abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_98416897
Jups... Oh ik zie net dat ik nog geen nieuwe NOD heb ingezet...

Modje, mag mijn NOD naar 12 juli?
Dit keer 26 dagen, kan ik mezelf misschien een verjaarskadootje geven, ipv ons een trouwdag-kadootje :+
pi_98429638
Hoi Cali, fijn dat je weer wat beter in je vel zit!

Wij hebben hopelijk goed gebruik gemaakt van de vruchtbare dagen! :)
Vanmorgen had ik ook een wat hogere temp, dus ik ben benieuwd of dat aanhoudt. Ik had vanmiddag alleen wel wat bloedverlies, heeeeel licht! Hoe zou dat dan weer kunnen?
  maandag 20 juni 2011 @ 20:46:43 #203
57497 happyme28
I'm so happy
pi_98430048
Calilov, welkom terug! Je klinkt goed!! En succes weer natuurlijk!

Labelloo, licht bloedverlies kan door de eisprong zijn. Soms ontstaat er een lichte bloeding bij een eisprong.

Hier nog steeds geen eisprong, dus ik vermoed een lange cyclus zonder eisprong. Maar goed, geduld is een schone zaak :)
pi_98459470
Dag dames van het 2e streepje!

Graag zou ik af en toe met jullie mee willen schrijven. Ik ben bijna 28, vriend 31 en in April
de pil de deur uitgeslingerd. Cyclus 1 duurde 33 dagen en moment zit ik op dag 37.
Op mijn NOD een test gedaan maar helaas negatief.
Nu dus aan het afwachten....!!
pi_98461883
Moensie, succes en spannend meteen al. Nou ja, meer wanneer de hormonen weer terug op af zijn tenminste en je je gewone cyclus te pakken hebt.
pi_98466323
Welkom hier moensie!

Pff, ik weet nu ook wel dat ik enorm slecht ben in wachten.. Alst goed is in de afgelopen dagen mijn eisprong gehad. En dan duren twee weken nog enorm lang!
Mama van F. (2012) en M. (2016)
  dinsdag 21 juni 2011 @ 16:32:09 #207
341729 calilov3
It's just caliloving
pi_98468126
oeeh spannend dames! Hopelijk mogen jullie snel door naar het volgende topic!
pi_98470733
Welkom moensie!
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_98471437
Bedankt allemaal :-)

Ik zal vanavond het topic eens even goed doorspitten zodat ik een beetje
up to date ben met iedereen die meeschrijft!

@Marjolijntje: Ik had ook gedacht dat ik wel kon wachten maar heb op mijn NOD
dus gelijk getest. Onzin en zonde van het geld omdat ik net gestopt ben met de pil.
Nu ik op dag 37 ben vind ik het ook nog steeds spannend en moet af en toe mezelf
inhouden om niet te gaan testen. Ook beeld ik me vanalles in waardoor ik steeds denk zou
het dan toch niet zo zijn. Maar goed ik wacht toch nog maar even af ivm die negatieve test!

[ Bericht 0% gewijzigd door moensie op 21-06-2011 17:53:37 (spelfout) ]
  dinsdag 21 juni 2011 @ 17:55:38 #210
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98471548
Van harte welkom, meiden! Ik hoop dat jullie snel een tweede streepje piesen ;)

Hier staat het allemaal een beetje stil, en dat vind ik eigenlijk helemaal niet erg. Ben op een gegeven moment toch maar weer gestopt met de ovulatietesten; ik word er echt nerveus van namelijk. Ik zie wel gewoon hoe en of het komt. :)

KleinKloonMeisje, je NOD nadert ook alweer. Voel je al iets?
  dinsdag 21 juni 2011 @ 19:24:17 #211
343276 KleinKloonMeisje
Het zonnetje in huis
pi_98475130
:o :@ ik heb heel wat pagina's gemist, heb geprobeerd bij te lezen, even kijken wat is blijven hangen..

Als eerste Clauwheee:*, zo dubbel om je hier te zien. Ik hoop dat je weer snel door mag naar Z&G En dat je er dit keer er niet onbevangen instaat kan ik me wel wat bijvoorstellen, het vertrouwen in je lijf moet weer terugkomen en dat heeft zijn tijd nodig..

Theeleuter welkom, ontpillen kan helaas idd wat de rest al zei lang duren..

Labelloo je kan idd later in de maand je eisprong hebben, alleen is je luteale fase is dan korter (als ik me niet vergis) en de testen van sensitest zijn volgens mij gevoeliger.. Ik heb gewoon de dipsticks..

Frummeltje heb je inmiddels een positieve ovu test gehad??

Kuukske hier klopt het schema van sensitest ook, best handig als je er voor kiest om geen testen te gebruiken.

Zoë wat lief van je lief zo meedenkt en terugkomt O+

LB :* wat je schrijft is herkenbaar, mijn man zorgt vaak dat ik met beide benen op de grond blijf staan, maar idd soms zou het fijn zijn als je samen het verdriet kunt delen omdat het weer niet gelukt is. Mijn man is best een binnenvetter, maar van de week kwam het er eindelijk toch uit dat hij er best mee zit dat het nog steeds niet gelukt is, maar hij wil me daar niet mee lastig vallen O+ lief natuurlijk, maar soms wil je idd samen in de put zitten..

Marjolijntje welkom

Lijnloos -O- :*

Calilov :*

C_A hoe voel je?? Nog maar 4 dgn tot NOD

Moensie welkom en succes, je maakt het wel meteen spannend...

Deze maand gaat hem niet worden, super mooie positieve ovu testen, maar geen gebruik van gemaakt, die week niet in orde geweest en bijna elke dag vroeg in bed waardoor ik al sliep als manlief naar bed kwam, volgende ronde beter, ergens baal ik wel, maar tegelijkertijd is dit wel een afspraak die we hebben, als een van ons geen zin heeft of moe of wat voor reden dan ook doen we het niet. Manlief voelde zich ook wel schuldig omdat hij ook intens moe was, hij had vakantie waarin hij flink moest bijtanken.. We voelde ons beide schuldig O+

Ik hoop dat ik niemand vergeten ben. Voor alle meiden even een dikke knuf :*
pi_98475459
KKM, wat lief zo'n uitgebreide post voor iedereen :* Fijn dat jullie op dezelfde golflengte zitten. Inderdaad, komende ronde hopelijk beter.

Heb een dipdagje. Ben nog steeds erg moe. En werd ik vanochtend ook nog eens wakker met een zere rechterborst, waar dat dan weer vandaan komt...Werd er net moedeloos van en heb ff lekker gejankt bij O+.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
  dinsdag 21 juni 2011 @ 20:03:09 #213
341729 calilov3
It's just caliloving
pi_98477038
kkm! :*
  dinsdag 21 juni 2011 @ 21:23:26 #214
343276 KleinKloonMeisje
Het zonnetje in huis
pi_98482013
Clauwheee zo'n dipdagje is helemaal niet erg, lekker huilen, kan soms zo opluchten :*

Oh ik vergat happyme, had je een eisprong, of heb ik er overheen gelezen :*
pi_98482735
Test was vanavond negatief dus nu maar snel ongesteld worden.
Wel lange cyclus dan, maar schijnt vaker voor te komen.

KKM: Lijkt me idd lastig, maar ik vind het wel een goed uitgangspunt.
Wij hebben ook afgesproken alleen te vrijen wanneer we er zin in hebben!

Ik begrijp dat er dus meerdere mensen hier ovulatietesten gebruiken!
Deden jullie dat vanaf begin af aan of na een tijdje?
Het lijkt me wel heel handig, maar ik denk dat ik er pas na 6 maanden ofzo
serieus over na ga denken! Dit qua kosten!
  dinsdag 21 juni 2011 @ 21:36:06 #216
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98482927
Clauwhee... :* Fijn dat je even lekker hebt kunnen uitjanken bij je O+

KleinKloonMeisje, jammer dat je er geen gebruik van hebt kunnen maken, maar ik denk dat jullie instelling het wel prettig houdt hoor! Je moet jezelf of de ander ook niet dwingen ;)

Heb geen positieve ovulatietesten gehad, maar ben na vrijdag er ook mee gestopt. Ze waren op, had geen zin meer om nieuwe te halen en merkte dat het me te veel bezig hield... We zullen het dus zien begin juli of ik ongesteld word of niet.

Moensie, op zich valt het mee hoor, de kosten van ovulatietesten. Via internet kun je ze erg goedkoop aankomen, bijvoorbeeld bij Sensitest. :)
pi_98501783
KKM; wat frummeltje ook zei ,een prettige instelling en ook goed dat je 't bespreekt met je lief.

Moensie; heb zelf ovu testen van sensitest, valt qua kosten wel mee. En test alleen vanaf dag 11 tot 1 dag na ovu. Dus dan ben je er maar een paar kwijt.

Heb zelf sinds 2dagen een enorme buik, vocht denk ik? Was smorgens nog 'plat' en heb nu als ik zit..nouja echt een rol :(.. 28Juni is mn NOD.. nog even wachten dus. Ben benieuwd!

Iedereen; succes *O* , sterkte :* en liefs O+

Laten het vruchtbare maanden zijn de komende tijd ;)
pi_98502054
Ik voel niks hoor :')
Ik vertrouw mijn lichaam niet meer zo _O-

Ik kan wel zeggen dat ik wat steekjes heb rechtsonder (komende ongesteldheid?), en dat ik de afgelopen 2 dagen misselijk was (raar weer, benauwd?), en dat ik gerommel voel (darmen?) :') Maar ik trek geen verband meer met zwanger zijn ;) Lichaam houdt mij toch voor de gek ;( Iedereen maand weer :P

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 22-06-2011 11:37:20 ]
pi_98505121
Welkom Moensie!

Zoe, spannend hoor, je NOD zit eraan te komen!

KleinKloonMeisje, het moet inderdaad wel leuk blijven he! Klussen tegen je zin in houdt je ook niet lang vol lijkt mij! Dan de volgende ronde weer nieuwe kansen he!

Hier afgelopen weekend als het goed is mijn eisprong gehad, dus hopelijk is er zich wat aan het ontwikkelen in mijn buik! Had je maar een luikje om doorheen te kijken he! Het wachten is dus weer begonnen!
pi_98505824
@ labelloo; jaa spannend! voor jou ook hihi. Wie weet!

@ Charmed-Angel; Elke maand weer spannend met zulke symptomen... :s)
pi_98548374
Ik zie dat er inmiddels al weer een boel is gebeurd. Net als Lijnloos heb ik ook }) mogen verwelkomen.
Om eerlijk te zijn ben ik zelfs opgelucht, je gaat je toch wat zorgen maken over je lijf. Blijkbaar is 10 jaar aan de pil niet niks om dan weer op gang te komen. ALs ik even snel tel 9 mei tot 17 juni is 39 dagen, niet heel veel langer dan mijn vroegere 5 weken....

Aangezien ik nu geen flauw idee heb wanneer mijn eisprong is, zullen we maar wat vaker wat eerder naar bed toe moeten de komende tijd :')

Moensie, ik twijfel ook over ovulatietesten, maar wellicht voor de ontpillers zoals wij een goede manier om onze cyclus in kaart te brengen.
pi_98548881
quote:
0s.gif Op woensdag 22 juni 2011 13:24 schreef Zoë23 het volgende:
@ Charmed-Angel; Elke maand weer spannend met zulke symptomen... :s)
Niet echt meer :P
  donderdag 23 juni 2011 @ 13:29:47 #223
171422 LadyBlack
paint it black
pi_98551273
Even snel een :* voor iedereen hier! Ik ben gillend druk de laatste tijd, heb dus maar vluchtig bijgelezen en kom nu alleen even mn NOD doorgeven. We zijn goed ons best aan het doen om die voorbij te laten gaan iig oO<

Mag mijn NOD op 8 juli?
pi_98560985
quote:
17s.gif Op donderdag 23 juni 2011 12:29 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

Niet echt meer :P
Oh? Betekent dat wat ik hoop dat het betekent???
pi_98563997
Ben vanmorgen weer terug gekomen van vakantie en ik mis de zon nu :'( . Gelukkig komt er volgende week zon!

Op vakantie hebben we flink gebruikt gemaakt van mijn(hopelijk) vruchtbare dagen, nu dus afwachten!

Mag mijn NOD op 1 juli?
pi_98566595
quote:
1s.gif Op donderdag 23 juni 2011 16:56 schreef Lijnloos het volgende:

[..]

Oh? Betekent dat wat ik hoop dat het betekent???
nee was het maar waar :P

Maar ik denk niks meer, na bijna 2 jaar _O-
pi_98567407
oh jammer... sorry ook. :*

Theeleuter, :* voor jou ook. Maar aan de andere kant, goed dat het in elk geval is gebeurd en ook weer niet te lang op zich heeft laten wachten. Hopelijk zijn de pil-hormonen snel uit je lichaam!

Ik heb vandaag mijn sensitest-pakketje ontvangen... wat ovu=testjes om eens te kijken of we daar de temp mee kunnen matchen.
  donderdag 23 juni 2011 @ 19:40:51 #228
341729 calilov3
It's just caliloving
pi_98567825
LL, wat goed! Nu maar hopen dat je een paar mooie ovutesten krijgt zodat je kan gaan klussen...

Hier was de NOD gisteren volgens mij... Maar ik verwacht niks ivm vorige maand :X
  donderdag 23 juni 2011 @ 19:45:13 #229
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_98568048
Fenne, het is aangepast. :)
***
  donderdag 23 juni 2011 @ 19:55:30 #230
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_98568598
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 19:40 schreef calilov3 het volgende:
LL, wat goed! Nu maar hopen dat je een paar mooie ovutesten krijgt zodat je kan gaan klussen...

Hier was de NOD gisteren volgens mij... Maar ik verwacht niks ivm vorige maand :X
Maar het kan wel? Bij mij was het na een mk gelijk de ronde erop raak met maar 1 keertje beetje vies doen :o
I'm so glamourous I piss glitter!
  donderdag 23 juni 2011 @ 20:58:14 #231
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98572350
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 19:40 schreef calilov3 het volgende:
LL, wat goed! Nu maar hopen dat je een paar mooie ovutesten krijgt zodat je kan gaan klussen...

Hier was de NOD gisteren volgens mij... Maar ik verwacht niks ivm vorige maand :X
Je durft niet te testen...? Kan ik me ook wel wat bij voorstellen, gezien je nare ervaring...
  donderdag 23 juni 2011 @ 21:01:07 #232
341729 calilov3
It's just caliloving
pi_98572536
nja inderdaad... ik wacht netjes af... en we zien wel... Rocks :* we hebben inderdaad een paar keer vies gedaan sinds ik hier ben...maar vind het nogal raar om te denken dat je na een MK misschien weer zo snel zwanger kunt zijn...

Mijn maag heeft een rommelend gevoel al een paar dagen.. nog nooit eerder gehad..
gross details in de spoiler...
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_98572832
Kan zeker wel hoor Cali... vertelde mijn vlos tenminste wel bij de controle na de mk.

Volgens mij heb ik heel duidelijk mijn eisprong gevoeld de afgelopen dagen. Dat zou ook betekenen dat mijn lichaam gewoon alles alweer doet wat het moet doen.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
  donderdag 23 juni 2011 @ 21:59:43 #234
171422 LadyBlack
paint it black
pi_98576785
Clauwheee, wat fijn ^O^

En calilov, ik hoop dat je lief de eerste is om iets moois op te merken! O+

De rest van de dames: succes met wachten en veel plezier met proberen! :*
Wij zijn ook goed ons best aan het doen :9 mn vruchtbare dagen zijn nogal duidelijk merkbaar dus ik maak er maar gebruik van oO< Hopelijk nu met goed resultaat!
pi_98577570
Oooohhh ik hoop het zo voor jullie LB! Ik ga ontzettend hard met je meehopen :*
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
  donderdag 23 juni 2011 @ 22:30:34 #236
341729 calilov3
It's just caliloving
pi_98579396
ik ga ook in de duimstand voor je!!! ik hoop het zooooo voor je! :* O+
  donderdag 23 juni 2011 @ 22:31:53 #237
171422 LadyBlack
paint it black
pi_98579503
Sjah, nu nog 2 weken wachten he... :') damn dat gaat weer lang duren!

Ohja, en met een beetje pech word ik ongesteld als we met ons koor mee gaan doen aan een internationaal concours... dus extra hard duimen maar!
pi_98580391
Moensie welkom!

*duimt voor alle dames*

Hier geen gebruik kunnen maken van de vruchtbare dagen, dat wordt geen dubbel feestje :(. Het zou wegens praktische redenen deze maand ook niet erg zijn als mijn cyclus weer ietsjes langer is.
pi_98604846
Laatste natuurlijke poging ook mislukt -O-
Ik ga nu ziekenhuis bellen voor IUI ;(

Wil een mod mijn Nod op 23-07-2011 zetten
pi_98604893
CA :*
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_98604985
Och C_A.... -O- Ik weet effe niet wat te zeggen, had zo voor jullie gehoopt dat het natuurlijk zou zijn gelukt. Maar hopelijk gaat het balletje in het zkh pas echt goed rollen en hebben jullie alsnog jullie ienieminie! :*
pi_98605177
quote:
0s.gif Op donderdag 23 juni 2011 21:01 schreef calilov3 het volgende:
nja inderdaad... ik wacht netjes af... en we zien wel... Rocks :* we hebben inderdaad een paar keer vies gedaan sinds ik hier ben...maar vind het nogal raar om te denken dat je na een MK misschien weer zo snel zwanger kunt zijn...
Ik had begin november een mk, en begin januari was ik weer zwanger. Het kan dus wel, Cali.

Voel me wel een beetje rot het hier zo te vermelden als ik weet dat er hier dames zijn die al zo lang wachten... :* voor jullie allemaal, ik gun het jullie echt enorm!
Tralalalaaa
pi_98605340
quote:
2s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 14:13 schreef Kuukske het volgende:
CA :*
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 juni 2011 14:15 schreef Lijnloos het volgende:
Och C_A.... -O- Ik weet effe niet wat te zeggen, had zo voor jullie gehoopt dat het natuurlijk zou zijn gelukt. Maar hopelijk gaat het balletje in het zkh pas echt goed rollen en hebben jullie alsnog jullie ienieminie! :*
Ook nog een dag te vroeg ongesteld, precies een cyclus van 28 dagen :o

Maar ik hoop dat de IUI gaat werken, zo even mijn pregnyl spuit halen, en 4 juli eerst afspraak inwendige echo :P
  vrijdag 24 juni 2011 @ 15:16:51 #244
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_98608620
C_A van balen. Op zich wel prettig dat er al een plan klaarligt, maar blijft natuurlijk k**.
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_98614500
-O- :* c_a
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_98616870
Charmed_angel :*
pi_98617652
C_A, balen dat het niet op de natuurlijke wijze is gelukt. Ik hoop dat het met de IUI beter zal gaan :*
  vrijdag 24 juni 2011 @ 18:48:18 #248
171422 LadyBlack
paint it black
pi_98617865
c_a :* hopelijk doet de pregnyl wonderen voor je!

Papilion, een gemiste kans dus.... da's altijd naar. Op naar de volgende ronde dan maar! :*
pi_98621534
Oeh LB ik ben benieuwd! Ik ga voor je duimen!

C_A, balen meis! :*

Vraagje aan de temperatuur-experts! :P Als je temperatuur na een aantal dagen na je eisprong weer wat daalt, houdt dat dan direct in dat je niet zwanger bent?
pi_98623101
Labelloo, ik ben geen expert (na 1 ronde tempen) maar mijn temp bleef hoog tot de ochtend dat ik ook ongesteld werd/was... Maar aan de andere kant, iedereen is anders. Ik denk ook dat je het tempen vooral als hulpmiddel/naslagwerk moet zien in het begin. Voor mij is het vooral om een beeld te krijgen van mijn cyclus, en nu wat ovutesten erbij voor extra info. Dan gaan we goed beslagen ten ijs zeg maar...
pi_98637838
hoeft niet perse, je kan ook een innestelingsdaling krijgen , als hij daarna maar weer omhoog gaat.
pi_98641049
Ah ok! Nou ik ben benieuwd! Volgens Fertilitiy Friend ben ik nu 6 DPO, en mijn temp was vanmorgen weer iets hoger dan gisteren.
  zaterdag 25 juni 2011 @ 12:21:39 #253
343276 KleinKloonMeisje
Het zonnetje in huis
pi_98641495
Bedankt meiden, die instelling die we hebben werkt ook gewoon het beste voor ons. De man van de nicht van mijn man (tongenbreker) die zei het laatst heel mooi, hoe wil je terugkijken op de bevruchting, als een goede wip vol met liefde en passie of nou het is omdat het de juiste timing is dus probeer ik er wat leuks van te maken. Nou dan kies ik toch liever voor het eerste..

C_A :( Ik hoop dat de hormonen net dat zetje zijn wat je nodig hebt, dikke knuf voor jou :*

Papilion wat jammer -O- Ik duim voor je dat je cyclus langer is maar dat hij dan een maandje of 8 duurt ;)

Calilov spannend, en ik wil je geen valse hoop geven, maar het komt vaker voor dat je na een miskraam snel weer zwanger bent. Hoe gaat het verder met je??

Clauwheee wat fijn dat je lichaam meteen weer zijn werk doet :*

Labelloo helaas geen advies, heb echt 0 verstand van temperaturen :@

LB zit weer in die spannende wachtweken, ik ga hard voor je duimen meis ^O^

En voor de rest van de meiden een dikke knuf :*
  zaterdag 25 juni 2011 @ 14:49:19 #254
171422 LadyBlack
paint it black
pi_98645772
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2011 12:02 schreef Labelloo het volgende:
Ah ok! Nou ik ben benieuwd! Volgens Fertilitiy Friend ben ik nu 6 DPO, en mijn temp was vanmorgen weer iets hoger dan gisteren.
Kan inderdaad een innestelingsdip zijn, of gewoon een schommeling natuurlijk. Maar bij 6DPO is je eventuele cellenklompje al wel aangeland in je baarmoeder :) en kan dus in gaan nestelen. Zat je echt onder die coverline? Dat is sowieso maar een hulplijntje he.

KKM, ik kan me in principe héél goed vinden in wat je man-van-nicht-van-man zegt ( ;) ) maar toch hoor, na de zoveelste mislukte ronde baal ik er echt vreselijk van als we de goede dagen niet benut hebben :{

[ Bericht 3% gewijzigd door LadyBlack op 25-06-2011 15:45:01 ]
  zaterdag 25 juni 2011 @ 15:15:15 #255
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_98646639
Ja man, het is maar twee minuten werk! What's the big deal?

:P
I'm so glamourous I piss glitter!
  zaterdag 25 juni 2011 @ 17:08:35 #256
343276 KleinKloonMeisje
Het zonnetje in huis
pi_98650114
quote:
0s.gif Op zaterdag 25 juni 2011 14:49 schreef LadyBlack het volgende:

KKM, ik kan me in principe héél goed vinden in wat je man-van-nicht-van-man zegt ( ;) ) maar toch hoor, na de zoveelste mislukte ronde baal ik er echt vreselijk van als we de goede dagen niet benut hebben :{
Oh ik kan ook flink balen als het weer een ronde niet gelukt is, zeker als ik weet dat het wel rond de juiste periode was. Maar die instelling komt ook omdat de eerste keer dat wij begonnen voor een kindje ik er zo mee bezig was en het zo ons leven beheersde dat ik iedere maand de eerste week als ik ongesteld was geworden depressief op de bank lag en het zette en behoorlijke druk op onze relatie, want er moest en zou. Onder aan de streep werkte het niet.. Ik boos op lief als we geen sex hadden, of als het niet gelukt was. En ja die instelling die we nu hebben vind ik niet altijd even makkelijk, maar haalt wel die druk vam de ketel (misschien handig om te vermelden we zijn nog steeds bezig met de 1e maar heb tussendoor om medische redenen de pil moet slikken)

_O- Rocka _O- ik dacht 10 sec :P
  zaterdag 25 juni 2011 @ 17:32:57 #257
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_98650921
Holy mokey, we hebben een 10 secondenwonder in ons midden!

(en ik snap de frustraties heel goed hoor... Van iedereen. Het is gewoon niet hetzelfde als het aanschaffen van een puppy. Dit is een wondertje, en wonderen bestaan echt! :* )
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_98696260
Hoi! :W

Ik kom hier gezellig meeposten!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Na best een tijdje rammelen, is het moment gekomen dat we ervoor gaan *O* ! Superspannend ook wel oO< .
pi_98698591
Jaantje welkom!!

Het wordt tijd voor weer wat nieuwe streepjes!! Ik zie dat er van een aantal de NOD alweer in zicht is, al voortekenen?

Vandaag heb ik zelf wat heeeeeel licht rose bloedverlies gehad (dag 7 DPO). Vanavond was het wat meer bruinig. Ik ben erg benieuwd of het deze ronde raak is!!
pi_98707634
Jaantje, welkom hier en succes voor jullie! *O*

Labelloo spannend joh!!! Ik ga alvast duimen!
  maandag 27 juni 2011 @ 06:56:48 #261
341729 calilov3
It's just caliloving
pi_98707710
duim duim duim!
Hier nog steeds geen }) :o
pi_98707908
Thanks! O+

Labelloo en calilov, spannend! Ik duim mee :Y .

Modjes, mag mijn NOD op 27 juli?

Ik slik al een paar jaar geen pil meer en sinds een maand of 6 houd ik mijn cyclus bij met de period tracker. Eerst was het steeds exact 29 dagen en nu opeens al 2x 32 dagen. Raar ding, zo'n vrouwenlichaam :+ . Ik ben zo benieuwd hoe het nu gaat lopen!
pi_98708004
Oh Calli, durf je het aan om te testen? :* En toch ook een duimsessie voor jou gestart ^O^
  maandag 27 juni 2011 @ 07:52:21 #264
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_98708023
Hij staat er bij Jaantje!
***
  maandag 27 juni 2011 @ 08:10:39 #265
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98708173
Welkom Jaantje!

Cali, je maakt het spannend!!

Hier inmiddels dag 32. Ik heb mijn NOD op a.s. zaterdag gezet aangezien mijn vorige cyclus 37 dagen was. Ik merk nog weinig hier. Eigenlijk helemaal niks!
  maandag 27 juni 2011 @ 08:30:17 #266
341729 calilov3
It's just caliloving
pi_98708368
Nee ik durf niet te testen :o
pi_98708390
gewoon doen, straks is t niets en dan is de teleurstelling alleen maar groter als je t blijft rekken.
en mocht het positief zijn, dan kan je er extra lang van genieten.

:P
  maandag 27 juni 2011 @ 08:32:31 #268
343276 KleinKloonMeisje
Het zonnetje in huis
pi_98708400
Cali en labelloo spannend..

Hier brak het gister netjes op tijd door, kon er de klok op gelijk zetten..

Modje mag mijn NOD naar 23 JULI (weet niet hoe je op de iPad dik gedrukt kan doen :@ )

Frummeltje maakt het ook nog spannend..

Meiden ik duim voor jullie :*
pi_98709362
quote:
0s.gif Op maandag 27 juni 2011 07:52 schreef Brighteyes het volgende:
Hij staat er bij Jaantje!
Grazie!
  maandag 27 juni 2011 @ 09:35:53 #270
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_98709431
quote:
1s.gif Op maandag 27 juni 2011 08:32 schreef KleinKloonMeisje het volgende:
Cali en labelloo spannend..

Hier brak het gister netjes op tijd door, kon er de klok op gelijk zetten..

Modje mag mijn NOD naar 23 JULI (weet niet hoe je op de iPad dik gedrukt kan doen :@ )

Frummeltje maakt het ook nog spannend..

Meiden ik duim voor jullie :*
Als je [ b] en [ /b] (zonder de spaties) om je tekst heen zet wordt het vet. ;)
Maar ik zal het iig aanpassen. :)
***
  maandag 27 juni 2011 @ 09:46:04 #271
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_98709648
sorry, had ik al gedaan BE :P
I'm so glamourous I piss glitter!
  maandag 27 juni 2011 @ 09:48:34 #272
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_98709697
Dan waren we tegelijk, want ik heb het er toch echt zelf ingezet net! :D
Kijk maar naar wie de laatste edit gedaan heeft! ~O> *)
***
  maandag 27 juni 2011 @ 09:51:17 #273
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_98709757
*kuch* 9:36 ook Rockabella in de revisie :P
dus jij was later!
paar seconden maar toch!
I'm so glamourous I piss glitter!
  maandag 27 juni 2011 @ 09:56:14 #274
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_98709911
:D *;
***
pi_98709948
Dames, dames. Al die SC. Foei.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_98709975
quote:
6s.gif Op maandag 27 juni 2011 09:57 schreef Kuukske het volgende:
Dames, dames. Al die SC. Foei.
_O-
  maandag 27 juni 2011 @ 12:24:53 #277
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_98714576
Hallo allemaal!
Ik ben twee weken geleden gestopt met de pil. Ik vind het zo spannend!
Het zal wss nog wel even duren voordat ik zwanger ben.
Kan haast niet wachten. Ben wel een beetje bang dat elke keer als ik ongesteld word zo'n teleurstelling is. Hoe was dat bij jullie?
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  maandag 27 juni 2011 @ 12:40:39 #278
171422 LadyBlack
paint it black
pi_98715056
Ah, nieuwen! Welkom jaantje en missvanity :W

Voor mij was er een soort psychologische grens bij 6 maanden... dat was ongeveer het gemiddelde en toen ik daar overheen ging vond ik dat wel balen. Daarvoor was het elke maand nog 'Ach, het zou ook wel snel zijn'. :)

Maar hou er vast rekening mee dat het nog even kan duren voor je weer een normale cyclus krijgt :Y dan ben je die teleurstelling vast voorbij ;)
pi_98729136
jaantje en MissVanity welkom!

Cali spannend hoor! Voel je (n)iets? Ik sluit me aan bij KD, onzekerheid lijkt me ook niets?

Balen KKM, maar wel heul regelmatig dus...

Spannend Labelloo! Ik duim!
Frummel, ook voor jou!

Ik kom net van kraambezoek van een directe collega. O+.
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
  maandag 27 juni 2011 @ 18:38:47 #280
57497 happyme28
I'm so happy
pi_98729469
Hier inmiddels dag 31. Nog geen ei en nog geen ongesteldheid. Nog afwachten dus. Er gebeurd nu wel iets van binnen. Weet niet of het eisprong of ongesteldheid is, maar dat weet ik snel genoeg.

We gaan nog even verder met ontpillen :)

Cali, spannend joh, maar wat KD zegt, al snap ik je aarzeling :Y mijn duimen draaien!

jaantje, welkom en succes!!

Labelloo, ook al zo spannend meis.

Nette cyclus KKM, maar toch ook wel jammer, liever geen cyclus toch ;)

Frummel, voor jou ook wat duimen in de rondte want je weet maar nooit.

clauwheee, hoorde je je eierstokken rammelen :D wat schattig hè zo'n mini!
  maandag 27 juni 2011 @ 19:13:53 #281
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98730973
Ja, ik begin het nu wel spannend te vinden hoor! Ik moet een beetje op mijn handen zitten om niet eerder te gaan testen...
  maandag 27 juni 2011 @ 19:29:43 #282
343276 KleinKloonMeisje
Het zonnetje in huis
pi_98731626
dankjewel lieve modjes :*

welkom jaantje en missvanity :W

happy toch nog spannend dus, wat geeft FF aan?? Jij temperatuurde toch ook he??

cali misschien toch maar testen, dan heb je wel zekerheid :*

clauwheee ah dat hoorde ik dus rammelen vandaag, dat waren jouw eierstokken hihi O+ :*

frummeltje spannend.. wanneer wou je gaan testen dan??
  maandag 27 juni 2011 @ 19:43:22 #283
57497 happyme28
I'm so happy
pi_98732297
quote:
0s.gif Op maandag 27 juni 2011 19:29 schreef KleinKloonMeisje het volgende:
happy toch nog spannend dus, wat geeft FF aan?? Jij temperatuurde toch ook he??
Nog geen eisprong :) kan van de grafiek nog geen kaas maken dus of nu toch of een cyclus zonder eisprong of een hele lange cyclus haha. Nog even afwachten :O

Oh, missvanity, ook welkom natuurlijk!
pi_98732468
Dames het wordt tijd dat Z&G weer vol loopt!!! dus huphup! *O* *O* *O*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  maandag 27 juni 2011 @ 19:47:43 #285
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98732510
Eigenlijk pas a.s. zaterdag testen...
pi_98733296
Maar???
  maandag 27 juni 2011 @ 20:14:07 #287
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98733727
quote:
0s.gif Op maandag 27 juni 2011 20:04 schreef Lijnloos het volgende:
Maar???
Gevoelsmatig is deze cyclus korter en was mijn eisprong eerder dan vorige maand. Ik denk dat ik dus al eerder positief zou kunnen testen als ik zwanger ben...

Maar of dat verstandig is...
  maandag 27 juni 2011 @ 20:15:28 #288
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_98733792
quote:
0s.gif Op maandag 27 juni 2011 19:46 schreef bitterend het volgende:
Dames het wordt tijd dat Z&G weer vol loopt!!! dus huphup! *O* *O* *O*
ja, ik bungel nog zo zielig onderaan de lijst :Y
pi_98735343
MissVanity, welkom!!

Hmmmm hier vandaag toch wel wat meer bloedverlies! Gisteren was het alleen wat rozig slijm, maar nu ook echt helder bloed. Lijkt dus echt op een beginnende ongesteldheid... :{ Maar ik zit nog een beetje in de ontkennigsfase...! Bij mijn vorige zwangerschap heb ik namelijk ook wat bloedverlies gehad en dacht ik dus dat ik niet zwanger was.

Ohja, vandaag trouwens dag 30 van mijn cyclus, en volgens FF had ik vorige week zondag mijn eisprong, dat zit ook wel erg kort op mijn ongesteldheid dan toch?
pi_98735487
Iedereen bedankt voor het warme welkom O+ .

MissVanity ook welkom en succes! Ik probeer er (nog) niet te bewust mee bezig te zijn, maar tot nu toe lukt dat niet zo goed. En dan zijn we hier nog niet eens in de vruchtbare dagen of wachtweken :P .

Frummeltje, lijkt me lastig om je te beheersen! Nog even nagelbijten?

Labelloo, wat balen dat je ongesteldheid door lijkt te zetten. Maar zoals je zelf al zegt, hoeft het niks te betekenen nog. Een ruime week na ovulatie lijkt me idd kort, maar ik ben nog niet zo erg ingelezen ;) .
pi_98744448
Welkom jaantje en missvanity!

Labello -O- en een :* voor je.

Voor de rest natuurlijk gewoon in duimstand.
  dinsdag 28 juni 2011 @ 09:09:57 #292
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_98753629
Wat een warm welkom zeg :D
Ik voel me gelijk helemaal thuis :D
Ladyblack bedankt voor je antwoord.
Ik duim voor iedereen hier :P
Ik vertel mezelf steeds dat ik me met andere dingen moet bezighouden en dat ik echt niet gelijk al zwanger raak.
Maar stiekem toch hoop ik snel zwanger te raken.
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
pi_98753856
MissVanity, welkom!! En veel succes, hopelijk mag je snel door naar Z&G!
En inderdaad, hoe meer je probeert er niet aan te denken of mee bezig te zijn, hoe erger het wordt :P Haha, natuurlijk zou ik ook voor de romantische toevalstreffer gaan, maar als we een keer overslaan dan ben ik gelijk ook weer wat in een stemming van "stom!!! Waarom hebben we toen niet effe..." Nou ja, het komt vast goed...

Labelloo! :* Ships zeg... het leek zo goed te gaan eindelijk met de positieve ovu-test. -O- Hopelijk is het inderdaad net als vorige keer en ben je stiekum toch hartstikke zwangert!

Ik heb de laatste dagen echt bijna niet getempt, maar vanochtend zat ik nog steeds laag. Ik verwacht mijn eisprong ergens komende dagen, dus vanmiddag maar effe een ovu-testje doen om te zien of ie er inderdaad aankomt. En vanavond lekker aan de klus... hopelijk is het wat afgekoeld :@
  dinsdag 28 juni 2011 @ 16:53:47 #294
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98773543
Bij mij zijn de duivels inmiddels gearriveerd. 33 dagen dit keer, dus dat is alweer beter dan de 37 van vorige keer. Ik ben alleen wel een beetje sip...

[ Bericht 0% gewijzigd door Frummeltje86 op 28-06-2011 17:18:35 ]
  dinsdag 28 juni 2011 @ 17:09:51 #295
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_98774345
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 16:53 schreef Frummeltje86 het volgende:
Bij mij zijn de duivels inmiddels gearriveerd. 32 dagen dit keer, dus dat is alweer beter dan de 37 van vorige keer. Ik ben alleen wel een beetje sip...
:'( Nieuwe cyclus, nieuwe kansen :P
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  dinsdag 28 juni 2011 @ 17:25:13 #296
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98774916
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 17:09 schreef MissVanity het volgende:

[..]

:'( Nieuwe cyclus, nieuwe kansen :P
Mja, ik twijfel of we deze nog proberen of dat we vanaf nu even een half jaartje on hold gaan i.v.m. ons trouwen volgend jaar. Ik weet het even niet zo goed... Ons kindje zou bijna vier maanden oud zijn als ik in aankomende ronde zwanger zou raken. Toch maar nog een keer proberen?
  dinsdag 28 juni 2011 @ 17:28:27 #297
342898 MissVanity
Wijkt af van het onderwerp
pi_98775077
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 17:25 schreef Frummeltje86 het volgende:

[..]

Mja, ik twijfel of we deze nog proberen of dat we vanaf nu even een half jaartje on hold gaan i.v.m. ons trouwen volgend jaar. Ik weet het even niet zo goed... Ons kindje zou bijna vier maanden oud zijn als ik in aankomende ronde zwanger zou raken. Toch maar nog een keer proberen?
Oeh... Ja dat kan lastig zijn. Maar eventueel zwanger trouwens is ook leuk. Alleen niet als je echt op springen staat. En als je kindje er niet bij kan zijn omdat het nog te jong is.. Dat is natuurlijk ook niet echt leuk. Dat is even afwegen!
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
  dinsdag 28 juni 2011 @ 17:30:28 #298
294520 Frummeltje86
It's me, Frummeltje
pi_98775176
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juni 2011 17:28 schreef MissVanity het volgende:

[..]

Oeh... Ja dat kan lastig zijn. Maar eventueel zwanger trouwens is ook leuk. Alleen niet als je echt op springen staat. En als je kindje er niet bij kan zijn omdat het nog te jong is.. Dat is natuurlijk ook niet echt leuk. Dat is even afwegen!
Ja, die afweging moeten we nu inderdaad gaan maken. Ik wil met trouwen maximaal 6 maanden zwanger zijn; vandaar dat we dus even een pauze moeten inlassen. Ik wil echt niet op knappen staan op mijn mooiste dag! Ik moet natuurlijk wel flink mee kunnen feesten 's avonds :P
  dinsdag 28 juni 2011 @ 18:22:42 #299
171422 LadyBlack
paint it black
pi_98777599
Ah frummeltje... -O- Laat je maar even in de watten leggen door je aanstaande, en succes dan met beslissen wat je de komende ronde wilt. :*

Labelloo; innestelingsbloeding? O-) Maarja... een luteale fase van 9 (klopt dat?) is ook niet heel raar hoor. Weet niet wat je normaal hebt?
pi_98779983
Balen Frummel -O-. Even een paar dagen nemen om te kijken wat jullie gaan doen.

Labelloo hoe is het vandaag bij jou?
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')