RTL XL - Alle afleveringen van DWHNquote:Dit Was Het Nieuws (DWHN)
Het satirische nieuwsprogramma Dit Was Het Nieuws is na een overstap van de TROS weer terug bij RTL 4. Ook de originele bezetting van 1996 tot 2001 is terug, met presentator Harm Edens en teamcaptains Raoul Heertje en Thomas Acda.
In verschillende rondes worden de twee gasten aan de tand gevoeld door opvallende krantenkoppen en nieuwsfeiten. Wat de context is of hoe die wordt gezien door de twee teams levert de nodige hilariteit op.
Wordt regelmatig op zaterdag uitgezonden bij RTL 4 om 22.00 uur.
Ja, die tweet-onzin van Harm de laatste afleveringen snap ik ook niet echt. Na de intro kun je het eerste deel en de reclame sowieso beter overslaanquote:Op maandag 27 juni 2011 11:08 schreef Stefan het volgende:
Ik vond de laatste 2 dus niks aan. Opening geforceerd met de tweets van Harm, quasi gespeelde nonchelante houding van Acda. Jan Jaap was op zn tijd best grappig. Acda heeft maar een maniertje die snel verveelt.
quote:Op maandag 27 juni 2011 12:33 schreef Stefan het volgende:
Of Joep van Deudekom, die is echt grappig en scherp.
Mwa en niet snel.quote:Op maandag 27 juni 2011 12:33 schreef Stefan het volgende:
Of Joep van Deudekom, die is echt grappig en scherp.
Druk.quote:Op maandag 27 juni 2011 21:38 schreef Jovatov het volgende:
Hoe zou een aflevering met Acda, Heertje, Jan-Jaap en Marc-Marie zijn?
Lees het vorige topic nog eens door...quote:Op maandag 27 juni 2011 22:03 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Ja
Staat de aflevering niet op nieuwsgroepen ofzo?
Waarom kom je nu met die onzin? Was je 2 maanden op vakantie?quote:Op woensdag 29 juni 2011 14:49 schreef Mikkie het volgende:
Die van afgelopen zaterdag heb ik ook gratis teruggekeken ja, maar ik wil die van de 18e nog zien. Helaas doet de mp4-link uit topic 33 het niet meer.
Dan maar Youtubben:quote:
Vaag idd, snel afgelopen dan.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 22:29 schreef Stofje het volgende:
Vaag, volgens RTL Teletekst zou DWHN ook komen. Ach, boeit niet.
Zoek het zelf op, trut.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 20:38 schreef Mss het volgende:
Ik heb de laatste wegens vakantie helaas gemist. Heeft nog iemand een werkende mp4? Die uit het vorige topic doen het niet meer...
Ik vind Acda totaal niet grappig. Sinds dat hij erbij zit kijk ik geen DWHN meer.quote:Op maandag 27 juni 2011 11:08 schreef Stefan het volgende:
Acda heeft maar een maniertje die snel verveelt.
Jij bent een verdrietig mannetje.quote:
Mooi!quote:Op zondag 18 september 2011 20:48 schreef Adelante het volgende:
Net promo gezien, vanaf 1/10 weer op RTL4
Dit lijkt mij wel. Bij de TROS deden ze dat ook hoor. Lijkt mij ook ideaal - hoewel ik liever 7 á 8 uitzending heb per seizoen ipv 6.quote:Op maandag 19 september 2011 17:45 schreef Evertjan het volgende:
zouden ze 2 series per jaar gaan doen? Bij de TROS deden ze maar 1 serie per jaar geloof ik op het laatst
oke kan me herinneren dat ze bij de TROS de laatste 2 of 3 jaar maar 1 serie maakte vanwege budget en tijd.quote:Op maandag 19 september 2011 17:53 schreef pberends het volgende:
[..]
Dit lijkt mij wel. Bij de TROS deden ze dat ook hoor. Lijkt mij ook ideaal - hoewel ik liever 7 á 8 uitzending heb per seizoen ipv 6.
Ze hebben zo veel cabaretiers die achter de schermen meeschrijven aan Harms teksten, waarom gaan die er niet zitten?quote:Op dinsdag 20 september 2011 12:33 schreef Adelante het volgende:
Die gasten
Frank de Grave & Gijs Scholten van Aschat
Willem de Beukelaar & Fons de Poel
Peter Heerschop & Ilja Pfeijffer
Marian Mudder & Hanna Bervoets
Rik van de Westelaken & John de Mol
Ben heel benieuwd of sommige setjes wat gaan toevoegen aan DWHN
Hebben ze met Sander van Opzeeland wel eens geprobeerd.quote:Op dinsdag 20 september 2011 12:36 schreef Symer het volgende:
[..]
Ze hebben zo veel cabaretiers die achter de schermen meeschrijven aan Harms teksten, waarom gaan die er niet zitten?
Nee.quote:Op dinsdag 20 september 2011 17:45 schreef Evertjan het volgende:
het zou toch prachtig zijn dat Geer en Goor er is een keer gingen zitten
Och, zolang ze volledig afgezeken worden lijkt het me best leukquote:
Ook niet, ongeschikt voor die show.quote:Op dinsdag 20 september 2011 23:32 schreef kastanova het volgende:
[..]
M'n voorkeur gaat echter uit naar van der Gijp en Derksen.
Droogkloot Derksen naast lachebek Heertje & lachebek van der Gijp naast droogkloot Acda.quote:Op dinsdag 20 september 2011 23:35 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ook niet, ongeschikt voor die show.
Ze gedijen het best in hun eigen format.
Zet de data er dan ook meteen goed bij:quote:Op dinsdag 20 september 2011 12:33 schreef Adelante het volgende:
Die gasten
Frank de Grave & Gijs Scholten van Aschat
Willem de Beukelaar & Fons de Poel
Peter Heerschop & Ilja Pfeijffer
Marian Mudder & Hanna Bervoets
Rik van de Westelaken & John de Mol
Ben heel benieuwd of sommige setjes wat gaan toevoegen aan DWHN
quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 16:46 schreef Jac0bus het volgende:
Met Heerschop gaat lachen worden denk ik zo
Heerschop niet grappig vindenquote:
Tussen de 1,3 en 1,7 miljoenquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 17:10 schreef Mike het volgende:
Het wordt de eerste keer na Ik Hou Van Holland, dus ben wel benieuwd naar de kijkcijfers morgen.
Van IHVH? Ben ik niet benieuwd naar, stom programmaquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 17:10 schreef Mike het volgende:
Het wordt de eerste keer na Ik Hou Van Holland, dus ben wel benieuwd naar de kijkcijfers morgen.
Note sure if...?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 19:23 schreef Karina het volgende:
[..]
Van IHVH? Ben ik niet benieuwd naar, stom programma
Wat een afkorting ookquote:
erg rake inschatting!!quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:26 schreef Desunoto het volgende:
Ja, hoe moest ik dat nou weten?
Lijkt me pulp.
quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:28 schreef Van_Poppel het volgende:
In de volksmond heet het ook wel de pantoffeldiertjes tegen de amoebes
Koelkast gewonnenquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:26 schreef Desunoto het volgende:
Ja, hoe moest ik dat nou weten?
Lijkt me pulp.
Trek een FOK! shirt aanquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:37 schreef Sonja27 het volgende:
Leuk! Ga 28 oktober een opname bijwonen!
Boek van Raoul?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 17:25 schreef Aalbers het volgende:
tof, heb er zin in. iemand dat boek van raoul gekocht?
kan gbrnquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 22:22 schreef pberends het volgende:
KUTTERING BEGIN GEMIST
GIDS ZEI 22:25
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |