Ja, er is al genoeg documentatie gelekt uit het IPCC die dat aangeeft.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:53 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jij weet dat 20 procent van de KNMI-wetenschappers foute conclusies presenteert?
En in werkelijkheid viel dat allemaal wel mee.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het is dan ook Nu.nl.
Bovendien maakt het percentage ook vrij weinig uit, het is al lang bekend dat het 'sole responsible' kijken naar CO2 onzin is. Waarom of het IPCC het nog doet is onzin, er is zelfs afgelopen jaren documentatie uitgelekt van interne communicatie waarin de heren professoren zelf toegeven dat ze het uit de lucht trekken. En nog steeds moeten we ons er aan houden?
Nee dus, als je toegeeft dat het hele CO2 als solely responsible dader onzin is dan "valt het" dus niet mee.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En in werkelijkheid viel dat allemaal wel mee.
Dat roepen de mensen die de CO2 bullshit willens en wetens aan willen houden.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En in werkelijkheid viel dat allemaal wel mee.
Precies, er was letterlijk geen enkel substantieel bewijs, maar oh wacht, dat "echte bewijs" is allemaal in de linkse gesubsidieerde doofpot gestopt natuurlijk.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En in werkelijkheid viel dat allemaal wel mee.
Dat staat nergens.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:54 schreef remlof het volgende:
Ah, het KNMI is nu ook al een linkse hobby?
Dit kabinet raakt echt steeds verder van het padje af.
Jochie, daar weet jij helemaal niets van. Net zoals jij en de VVD niet weten of er sprake is van bias. De reden dat de VVD met die conclusie op de proppen komt is omdat wetenschappers conclusies steunen die de VVD niet is toegedaan.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:54 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja, er is al genoeg documentatie gelekt uit het IPCC die dat aangeeft.
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:55 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Precies, er was letterlijk geen enkel substantieel bewijs, maar oh wacht, dat "echte bewijs" is allemaal in de linkse gesubsidieerde doofpot gestopt natuurlijk.
De enigen die nog roepen dat er niks aan de hand zit zijn gesponsord door het bedrijfsleven.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:55 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dat roepen de mensen die de CO2 bullshit willens en wetens aan willen houden.
Interne communicatie is genoeg bewijs.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:55 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Precies, er was letterlijk geen enkel substantieel bewijs, maar oh wacht, dat "echte bewijs" is allemaal in de linkse gesubsidieerde doofpot gestopt natuurlijk.
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:55 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Dat roepen de mensen die de CO2 bullshit willens en wetens aan willen houden.
Nog even en ze nemen Afshin Ellian aan als 'klimaatdeskundige'.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:54 schreef remlof het volgende:
Ah, het KNMI is nu ook al een linkse hobby?
Dit kabinet raakt echt steeds verder van het padje af.
Het is goddomme de afgelopen 2 jaar uitgelekt, het was echt overal in het nieuws?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Jochie, daar weet jij helemaal niets van. Net zoals jij en de VVD niet weten of er sprake is van bias. De reden dat de VVD met die conclusie op de proppen komt is omdat wetenschappers conclusies steunen die de VVD niet is toegedaan.
Daarom horen we de laatste tijd ook zoveel van het IPCC.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:56 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
De enigen die nog roepen dat er niks aan de hand zit zijn gesponsord door het bedrijfsleven.
Nogmaals; er is niks aangetoond van een werkelijk complot, zoals jij gelooft. Zijn er slordigheden en fouten gemaakt? ja. Maar er niks gebeurd wat de conclusies van het IPCC onderuit haalde.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:56 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Interne communicatie is genoeg bewijs.
Of hebben al die hoge heren voor de grap mails lopen versturen waarin ze de wereld rickrollden en dan expres laten lekken als een soort 1 April grap? Is dat jouw gedachtengang?
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:56 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
De enigen die nog roepen dat er niks aan de hand zit zijn gesponsord door het bedrijfsleven.
quote:
Welk complot?quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:58 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Nogmaals; er is niks aangetoond van een werkelijk complot, zoals jij gelooft. Zijn er slordigheden en fouten gemaakt? ja. Maar er niks gebeurd wat de conclusies van het IPCC onderuit haalde.
maar hey, je leeft toch al in je eigen illusie van een wereld, dus van mij mag je geloven dat het allemaal onzin is hoor.
De enigen die roepen dat het allemaal de schuld van man-made CO2 is, worden gesponsord door de overheid.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:56 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
De enigen die nog roepen dat er niks aan de hand zit zijn gesponsord door het bedrijfsleven.
Hoe kan jij vergeten dat er niks is gelekt wat de conclusies onderuit haalde? Oh wacht, dat is omdat dat niet in je straatje past.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het is goddomme de afgelopen 2 jaar uitgelekt, het was echt overal in het nieuws?
Hoe kan je dat zo snel vergeten?!
Kijk VS, het werkt zo:quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het is goddomme de afgelopen 2 jaar uitgelekt, het was echt overal in het nieuws?
Hoe kan je dat zo snel vergeten?!
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:59 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Hoe kan jij vergeten dat er niks is gelekt wat de conclusies onderuit haalde? Oh wacht, dat is omdat dat niet in je straatje past.
Goedzo, ga maar schelden. het teken van een wanhopig mannetje dat het niet meer weet.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Welk complot?
Ik geloof helemaal niet in een complot, geschifte kut.
Kutrelnicht remember.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:59 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Goedzo, ga maar schelden. het teken van een wanhopig mannetje dat het niet meer weet.
Nogmaals, laat maar de bewijzen zien dat alles onzin is. Oh wacht, dat doe je niet omdat die er niet zijn. En dus ga je maar roepen dat het allemaal heus echt werkelijk echt wel waar is, als een kind van vijf dat beweert dat er monsters onder zijn bed leven.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:59 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja het waren interne nota over het bestellen van pistoletjes bij de bakker om de hoek.
Wanneer wij oud voor de kachel zitten met het nageslacht zal dit CO2 gezeik de grootste farce's van deze decennia zijn, evenals de zure regen van de jaren '80 en 90.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 09:59 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Kijk VS, het werkt zo:
Mails lekken uit. IPCC is beschaamd. Wereld op zijn kop. Die volgers boos en verontwaardigt.
Nu roept er een clubje van 2-3 wetenschappers dat die mails uit verband zijn getrokken. Feiten hebben ze niet, bewijzen evenmin.
Maar de volgers slikken dit als koek nog voor ze het uitgesproken hebben en denken zo een stok te hebben om terug te slaan.
Intelligence is a bitch.
Dat sowieso.quote:
Er zijn ook geen substantiele bewijzen dat alles aan het CO2 ligt, dus ik kan deze vraag net zo goed retourneren.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:00 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Nogmaals, laat maar de bewijzen zien dat alles onzin is. Oh wacht, dat doe je niet omdat die er niet zijn. En dus ga je maar roepen dat het allemaal heus echt werkelijk echt wel waar is, als een kind van vijf dat beweert dat er monsters onder zijn bed leven.
Bewijs jij eens dat dat de uitgelekte informatie geen invloed had op de conclusie's, gaarne met een wetenschappelijke bron.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 10:00 schreef dotCommunism het volgende:
[..]
Nogmaals, laat maar de bewijzen zien dat alles onzin is. Oh wacht, dat doe je niet omdat die er niet zijn. En dus ga je maar roepen dat het allemaal heus echt werkelijk echt wel waar is, als een kind van vijf dat beweert dat er monsters onder zijn bed leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |