THe Shaggsquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 08:45 schreef Bosbeetle het volgende:
Dit is een hele leuke docu over the shaggs
http://www.bbc.co.uk/programmes/p00gtsj3
Hey kek, dat album vind ik tof, ik wist niet dat er een documentaire over was.quote:Op maandag 8 augustus 2011 15:07 schreef Bosbeetle het volgende:
On | Off the record - a documentary
over het maken van het album neon golden door the notwist is ook erg cool om te zien echt een kijkje in de keuken van het onstaansproces van die plaat.
Zat als bonus DVD bij het album toen ik hem eindelijk eens kocht!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 21:18 schreef krioro het volgende:
[..]
Hey kek, dat album vind ik tof, ik wist niet dat er een documentaire over was.
Kek, die kende ik nog niet, en Fishbone is tof dus zal eens gaan kieken.quote:Op zaterdag 3 september 2011 18:52 schreef Bookie65 het volgende:
N.a.v. een verzoek van de topicstarter via het topic:
Who brought the funk to punk?
Een documentaire over de meest onderschatte band aller tijden (ook maar een mening)
http://www.fishbonedocumentary.com/
Nog niet gezien, maar staat erg hoog op mijn watchlist!quote:This captivating documentary is the product of five years of obsessive filming of live concert footage, exclusive interviews, and historic documentation focusing on three fiercely independent music labels and their bands.
Featuring Neurosis, ISIS, Godspeed You! Black Emperor, Pelican, Oxbow, Evangelista, Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra, Cave In, and many others whose music and art found ideal homes in the artist-run record labels of Hydra Head, Neurot, and Constellation.
These labels combine hard-to-define, heavy music with a visual aesthetic that has enraptured worldwide fans, without the need for radio or corporate media outlets. They uphold the legacy of treating music as an art form, not as a product.
This film is an answer to those who question where the spirit of punk rock is today.
Over 20 bands and visual artists.
3 record labels.
1 philosophy.
hij is idd wel interessant, over o.a. de echte ideologieën achter de muziek (en dat die eerst kerk-verbranders helemaal geen satanistische motieven hadden) en staat gewoon op youtube:quote:Op maandag 5 september 2011 00:45 schreef Littlerabbit het volgende:
Until the Light Takes Us, als Black metal je iets boeit of je er wat over wil weten.
Hij is dan ook al genoemdquote:Op vrijdag 9 september 2011 10:16 schreef starla het volgende:
Meer een biografie dan een documentaire, maar toch noemenswaardig:
A skin too few over de muziek en leven van Nick Drake, prachtig...
Die kan niet vaak genoeg genoemd worden.quote:
ja idd, achja dat spreekt de emo's aan he, ook een doelgroep voor hun natuurlijkquote:Op vrijdag 9 september 2011 09:56 schreef Bosbeetle het volgende:
Vooral dat laatste stuk waar die gast in zichzelf gaat zitten snijden voor een performance
quote:Op zondag 25 september 2011 01:03 schreef Drakire het volgende:
Nu op uitzendinggemist: Classic albums: Nirvana - Nevermind
Grunge rock.
Is dit die registratie van dat Paradiso concert? Die zou ook uitgezonden worden namelijkquote:Op zondag 25 september 2011 01:03 schreef Drakire het volgende:
Nu op uitzendinggemist: Classic albums: Nirvana - Nevermind
Grunge rock.
quote:Op zondag 25 september 2011 01:22 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Is dit die registratie van dat Paradiso concert? Die zou ook uitgezonden worden namelijk
Ik zit nu ook die docu te kijken. En die bassist haha, zou zomaar een burgelijke boekhouder kunnen zijn tegenwoordigquote:
Hij is ook met politiek bezig.quote:Op zondag 25 september 2011 01:35 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ik zit nu ook die docu te kijken. En die bassist haha, zou zomaar een burgelijke boekhouder kunnen zijn tegenwoordig
En een betere graag dan Don't Stop The Show uit 2000. Mijn god, dat eerste uur met alleen maar interviews met drummers uit de Golden Earrings periode. Pas zodra de heren zelf aan het woord kwamen begon het leuk te worden, maar dat was jammer genoeg maar een half uurtje ofzo.quote:Op zondag 4 september 2011 23:55 schreef Haaibaaike het volgende:
Nu maar hopen op een documentaire over Golden Earring Nederlands oudste rock&roll band al 50 jaar..![]()
![]()
Dat heb ik nooit gezienquote:Op zondag 25 september 2011 11:01 schreef PimD het volgende:
En een betere graag dan Don't Stop The Show uit 2000. Mijn god, dat eerste uur met alleen maar interviews met drummers uit de Golden Earrings periode. Pas zodra de heren zelf aan het woord kwamen begon het leuk te worden, maar dat was jammer genoeg maar een half uurtje ofzo.
Ik vond 'm incompleet. Had graag het verhaal gehoord achter de okselscheten bij het intro van On a Plain.quote:
http://3voor12.vpro.nl/tv/ tadaaquote:Op zondag 25 september 2011 01:22 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Is dit die registratie van dat Paradiso concert? Die zou ook uitgezonden worden namelijk
Heb net een 10 min van dezelfde gekekenquote:Op woensdag 23 november 2011 18:55 schreef On het volgende:
Ik kijk nu die van the Smiths. Prima docu!
oeh dat wordt kijken vanavondquote:
Youtube app op de xbox=grote tv en goed geluidquote:
Leuke docu wel, alleen een vrij hoog 'kijk ons eens niet bij 'the industry' horen' gehalte.quote:
Ze zouden gewoon weer moeten beginnen met Lola's uit te zenden, die VPRO.quote:Op donderdag 15 maart 2012 14:45 schreef Bosbeetle het volgende:
Oeh over de VPRO gesproken, jullie zouden die loladamusica docu's eens in een box moeten uitbrengen, zaten juweeltjes tussen
ja inderdaad, ik vraag me trouwens af of er ook veel lola mensen aan de kleine top2000 a-go-go specials werken, sommige hebben heel erg dezelfde 'feel'quote:Op donderdag 15 maart 2012 15:33 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ze zouden gewoon weer moeten beginnen met Lola's uit te zenden, die VPRO.
Het is toch moelijk te geloven dat van alle publieke omroepen de TROS nu de beste muziek programma's levert op tv?
Ja met Jan-Douwequote:Op donderdag 15 maart 2012 16:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Tot een jaar of 10 geleden had je soortgelijke minidocu's ook nog wel eens bij de maandaguitzending van Pinkpop, helaas ook al niet meer.
En Bram "what Machine are you Against?"van Splunteren.quote:
quote:Op donderdag 15 maart 2012 14:45 schreef Bosbeetle het volgende:
Oeh over de VPRO gesproken, jullie zouden die loladamusica docu's eens in een box moeten uitbrengen, zaten juweeltjes tussen
Ja zie : [TV-TIP] Jimi Hendrix-Electric ladyland. Vanavond NED-3.quote:Op maandag 19 maart 2012 10:42 schreef Raoul_VPRO het volgende:
Heeft er iemand van jullie naar ' Classic Albums: Jimi Hendrix' gekeken afgelopen zaterdag? Wat vonden jullie van de aflevering?
Bedankt! Voor iedereen die de aflevering nog zou willen zien staat hij nu op Uitzending Gemist: http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1244121quote:Op maandag 19 maart 2012 10:43 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ja zie : [TV-TIP] Jimi Hendrix-Electric ladyland. Vanavond NED-3.
Oh maar t/m 31 maart dat is wel handig om er bij te weten, ik ga hem misschien nog wel even kijkenquote:Op maandag 19 maart 2012 11:30 schreef Raoul_VPRO het volgende:
[..]
Bedankt! Voor iedereen die de aflevering nog zou willen zien staat hij nu op Uitzending Gemist: http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1244121
Enerzijds vind ik Classic Albums vrij leuk omdat het door de keuze voor één album vrij grondig is en echt over de totstandkoming gaat. Anderzijds wordt het daardoor wel heel erg 1 voor 1 alle nummers bespreken. Daardoor mis ik juist aandacht voor het album als meer dan een verzameling losse nummers en ook wel wat context van de band en wat die betekende voor de muziek en wat vernieuwend was. Ik zou zeggen, hang het verhaal van zo'n album op aan een paar meest invloedrijke nummers in onderling verband en in context met de muziekwereld van die tijd, en behandel de meeste nummers niet individueel. Maar goed, die opzet heeft ook voordelen.quote:Op maandag 19 maart 2012 10:42 schreef Raoul_VPRO het volgende:
Heeft er iemand van jullie naar ' Classic Albums: Jimi Hendrix' gekeken afgelopen zaterdag? Wat vonden jullie van de aflevering?
[TV-TIP] Jimi Hendrix-Electric ladyland. Vanavond NED-3.quote:Op maandag 19 maart 2012 10:42 schreef Raoul_VPRO het volgende:
Heeft er iemand van jullie naar ' Classic Albums: Jimi Hendrix' gekeken afgelopen zaterdag? Wat vonden jullie van de aflevering?
Heb hem vandaag gekocht, en meteen gekeken. Leuk, 2 DVD's. DVD 1 bevat het verhaal over de frontman van Motorhead, DVD 2 bevat de opnames die geknipt gebruikt zijn voor DVD 1. Zoals bijvoorbeeld het hele gesprek tussen Dave Grohl en Lemmy, terwijl dus in de film daar alleen 5 minuten uit te zien zijn etc.quote:Op woensdag 22 juni 2011 22:44 schreef Bosbeetle het volgende:
Net de woodstock film gekeken ook erg leuk
iemand trouwens Lemmy al gezien documentaire over lemmy kilmister
Staat er op DVD2 ook een grotere compilatie foto's van lemmy in korte broekquote:Op zondag 15 april 2012 22:16 schreef Godshand het volgende:
[..]
Heb hem vandaag gekocht, en meteen gekeken. Leuk, 2 DVD's. DVD 1 bevat het verhaal over de frontman van Motorhead, DVD 2 bevat de opnames die geknipt gebruikt zijn voor DVD 1. Zoals bijvoorbeeld het hele gesprek tussen Dave Grohl en Lemmy, terwijl dus in de film daar alleen 5 minuten uit te zien zijn etc.
Blijft toch apart, dat een man die nog Roadie van Jimmy Hendrix geweest is, nog steeds optreedtAlsof er een brontosaurus tussen de zoogdieren rond loopt
Oh daar ben ik wel benieuwd naar die a headbangers journey was ook wel de moeite waard nl.quote:Op vrijdag 20 april 2012 09:37 schreef bartrid het volgende:
Ik ben nu deze aan het kijken:
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Evolution
Ja, het is van dezelfde gozer die headbangers journey gemaakt heeft. Dit is iets professioneler gedaan. Niet echt groundbreaking op zich maar wel leuk om eens een Amerikaanse kijk op metal te zien.quote:Op vrijdag 20 april 2012 10:09 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Oh daar ben ik wel benieuwd naar die a headbangers journey was ook wel de moeite waard nl.
classic albums en dan hebben ze een aflevering over caro emerald?????quote:Op vrijdag 20 april 2012 10:26 schreef belsen het volgende:
Classic albums is nu ook weer bezig met een Nederlandse reeks: klik
Caro Emerald had ik vorige week gezien, maar daar kreeg ik het niet warm of koud van, vooral de berekenende verhalen waren eerder vervelend dan zinnenprikkelend. Palomin van Bettie Serveert moet ik nog kijken. Zaterdag Shocking blue met At home, maar dat zal denk voor 90% over Venus gaan.
Die discussie kan beter in dit topicquote:Op vrijdag 20 april 2012 10:47 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
classic albums en dan hebben ze een aflevering over caro emerald?????wtf
![]()
Geheel eens, maar even verder in: VPRO classic albums documentairesquote:Op vrijdag 20 april 2012 10:47 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
classic albums en dan hebben ze een aflevering over caro emerald?????wtf
![]()
De grunge aflevering was leuk totdat het over Creed en Nickelback ging, en de power en hair metal afleveringen sla ik denk ik maar over.quote:Op vrijdag 20 april 2012 10:16 schreef bartrid het volgende:
[..]
Ja, het is van dezelfde gozer die headbangers journey gemaakt heeft. Dit is iets professioneler gedaan. Niet echt groundbreaking op zich maar wel leuk om eens een Amerikaanse kijk op metal te zien.
quote:Op zaterdag 21 april 2012 11:00 schreef bartrid het volgende:
[..]
De grunge aflevering was leuk totdat het over Creed en Nickelback ging, en de power en hair metal afleveringen sla ik denk ik maar over.
Nouja die zijn beide wel te bestempelen als post-grunge en hebben verschikkelijk succes gehad, dus op zich wel logisch dat ze er in voor komen. Hoe waardeloos ze ook klinkenquote:Op zaterdag 21 april 2012 11:00 schreef bartrid het volgende:
[..]
De grunge aflevering was leuk totdat het over Creed en Nickelback ging, en de power en hair metal afleveringen sla ik denk ik maar over.
Ik wist niet dat daar meerdere afleveringen van waren, vond dat wel een goed film ook met the germs wat een ontzettende bagger band is dat en daardoor gelijk briliantquote:Op zaterdag 21 april 2012 12:39 schreef Ulx het volgende:
The decline of the western civilization serie zou wel eens mogen worden uitgezonden. Zeker deel één.
Voor het verhaal.....niet voor de muziek.quote:
Heb alflevering 1 gezien en ik snap de 'gespeelde' verbazing niet. Metal heeft zijn roots in klassiek, jazz, blues en rock'n'rollquote:Op zaterdag 21 april 2012 11:00 schreef bartrid het volgende:
[..]
De grunge aflevering was leuk totdat het over Creed en Nickelback ging, en de power en hair metal afleveringen sla ik denk ik maar over.
hehe kloptquote:Op zondag 22 april 2012 19:17 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Heb alflevering 1 gezien en ik snap de 'gespeelde' verbazing niet. Metal heeft zijn roots in klassiek, jazz, blues en rock'n'rollerm duh!
ja dat was wel tof iddquote:Op zondag 22 april 2012 19:41 schreef Gehenna het volgende:
[..]
hehe klopt
maar ik vind ze wel leuk om te kijken, ben nu bij episode 5 (Glam) die lijkt me dan weer minder, gewoon omdat ik zelf vrijwel niets met glam-metal heb
Wel tof om the horen dat het riffje van het nummer 'Black Sabbath' gewoon rechtstreeks uit Holst (componist) komt
Ja dat was leuk ja. Ik heb vandaag de glam aflevering gekeken en ik wist gelijk weer waarom ik het van die kutmuziek vindquote:Op zondag 22 april 2012 19:41 schreef Gehenna het volgende:
[..]
hehe klopt
maar ik vind ze wel leuk om te kijken, ben nu bij episode 5 (Glam) die lijkt me dan weer minder, gewoon omdat ik zelf vrijwel niets met glam-metal heb
Wel tof om the horen dat het riffje van het nummer 'Black Sabbath' gewoon rechtstreeks uit Holst (componist) komt
haten op progquote:Net als de prog trouwens. Dream Theater en Rush
Die eerste aflevering over pre-metal (aflevering 2) die is wel heel erg 'netjes' motherfucker wegbliepen en het drugsgebruik van earosmith werd wel genoemd maar heel weggemoffeldquote:Op zondag 22 april 2012 20:35 schreef bartrid het volgende:
[..]
Ja dat was leuk ja. Ik heb vandaag de glam aflevering gekeken en ik wist gelijk weer waarom ik het van die kutmuziek vindNet als de prog trouwens. Dream Theater en Rush
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |