dat Feyenoord een bod van 4 miljoen niet kan weigeren dan is Fer mooi voor 4 miljoen weg.
KNVB-verhaal is óf onzin óf een grof schandaal en dan stort de hele Eredivisie in elkaar. Laten we het maar op onzin houden.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
pi_98963728
quote:
15s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 20:32 schreef eight het volgende:
Januari 2011:
,,Op dit moment denk ik dat ik gewoon blijf", zegt Fer in een vraaggesprek met RTV Rijnmond. Het is een vervelend seizoen geweest tot nu toe en ik wil niet met een slecht gevoel vertrekken.Als ik ooit bij Feyenoord vertrek dan moet dat met een goed gevoel zijn.''

Juli 2011:
Leroy Fer verlengt alleen zijn contract bij Feyenoord als de club zich op sportief gebied versterkt, dat heeft de middenvelder na afloop van de oefenwedstrijd tegen SC Feyenoord (0-4 winst) laten weten tegenover RTV Rijnmond. ‘Het financiële aspect vind ik onbelangrijk, ik wil graag dat de selectie versterkt wordt.’
Het financiële aspect vind meneer onbelangrijk, wat een lulkoek allemaal.
Zijn eerdere uitspraken zal hij wel vergeten zijn, het lange termijn geheugen van Leroy is nog niet helemaal tot wasdom gekomen.
Hopelijk zijn wij hem ook snel weer vergeten.
  Moderator zaterdag 2 juli 2011 @ 22:38:01 #23
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_98964385
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 21:32 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Dan nog kunnen enkele idioten langs de kant hem wel uitschelden toch?

Overigens kan iedereen net als Van Geel wel zeggen dat we Fer alleen bij een bod rond de 6 miljoen verkopen maar als de KNVB bij de transfer van Wijnaldum heeft gezegd dat een bod van bedrag X eigenlijk niet te weigeren is dan kan de KNVB ook bij een bod op Fer zeggen dat Feyenoord bedrag X niet mag weigeren.

Dus Van Geel kan wel heel hard roepen dat hij Fer bijvoorbeeld 6 miljoen waard vindt, als de KNVB vindt dat Feyenoord een bod van 4 miljoen niet kan weigeren dan is Fer mooi voor 4 miljoen weg.
_O- x 160.000 ofzo :')

Maargoed, laat ik vooral beleefd blijven :

Bron?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_98965234
quote:
15s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 22:38 schreef onlogisch het volgende:

[..]

_O- x 160.000 ofzo :')

Maargoed, laat ik vooral beleefd blijven :

Bron?
Ik zeg niet dat het zo is, maar ik weet dat die geruchten gaan. Zo heb ik dit gerucht ook in deze reeks al een aantal keren voorbij zien komen, zoals ook Caland aanhaalde vandaag:

quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 19:12 schreef Caland het volgende:

[..]

Nouja, het is geen publiek geheim meer dat de KNVB Feyenoord sterk aangeraden heeft om met de transfer akkoord te gaan.
Ik weet niet of het waar is. Het lijkt me aan de ene kant sterk en ik heb geen enkele bron om dit gerucht te staven met bewijzen, maar aan de andere kant staat Feyenoord wel onder curatele natuurlijk.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
  Moderator zaterdag 2 juli 2011 @ 23:01:30 #25
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_98965337
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 22:58 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Ik zeg niet dat het zo is, maar ik weet dat die geruchten gaan. Zo heb ik dit gerucht ook in deze reeks al een aantal keren voorbij zien komen, zoals ook Caland aanhaalde vandaag:

[..]

Ik weet niet of het waar is. Het lijkt me aan de ene kant sterk en ik heb geen enkele bron om dit gerucht te staven met bewijzen, maar aan de andere kant staat Feyenoord wel onder curatele natuurlijk.
Een gerucht natuurlijk niet meer dan dat.

Alsof de KNVB zich ooit met de actuele beleidsvoering van Feyenoord zal bemoeien :')

Het zal hen een rotzorg wezen wat Feyenoord doet. Zolang ze zich maar verantwoorden over de financiele uitgaven (die van 50.000 +) de rest zal ze een zorg wezen.

En terecht.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_98966113
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 22:58 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Ik zeg niet dat het zo is, maar ik weet dat die geruchten gaan. Zo heb ik dit gerucht ook in deze reeks al een aantal keren voorbij zien komen, zoals ook Caland aanhaalde vandaag:

[..]

Ik weet niet of het waar is. Het lijkt me aan de ene kant sterk en ik heb geen enkele bron om dit gerucht te staven met bewijzen, maar aan de andere kant staat Feyenoord wel onder curatele natuurlijk.
Aanraden is nog altijd anders dan dwingen/verplichten.
pi_98967920
Misschien zit er wel een deal achter ofzo, omdat we niet failliet zijn verklaard terwijl we wel -40, en er werd zelfs gesproken over -60, miljoen in de schuld stonden. Ieder ander was al ten onder gegaan. Maar dat is allemaal speculatie, laten we het maar op onzin houden.

Over Fer. Ik zie hem het liefst gewoon bijtekenen. Kan een erg grote worden. Misschien niet zo slim om dit allemaal te zeggen, lijkt er verdacht veel op dat hij allang zijn keuze heeft gemaakt.
We gaan het zien.
pi_98968517
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 00:03 schreef TheGreatHooD het volgende:
Misschien zit er wel een deal achter ofzo, omdat we niet failliet zijn verklaard terwijl we wel -40, en er werd zelfs gesproken over -60, miljoen in de schuld stonden. Ieder ander was al ten onder gegaan. Maar dat is allemaal speculatie, laten we het maar op onzin houden.

Ehm.. :{
pi_98968813
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juli 2011 21:32 schreef Tomatenboer het volgende:

[..]

Dan nog kunnen enkele idioten langs de kant hem wel uitschelden toch?

Overigens kan iedereen net als Van Geel wel zeggen dat we Fer alleen bij een bod rond de 6 miljoen verkopen maar als de KNVB bij de transfer van Wijnaldum heeft gezegd dat een bod van bedrag X eigenlijk niet te weigeren is dan kan de KNVB ook bij een bod op Fer zeggen dat Feyenoord bedrag X niet mag weigeren.

Dus Van Geel kan wel heel hard roepen dat hij Fer bijvoorbeeld 6 miljoen waard vindt, als de KNVB vindt dat Feyenoord een bod van 4 miljoen niet kan weigeren dan is Fer mooi voor 4 miljoen weg.
Volgens mij werkt het - gelukkig - niet zo.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  Moderator zondag 3 juli 2011 @ 01:09:06 #30
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_98970295
quote:
Varkenoordgroep Varkenoordgroep
Zonder Varkenoordgroep had de eenwoording niet tot stand gekomen Ook dat is al vergeten door menig supporter
Ze beginnen zichzelf nu al op de borst te slaan. :D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zondag 3 juli 2011 @ 08:19:14 #31
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_98973532
quote:
15s.gif Op zondag 3 juli 2011 01:09 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Ze beginnen zichzelf nu al op de borst te slaan. :D
Misschien zit er een kern van waarheid achter, weet jij veel?
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  zondag 3 juli 2011 @ 09:39:07 #32
268409 voice-over
Geeft commentaar op alles
pi_98973927
- dat zouden we niet meer doen -

[ Bericht 94% gewijzigd door Happel op 03-07-2011 10:03:13 ]
  zondag 3 juli 2011 @ 09:40:26 #33
268409 voice-over
Geeft commentaar op alles
pi_98973937
Jongens, jongens toch, Wijnaldum uitmaken voor NSB'er.

Dat slaat toch nergens op.

Hij heeft toch geen 50 joden aangegeven bij de SS?
pi_98973952
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 00:03 schreef TheGreatHooD het volgende:
Misschien zit er wel een deal achter ofzo, omdat we niet failliet zijn verklaard terwijl we wel -40, en er werd zelfs gesproken over -60, miljoen in de schuld stonden. Ieder ander was al ten onder gegaan. Maar dat is allemaal speculatie, laten we het maar op onzin houden.

Over Fer. Ik zie hem het liefst gewoon bijtekenen. Kan een erg grote worden. Misschien niet zo slim om dit allemaal te zeggen, lijkt er verdacht veel op dat hij allang zijn keuze heeft gemaakt.
We gaan het zien.
Ik denk dat het beeld nogal vertekend is en dat dat wel meevalt. In dit team steekt hij er bovenuit, maar dat zegt niet zoveel. Wat hij vooral kan is lopen met de bal en er doorheen sleuren, tempo opvoeren.Redelijk balvast maar technisch (en motorisch) vind ik het niet echt top. Inzicht -iets wat niet aan te leren is- is ronduit matig. Instelling heel grillig ook. Bij een leuk bod zie ik hem eigenlijk graag gaan, helemaal nu hij zo blijft draaien. En als ie blijft zie ik hem natuurlijk graag mijn ongelijk bewijzen.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_98974196
Als Tiendalli (in z,n Feyenoordtijd :') ) bij Twente al zo,n doorslaand succes is ben ik heel benieuwd hoe Fer het daar gaat doen .
Maar het is nog niet zover .
pi_98974260
Staat de hashtag #HoogFerraad al klaar?
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_98974285
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 10:07 schreef WethouderHekking het volgende:
Als Tiendalli (in z,n Feyenoordtijd :') ) bij Twente al zo,n doorslaand succes is ben ik heel benieuwd hoe Fer het daar gaat doen .
Maar het is nog niet zover .
Tiendalli kwam bij Feyenoord niet uit de verf door blessures en een hoop gekrakeel met verschillende trainers. Ik vond hem altijd goed en vond het zonde dat hij wegging. Helaas voor ons bleek hij nog beter te kunnen in een beter team, een beter systeem met een betere trainer.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_98974456
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 10:16 schreef Mwanatabu het volgende:

[..]

Tiendalli kwam bij Feyenoord niet uit de verf door blessures en een hoop gekrakeel met verschillende trainers. Ik vond hem altijd goed en vond het zonde dat hij wegging. Helaas voor ons bleek hij nog beter te kunnen in een beter team, een beter systeem met een betere trainer.
Mwoah...hij kwam en komt nog stééds op mij over als een bang en onzeker jong hertje. Niet echt handig voor een verdediger.
  zondag 3 juli 2011 @ 10:40:28 #39
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_98974608


_O- _O-
Niets is sterker dan dat ene woord
  zondag 3 juli 2011 @ 10:46:39 #40
326858 Toekito
Fietst zich de pleuris
pi_98974709
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 10:40 schreef PIETR het volgende:
[ afbeelding ]

_O- _O-
Dan snap je het spelletje ook niet!
PS4-tag: TJDoornbos// Origin: Toek85
Sporten voor Sophia
pi_98974751
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 10:40 schreef PIETR het volgende:
[ afbeelding ]

_O- _O-
:D :D :D _O-
pi_98974857
Als Schaken de winnende maakt tegen Ajax of Psv dan is die man wel een baas en zal hij groos zijn dat hij dat shirtje heeft gekocht :P
  zondag 3 juli 2011 @ 11:24:39 #43
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98975507
#Feyenoord en FC #Twente deze week alsnog om de tafel inzake de mogelijke #transfer van Leroy #Fer. Van Geel wilde in eerste instantie een bedrag van 8 miljoen voor de middenvelder,maar de clubs lijken nu toch nader tot elkaar te komen.#Fer zelf ziet de wel overstap zitten.

#Feyenoord heeft het 15-jarige talent Oussama Idrissi overgenomen van#NAC. Idrissi start komend seizoen bij #Feyenoord onder 17 jaar.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 3 juli 2011 @ 11:30:26 #44
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_98975599
Acht miljoen. :')

Wat een held die van Geel. Spelers met een contract van een jaar voor die bedragen willen verkopen.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
  Moderator zondag 3 juli 2011 @ 11:34:30 #45
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_98975679
quote:
14s.gif Op zondag 3 juli 2011 11:30 schreef Happel het volgende:
Acht miljoen. :')

Wat een held die van Geel. Spelers met een contract van een jaar voor die bedragen willen verkopen.
Idd :D

Beter komen ze tot elkaar en gaat ie voor 5 weg ofzo. Ik heb het helemaal gehad met Fer.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zondag 3 juli 2011 @ 11:38:44 #46
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98975767
Schijnt gisteren trouwens behoorlijk wat gezeik te zijn geweest tussen de directie (+Blokland) en de Sportclub.

Na de wedstrijd is het altijd gebruikelijk dat de gehele spelersgroep in de VIP ruimte op Varkenoord (die witte tentjes achter de afscheiding) even zijn gezicht laat zien aan de sponsoren. Nu kwamen alleen Vlaar en De Vrij even en de rest werd gesommeerd om direct na het douchen richting De Kuip te gaan.

Joop Verschuuren (FSV) is hierdoor compleet uit z'n plaat gegaan tegen de directieleden die er wel waren, want zo behandel je je sponsoren niet. Wordt ongetwijfeld vervolgd...

De selectie die zich uit de voeten maakt na de wedstrijd via de trainingsvelden + loopbrug:

VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98975773
Gewoon ontzettend slim van van Geel! Hij weet ook wel dat ze dat niet aan betalen, maar als er straks weer 5 mil + doorverkoop krijgen zijn het de twee beste transfers in jaren en dat voor spelers met een éénjarig contract... Wat een baas
  zondag 3 juli 2011 @ 11:53:19 #48
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_98976077
Niks baas, zou gewoon de normale gang van zaken moeten zijn dit. Maar omdat zijn voorgangers het zo verneukt hebben zijn we hier nu blij mee .. Wijnaldum, Fer en Castaignos weg voor 13 miljoen, nou joepie.
Niets is sterker dan dat ene woord
pi_98976231
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 11:53 schreef PIETR het volgende:
Niks baas, zou gewoon de normale gang van zaken moeten zijn dit. Maar omdat zijn voorgangers het zo verneukt hebben zijn we hier nu blij mee .. Wijnaldum, Fer en Castaignos weg voor 13 miljoen, nou joepie.
Met allemaal een éénjarig contract, dat is gewoon een goede prestatie en als je hiermee niet eens tevreden bent, met wat dan wel? Ja dat ze bijtekenen en voor 20+ mil weggaan over 3 jaar, tuurlijk, wij ook, maar dat is gewoon niet de realiteit.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:09:53 #51
268409 voice-over
Geeft commentaar op alles
pi_98976459
quote:
14s.gif Op zondag 3 juli 2011 11:30 schreef Happel het volgende:
Acht miljoen. :')

Wat een held die van Geel. Spelers met een contract van een jaar voor die bedragen willen verkopen.
Als het 6 miljoen wordt, is dat een fantastische prestatie van onze nieuwe TD. Alle lof dan voor hem.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:11:03 #52
268409 voice-over
Geeft commentaar op alles
pi_98976487
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 09:39 schreef voice-over het volgende:
- dat zouden we niet meer doen -
o ja, dat is waar ook.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:12:52 #53
131800 Tarado
capô de fusca
pi_98976540
quote:
14s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:09 schreef voice-over het volgende:

[..]

Als het 6 miljoen wordt, is dat een fantastische prestatie van onze nieuwe TD. Alle lof dan voor hem.
Denk dat 4 al een topbedrag is, 8 was om af te schrikken maar dat blijft moeilijk als de speler zelf niet onvoorwaardelijk aangeeft te willen blijven
  zondag 3 juli 2011 @ 12:17:47 #54
321382 vandermar
Binnen gek, Buitengewoon!
pi_98976669
Wanneer gaat Been eens niet meer 4-3-3 gebruiken? Een blinde ziet nog dat dit niet werkt. 4-1-2-1-2 of 4-3-1-2 lijkt mij veel beter passen bij deze selectie.
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
pi_98976777
Wijnaldum kost ons 5 miljoen en das goedkoop voor een echt talent.
Die verkopen we voor veel meer als de tijd rijp is.
Moet zeggen dat dit een mooie aankoop is van ons PSV.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:21:25 #56
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98976800
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:20 schreef psvleons het volgende:
Wijnaldum kost ons 5 miljoen en das goedkoop voor een echt talent.
Die verkopen we voor veel meer als de tijd rijp is.
Moet zeggen dat dit een mooie aankoop is van ons PSV.
Verkeerde topic, boertje. :W
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98976862
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:21 schreef Caland het volgende:

[..]

Verkeerde topic, boertje. :W
nee hoor het goede topic ):O
  zondag 3 juli 2011 @ 12:23:46 #58
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_98976875
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:00 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Met allemaal een éénjarig contract, dat is gewoon een goede prestatie en als je hiermee niet eens tevreden bent, met wat dan wel? Ja dat ze bijtekenen en voor 20+ mil weggaan over 3 jaar, tuurlijk, wij ook, maar dat is gewoon niet de realiteit.
Voor ons is dit inderdaad het maximale. Maar als Feyenoord het gewoon goed had aangepakt dan hadden we Wijnaldum en Fer voor eenzelfde bedrag (20 miljoen) verkocht als dat dadelijk bij Twente en PSV gaat gebeuren. Dat is gewoon vertyfd.
Niets is sterker dan dat ene woord
  zondag 3 juli 2011 @ 12:24:42 #59
321382 vandermar
Binnen gek, Buitengewoon!
pi_98976911
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:23 schreef psvleons het volgende:

[..]

nee hoor het goede topic ):O
Nee hoor, verkeerde. Wijnaldum is verleden en hoeven wij hier niet meer te zien.
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
pi_98976929
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:23 schreef PIETR het volgende:

[..]

Voor ons is dit inderdaad het maximale. Maar als Feyenoord het gewoon goed had aangepakt dan hadden we Wijnaldum en Fer voor eenzelfde bedrag (20 miljoen) verkocht als dat dadelijk bij Twente en PSV gaat gebeuren. Dat is gewoon vertyfd.
Met een 1-jarig contract? No way.
pi_98976960
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:24 schreef vandermar het volgende:

[..]

Nee hoor, verkeerde. Wijnaldum is verleden en hoeven wij hier niet meer te zien.
wijnaldum was jullie grootste talent en gaat nu weg,uit het oog uit het hard .
Maar wij ontvangen hem met open armen , mischien willen jullie engelaar ?
  zondag 3 juli 2011 @ 12:27:06 #62
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98976984
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:26 schreef psvleons het volgende:

[..]

wijnaldum was jullie grootste talent en gaat nu weg,uit het oog uit het hard .
Maar wij ontvangen hem met open armen , mischien willen jullie engelaar ?
Leer eerst nou eens normaal Nederlands en kom dan verder trollen, boertje. :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98977014
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:20 schreef psvleons het volgende:
Wijnaldum kost ons 5 miljoen en das goedkoop voor een echt talent.
Die verkopen we voor veel meer als de tijd rijp is.
Moet zeggen dat dit een mooie aankoop is van ons PSV.
Net zoals talent Affelay?
Hadden jullie ook een mooi bedrag voor.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:28:20 #64
332736 Schooiboy
Italiaanse sferen
pi_98977027
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:26 schreef psvleons het volgende:

[..]

wijnaldum was jullie grootste talent en gaat nu weg,uit het oog uit het hard .
Maar wij ontvangen hem met open armen , mischien willen jullie engelaar ?
engelaar :')
vagabondo, non odia
Specialità italiane
pi_98977104
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:28 schreef Godtje het volgende:

[..]

Net zoals talent Affelay?
Hadden jullie ook een mooi bedrag voor.
afellay is voor een mooi bedrag verkocht en was toe aan een club als barca.
Wijnaldum zit bij een club die stilstaat en waar het niks verdiend.
Daarom naar psv een club die in beweging is en waar het knaken gaat verdienen,en nog belangrijker waar hij zich verder kan ontwikkelen,denk trouwens dat fer naar twente gaat.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:30:37 #66
24807 NJ
Don't mention the war!
pi_98977107
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:26 schreef psvleons het volgende:

[..]

uit het oog uit het hard .
:D.
And now for something completely different, I'm on a horse.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:31:06 #67
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_98977124
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:25 schreef Hamilcar het volgende:

[..]

Met een 1-jarig contract? No way.
Maar als Feyenoord het gewoon goed had aangepakt

Daarmee bedoel ik dus dat we Fer en Wijnaldum allang voor meerdere jaren vast hadden moeten leggen. Tis toch altijd hetzelfde liedje bij Feyenoord? Spelers met een éénjarig contract voor een schijntje verkopen, omdat ie anders gratis de deur uitloopt.. We vangen nooit de hoofdprijs voor een toptalent (van Persie, de Guzman, Castaignos, Wijnaldum, Fer) ..
Niets is sterker dan dat ene woord
pi_98977138
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:20 schreef psvleons het volgende:
Wijnaldum kost ons 5 miljoen en das goedkoop voor een echt talent.
Die verkopen we voor veel meer als de tijd rijp is.
Moet zeggen dat dit een mooie aankoop is van ons PSV.
Ik moet bekennen dat ik wel benieuwd ben hoe hij het gaat doen bij PSV .
Stiekem hoop ik dat hij daar helemaal gaat mislukken .
  zondag 3 juli 2011 @ 12:32:26 #69
321382 vandermar
Binnen gek, Buitengewoon!
pi_98977159
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:30 schreef psvleons het volgende:

[..]

afellay is voor een mooi bedrag verkocht en was toe aan een club als barca.
Wijnaldum zit bij een club die stilstaat en waar het niks verdiend.
Daarom naar psv een club die in beweging is en waar het knaken gaat verdienen,en nog belangrijker waar hij zich verder kan ontwikkelen,denk trouwens dat fer naar twente gaat.
Afellay is toch wel even stukken beter dan Wijnaldum. En verwacht maar niet teveel van dit met het kop naar beneden lopend paard die er toevallig 14 inschoot.
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
pi_98977161
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:31 schreef WethouderHekking het volgende:

[..]

Ik moet bekennen dat ik wel benieuwd ben hoe hij het gaat doen bij PSV .
Stiekem hoop ik dat hij daar helemaal gaat mislukken .
kijk dat zou ik ook denken als ik jou was,maar ik denk dat psv een topper in huis heeft gehaald voor een prikkie.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:33:07 #71
131800 Tarado
capô de fusca
pi_98977175
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:31 schreef PIETR het volgende:
Maar als Feyenoord het gewoon goed had aangepakt

Daarmee bedoel ik dus dat we Fer en Wijnaldum allang voor meerdere jaren vast hadden moeten leggen. Tis toch altijd hetzelfde liedje bij Feyenoord? Spelers met een éénjarig contract voor een schijntje verkopen, omdat ie anders gratis de deur uitloopt.. We vangen nooit de hoofdprijs voor een toptalent (van Persie, de Guzman, Castaignos, Wijnaldum, Fer) ..
Maar zijn die spelers geen nieuwe contracten aangeboden toen ze nog bijvoorbeeld twee jaar te gaan hadden? Dan kan je er als club weinig aan doen als de speler nee zegt
pi_98977227
Krijgen wel weer mooi 2 beladen duels in de Kuip. Heksenketel. :D
  zondag 3 juli 2011 @ 12:35:57 #73
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98977272
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:32 schreef psvleons het volgende:

[..]

kijk dat zou ik ook denken als ik jou was,maar ik denk dat psv een topper in huis heeft gehaald voor een prikkie.
Een topper, yeah right :') Benieuwd hoe snel jullie erachter komen dat het eigenlijk helemaal geen 10 is.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98977298
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:32 schreef psvleons het volgende:

[..]

kijk dat zou ik ook denken als ik jou was,maar ik denk dat psv een topper in huis heeft gehaald voor een prikkie.
5 miljoen een prikkie noemen :')
  zondag 3 juli 2011 @ 12:36:42 #75
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_98977300
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:33 schreef Tarado het volgende:

[..]

Maar zijn die spelers geen nieuwe contracten aangeboden toen ze nog bijvoorbeeld twee jaar te gaan hadden? Dan kan je er als club weinig aan doen als de speler nee zegt
Als ze zon contract bij Ajax krijgen voorgelegd zeggen de meeste ja, bij ons willen ze liever vertrekken. Toch bizar dat Ajax 14 miljoen voor Anita kan vragen, terwijl wij voor onze 3 grootste toptalenten samen minder krijgen ..
Niets is sterker dan dat ene woord
pi_98977326
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:35 schreef Caland het volgende:

[..]

Een topper, yeah right :') Benieuwd hoe snel jullie erachter komen dat het eigenlijk helemaal geen 10 is.
Is samen met ola voor 10 positie en kan ook op de flank dus mooi.
pi_98977339
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:36 schreef Adames het volgende:

[..]

5 miljoen een prikkie noemen :')
voor onze vrienden is dat een prikkie ;)

  zondag 3 juli 2011 @ 12:42:33 #78
306045 Sjapoela
FEIJENOORD
pi_98977486
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:37 schreef psvleons het volgende:

[..]

voor onze vrienden is dat een prikkie ;)

Het grote PSV topic #476: Met 3 nieuwe spelers :W :W :W :W :W
  zondag 3 juli 2011 @ 12:42:41 #79
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98977492
Maar wel geinig dat Fonsje Spooren blijkbaar ook een account heeft op Fok!

Nog kinderen gepakt, Fonsje?
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98977537
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:36 schreef PIETR het volgende:

[..]

Als ze zon contract bij Ajax krijgen voorgelegd zeggen de meeste ja, bij ons willen ze liever vertrekken. Toch bizar dat Ajax 14 miljoen voor Anita kan vragen, terwijl wij voor onze 3 grootste toptalenten samen minder krijgen ..
Zolang Feyenoord niet in om de bovenste plaatsen meedoet zal dat helaas wel zo blijven.
pi_98977542
Nieuwe trainer feyenoord kost niks

  zondag 3 juli 2011 @ 12:44:36 #82
332736 Schooiboy
Italiaanse sferen
pi_98977550
nu schöne naar Feyenoord halen, is toch een aardige speler
vagabondo, non odia
Specialità italiane
  zondag 3 juli 2011 @ 12:45:37 #83
306045 Sjapoela
FEIJENOORD
pi_98977584
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:44 schreef psvleons het volgende:
Nieuwe trainer feyenoord kost niks

[ afbeelding ]
Het grote PSV topic #476: Met 3 nieuwe spelers :W :W :W :W :W
pi_98977598
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:44 schreef psvleons het volgende:
Nieuwe trainer feyenoord kost niks

[ afbeelding ]
Goed idee, maar Bassie draagt altijd een Sparta shirt .
Daarbij kost Bassie een vermogen aan slagroomtaartjes.
pi_98977623
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:20 schreef psvleons het volgende:
Wijnaldum kost ons 5 miljoen en das goedkoop voor een echt talent.
Die verkopen we voor veel meer als de tijd rijp is.
Moet zeggen dat dit een mooie aankoop is van ons PSV.
Nee, gaat niet gebeuren.
pi_98977628
Haha toch mooi om te zien joh, die PSV'ers hebben alleen de samenvattingen gezien van Feyenoord, als ze al sowieso iets hebben gezien van Feyenoord, en denken dat Wijnaldum het hele seizoen de sterren van de hemel heeft gespeeld.

Nee na een aantal dagen ben ik wel blij dattie voor 5 (!) miljoen weg is, voor nog een eenjarig contract, blind paard, geen schot, geen overzicht, ziet de passes voor een 10 veel en veels te laat en denkt ook nog eens dat hij echt goed is. Nee heeft misschien een leuke toekomst die jongen, maar zeker niet op 10. Hadden ze beter Schöne kunnen ophalen voor een miljoentje, maarja, dat doen wij nu :)
pi_98977643
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:36 schreef PIETR het volgende:

[..]

Als ze zon contract bij Ajax krijgen voorgelegd zeggen de meeste ja, bij ons willen ze liever vertrekken. Toch bizar dat Ajax 14 miljoen voor Anita kan vragen, terwijl wij voor onze 3 grootste toptalenten samen minder krijgen ..
Babel 17 miljoen _O-
pi_98977670
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:47 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Babel 17 miljoen _O-
Idd. dacht je na Drenthe alles gezien te hebben, krijg je dat :D
Hell To The Liars
pi_98977772
genoeg gedold met jullie , kijk uit naar de wedstrijden tegen feyenoord ,tot dan ;)
pi_98977809
Jongens...even iets heel anders hoor. Heeft Mokotjo niet een contract tot 2012? Zou daar niet een beetje vaart achter gezet moeten worden door van Geel? Lijkt me toch samen met de Vrij het grootste potentieel hebben en ik vind het wel zo'n speler die door veel clubs op de achtergrond in de gaten wordt gehouden.
Toch gek dat hier op het forum praktisch iedereen Mokotjo in de basis wil hebben en de enige die er niet van overtuigd is Been lijkt te zijn.

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2011 12:54:52 ]
pi_98977847
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:52 schreef psvleons het volgende:
genoeg gedold met jullie , kijk uit naar de wedstrijden tegen feyenoord ,tot dan ;)
Kun je mooi genieten van een Mertens en Wijnaldum die de hele wedstrijd afwezig zullen zijn.
  zondag 3 juli 2011 @ 12:56:06 #92
306045 Sjapoela
FEIJENOORD
pi_98977856
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:52 schreef psvleons het volgende:
genoeg gedold met jullie , kijk uit naar de wedstrijden tegen feyenoord ,tot dan ;)
Tot dan? No thx
pi_98977897
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:54 schreef kapiteintje het volgende:
Jongens...even iets heel anders hoor. Heeft Mokotjo niet een contract tot 2012? Zou daar niet een beetje vaart achter gezet moeten worden door van Geel? Lijkt me toch samen met de Vrij het grootste potentieel hebben en ik vind het wel zo'n speler die door veel clubs op de achtergrond in de gaten wordt gehouden.
Toch gek dat hier op het forum praktisch iedereen Mokotjo in de basis wil hebben en de enige die er niet van overtuigd is Been lijkt te zijn.
Zelf veel kenners zeggen dat Mokotjo heel veel kwaliteiten heeft maar Mario ziet het niet of wil het niet zien.

Maar als Fer weg is zal hij wel een basisplek krijgen.
pi_98977918
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:55 schreef j0rdiiii het volgende:

[..]

Kun je mooi genieten van een Mertens en Wijnaldum die de hele wedstrijd afwezig zullen zijn.
Inderdaad. 2 flierefluiters met Mertens en Wijnaldum, i.c.m. een Toivonen die een wandelende tijdbom is en aangevuld door een Strootman die de boel ook nog niet kan dragen bij een club als PSV. Ik moet het nog zien.
pi_98977936
quote:
1s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:57 schreef Paul-89 het volgende:

[..]

Zelf veel kenners zeggen dat Mokotjo heel veel kwaliteiten heeft maar Mario ziet het niet of wil het niet zien.

Maar als Fer weg is zal hij wel een basisplek krijgen.
Daarom nu al een contract geven...de praktijk heeft toch wel geleerd dat we daar altijd 'ietwat' laks mee omgaan. Wat kun je aan zo'n speler nu fout doen?

5 goede wedstrijden op rij en een FC Twente staat weer aan de voordeur te rammelen.

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2011 12:59:43 ]
  zondag 3 juli 2011 @ 12:59:38 #96
288545 PIETR
Facta non Verba
pi_98977958
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:52 schreef psvleons het volgende:
genoeg gedold met jullie , kijk uit naar de wedstrijden tegen feyenoord ,tot dan ;)
Ben benieuwd of jullie dit jaar wel 2 uitvakken vol krijgen ..
Niets is sterker dan dat ene woord
  zondag 3 juli 2011 @ 13:01:22 #97
332736 Schooiboy
Italiaanse sferen
pi_98978006
quote:
1s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:57 schreef Paul-89 het volgende:

[..]

Zelf veel kenners zeggen dat Mokotjo heel veel kwaliteiten heeft maar Mario ziet het niet of wil het niet zien.

Maar als Fer weg is zal hij wel een basisplek krijgen.
Nee,lijkt me niet.
want dan heb je ook nog Jordy Clasie en Ricky van Haaren
vagabondo, non odia
Specialità italiane
pi_98978012
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:58 schreef kapiteintje het volgende:

[..]

Daarom nu al een contract geven...de praktijk heeft toch wel geleerd dat we daar altijd 'ietwat' laks mee omgaan. Wat kun je aan zo'n speler nu fout doen?

5 goede wedstrijden op rij en een FC Twente staat weer aan de voordeur te rammelen.
Eens.
pi_98978079
quote:
1s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:01 schreef Schooiboy het volgende:

[..]

Nee,lijkt me niet.
want dan heb je ook nog Jordy Clasie en Ricky van Haaren
Te licht .
Ik heb ook meer vertrouwen in Mokotjo
  zondag 3 juli 2011 @ 13:06:34 #100
332736 Schooiboy
Italiaanse sferen
pi_98978130
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:04 schreef WethouderHekking het volgende:

[..]

Te licht .
Ik heb ook meer vertrouwen in Mokotjo
maar jij ziet dat,ik zie dat, maar Mario niet
vagabondo, non odia
Specialità italiane
pi_98978202
:{w
quote:
1s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:57 schreef Paul-89 het volgende:

[..]

Zelf veel kenners zeggen dat Mokotjo heel veel kwaliteiten heeft maar Mario ziet het niet of wil het niet zien.

Maar als Fer weg is zal hij wel een basisplek krijgen.
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:04 schreef WethouderHekking het volgende:

[..]

Te licht .
Ik heb ook meer vertrouwen in Mokotjo
quote:
1s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:06 schreef Schooiboy het volgende:

[..]

maar jij ziet dat,ik zie dat, maar Mario niet
Ik denk dat we onderhand wel kunnen concluderen dat bijna alle Feyenoord-supporters Mokotjo in de basis willen. Is het dan niet een keer tijd om een of andere spandoek-actie op touw te zetten, mocht Been Mokotjo dit seizoen weer op de bank of tribune zetten?!
pi_98978296
Nog 1 die voor Mokotjo is, al 1 bijna 2 jaar. Die man heeft zo veel potentie in zich. Wat een techniek inzicht en een passing niet normaal. Tegen Ajakkes was hij ook de beste man aan onze kant. Volgende wedstrijd zat hij weer op de bank. Er is gewoon geen touw op vast te knopen met die clown, zou me niks verbazen als hij weer een seizoen wegrot op de tribune en hij volgend jaar gratis de deur uitgaat om een topper te worden. :r
Ik word kotsmisselijk als ik eraan denk. Is het misschien niet tijd dat Been opstapt?
  zondag 3 juli 2011 @ 13:14:49 #103
332736 Schooiboy
Italiaanse sferen
pi_98978349
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:09 schreef kapiteintje het volgende:
:{w

[..]


[..]


[..]

Ik denk dat we onderhand wel kunnen concluderen dat bijna alle Feyenoord-supporters Mokotjo in de basis willen. Is het dan niet een keer tijd om een of andere spandoek-actie op touw te zetten, mocht Been Mokotjo dit seizoen weer op de bank of tribune zetten?!
Aardig strak plan,maar Been ziet alleen wat hij wil zien,en schenkt hier niet veel aandacht aan.
vagabondo, non odia
Specialità italiane
  zondag 3 juli 2011 @ 13:16:45 #104
64521 SuperHarregarre
Semipositief.
pi_98978392
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 12:52 schreef psvleons het volgende:
genoeg gedold met jullie , kijk uit naar de wedstrijden tegen feyenoord ,tot dan ;)

Terug naar Teletekst jij.

Ik ben overigens ook een groot fan van Mokotjo. Qua inzicht en passing de beste middenvelder bij ons.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
  zondag 3 juli 2011 @ 13:17:10 #105
332736 Schooiboy
Italiaanse sferen
pi_98978403
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:13 schreef TheGreatHooD het volgende:
Nog 1 die voor Mokotjo is, al 1 bijna 2 jaar. Die man heeft zo veel potentie in zich. Wat een techniek inzicht en een passing niet normaal. Tegen Ajakkes was hij ook de beste man aan onze kant. Volgende wedstrijd zat hij weer op de bank. Er is gewoon geen touw op vast te knopen met die clown, zou me niks verbazen als hij weer een seizoen wegrot op de tribune en hij volgend jaar gratis de deur uitgaat om een topper te worden. :r
Ik word kotsmisselijk als ik eraan denk. Is het misschien niet tijd dat Been opstapt?
maar wie moet er anders trainer worden dan Been? want we hebben al een aantal falende trainers gehad,die na een half jaar weg waren,en Been begint aan z'n derde seizoen
vagabondo, non odia
Specialità italiane
  zondag 3 juli 2011 @ 13:17:45 #106
321382 vandermar
Binnen gek, Buitengewoon!
pi_98978415
Mokotjo moet gewoon in de basis staan, veruit de beste middenvelder die we hebben. Zijn passing alleen al is grandioos. Been is gewoon niet de juiste trainer blijkt wel.
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
pi_98978605
Een alternatief is eventueel het verzinnen van een of ander Mokotjo-liedje. Als de halve Kuip de naam van Mokotjo zingt wordt dat gewoon opgepikt door Been en de media. Onder die druk zou hij wel eens kunnen bezwijken denk ik. ;)
pi_98978657
Weet je wat ik ook belangerijk zou vinden.
Een goede assistent-coach.. Ben zelf fan van Ton Boot, luister ook regelmatig het sport-forum bij langs de lijn op zaterdagmiddag. Voetbal know-how ligt dan bij de hoofdcoach en het menselijke aspect bij de 2e of 3e persoon.
Hell To The Liars
pi_98978677
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:24 schreef kapiteintje het volgende:
Een alternatief is eventueel het verzinnen van een of ander Mokotjo-liedje. Als de halve Kuip de naam van Mokotjo zingt wordt dat gewoon opgepikt door Been en de media. Onder die druk zou hij wel eens kunnen bezwijken denk ik. ;)
De Mojito-song draaien in de kuip :')
Hell To The Liars
  zondag 3 juli 2011 @ 13:28:10 #110
332736 Schooiboy
Italiaanse sferen
pi_98978742
mokotjo ooh ooh
vagabondo, non odia
Specialità italiane
pi_98978901
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:13 schreef TheGreatHooD het volgende:
Nog 1 die voor Mokotjo is, al 1 bijna 2 jaar. Die man heeft zo veel potentie in zich. Wat een techniek inzicht en een passing niet normaal. Tegen Ajakkes was hij ook de beste man aan onze kant. Volgende wedstrijd zat hij weer op de bank. Er is gewoon geen touw op vast te knopen met die clown, zou me niks verbazen als hij weer een seizoen wegrot op de tribune en hij volgend jaar gratis de deur uitgaat om een topper te worden. :r
Ik word kotsmisselijk als ik eraan denk. Is het misschien niet tijd dat Been opstapt?
Mario,s grootste euvel is zijn eigenwijsheid.
Dat bleek ook uit het feit dat hij de almaar falende Bruins toch maar steeds bleef opstellen, geen Feyenoorder begreep waarom.
Toen Onno Hansum hem daarop aansprak wilde hij niet meer met hem praten.
pi_98979297
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 13:33 schreef WethouderHekking het volgende:

[..]

Mario,s grootste euvel is zijn eigenwijsheid.
Dat bleek ook uit het feit dat hij de almaar falende Bruins toch maar steeds bleef opstellen, geen Feyenoorder begreep waarom.
Toen Onno Hansum hem daarop aansprak wilde hij niet meer met hem praten.
Ja en datgene gaat ons nekken. We kunnen hem nog wel een jaar laten zitten met het excuus dat er niemand is maar als hij ons de degradatie in werkt hadden we toch beter Vlemmings laten coachen, ik vind dit echt non argumenten om iemand te laten zitten omdat er zogenaamd geen vervanger is. Vlemmings is een vervanger en is niet zo ontiegelijk eigenwijs. Het is zo zonde om talenten te zien weggaan mede omdat Been daar zit. Als hij het niet ziet zitten in Mokotjo, dan twijfel ik wel heel heel erg aan zijn voetbalinzicht. afgezien van het weinige trainen, eigenwijsheid, etc. etc.
pi_98979369
mario had naar van hanegem moeten luisteren !
  zondag 3 juli 2011 @ 13:52:02 #114
321382 vandermar
Binnen gek, Buitengewoon!
pi_98979508
Mario en luisteren, die combinatie zul je helaas nooit zien
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:05:12 #115
268409 voice-over
Geeft commentaar op alles
pi_98979929
Hoeveel talenten lopen binnenkort ook hard weg omdat Been nog steeds trainer is?
pi_98979957
Ik garandeer jullie dat Van Geel Been eruitschopt zodra er drie slechte resultaten in de eerste 6 wedstrijden zijn.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
pi_98979961
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:05 schreef voice-over het volgende:
Hoeveel talenten lopen binnenkort ook hard weg omdat Been nog steeds trainer is?
volgende is fer naar twente
  zondag 3 juli 2011 @ 14:11:37 #118
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_98980139
Been is exit. Hoeveel spelers moeten er nog vertrekken voordat hij zelf zijn biezen pakt en Feijenoord sportief nog berooider achterlaat dan dat het al was.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_98980187
De tijd dat feyenoord supporters achter hun club trainer en spelers staan is blijkbaar voorbij,als dat gebeurd gaat het bergafwaards met fey
pi_98980276
Jij, PSV'er, ga eens heel gauw terug naar je eigen topic. Jij hebt er totaal geen kaas van gegeten, beetje hier lopen trollen, get a life.
Supporters staan achter de hele selectie, voor de volle 100%. Echter zijn er een heel aantal supporters die het gewoon niet zien zitten in Been en voelen de volgende rampseizoen al aankomen. Zij zetten terecht hun vraagtekens bij Mario. Desondanks zal ik altijd de ploeg blijven steunen, door dik en dun. Mario staat gewoon te wankelen atm, bij elke partij in Feyenoord, de directie, supporters, iedereen kijkt nu erg kritisch naar hem. Vooralsnog sta ik wel achter hem, en zal ik hem bij de wedstrijden blijven steunen. Maar nu het seizoen nog niet begonnen is zet ik terecht mijn vraagtekens bij zijn functioneren en vraag ik me af of er niet een betere oplossing gevonden kan worden.
pi_98980306
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:12 schreef psvleons het volgende:
De tijd dat feyenoord supporters achter hun club trainer en spelers staan is blijkbaar voorbij,als dat gebeurd gaat het bergafwaards met fey
Bedankt voor je berichtje, rot nou maar op terug naar je PSV topic, kuttroll :{
pi_98980328
_O- _O- ):O
  zondag 3 juli 2011 @ 14:18:33 #123
254662 joers1
Calvus Interscriptus
pi_98980359
Het gaat sowieso...al jaren...bergafwaarts met die club....zonde. De tijd van weleer komt in niks terug: prestaties niet, roemruchte spelers niet, supporters worden ook met het jaar droever....nee....zonde. Ik vond Feijenoord een van de mooiste clubs van het land....maar dat is lang héél lang geleden....
Liever één keer met Sneeuwwitje, dan zeven keer met de dwergen.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:18:47 #124
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98980369
PSV'ers die gaan lopen zeiken over clubliefde. Hahaha, moet toch niet gekker worden. _O-

En ach, als Been niet heel snel gaat presteren is het binnen de kortste keren voorbij voor hem.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 3 juli 2011 @ 14:19:01 #125
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_98980376
Succes met wereldcoach Rutten, PSslea.
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:19:21 #126
254662 joers1
Calvus Interscriptus
pi_98980397
alsof er wel clubliefde is bij/voor Feijenoord? Nee...dan heb je humor
Liever één keer met Sneeuwwitje, dan zeven keer met de dwergen.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:19:29 #127
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98980402
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:18 schreef joers1 het volgende:
Het gaat sowieso...al jaren...bergafwaarts met die club....zonde. De tijd van weleer komt in niks terug: prestaties niet, roemruchte spelers niet, supporters worden ook met het jaar droever....nee....zonde. Ik vond Feijenoord een van de mooiste clubs van het land....maar dat is lang héél lang geleden....
Oke...doei...bedankt...voor..je..mededeling...
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 3 juli 2011 @ 14:19:46 #128
254662 joers1
Calvus Interscriptus
pi_98980409
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:19 schreef Caland het volgende:

[..]

Oke...doei...bedankt...voor..je..mededeling...
waarheid te confronterend voor je?
de ECHTE Feijenoord-supporters huilen al jaren om wat er met hun club gaande is.....jij hebt kennelijk een plank voor je hoofd en loopt alleen de namaak-hooli uit te hangen. En dat is nou net de kern van het hele probleem. HET legioen bestaat niet meer...het is een hoopje meelopers geworden....alleen maar uit op gejank en gedoe...niks clubliefde, hart voor de club. Puur meelopen en schoppen tegen alles wat kritiek heeft
Liever één keer met Sneeuwwitje, dan zeven keer met de dwergen.
pi_98980439
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:19 schreef joers1 het volgende:

[..]

waarheid te confronterend voor je?
_O_ _O-
  zondag 3 juli 2011 @ 14:21:52 #130
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98980461
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:19 schreef joers1 het volgende:

[..]

waarheid te confronterend voor je?
Nee, vind het gewoon ironisch dat van die baggersupporters als van PSV die traditiegetrouw geen hond meenemen naar welke uitwedstrijd dan ook, spelers direct uitfluiten als ze een bal verkeerd raken en van de traditionele top 3 de minste supporters hebben gaan lopen zeiken over clubliefde. Zelfs Twente is de Philips Steuntrekkers Vereniging op dat vlak al ruimschoots voorbij gestreefd.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 3 juli 2011 @ 14:21:59 #131
321382 vandermar
Binnen gek, Buitengewoon!
pi_98980465
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:12 schreef psvleons het volgende:
De tijd dat feyenoord supporters achter hun club trainer en spelers staan is blijkbaar voorbij,als dat gebeurd gaat het bergafwaards met fey
Wij zullen altijd achter onze club blijven staan, iets dat bij PSV niet mogelijk is net als bij bijna alle andere clubs in Nederland. Achter een trainer staan is een ander verhaal. Iedereen ziet dat het bergafwaarts gaat en Been is daar ook voor verantwoordelijk, ik denk zelfs de hoofdverantwoordelijke. Met het materiaal van vorig seizoen moet je makkelijk bij de beste 5 eindigen.

Voortaan als je reageert moet je je in onze club verdiepen ipv. als een blaag te werk gaan.
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:23:00 #132
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_98980489
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:19 schreef joers1 het volgende:

[..]

waarheid te confronterend voor je?
de ECHTE Feijenoord-supporters huilen al jaren om wat er met hun club gaande is.....jij hebt kennelijk een plank voor je hoofd en loopt alleen de namaak-hooli uit te hangen. En dat is nou net de kern van het hele probleem. HET legioen bestaat niet meer...het is een hoopje meelopers geworden....alleen maar uit op gejank en gedoe...niks clubliefde, hart voor de club. Puur meelopen en schoppen tegen alles wat kritiek heeft
Gelukkig ben jij alwetend van achter je toetsenbord :')
Schei uit man droeftoeter, die 40.000 man komen zeker voor hun plezier kijken?
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_98980511
_O_ _O- _O-
  zondag 3 juli 2011 @ 14:24:56 #134
254662 joers1
Calvus Interscriptus
pi_98980557
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:23 schreef H.M.Murdock het volgende:

Schei uit man droeftoeter, die 40.000 man komen zeker voor hun plezier kijken?
Als je je overtollige seioenkaarten gratis uitdeelt aan zwakzinnigencentra...krijg je zelfs Camp Nou wel vol :) (dit is cynisme!! voor de duidelijkheid)

Een feijenoord-supporter huilt altijd maar over 1 ding: aantal zogenaamde supporters bij (uit)wedstrijden...kijk eens verder dan je NEUS lang is.....
Liever één keer met Sneeuwwitje, dan zeven keer met de dwergen.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:26:07 #135
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_98980589
Bron?
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:26:21 #136
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98980598
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:24 schreef joers1 het volgende:

[..]

Als je je overtollige seioenkaarten gratis uitdeelt aan zwakzinnigencentra...krijg je zelfs Camp Nou wel vol :)
:') !!!!
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98980710
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:19 schreef joers1 het volgende:
alsof er wel clubliefde is bij/voor Feijenoord? Nee...dan heb je humor
Vandaar dat de Kuip alsnog altijd helemaal vol zat? Ondanks dat het slecht gaat met ons cluppie staan wij altijd achter ze, in de Kuip of in het uitvak van jullie lampenstadionnetje. Dat is clubliefde, en dat is wat bij veel (grote) clubs nog altijd ontbreekt.
pi_98980728
Dat jullie er op reageren. :')
pi_98980973
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:31 schreef Paul-89 het volgende:
Dat jullie er op reageren. :')
Idd...gewoon helemaal niet op reageren, dan is de lol er snel genoeg vanaf.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:43:10 #140
59886 H.M.Murdock
Fly with me to the moon!
pi_98981105
Je moet mensen met psychische en autistische problemen gelijk behandelen hè. ;)
I was thinking, maybe you could write a story about the problems of golfballs, so the world could see us. We must get the worlds attention for our battle and the golfball liberation army is a non-violent group.
pi_98981122
En nu is het wel weer genoeg.
Noot noot.
pi_98981257
quote:
14s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:43 schreef Jojoortje het volgende:
En nu is het wel weer genoeg.
O+
  zondag 3 juli 2011 @ 14:47:47 #143
321382 vandermar
Binnen gek, Buitengewoon!
pi_98981273
WIjnaldum schijnt dus gekeurd te zijn op het moment samen met Strootman, zonde.
RvP; Feyenoord
Op maandag 17 juni 2013 00:00 schreef alors het volgende:
Ik hoop dat Suarez er huilend afgaat met rood.
  zondag 3 juli 2011 @ 14:48:12 #144
295722 Euribob
Plus 150 Basispunten
pi_98981291
quote:
14s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:43 schreef Jojoortje het volgende:
En nu is het wel weer genoeg.
Modje.
Choking on those tossed salads and scrambled eggs
pi_98981325
Haha, anders delen mensen ff notes uit aan mensen die lopen te trollen?
Echt slecht gesteld hier op Fok.

Mensen die de clubliefde van het Feyenoord publiek niet zien :')

Echt zelfs de Ajacieden zien dat Feyenoord echt een geweldig publiek heeft en zelfs na een 10-0 nederlaag de hele Kuip vol zat.
Bij een 10-0 in de Kuip tegen PSV, dan is PSV looong gone. Direct 10000 supporters die opeens geen supporter meer zijn. En ik kan eigenlijk wel met zekerheid zeggen dat deze PSV'ers hier in dit topic daar ook bij horen!
  zondag 3 juli 2011 @ 14:49:24 #146
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_98981332
quote:
0s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:47 schreef vandermar het volgende:
WIjnaldum schijnt dus gekeurd te zijn op het moment samen met Strootman, zonde.
4 december mentaal helemaal kapotmaken.

Hij komt de Kuip niet uit. ~O>
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_98981347
quote:
17s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:49 schreef Caland het volgende:

[..]

4 december mentaal helemaal kapotmaken.

Hij komt de Kuip niet uit. ~O>
Kan niet wachten!
pi_98981380
Note

[ Bericht 49% gewijzigd door Jojoortje op 03-07-2011 14:51:39 ]
pi_98981447
quote:
17s.gif Op zondag 3 juli 2011 14:49 schreef Caland het volgende:

[..]

4 december mentaal helemaal kapotmaken.

Hij komt de Kuip niet uit. ~O>
Succes...ik doe er niet aan mee. :N
pi_98981482
- troll -

[ Bericht 98% gewijzigd door Happel op 03-07-2011 15:04:41 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')