Dat werd niet echt gezegd ofzo, maar zo kwam het wel over. Mensen die werkgericht zijn kunnen zich meer/duurdere spullen veroorloven. Reed Lars niet in een dure auto? Overigens hoeft dit niet waar te zijn.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:10 schreef Greys het volgende:
Waaruit bleek dat materialistische dan? Mag ook na de uitzending hoor
Inderdaad, als ze bij de minste discussie al herrie gaat schoppen, dan kan ik nu al voorspellen dat het vaker gaat gebeuren.quote:Ik vond dat ze wat overdreven uit haar plaat ging zo op het gezicht. Zoiets kan je ook normaal bespreken lijkt me.
Pas als je drama maakt om niks ben je een dramaqueen, ze is gewoon open over haar gevoelens en ze is waarschijnlijk ook gevoelig en ze vindt hem ook waarschijnlijk heel leuk dus heel logisch dat ze zo reageert vind ik.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:24 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Het is ook wel gevaarlijk met zo'n dramaqueen. Word je wel moe van na een tijd.
inderdaad ja!quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:30 schreef Greys het volgende:
Zou hij geen van tweeën kiezen dan?
Anders kloppen er wat '200% betrouwbare bronnen' eerder uit dit topic niet namelijk
Karin staat wel mooi prominent ook op het plaatjequote:
Ik heb het niet over nu, maar ze is vanaf het begin een dramaqueen. Ze viel flauw bij de eerste rozenceremonie.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:29 schreef Sofia90 het volgende:
[..]
Pas als je drama maakt om niks ben je een dramaqueen, ze is gewoon open over haar gevoelens en ze is waarschijnlijk ook gevoelig en ze vindt hem ook waarschijnlijk heel leuk dus heel logisch dat ze zo reageert vind ik.
Hahahah..quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:34 schreef J0ycie88 het volgende:
Verschrikkelijk.. Ik heb het gewoon afgezet.. Stomme karin..
Het is maar een spelletjequote:Op woensdag 29 juni 2011 21:34 schreef J0ycie88 het volgende:
Verschrikkelijk.. Ik heb het gewoon afgezet.. Stomme karin..
Zijn we samen suckers for love, ik vind het ook wel schattig!!quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:33 schreef Greys het volgende:
En ik zal wel een sucker zijn, maar ik vind ze nu toch wel weer schattig
Ik denk dat Tatjana en hij-met-die-tanden het nog langer gaan volhoudenquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:35 schreef Starlie het volgende:
[..]
Zijn we samen suckers for love, ik vind het ook wel schattig!!
Ben wel benieuwd of ze het gaan redden samen, denk van niet...
twitter:jeltenieuwhuis twitterde op woensdag 29-06-2011 om 21:33:33Herstel. Historisch moment. Lars kiest voor Karin. #historisch reageer retweet
Ik heb alleen de laatste 5 minuten gezien, de rest nog maar eens terugkieken, ben wel benieuwdquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:34 schreef J0ycie88 het volgende:
Verschrikkelijk.. Ik heb het gewoon afgezet.. Stomme karin..
lol dat wordt echt een gezellige boel! hahahaquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:37 schreef Moogwai10 het volgende:
Ik zie ze al zitten met beide schoonouders rond aan een tafel ...
Dank jequote:Op woensdag 29 juni 2011 21:38 schreef zoem het volgende:
De tweets op deze aflevering zijn wel grappig.
Al die oppervlakkige dozen vinden het dom dat Lars voor Karin heeft gekozen
quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:38 schreef zoem het volgende:
De tweets op deze aflevering zijn wel grappig.
Al die oppervlakkige dozen vinden het dom dat Lars voor Karin heeft gekozen
Die nacht heeft Lars aan Karin belooft dat ze haar niet laat gaan..quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:33 schreef Pisces29 het volgende:
Ze hebben dus niet voor niks vorige week lopen fokken als konijnen
Ik tweet er ook over alleen zonder hashtagquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:42 schreef zoem het volgende:
[..]
Ik heb jou geen tweet zien doen![]()
[..]
Hihi
Daar ben ik ook wel nieuwsgierig naarquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:43 schreef MissJ het volgende:
ik heb Lars even getweet met de vraag hoe het nu gaat met hem en Karin... hoop dat ie gaat reageren
Die zijn al uit elkaar!quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat Tatjana en hij-met-die-tanden het nog langer gaan volhouden
Vind ze beiden niets, oh en Lars vind ik helemaal een rare.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:52 schreef Blossom86 het volgende:
Hm op het laatste moment ben ik ook geswitcht van Mariella naar Karin!
Ik zag opeens de nepheid van Mariella (kan ook door de siliconen komen).
Karin is overdreven, een dramaqueen en een zweefteef, maar tenminste wel oprecht en gepassioneerd in haar emoties.
Ben heeeel benieuwd hoe het verder is gegaan.
Echt?quote:
Nou he, ik zit nog bij te komen van de spanning.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:52 schreef Roguee het volgende:
Zo. Ik zit klaar voor de ontknoping over hoe het nu gaat......man man man WAT een spannend aflevering hè jongens!
Ik ook wel, maar ze zou helemaal niet aan zo'n programma moeten meedoen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:54 schreef mirannie het volgende:
En toch begrijp ik wel heel goed dat mariella zich inhield.
Die komt nooit meer aan de manquote:Op woensdag 29 juni 2011 21:54 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik ook wel, maar ze zou helemaal niet aan zo'n programma moeten meedoen.
Nee stel je voor, zo mooi en totaal niet hysterisch, wat een slechte vangstquote:
Dingen kunnen raar lopen.quote:
Of hij kon haar gewauwel over zijn tandjes niet meer aanhoren..quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:00 schreef Greys het volgende:
[..]
Nee stel je voor, zo mooi en totaal niet hysterisch, wat een slechte vangst
Ik zou graag de vlieg op de muur willen zijn als de beide families elkaar ontmoeten.quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:38 schreef mirannie het volgende:
[..]
lol dat wordt echt een gezellige boel! hahaha
Zo is het!quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:52 schreef Blossom86 het volgende:
Hm op het laatste moment ben ik ook geswitcht van Mariella naar Karin!
Ik zag opeens de nepheid van Mariella (kan ook door de siliconen komen).
Karin is overdreven, een dramaqueen en een zweefteef, maar tenminste wel oprecht en gepassioneerd in haar emoties.
Ik denk dat ze met z'n allen de finale hebben gekeken.quote:Op woensdag 29 juni 2011 22:33 schreef Snoepje5 het volgende:
Hij kiest Karin, maar is nu samen met Marielle? @ twitter marielle zit de bachelor bij Lars te kijken?!
Of Mariella is gewoon gelukkig met een ander inmiddels en heeft wegens no hard feelings gewoon bij Lars dat programma zitten kijkenquote:Op woensdag 29 juni 2011 22:41 schreef Snoepje5 het volgende:
Lees mariella_kvo op twitter "" en gelukkig in de liefde ". Dus ik geloof dat hij met mariella is..
Ben benieuwdquote:Lars Vreugdenhil
Wat een waanzinnige finale @ #de bachelor maar jullie willen nu graag weten of Karin en ik nog gelukkig zijn! Lees morgen het #AD
Als ze het Amerikaanse voorbeeld volgen, komt nu 'de Bachelorette' met als hoofdpersoon één van de afgewezenen uit dit seizoen!quote:Op woensdag 29 juni 2011 21:38 schreef RaymanNL het volgende:
Heerlijk programma was het trouwens. Kom maar op met een nieuw seizoen
Kan ook een voorwaarde van de programmamakers zijn geweestquote:Op woensdag 29 juni 2011 23:02 schreef zoem het volgende:
Oh gut, hij heeft zijn verhaal al verkocht aan het AD
Het leek er wel even op.quote:
Mariella heeft nu een relatie met een vriend van Lars.. Dus het lijkt me sterk!quote:Op donderdag 30 juni 2011 07:11 schreef Snoepje5 het volgende:
Wordt misschien nog wel iets met Mariella...
Hahahaha, dan zal die Lars zich wel helemaal achter zijn oren krabben.quote:Op donderdag 30 juni 2011 07:17 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Mariella heeft nu een relatie met een vriend van Lars.. Dus het lijkt me sterk!
Volgens mij valt dat wel mee, er staat een stukje in de telegraafquote:Op donderdag 30 juni 2011 07:21 schreef mirannie het volgende:
[..]
Hahahaha, dan zal die Lars zich wel helemaal achter zijn oren krabben.
Denk je? Ze is zeker niet lelijk, maar op al te veel persoonlijkheid heb ik haar ook niet kunnen betrappen...quote:
quote:
quote:Lars ging toen de camera's in Doebai uitgingen iets eten met Karin, en daarna zijn ze nog naar een nachtclub geweest.
Ja dat denk ik.quote:Op donderdag 30 juni 2011 09:59 schreef Abbadon het volgende:
[..]
Denk je? Ze is zeker niet lelijk, maar op al te veel persoonlijkheid heb ik haar ook niet kunnen betrappen...
Inderdaad. Maar denk dat het ook erg aangedikt is door de pers. Vond Mariella's reactie gisteren op tv, toen ze eruit ging, erg netjes (beter dan die van Laila, met "lopend buffet" ofzo...).quote:Op donderdag 30 juni 2011 10:17 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat onvriendelijk doet ze naar Karin toe, al zal de Telegraaf dat wel wat aandikken. Komt toch een beetje over alsof ze blijft zeggen: told you so! Hopelijk bedoelt ze het met Sven wel serieus en is dat stiekem niet ook nog een nasleep van de afwijzing.
Nu wachten op de reacties van Laila en van Karin![]()
Karin 'echt'? hmmz...quote:Op donderdag 30 juni 2011 10:15 schreef Miam het volgende:
[..]
Ja dat denk ik.
Misschien heeft zij niet al te veel persoonlijkheid, maar ze is wel echt.
Marielle vond ik daarentegen niet echt.
Ach...onmiddelijk aanpappen met de beste vriend van degene die je heeft afgewezen...dat moet wel echte liefde zijn! ik geloof er in!quote:Op donderdag 30 juni 2011 10:17 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat onvriendelijk doet ze naar Karin toe, al zal de Telegraaf dat wel wat aandikken. Komt toch een beetje over alsof ze blijft zeggen: told you so! Hopelijk bedoelt ze het met Sven wel serieus en is dat stiekem niet ook nog een nasleep van de afwijzing.
Ik vind het best bewonderenswaardig dat Karin zo direct aangaf dat zij niet in hetquote:Op donderdag 30 juni 2011 12:00 schreef Abbadon het volgende:
[..]
Karin 'echt'? hmmz...
Van de andere kant...met die zijïge dweil van een Lars ligt de lat ook niet enorm hoog...
Dan kwam ze er toch veel te laat achter. Beetje dom.quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:30 schreef Miam het volgende:
[..]
Ik vind het best bewonderenswaardig dat Karin zo direct aangaf dat zij niet in het
milieu past waarin Lars zich bevindt. Ze bleef bij haar standpunt en liep niet naast
haar schoenen.
mwoh, het kwartje viel blijkbaar nadat ze zijn ouders en zussen had ontmoet.quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:43 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dan kwam ze er toch veel te laat achter. Beetje dom.
Je weet hoe een man is die een bedrijf heeft en miljonair is. En dan nog, ze had toen al kunnen besluiten dat het niets voor haar was, maar ze ging er toch mee door.quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:47 schreef Miam het volgende:
[..]
mwoh, het kwartje viel blijkbaar nadat ze zijn ouders en zussen had ontmoet.
helemaal mee eens! daarom denk ik dat het haar ook meer om de winst ging. haar geweten speelde alleen heel even op en toen heeft ze toch maar verteld dat hun werelden niet pastenquote:Op donderdag 30 juni 2011 13:51 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Je weet hoe een man is die een bedrijf heeft en miljonair is. En dan nog, ze had toen al kunnen besluiten dat het niets voor haar was, maar ze ging er toch mee door.
En zulke rare vragen vond ik het niet (van zijn familie). Ja, je moet wat.
quote:Op donderdag 30 juni 2011 12:02 schreef Abbadon het volgende:
[..]
Ach...onmiddelijk aanpappen met de beste vriend van degene die je heeft afgewezen...dat moet wel echte liefde zijn! ik geloof er in!
Is ie miljonair dan, onze onderbroeken-casanova?quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:51 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Je weet hoe een man is die een bedrijf heeft en miljonair is. En dan nog, ze had toen al kunnen besluiten dat het niets voor haar was, maar ze ging er toch mee door.
En zulke rare vragen vond ik het niet (van zijn familie). Ja, je moet wat.
En ze had natuurlijk ook zo genoeg van al die mannen die alleen maar voor haar uiterlijk gingen...de arme schat...dus het is haar gegundquote:
Zo werd hij wel aangeprezen.quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:20 schreef Abbadon het volgende:
[..]
Is ie miljonair dan, onze onderbroeken-casanova?
Misschien bedoelt hij wel dat ze een beetje wereldvreemd is, en is het slechts een voorbeeld (wel een rare, dat dan weer wel).quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:56 schreef miep63 het volgende:
Heb net ook even voor het eerst gekeken naar het laatste gedeelte van de laatste aflevering (hiervoor heb ik niks gevolgd van de Bachelor). Zag die twee meiden, de één leek me wel voor hem gemaakt en van de ander had ik de indruk, dat ze zo iets heeft van, ik-zie-wel, maar die hield er niet van om het leven te laten uitstippelen. De eerste bedoelde ik Mariella mee en de laatste Karin. Ik dacht dat hij wel voor de eerste zal gaan, maar het werd dus die Karin.
Nu lees ik in de ad dat het toch niks geworden is en het zijn alleen al die kleine dingetjes, vertelde hij, bijvoorbeeld dat ze nog nooit Thais had gegeten in een restaurant. Ja sorry hoor, dat heb ik voor mijn 30e ook nog nooit gedaan, wat is al nou vreemd aan, misschien is ze niet zo'n voorstander van oosters eten.
Daar zit wel wat in.quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:58 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Misschien bedoelt hij wel dat ze een beetje wereldvreemd is, en is het slechts een voorbeeld (wel een rare, dat dan weer wel).
Ze bleef bij haar standpunt?quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:30 schreef Miam het volgende:
[..]
Ik vind het best bewonderenswaardig dat Karin zo direct aangaf dat zij niet in het
milieu past waarin Lars zich bevindt. Ze bleef bij haar standpunt en liep niet naast
haar schoenen.
Ik denk dat het maar net is hoe je het bekijkt.quote:Op donderdag 30 juni 2011 16:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Ze bleef bij haar standpunt?
Waarom liet ze zich daarna dan met een gelukzalige blik toch uitverkiezen?
Als ze er zo zeker van was geweest en ze ballen had gehad, had ze toen meteen gezegd dat ze naar huis ging.
Klopt, want tussen die gekozen 25 vrouwen zit áltijd de ware.quote:Op donderdag 30 juni 2011 18:00 schreef Injetta het volgende:
Echt idioot. Heb je zoveel keus. En heel tijd om mensen te leren kennen. En dan kies je uiteindelijk toch diegene die niet bij je past.
Die gaat dan nooit iemand vinden.
dat natuurlijk niet. Maar hoe kaj het dat hij niet gezien heeft dat hun werelden zo verschillen? Waar hebben ze dan in vredesnaam over gepraat tijdens bijvoorbeeld die 24 uurs datequote:Op donderdag 30 juni 2011 18:31 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Klopt, want tussen die gekozen 25 vrouwen zit áltijd de ware.
Het gaat niet om de ware..... dat veronderstelt een of ander heel onrealistisch romantisch idee dat er maar 1 ware op deze aardbol rondloopt voor iemand. Dat is uiteraard nonsens. Er zijn vele "waren" voor iedereen. En tussen 25 vrouwen zullen toch wel een paar gezeten hebben die goed bij hem gepast zouden hebben. Beter dan die Karin.quote:Op donderdag 30 juni 2011 18:31 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Klopt, want tussen die gekozen 25 vrouwen zit áltijd de ware.
Wat let je hè.quote:Op donderdag 30 juni 2011 18:45 schreef Greys het volgende:
Hij reageert wel heel sportief op Mariella en Sven.
Dat vindt hij nog het grappigst van alles dat dat zo gelopen is en hij nog single is.
www.datzitwelgoed.nlquote:Op donderdag 30 juni 2011 19:28 schreef Ryan3 het volgende:
Welke onderbroeken verkoopt onze miljonair dan?
Jammer, dat hij z'n kaken niet op elkaar weet te houden en dit als een onvervalste 'roddelnicht' aan iedereen die het maar horen wil gaat vertellen.quote:Op donderdag 30 juni 2011 18:43 schreef Greys het volgende:
Hij heeft het weer over de sushi die ze nog nooit had gegeten
En dan ook Thais eten niet kennen. Volgens mij vond hij haar idd gewoon veel te wereldvreemd.
Mij? Ik ben voorzien hoorquote:
Ik denk dat we het niet te serieus moeten nemenquote:Op donderdag 30 juni 2011 21:20 schreef Noax het volgende:
[..]
Jammer, dat hij z'n kaken niet op elkaar weet te houden en dit als een onvervalste 'roddelnicht' aan iedereen die het maar horen wil gaat vertellen.
Daarnaast wil ik zijn inschattingsfouten wel es onder de loep nemen, hoe heeft hij met al z'n 'inzicht' niet eerder opgemerkt dat Karin zo'n 'vreemde eend' was en dat ze wist door te dringen tot de finale?!
Is er iemand die de reden kent waarom Karin nooit Thais o.i.d. heeft gegeten?
Ik denk dat ze god op haar blote knieen mag danken dat Lars een gepasseerd station is.
Hij hij het beter algemeen kunnen houden dan een beetje flauw na te trappenquote:Op donderdag 30 juni 2011 21:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik denk dat we het niet te serieus moeten nemen
Hij zegt verder niet lelijks over haar hoor, volgens mij. Beter dat hij dát als reden geeft - want daar zegt iedereen 'nou en?' over - dan iets lulligers. Ik vind het verder ook een onaantrekkelijke knurft, maar zoals hij zelf zei is de situatie heel anders, je leeft in een soort droomwereld. Vergelijk het maar met je vakantieliefde die in de zon nog het einde was en eenmaal terug in de echte wereld valt het allemaal bar tegen.
Niemand hier die de handjeklap opmerkt.quote:
Jij niet? Zonde toch?quote:Op donderdag 30 juni 2011 21:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Mij? Ik ben voorzien hoor
Of Mariëlla? Want idd, good for her, als ze die Sven leuk vindt
WTFquote:
Op één of andere manier dacht ik dat jij wel een leuk type bent voor hem?quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:09 schreef Greys het volgende:
[..]
WTF![]()
Ik was er niet benieuwd naar in eerste instantie maar nu toch even gekeken. Net lang genoeg om hem in beeld te zien komen lopen. Tenenkrommend.
Wrs wel ja.quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:12 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op één of andere manier dacht ik dat jij wel een leuk type bent voor hem?
Wrs zit ik mis...?
Nou hetzelfde geld voor mij, ik dacht laat toch maar eens een blik werpen... mijn godquote:Op donderdag 30 juni 2011 22:09 schreef Greys het volgende:
[..]
WTF![]()
Ik was er niet benieuwd naar in eerste instantie maar nu toch even gekeken. Net lang genoeg om hem in beeld te zien komen lopen. Tenenkrommend.
Het is wel camp wmb...quote:Op donderdag 30 juni 2011 22:30 schreef roos85 het volgende:
[..]
Nou hetzelfde geld voor mij, ik dacht laat toch maar eens een blik werpen... mijn god
Hij heeft gezegd niet meer mee te doen. Overigens denk ik dat er genoeg vrouwen aan zijn voeten zullen vallen, hij is nu in beeld. Vrouwen!quote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:15 schreef arise het volgende:
Ach, volgend seizoen gaat Lars het weer proberen , en daarna weer, net zolang tot hij zijn droomvrouw heeft gevonden.
Dat die niet bestaan laten we gemakshalve maar achterwege..![]()
![]()
En zo kan RTL4 nog lang door ...
Help Lars aan de vrouw ..
Ik hoop dat ze Lindy kiezen als 'Bachelorette'quote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:40 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Hij heeft gezegd niet meer mee te doen. Overigens denk ik dat er genoeg vrouwen aan zijn voeten zullen vallen, hij is nu in beeld. Vrouwen!![]()
![]()
Welnee, zo'n meid nemen ze nooit als Bachelorette, veel te cheap.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 16:49 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze Lindy kiezen als 'Bachelorette'.
Trouwens, als je in de twitter bio van Chantal kijkt, noemt zij zichzelf daar ook 'bachelorette'. Ik hoop dat dit is om interessant te doen, niet omdat zij de volgende wordt...
Hoe heet haar twitter-account dan?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 16:49 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze Lindy kiezen als 'Bachelorette'.
Trouwens, als je in de twitter bio van Chantal kijkt, noemt zij zichzelf daar ook 'bachelorette'. Ik hoop dat dit is om interessant te doen, niet omdat zij de volgende wordt...
You teach them!quote:Op zaterdag 2 juli 2011 22:40 schreef ilona-scuderia het volgende:
De kijker is gewoon genaaid, voor mij geen DB meer...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |