Dat gaat koppelingen kostenquote:
Is dat die homo die z'n stuur losliet met die test met een muur en een lamp die nooit aanging enz?quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:18 schreef DJKoster het volgende:
[..]
Daar gaat Pim geen moeite mee hebben..
Ja.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:36 schreef bas-beest het volgende:
[..]
Is dat die homo die z'n stuur losliet met die test met een muur en een lamp die nooit aanging enz?
quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:20 schreef RingBewoner het volgende:
http://sites.bnn.nl/page/dacvn/theorie
Ik ben geslaagd, heb in September 4 jaar mijn rijbewijs.
hey, ik moet dan ook nog beginnen met theorie/rijlessen....quote:Gezakt! Sla nog eens een theorieboek open, stuurknuppel.
Ik moet ook nog beginnen met theorie/rijlessen. Dit hoop ik binnen twee jaar te doen. Bij de theorietest had ik vijf fout.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:53 schreef Apotheose het volgende:
hey, ik moet dan ook nog beginnen met theorie/rijlessen....Beter laat dan nooit
Maar de verkeersbordentest heb ik wel bijna alles goed! 9 vd 10
Wat wil je, het is een mental coach..quote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:34 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Die "Mental coach'', wat een trut.
Echt zo'n sneu mens.
haha, ik vind het wel grappig hoe ze zich steeds meer zit te ergeren aan die kandidatenquote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:34 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Die "Mental coach'', wat een trut.
Echt zo'n sneu mens.
Dat stukje waar ze Ellie wel even ging coachen, man man man. Tevens is ze jaloers op Esther's goede looksquote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:38 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Wat wil je, het is een mental coach..
Ik vind hem wel prima, de beste van de bijrijders, blijft rustig. Ik zou die Eefje ook weleens achter het stuur willen zien, vraag me af of ze zoveel beter is dan die Marianne.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:25 schreef Peterselieman het volgende:
Ze moeten die gast die bij Esther in de auto zit er uit schoppen. Ze moet het alleen doen of een nieuwe bijrijder zoeken. Pas als ze zelf na moet denken gaat ze het leren.
Dat hij veel geduld heeft is wel zo, maar hij geeft totaal verkeerde aanwijzingen. Het viel me vooral op bij de proef met de aanhangwagen. "Kijk naar achteren" zegt hij dan de hele tijd, terwijl je juist in de spiegels moet kijken!quote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:50 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik vind hem wel prima, de beste van de bijrijders, blijft rustig. Ik zou die Eefje ook weleens achter het stuur willen zien, vraag me af of ze zoveel beter is dan die Marianne.
Klopt, maar aan de andere kant, die bijrijder heeft ze nu nog gewoon nodig.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:56 schreef zoem het volgende:
[..]
Zolang Esther een bijrijder heeft zal ze nooit leren om zelfstandig te rijden en beslissingen te nemen. Ze weet nog niet eens in welke versnelling ze moet rijden of hoe ze moet sturen. Hoe heeft zij in hemels naam een rijbewijs kunnen halen
Ze heeft een andere bijrijder nodig die haar meer ruimte geeft om haar eigen ding te doen. Uiteraard eerst rijden in een afgesloten omgevingquote:Op dinsdag 21 juni 2011 22:57 schreef marcodej het volgende:
[..]
Klopt, maar aan de andere kant, die bijrijder heeft ze nu nog gewoon nodig.
Zo iemand noem je dus een rij-instructeur.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 23:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ze heeft een andere bijrijder nodig die haar meer ruimte geeft om haar eigen ding te doen. Uiteraard eerst rijden in een afgesloten omgeving
Het hoeft niet per se een rijinstructeur te zijn, maar meer iemand waarbij ze weet dat ze niet op hem of haar terug kan vallen, waardoor ze zelf beslissingen moet nemen.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 23:10 schreef marcodej het volgende:
[..]
Zo iemand noem je dus een rij-instructeur.
Geslaagd! Met de theorie zit het wel snor.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:20 schreef RingBewoner het volgende:
http://sites.bnn.nl/page/dacvn/theorie
Ik ben geslaagd, heb in September 4 jaar mijn rijbewijs.
1tje fout, al bijna 5 jaar rijbewijs, valt me best mee.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:20 schreef RingBewoner het volgende:
http://sites.bnn.nl/page/dacvn/theorie
Ik ben geslaagd, heb in September 4 jaar mijn rijbewijs.
Wat is er onzinnig aan? In het verkeer kan je niet 100% erop vertrouwen dat je omgeving zich juist gedraagt en alles werkt zoals het zou moeten, dus moet je voor jezelf beslissingen kunnen nemen. Dat is waar die test om gaatquote:Op woensdag 22 juni 2011 00:41 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Die proef van aflevering 4 slaat echt nergens op, met die lamp en 70 rijden.
''Ja in het verkeer wacht je toch ook niet op een teken als je op een muur af rijdt?''
Wat een onzinnige proef, test meer volgzaamheid dan rijvaardigheid.
verrassend, als ze niet eens weet met welke pedaal je moet gas geven, schakelen en remmen...quote:Op woensdag 22 juni 2011 10:43 schreef mikeness het volgende:
@ MarkAlmelo:
Esther een dom wief? Ik dacht het niet. Ze mag dan niet veel kaas gegeten hebben van auto rijden, ze is toch drs. in de bedrijfscommunicatie. Ik ken haar van toen ze nog op de universiteit zat en kan je verzekeren dat Esther absoluut niet dom is.
Waarvan acte
3 fout geeft hij aan.quote:Op dinsdag 21 juni 2011 21:20 schreef RingBewoner het volgende:
http://sites.bnn.nl/page/dacvn/theorie
Ik ben geslaagd, heb in September 4 jaar mijn rijbewijs.
lijkt me idd wel het type voor. Stiekem kan ie vast gewoon heel goed autorijden en is het een heer in het verkeerquote:Op woensdag 22 juni 2011 04:38 schreef okeokeokeoke het volgende:
Sowieso is er veel in scene gezet. Dat verhaal van ''oma'' kan nog waar zijn door het genoemde trauma, maar die Pim bijvoorbeeld.... niemand kan op zo een manier afrijden. Oftewel, hij overdrijft ongeloofelijk veel voor de aandacht of om het feit dat het een grote show is.
Inderdaad, in haar geval moet onzekerheid absoluut niet met domheid verward worden.quote:Op woensdag 22 juni 2011 10:43 schreef mikeness het volgende:
@ MarkAlmelo:
Esther een dom wief? Ik dacht het niet. Ze mag dan niet veel kaas gegeten hebben van auto rijden, ze is toch drs. in de bedrijfscommunicatie. Ik ken haar van toen ze nog op de universiteit zat en kan je verzekeren dat Esther absoluut niet dom is.
Waarvan acte
Het is ook anders of er een echte muur staat, of dat je weet dat er een piepschuim muurtje staat waar je 'veilig' doorheen kan knallen. Ik hoop dat de meesten bij een echte muur echt wel geremd hadden.quote:Op woensdag 22 juni 2011 04:12 schreef Henno het volgende:
Die Elly kan dan ook wel auto rijden denk ik, alleen durfde ze het niet meer na een bijna-ongeluk. Dus meer een psychologisch probleem i.p.v. technisch. Die gaat gewoon de auto winnen.
De rest bakt er geen ene flikker van.
[..]
Wat is er onzinnig aan? In het verkeer kan je niet 100% erop vertrouwen dat je omgeving zich juist gedraagt en alles werkt zoals het zou moeten, dus moet je voor jezelf beslissingen kunnen nemen. Dat is waar die test om gaat
Precies.quote:Op woensdag 22 juni 2011 14:36 schreef Kinga het volgende:
[..]
Het is ook anders of er een echte muur staat, of dat je weet dat er een piepschuim muurtje staat waar je 'veilig' doorheen kan knallen. Ik hoop dat de meesten bij een echte muur echt wel geremd hadden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |