Deed jij net niet hetzelfde dan, vier Posts hierboven?quote:Op zondag 12 juni 2011 20:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Hoe kan je dat nou beweren als het voorstel nog bestaat uit hoofdlijnen en er nog invulling gegeven moet worden aan de criteria? Je hebt vaker last van blikken in de toekomst?
Nee.quote:Op zondag 12 juni 2011 20:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Deed jij net niet hetzelfde dan, vier Posts hierboven?
Naar wat ik heb begrepen zullen alle wajongers die niet langdurig en "permanent" 80% tot 100% arbeidsongeschikt zijn naar 70% gaan, dus ook als je nu 80% tot 100% arbeidsongeschikt bent, maar in de toekomst het nog mogelijk is dat je vooruit gaat. Zo heb ik 't tenminste begrepen.quote:Op zondag 12 juni 2011 20:27 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Jij leest geen nieuws?
Naar wat ik heb begrepen zakt de uitkering naar 70 procent van het minimumloon als je in staat bent om te werken. (of een x aantal procent)
Klopt! En dan volgt er in 2013 of zo nog een tussentijdse herbeoordeling. Op basis daarvan wordt bepaald of het 70% of 75% wml wordt.quote:Op zondag 12 juni 2011 23:12 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Naar wat ik heb begrepen zullen alle wajongers die niet langdurig en "permanent" 80% tot 100% arbeidsongeschikt zijn naar 70% gaan, dus ook als je nu 80% tot 100% arbeidsongeschikt bent, maar in de toekomst het nog mogelijk is dat je vooruit gaat. Zo heb ik 't tenminste begrepen.
Die zijn al aan de beurt geweest omstreeks 2005quote:Op maandag 13 juni 2011 18:45 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Klopt! En dan volgt er in 2013 of zo nog een tussentijdse herbeoordeling.
Maar ja, als WAO-er met psychische problemen koop je daar niets voor; die gaan vrijuit.
Dat is helemaal waar, daar kan ik niets op afdingen.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:48 schreef trovey het volgende:
[..]
Die zijn al aan de beurt geweest omstreeks 2005...alle WAO-ers zijn die nog eens herkeurd volgens strenge normen, geestelijke en lichamelijke klachten, degenen die in de WAO zaten met geestelijk klachten zijn nog extra streng aangepakt destijds.
Hoe het bij de WIA (want daar spreken we nu over in de tegenwoordige tijd) zit weet ik zo niet want de regels daarvoor verschillen sterk met de "oude" WAO maar ik weet wel dat je met geestelijke klachten er niet snel meer inkomt en zeker niet snel volledige afkeuring krijgt.quote:Op maandag 13 juni 2011 18:49 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Dat is helemaal waar, daar kan ik niets op afdingen.
Maar hoe kan het dan zijn dat er toch WAO-ers met Asperger zijn die weer 80-100% zijn afgekeurd? Volgens de nieuwe criteria... en dan praten we niet over 55+ of iets dergelijks.
Nee, die laatste procenten moet je zelf verdienen dacht ik, het is ook wet werken naar vermogen.quote:Op zondag 12 juni 2011 23:12 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Naar wat ik heb begrepen zullen alle wajongers die niet langdurig en "permanent" 80% tot 100% arbeidsongeschikt zijn naar 70% gaan, dus ook als je nu 80% tot 100% arbeidsongeschikt bent, maar in de toekomst het nog mogelijk is dat je vooruit gaat. Zo heb ik 't tenminste begrepen.
Sjonge jonge jonge. Jij bent ook een dramaqueen zeg. Stel je niet zo aan.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:30 schreef EchtGaaf het volgende:
Stel dat aan jou de opdracht was...
Zover zijn we al gekomen....als dit werkelijk leeft. Hoe morbide.
Jongens blijf vooral allemaal VVD stemmen. Je ziet waar het eindigt.
Mensen die die in de mond durven te nemen dat onrendabele uitgemoord moeten worden? Genocide doet jou niks??quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:33 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Sjonge jonge jonge. Jij bent ook een dramaqueen zeg. Stel je niet zo aan.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 09:19 schreef timp0e het volgende:
Feit is dat arbeidsdeskundigen bij het UWV echt helemaal niets over je weten. Ik vind het altijd knap dat zij je kunnen oordelen aan de hand van een 5 minuten durige gesprek.
Ik heb zelf ook bij het UWV gezeten ivm mijn doofheid en chronische darmonsteking. Arbeidsdeskundigen gooiden me direct in het Wajong traject met een subtiele mededeling dat ik nooit aan het werk zou kunnen komen en een jobcoach zou krijgen.
Ik ben toch zelf een opleiding in de zorg gaan doen en toen die eenmaal afgerond was ben ik zelf gaan solliciteren. Na meerdere sollicitaties ben ik uiteindelijk aangenomen ondanks mijn beperkingen. Ik doe zelf mijn best en mijn werkgever hoeft bijna niets te aanpassen voor mij. Ik draai nu voornamelijk avond- en nachtdiensten zodat ik voldoende aan mijn rust kan komen en lang kan slapen ivm mijn darmonsteking en zodat ik zo min mogelijk hoef te communiceren (wat lastig is voor mij ivm mijn doofheid) en omdat ik in de avond en nachten werk krijg ik ORT waardoor mijn salaris nog ook eens bovenmodaal is.
Als je echt ziek bent en niet kan werken, heb ik er begrip voor, maar de meeste moeten gewoon zelf aanpakken en niet alles laten afhangen van het UWV. Zo kom je nooit aan het werk en blijf je in de Wajong-circuit hangen.
Er zijn ook mensen die de top van Nederland willen uitmoorden, maar daar hoor ik je dan weer niet over in je selectieve verontwaardigings-rant modus. Verder is het een theoretische benadering, dus kom maar weer van je kast EG, het valt allemaal wel mee, de wereld is niet zo eng, kom maar naar buiten, geniet van het zonnetje, praat met wat mensen en geniet van de dag.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Mensen die die in de mond durven te nemen dat onrendabele uitgemoord moeten worden?
Als je dat onberoerd laat, dan bevestigt dat mij in de opvatting dat we in een griezelmaatschappij leven.
Het begin met een theoretische benadering. De rest volgt later vanzelf wel.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die de top van Nederland willen uitmoorden, maar daar hoor ik je dan weer niet over. Verder is het een theoretische benadering, dus kom maar weer van je kast EG.
Tuurlijk, en over 5 jaar kunnen we zeggen dat de massamoorden van 2015 begonnen zijn met een topic op Fok.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:37 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het begin met een theoretische benadering. De rest volgt later vanzelf wel.
GSbrdr twijfelde openlijk of hij dit topic zou openen. Kennelijk vind TS het topic eigenlijk ook morbide.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tuurlijk, en over 5 jaar kunnen we zeggen dat de massamoorden van 2015 begonnen zijn met een post op Fok.
Je neemt Fok wat dat betreft veel te serieus. Fok is geen (gezonde) afspiegeling van de maatschappij.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:42 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
GSbrdr twijfelde openlijk of hij dit topic zou openen. Kennelijk vind TS het topic eigenlijk ook morbide. De meesten durven het niet, maar het leeft overduidelijk... Dat merk je aan alles. Ja, vooral ook hier op Fok!
Ik echt niet alleen op Fok1 af om te merken hoe mensen tegen onrendabele aankijken. Ik heb mijn ogen en oren niet in mijn zak. In mijn eigen omgeving merk je het ook, en die zitten echt niet op Fok!quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je neemt Fok wat dat betreft veel te serieus. Fok is geen (gezonde) afspiegeling van de maatschappij.
Waar zeg ik dit soort walgelijke dingen, EG? Ik speel een macaber gedachtenspelletje, om te zien wie waarom genocide zou goedpraten ter preventie van groter leed.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Mensen die die in de mond durven te nemen dat onrendabele uitgemoord moeten worden? Genocide doet jou niks??
Als je dat onberoerd laat, dan bevestigt dat mij in de opvatting dat we in een griezelmaatschappij leven.
Volgens mij is EG zijn wereldje beperkt tot Fok. Het kan toch niet zo zijn dat je denkt dat zo`n topic echt zou leven onder de mensen op straat? Dat denk je alleen als je het onderscheid tussen realiteit en fantasie een beetje begint kwijt te raken.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:45 schreef eriksd het volgende:
Je zou maar zo'n leeg leven hebben dat je een trauma overhoudt aan een topic op Fok. Komop zeg. En dan nog klagen over een prestatiemaatschappij die je niet accepteert
Het begint met een gedachtenspel. Lijkt heel onschuldig. Maar je laat daarmee precies zien wat je eigenlijk vindt en wat velen vinden maar itt tot jou niet uit durven spreken : onrendabelen zijn NIET gewenst.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:46 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Waar zeg ik dit soort walgelijke dingen, EG? Ik speel een macaber gedachtenspelletje, om te zien wie waarom genocide zou goedpraten ter preventie van groter leed.
Als je het verschil tussen filosofie en ideologie niet begrijpt, moet je vooral in je eigen bekrompen wereldje blijven leven en je lekker aangesproken voelen, mij heb je er niet mee.
Maar ik wil niemand waar dan ook dood hebben, ik heb mijn naasten lief.
Ik vind het een grensverleggend topic omdat er over het algemeen een taboe rust op economiseren van groepswaarde van maatschappelijk zwakkeren. En natuurlijk omdat ik bang was dat tere zieltjes zoals jij er aanstoot aan konden nemen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:42 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
GSbrdr twijfelde openlijk of hij dit topic zou openen. Kennelijk vind TS het topic eigenlijk ook morbide.De meesten durven het niet, maar het leeft overduidelijk... Dat merk je aan alles. Ja, vooral ook hier op Fok!
Hoe weet jij wat ik vind?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:48 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het begint met een gedachtenspel. Lijkt heel onschuldig. Maar je laat daarmee precies zien wat je eigenlijk vindt en wat velen vinden maar itt tot jou niet uit durven spreken : onrendabelen zijn NIET gewenst.
Het ergste is dat je de ernst niet eens van in wilt zien.
Wat ben jij een zeikerd zeg. Stel je niet eens zo belachelijk aan.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:48 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het begint met een gedachtenspel. Lijkt heel onschuldig. Maar je laat daarmee precies zien wat je eigenlijk vindt en wat velen vinden maar itt tot jou niet uit durven spreken : onrendabelen zijn NIET gewenst.
Het ergste is dat je de ernst niet eens van in wilt zien.
Hoe dan ook. Met alles is dat. Als iemand je beledigd dan kun je 2 dingen doen. Er op in gaan (dan trek je je er dus wat van aan) of je schouders ophalen.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:50 schreef GSbrder het volgende:
De meeste gezonde mensen ontwikkelen een schild voor experimenten en gedachtespelletjes die ze niet aanstaan.
Jij vindt het een grensverleggend topic, mag ik het smakeloos en morbide vinden?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ik vind het een grensverleggend topic omdat er over het algemeen een taboe rust op economiseren van groepswaarde van maatschappelijk zwakkeren. En natuurlijk omdat ik bang was dat tere zieltjes zoals jij er aanstoot aan konden nemen.
Ik vind opmerkingen van jou eveneens vaak verwerpelijk en getuigen van verwrongen moreel besef, maar daar hoef ik niet om te janken.
De meeste gezonde mensen ontwikkelen een schild voor experimenten en gedachtespelletjes die ze niet aanstaan.
Je wilt de ernst er niet van inzien. Steek lekker je nek in het zand. Je weet niet hoe gevaarlijk het is voor een samenleving als groepen mensen zo worden weggezet.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:51 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Wat ben jij een zeikerd zeg. Stel je niet eens zo belachelijk aan.
Ja, Hitler maakte ze allemaal af. Dat was toen. Nu is nu. Mensen die onrendabel waren toen niet gewenst. Tegenwoordig hebben we daar vangnetten voor. Maar die vangnetten mogen alleen maar van toepassing zijn op mensen die niet KUNNEN werken, niet mensen die het wel makkelijk vinden zo, een uitkering.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:54 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Jij vindt het een grensverleggend topic, mag ik het smakeloos en morbide vinden?
Weet je wat Hitler met die mensen deed?
Je wil een taboe doorbreken als het gaat om het economiseren van groepswaarde van maatschappelijk zwakkeren.
Ja, hoor, dat doe je ze door dood te wensen. Ja dan heb je een doel bereikt: als ze dood zijn dan zijn ze economische rendabel. Want dan kosten ze ineens geen geld meer.
Moet ik de pil van Drion zelf betalen?
Precies de kern. Maar blijf gewoon je nek in het zand steken. De geschiedenis herhaald zich gewoon weer.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:55 schreef Scorpie het volgende:
Waarom haal je er nu gelijk weer Hitler bij? Dat is zo zwak he. Dit is in de verste verte niet te vergelijken EG, je draaft weer eens door.
Nee, de ernst interesseert mij niet .Wat denk je dat er gaat gebeuren? Dat ze je in een kamp opsluiten? Dat je een stickertje of een tatoeage krijgt? Dat was 65 jaar terug, niet nu.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:56 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je wilt de ernst er niet van inzien. Steek lekker je nek in het zand. Je weet niet hoe gevaarlijk het is voor een samenleving als groepen mensen zo worden weggezet.
Eigenlijk ben je dan nog erger dan TS, die twijfelde eerst nog openlijk of hij dat topic echt wilde plaatsen.
Nou, als je dat echt niet hoopt kun je natuurlijk een trein koppen bijvoorbeeld. Dan weet je zeker dat je het niet meer meemaakt. Als het gewoon maar een opmerking is had ik toch gelijk met dat je een dramaqueen bent.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:57 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Precies de kern. Maar blijf gewoon je nek in het zand steken. De geschiedenis herhaald zich gewoon weer.
Ik hoop het niet meer mee te hoeven maken.
Ja hoor, de nieuwe Hitler is opgestaan, en zijn naam is GSbrder en hij gebruikt zijn sluwe methodes op Fok.nl om de mensenmassa te mobiliseren jegens de WAJONG-ers.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:57 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Precies de kern. Maar blijf gewoon je nek in het zand steken. De geschiedenis herhaald zich gewoon weer.
Ik hoop het niet meer mee te hoeven maken.
Ja, dat zeg ik. selffulfilling prophecy. Voor je aandoening hoef je je niet te schamen. Voor je instelling wel.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:59 schreef EchtGaaf het volgende:
En dan maar gek vinden dat mensen met een WAJONG vooral maar gene eigenwaarde moeten hebben, het wordt ze wel vanzelf aangepraat om het vooral maar niet te hebben.
I rest my case. Ik heb er genoeg van.
Als je het niet meer mee wil maken, dan moet je zoals CG zegt inderdaad een einde aan je leven maken. Dan maak je het niet meer mee. Doe je het niet, gebruik het dan ook niet als een verkapte dramaqueen actie.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:59 schreef EchtGaaf het volgende:
En dan maar gek vinden dat mensen met een WAJONG vooral maar geen eigenwaarde moeten hebben, het wordt ze wel vanzelf aangepraat om het vooral maar niet te hebben.
I rest my case. Ik heb er genoeg van.
Lang leve de VVD. hoe die vooral de grootste.![]()
Dat dus. EG werkt er hard aan om zichzelf vooral zo hard mogelijk als nietkunnend slachtoffer weg te zetten, gedemoniseerd door een topic op Fok. Dat is zijn rechtvaardiging voor zijn uitkering. Dat, samen met de VVD en de harde maatschappij natuurlijk.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:00 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, dat zeg ik. selffulfilling prophecy. Voor je aandoening hoef je je niet te schamen. Voor je instelling wel.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:00 schreef eriksd het volgende:
EG wil graag horen dat hij zielig is en daarom een uitkering moet krijgen.
Ja, hij is zielig, maar dan net op een andere manier. En verandering brengen in die situatie: ho maar. Maar wel lekker klagen, wetende dat er toch wel een gespreid bedje op je wacht.
Walgelijk.
Steeds meer sympathie voor de doodstraf.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:54 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Jij vindt het een grensverleggend topic, mag ik het smakeloos en morbide vinden?
Weet je wat Hitler met die mensen deed?
Je wil een taboe doorbreken als het gaat om het economiseren van groepswaarde van maatschappelijk zwakkeren.
Ja, hoor, dat doe je ze door dood te wensen. Ja dan heb je een doel bereikt: als ze dood zijn dan zijn ze economische rendabel. Want dan kosten ze ineens geen geld meer.
Moet ik de pil van Drion zelf betalen?
Oh.My.Fucking.God.Hoe.Hypocriet.Kan.Je.Zijn.:')quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Steeds meer sympathie voor de doodstraf.
Aparte woorden van een doodstrafsymphatisant.
Held.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Steeds meer sympathie voor de doodstraf.
Aparte woorden van een doodstrafsymphatisant.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:05 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Held.
Waar blijf je nu met je zielige gedrag EchtGaaf? Hm, want nu wordt je toch wel eventjes op de spreekwoordelijke vingertjes getikt.
De doodstraf prima vinden maar als je zielig bent dan mag de vergelijking met Hitler getrokken worden ineens, want dan heeft het betrekking op jezelf.
Stumper![]()
Walgelijk. Het begint met een idee op Fok, en voor je het weet gaan we iedereen die te hard rijd maar verhangen. Walgelijk. Zo`n iemand als EG moeten ze opsluiten, wanstaltig en morbidequote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:57 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Precies de kern. Maar blijf gewoon je nek in het zand steken. De geschiedenis herhaald zich gewoon weer.
Zou EchtGaaf zich nu nog laten zien?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:07 schreef Scorpie het volgende:
[..]
[..]
Walgelijk. Het begint met een idee op Fok, en voor je het weet gaan we iedereen die te hard rijd maar verhangen. Walgelijk. Zo`n iemand als EG moeten ze opsluiten, wanstaltig en morbide![]()
De criminelen in dit land zijn blijkbaar ONGEWENST.
Inderdaad. Ja, nou, want hij is zielig en zielige mensen mag je geen onaardige dingen tegen zeggen, want zielig, ofzo. Ik weet het niet.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:08 schreef eriksd het volgende:
EG is gewoon het schoolvoorbeeld van een moralist als het even uitkomt. Maar we moeten hem wel koesteren ofzo. Ik heb geen idee waarom.
Mensen door de overheid afgemaakt als er een foutje is gemaakt bij de rechter, aldus EG.quote:
Dat is best shocking. EchtGaaf toch, jij zou toch beter moeten weten.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:17 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Mensen door de overheid afgemaakt als er een foutje is gemaakt bij de rechter, aldus EG.
quote:Op dinsdag 14 juni 2011 11:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Steeds meer sympathie voor de doodstraf.
Aparte woorden van een doodstrafsympathisant.
Ik zou niet weten waarom, dan zou ik namelijk ook een deel van m'n eigen familie moeten uitmoorden...nee dank je!quote:Op dinsdag 14 juni 2011 10:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er zijn ook mensen die de top van Nederland willen uitmoorden, maar daar hoor ik je dan weer niet over in je selectieve verontwaardigings-rant modus. Verder is het een theoretische benadering, dus kom maar weer van je kast EG, het valt allemaal wel mee, de wereld is niet zo eng, kom maar naar buiten, geniet van het zonnetje, praat met wat mensen en geniet van de dag.![]()
Ach, als mensen zich daardoor goed of beter gaan voelen dan vervuld EG toch een maatschappelijke functie.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:15 schreef Re het volgende:
gaan we lekker jongens, heerlijk he om met zijn allen op 1 iemand in te beuken...even de maatschappelijk zwakkeren op de plek zetten
Vinden ze leuk, deden ze bij mij ook al. En uiteraard in m'n mond leggen dat ik wou dat anderen me zielig vonden!quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:24 schreef phpmystyle het volgende:
Goed, we hoeven natuurlijk niet met z'n allen met gestrekt been op EG in te gaan.
Das onzin Re, kijk ook eens naar het gedrag van EG, zijn hypocrisie rondom dit onderwerp en de manier waarop hij zichzelf de slachtofferput inpraat. Je kan wel blijven roepen dat we niet 'met zijn allen tegen 1' mogen, maar hij maakt er zelf ook een potje van met zijn Don Quichot-attitude.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:15 schreef Re het volgende:
gaan we lekker jongens, heerlijk he om met zijn allen op 1 iemand in te beuken...even de maatschappelijk zwakkeren op de plek zetten
je bent zo maatschappelijk zwak als je jezelf voelt/maakt.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:15 schreef Re het volgende:
gaan we lekker jongens, heerlijk he om met zijn allen op 1 iemand in te beuken...even de maatschappelijk zwakkeren op de plek zetten
Wie de bal kaatst ...quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:15 schreef Re het volgende:
gaan we lekker jongens, heerlijk he om met zijn allen op 1 iemand in te beuken...even de maatschappelijk zwakkeren op de plek zetten
Mwah, EG wordt al zijn hele leven met fluwelen handschoentjes aangepakt en op hem ingepraat dat hij er zelf niks aan kan doen. Misschien dat de harde aanpak hem een keer wakker schud. Het is natuurlijk al typisch dat het hem nu te heet onder de voeten is geworden en hij zich niet meer laat zien.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:44 schreef magnetronkoffie het volgende:
Maar ik denk niet dat dat op een forum zal werken.
Bovendien wordt het er zo niet gezelliger op
Geen idee. Ik ken EG verder niet, kan dus ook niet oordelen of hij daadwerkelijk z'n hele leven met fluwelen handschoentjes aangepakt is.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Mwah, EG wordt al zijn hele leven met fluwelen handschoentjes aangepakt en op hem ingepraat dat hij er zelf niks aan kan doen. Misschien dat de harde aanpak hem een keer wakker schud. Het is natuurlijk al typisch dat het hem nu te heet onder de voeten is geworden en hij zich niet meer laat zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |