Gaat nooit vervelen inderdaadquote:Op vrijdag 1 juli 2011 12:19 schreef JoshuaL het volgende:
Weer een uitbetaling die ik aan het eind van de maand krijg. Het blijft leuk, geld verdienen met websites.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 01-07-2011 13:01:03 ]
quote:Op vrijdag 1 juli 2011 12:58 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[ afbeelding ]Nice, wil je vertellen welke domains het waren?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben benieuwd.
Zelf ook tijdje aantal domains op Sedo gehad leverde niks op, sowieso denk ik dat je er beter kunt zitten met .com's ofcourse.
Ben ik ook wel benieuwd naar damn wat een geld....heb mijn er ook op staan kanlsoos amper bezoekers etc.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 14:36 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Nice, wil je vertellen welke domains het waren?Ben benieuwd.
Zelf ook tijdje aantal domains op Sedo gehad leverde niks op, sowieso denk ik dat je er beter kunt zitten met .com's ofcourse.
quote:Op vrijdag 1 juli 2011 12:58 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[ afbeelding ]zou jij zo vriendelijk willen zijn om mij even een DM te sturen wellicht kun jij mij helpen / tips geven voor verkopen via Sedo. Volgens mij heb ik alles juist ingevuld, maar doe ik toch wat verkeerd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo Razor21 misschien kunnen we de conducteurs afluisteren" vervolgens hoor je keihard door die trein GRRGG...Hallo hier ...blalblalb @#$%%@.....en iedereen kijkt dan onze kant op ook mijn kant..
Dat kan ik helaas niet vertellen ivm een afspraak daarover met de kopers, maar het gaat om een .net, een .eu en een .nl domein.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 14:36 schreef Geo3kant het volgende:
[..]
Nice, wil je vertellen welke domains het waren?Ben benieuwd.
Zelf ook tijdje aantal domains op Sedo gehad leverde niks op, sowieso denk ik dat je er beter kunt zitten met .com's ofcourse.
Ok jammer but no problemquote:Op vrijdag 1 juli 2011 15:18 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Dat kan ik helaas niet vertellen ivm een afspraak daarover met de kopers, maar het gaat om een .net, een .eu en een .nl domein.
Heb er geen ervaring mee, maar ik weet dat dot via oa Adfactor te regelen is (als je een grote site hebt)quote:Op vrijdag 1 juli 2011 18:08 schreef Floxcie het volgende:
Heeft iemand ervaring met achtergrond takeovers? Ik heb een aantal hele mooie websites waar ik dit voor zou willen toepassen, maar ik ken vrijwel geen ad agencies of networks die zich erin specialiseren.
Het probleem is dat Adfactor alleen Nederlandse adverteerders wilt aantrekken terwijl het grootste gedeelte van mijn website uit de Verenigde Staten komt. Is er niemand bekend met platformen of netwerken die achtergrond takeovers aanbieden?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 19:43 schreef Eierbal het volgende:
[..]
Heb er geen ervaring mee, maar ik weet dat dot via oa Adfactor te regelen is (als je een grote site hebt)
Yesquote:Op zaterdag 2 juli 2011 21:20 schreef ToshiArai het volgende:
Is die ¤25 enkel met waarmagik130? Nice!
hoe doe je datquote:Op zondag 3 juli 2011 16:48 schreef ToshiArai het volgende:
Net per ongeluk op een eigen add geklikt. Maar direct gemeld aan google zodat ik zeker geen problemen krijg
Op de blogspot van AdSense zeggen ze dat je het helemaal niet hoeft te melden, zien ze vanzelf en dan markeren ze het wel als ongeldig.quote:Op zondag 3 juli 2011 16:48 schreef ToshiArai het volgende:
Net per ongeluk op een eigen add geklikt. Maar direct gemeld aan google zodat ik zeker geen problemen krijg
"Probleem melden" bovenaan adsense panel. Is eigenlijk voor technische problemen. Maar moesten ze er toch problemen over maken...quote:
Zie ik juist ook :pquote:Op zondag 3 juli 2011 17:09 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Op de blogspot van AdSense zeggen ze dat je het helemaal niet hoeft te melden, zien ze vanzelf en dan markeren ze het wel als ongeldig.
Maar je moet die mensen wel begrijpen. Ze verdienen misschien een redelijk groot bedrag met adsense per maand. Ze willen dat dan niet door zo iets klein laten verpesten. Ze willen gewoon niets aan het toeval overlaten.quote:Op zondag 3 juli 2011 17:11 schreef Afwazig het volgende:
Iedereen doet hier echt gigantisch panisch over het posten van stats / inkomen en het klikken op eigen adds. Doe normaal man.Adsense heeft miljoenen gebruikers, de kans dat ze je pakken als het incidenteel gebeurd is 0.0. Pas als je het structureel doet over een langere tijdsspanne moet je uitkijken.
Maar toch weter voorkomen hé. Ken niet veel mensen tot geen die ooit al een unban hebben kunnen krijgen.quote:Op zondag 3 juli 2011 17:11 schreef Afwazig het volgende:
Iedereen doet hier echt gigantisch panisch over het posten van stats / inkomen en het klikken op eigen adds. Doe normaal man.Adsense heeft miljoenen gebruikers, de kans dat ze je pakken als het incidenteel gebeurd is 0.0. Pas als je het structureel doet over een langere tijdsspanne moet je uitkijken.
Danny van die website fok.nlquote:Op zondag 3 juli 2011 19:04 schreef ToshiArai het volgende:
[..]
Maar toch weter voorkomen hé. Ken niet veel mensen tot geen die ooit al een unban hebben kunnen krijgen.
fok.nl ............... komt mij bekend voorquote:
quote:Op zondag 3 juli 2011 19:48 schreef Geo3kant het volgende:
Maar Fok! heeft ook ook zoveel impressions dan kom je in een andere categorie bij Adsense, dan ben je grootgebruiker en dan zijn ze een stuk soepeler.
Ja maar komop. Je kan het ook overdrijven. Volgens mij zijn sommige users hier de realiteitszin uit het oog verloren. Voorzichtig zijn is iets anders dan neurotisch alle regels tot in de kleinste puntjes volgen.quote:Op zondag 3 juli 2011 17:24 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Maar je moet die mensen wel begrijpen. Ze verdienen misschien een redelijk groot bedrag met adsense per maand. Ze willen dat dan niet door zo iets klein laten verpesten. Ze willen gewoon niets aan het toeval overlaten.
ik denk dat klikken op je eigen ad, schending is van de belangrijkste regel van adsense.quote:Op zondag 3 juli 2011 21:48 schreef Afwazig het volgende:
[..]
Ja maar komop. Je kan het ook overdrijven. Volgens mij zijn sommige users hier de realiteitszin uit het oog verloren. Voorzichtig zijn is iets anders dan neurotisch alle regels tot in de kleinste puntjes volgen.
¤ 11,74quote:Op maandag 4 juli 2011 14:08 schreef JoshuaL het volgende:
Deze maand al 9 euro verdient. Als het zo door blijft gaan heb ik aan het einde van deze maand weer een uitbetaling.
Ben ook druk bezig met een nieuwe layout voor 1 van mijn sites. Ben benieuwd of dit positief of negatief gaat uitpakken.
Ik zou meer vragen, zeker omdat hij eerst afhaakte.quote:Op maandag 4 juli 2011 17:49 schreef Razor21 het volgende:
Krijg net een email binnen van Sitedeals dat die vorige koper toch horlogediscounter punt com wilt overnemen voor 100 euro. Ik twijfel....waarom nu wel de interesse...?
De eerste "deal" ging om twee namen voor 200 euro...dus ben bang dat ik niet meer kan vragen. Misschien doe ik het ook maar gewoon het is toch geld.quote:Op maandag 4 juli 2011 17:50 schreef JoshuaL het volgende:
[..]
Ik zou meer vragen, zeker omdat hij eerst afhaakte.
Je moet er ook even over nadenken dat hun waarschijnlijk veel meer geld gaan verdienen met het domeinquote:Op maandag 4 juli 2011 17:56 schreef Razor21 het volgende:
[..]
De eerste "deal" ging om twee namen voor 200 euro...dus ben bang dat ik niet meer kan vragen. Misschien doe ik het ook maar gewoon het is toch geld.
Heb 175 euro gevraagd (heel verhaal eromheen gebouwd). Zodra ik een email krijg post ik deze hier ben benieuwd.quote:Op maandag 4 juli 2011 18:04 schreef ursel het volgende:
En dat je aan het andere domein helemaal niet veel meer hebt.
200 tesamen, 175 eentje![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |