Ja ik ben niet zo'n vrijheidsstrijder.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:55 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat is ook wel omdat wij fundamenteel van mening verschillen op dit punt.
Hihi.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:54 schreef Ollie_ooievaar het volgende:
[..]
De VVD is een belachelijke partij met een nog belachelijkere premier.
Nee, de LDD is een partij in de marge die in het bureaucratische belgie nooit haar standpunten kan realiseren. De VVD kan op zijn minst lastenverlichting realiseren en bezuinigen met een redelijke en immer optimistische premier.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:54 schreef Ollie_ooievaar het volgende:
[..]
Nee hoor, de LDD is nog jong. De VVD is een belachelijke partij met een nog belachelijkere premier.
Klapmongoool.quote:
Wij niet hoor, Friekquote:Op donderdag 23 juni 2011 12:55 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Dat komt ook wel omdat wij fundamenteel van mening verschillen op dit punt.
Nee, gewoon het idiote volk beetje in de teugels houden.quote:
Nou en, verkiezingen win je met soundbites en een goeie kop, beiden niet aanwezig bij links in het echt en op fok. Wij hebben GSquote:Op donderdag 23 juni 2011 12:52 schreef remlof het volgende:
[..]
Maar die van mij ligt dichter bij de waarheid
Uiteindelijk was Paars tenslotte ook 'de schuld' van de PvdA, waarbij er bij de bouwfraude , HSL en betuwelijn niet even naar de bewindsleden en opinies van de overige regeringspartijen gekeken wordquote:Op donderdag 23 juni 2011 12:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik heb ze eigenlijk nog niet op iets kunnen betrappen waar ik het sterk mee oneens ben.
Een lastenverlichting realiseren terwijl er bezuinigd moet worden is een compleet onhaalbare theorie die niet op gaat voor een groot deel van de stemmers. Daarmee besodemieter je je eigen stemmers en een klein deel zal er gebaat bij zijn, dat kleine deel zijn juist de mensen die de VVD sponsoren.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:56 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Nee, de LDD is een partij in de marge die in het bureaucratische belgie nooit haar standpunten kan realiseren. De VVD kan op zijn minst lastenverlichting realiseren en bezuinigen met een redelijke en immer optimistische premier.
Dat is ook het misselijke. Onder het mom 'bescherming tegen pedo's en ander gespuis' worden allerlei privacy-beperkende maatregelen door je strot geramd. Het gaat de overheid geen ene reet aan wat ik allemaal uitspook. Bah, VS.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, gewoon het idiote volk beetje in de teugels houden.
Van mijn part komt dat SGP internetfilter er ook, weg met kinderporno en die rotzooi.
Dit is ook ongeveer de reden waarom ik nooit op de VVD zal stemmen. Zoals ik al eens zei: enkel liberaal wanneer het aankomt op de grootte van de portemonnee. Plus dat er een vies kleinburgerlijk randje kleeft aan de VVD dat ik absoluut niet trek.quote:
Nope, gewoon wegfilteren, stichting Martijn verbieden, en ga zo maar door.quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is ook het misselijke. Onder het mom 'bescherming tegen pedo's en ander gespuis' worden allerlei privacy-beperkende maatregelen door je strot geramd. Het gaat de overheid geen ene reet aan wat ik allemaal uitspook. Bah, VS.
Blijf uit mn buurt, fascistquote:Op donderdag 23 juni 2011 13:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nope, gewoon wegfilteren, stichting Martijn verbieden, en ga zo maar door.
Ik ben nog mild, van mij mag elke veroordeelde pedo en publique z'n knieën kapot geschoten worden op het plein, het liefst door oud slachtoffers.quote:
Ja, dan houdt het ineens op.quote:Op donderdag 23 juni 2011 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, gewoon het idiote volk beetje in de teugels houden.
Van mijn part komt dat SGP internetfilter er ook, weg met kinderporno en die rotzooi.
Dan word er weer een speciale politie-eenheid opgericht die met 80 man het hele internetverkeer in nederland moet gaan contoleren, zoals men dat ook doet met het handhaven van het zgn rookverbod. Symboolpolitiek is leuk voor een artikel in de krant, maar constructief lost het nauurlijk geen ene flikker op.quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is ook het misselijke. Onder het mom 'bescherming tegen pedo's en ander gespuis' worden allerlei privacy-beperkende maatregelen door je strot geramd. Het gaat de overheid geen ene reet aan wat ik allemaal uitspook. Bah, VS.
Hoe je tegen straffen aankijkt, is een ander verhaal. Het gaat mij vooral om de privacy-beperkende (fascistische) maatregelen die jij voorstaat.quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik ben nog mild, van mij mag elke veroordeelde pedo en publique z'n knieën kapot geschoten worden op het plein, het liefst door oud slachtoffers.
Nee, maar een gedoogbeleid t.o.v. Martijn en haar praktijken vind ik te abject voor woorden.quote:
Niet inderdaad. Sowieso is de overheid hopeloos traag als het om technologie gaat.quote:
Als je niks te verbergen hebt heb je niks te vrezen, het zal me een worst wezen of er een ambtenaar nu met me meeleest of niet, hoop dat hij er lol aan heeft. Als ik over twee minuten echter naar een of andere radicaal Islamitische website ga dan verwacht ik online gevolgd te worden.quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:04 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe je tegen straffen aankijkt, is een ander verhaal. Het gaat mij vooral om de privacy-beperkende (fascistische) maatregelen die jij voorstaat.
Dat is zodat idioten als jij me niet kunnen herkennen.quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:06 schreef Ollie_ooievaar het volgende:
Iedereen heeft wat te verbergen anders post je wel onder je echte naam op forums.
Lekker op de man.... Kun je ook normaal doen of ga je nou al liggen janken in een hoekje???quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:06 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat is zodat idioten als jij me niet kunnen herkennen.
Het domste en meest ongenuanceerde argument dat je kunt gebruiken in deze discussies. Jammer VS.quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:05 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Als je niks te verbergen hebt heb je niks te vrezen [...].
Projectie.quote:Op donderdag 23 juni 2011 13:07 schreef Ollie_ooievaar het volgende:
[..]
Lekker op de man.... Kun je ook normaal doen of ga je nou al liggen janken in een hoekje???
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |