Ik had het natuurlijk niet over gathering proffs, daar moet je meer tijd insteken op de lange duur.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:31 schreef Chau het volgende:
[..]
Dat is mining en herbs ook voor mensen zonder AH ervaring.
Natuurlijk, maar daar tegenover staat dat je ook minder hoeft te betalen voor items etc.quote:Proffs ligt eraan op wat voor server je zit. Op low realms heb je bijvoorbeeld minder discoverd glyhps ect of toen vroeger maar nu wat minder transmutes. Als je op een high pop realm zit hebben meerdere mensen deze dingen. En ook zijn de prijzen per realm verschillend.
Glyphs en die losse kaarten voor decks. Maar zeker net een week voor de DMF komt, verkopen de kaarten het beste. Anders verkopen de glyphs die zij maakt (van de herbs die ik voor haar farm dagelijksquote:Op dinsdag 7 juni 2011 09:40 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Is dat vooral aan tsunami-decks en dergelijke dan? Want kan me niet voorstellen dat glyphs echt lopen.
Je moet niet vergeten dat dat geen pure winst is. Je hebt ook gewoon de kosten voor je herbs en papier. Ook al farm je ze dan nog kosten ze geld (en tijd).quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:41 schreef Tijntje83 het volgende:
[..]
Glyphs en die losse kaarten voor decks. Maar zeker net een week voor de DMF komt, verkopen de kaarten het beste. Anders verkopen de glyphs die zij maakt (van de herbs die ik voor haar farm dagelijks) en op de AH zet ook aardig goed. Er zitten over het algemeen natuurlijk rustige dagen bij waar ze maar 500g verdiend maar ook dagen dat ze 5k verdiend. En ik krijg daar altijd 50% van.
(Hoewel ik nooit dat gold hoef maar ja, ze is erg vasthoudend
)
Wel lief dat ze 50% aan jou geeftquote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:41 schreef Tijntje83 het volgende:
Glyphs en die losse kaarten voor decks. Maar zeker net een week voor de DMF komt, verkopen de kaarten het beste. Anders verkopen de glyphs die zij maakt (van de herbs die ik voor haar farm dagelijks) en op de AH zet ook aardig goed. Er zitten over het algemeen natuurlijk rustige dagen bij waar ze maar 500g verdiend maar ook dagen dat ze 5k verdiend. En ik krijg daar altijd 50% van.
(Hoewel ik nooit dat gold hoef maar ja, ze is erg vasthoudend
)
Zou ik ook doen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wel lief dat ze 50% aan jou geeftMijn vriend heeft een veel simpelere manier van geld verdienen in wow: hij logt in op mijn character en mailt zichzelf even 10k
"Leen" jij toch even zijn pinpas en ga jij lekker shoppenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wel lief dat ze 50% aan jou geeftMijn vriend heeft een veel simpelere manier van geld verdienen in wow: hij logt in op mijn character en mailt zichzelf even 10k
Dat doen vrouwen sowieso welquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:16 schreef Maureentje het volgende:
[..]
"Leen" jij toch even zijn pinpas en ga jij lekker shoppen![]()
IRL en ingame zozoquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:40 schreef Isabeau het volgende:
Lekkere vooroordelen weerIk ben de kostwinner.
Gold wat je besteed aan die papier is redelijk verwaarloosbaar met een omzet als zij heeft, ook de kosten van de AH zelf. Dat zijn haar enige kosten, andere mats farm ik zelf. En 700-900 herbs binnen een paar uur valt nog wel mee vind ik zelf.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 15:46 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Je moet niet vergeten dat dat geen pure winst is. Je hebt ook gewoon de kosten voor je herbs en papier. Ook al farm je ze dan nog kosten ze geld (en tijd).
Hij bedoelde waarschijnlijk jouwn effort om te farmen, als ik 700-900 herbs per keer krijgt. Kan ik ook dikke winst maken, aangezien ik niks geinvesteerd hebquote:Op dinsdag 7 juni 2011 17:40 schreef Tijntje83 het volgende:
[..]
Gold wat je besteed aan die papier is redelijk verwaarloosbaar met een omzet als zij heeft, ook de kosten van de AH zelf. Dat zijn haar enige kosten, andere mats farm ik zelf. En 700-900 gratis herbs binnen een paar uur valt nog wel mee vind ik zelf.
quote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:40 schreef Isabeau het volgende:
Lekkere vooroordelen weerIk ben de kostwinner.
quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:37 schreef TwyLight het volgende:
Hoe zet je bij TradeSkillMaster de info in de tooltips uit? Ik heb daar al genoeg info in staan
Wat een bizarre puberale reactie.quote:
Van een grote leveling guild kan je tegenwoordig flink rijk wordenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 19:17 schreef pl4kkie het volgende:
Wat ik me nou af vraag he. Is er een addon/macro waarbij je in de guild als officer inactive mensen kan kicken. Ik heb nu wel een macro waarbij ik mensen in een bepaald level range kan kicken. Maar dat zijn er vaak niet meer dan 40 in een 1k topped leveling guild.
I know. maar ik ben geen GMquote:Op dinsdag 7 juni 2011 19:19 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Van een grote leveling guild kan je tegenwoordig flink rijk wordenAls GM gewoon steeds de wekelijkse 5% bijdrage innen.
Ohh nice, daar was ik laatst naar op zoek, maar was de naam kwijt.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 10:17 schreef Burrito het volgende:
Tradeskillmaster. Het werkt zo, voorbeeld inscription maar werkt voor elke prof:
Dan heb je het niet goed voor elkaarquote:Op dinsdag 7 juni 2011 16:40 schreef Isabeau het volgende:
Lekkere vooroordelen weerIk ben de kostwinner.
Voor normale enchants vraag ik ook ongeveer die prijs ja, maar meestal zeg ik geen prijs en vullen mensen gewoon wat in. Als dat dan 10g is dan zeg ik doei en doe ik de volgende keer gewoon geen enchants meer voor die persoon. Maar meestal is het zo tussen de 20 en 50g.quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:07 schreef Chau het volgende:
Ik vraag altijd 5% van de waarde als fee. Bij enchants vraag ik trouwens gewoon een tip inplaats van een fee. Toen mijn druid nog mijn main was enchante ik per dag iets van 60 dingen met een fee van 15-20 gold, mede doordat mensen zelf de prijs konden aanpassen.
Bij jullie is het dan anders. Bij ons zijn de weap enchants rond 1k -1.2k op slechte dagen (voor enchanters) en vooral nu met ZG/ZA zijn Mealstrom crystals nu rond de 200g dus zo duur hoeven de enchants ook niet te zijnquote:Op woensdag 8 juni 2011 08:54 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Voor normale enchants vraag ik ook ongeveer die prijs ja, maar meestal zeg ik geen prijs en vullen mensen gewoon wat in. Als dat dan 10g is dan zeg ik doei en doe ik de volgende keer gewoon geen enchants meer voor die persoon. Maar meestal is het zo tussen de 20 en 50g.
Maar voor Landslide bijvoorbeeld vind ik dat ik wel meer mag vragen, daar heb ik enchanting tot 525 voor moeten levvelen en het recept voor die enchant is ook niet goedkoop. Bovendien als ik zelf de mats koop in AH en ik verkoop de enchant daarna door dan maak ik ongeveer het dubbele.
Als er zo'n gast in zit zou ik gelijk een kickvote callen , en anders leave ik zelf wel.quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:31 schreef Bootje84 het volgende:
Waarom kunnen priests needen op shields..? Maandag zat ik in een sunken temple PuG waarbij de priest doodleuk alles zat te ninja'en. Wat een kansloze eikel. Sprak ik een guildmember van hem aan, bleek hij in een guild te zitten met allemaal kneuzen om zo snel mogelijk een hoge guildlevel te krijgen zonder enige leiding er in.. Ben je mooi mee. Een groepje hopeloos bij elkaar dus..
op low level werkt de need for greed niet. Dat is geloof ik pas in tbc of zelfs pas in wotlk. Weet niet zeker meer. Tevens wat heeft alles ninja en temaken met een guild zo snel mogelijk hoog level maken? Dat is gewoon gold voor z'n eigen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:31 schreef Bootje84 het volgende:
Waarom kunnen priests needen op shields..? Maandag zat ik in een sunken temple PuG waarbij de priest doodleuk alles zat te ninja'en. Wat een kansloze eikel. Sprak ik een guildmember van hem aan, bleek hij in een guild te zitten met allemaal kneuzen om zo snel mogelijk een hoge guildlevel te krijgen zonder enige leiding er in.. Ben je mooi mee. Een groepje hopeloos bij elkaar dus..
Dat kan ook.quote:Op woensdag 8 juni 2011 08:07 schreef Chau het volgende:
Ik vraag altijd 5% van de waarde als fee. Bij enchants vraag ik trouwens gewoon een tip inplaats van een fee. Toen mijn druid nog mijn main was enchante ik per dag iets van 60 dingen met een fee van 15-20 gold, mede doordat mensen zelf de prijs konden aanpassen.
kan je die niet soloen als DK?quote:Op maandag 6 juni 2011 17:22 schreef Sjiznit het volgende:
[..]
Blue proto kan je gewoon alleen doen ook. Ashes of Alar (nog) niet.
Kael'thas kun je inderdaad soloen als hunter, lock, dk en wellicht ook pallies inmiddels.quote:
spam me not add-onquote:
Haha, het is dus zowaar nog mogelijk om plezier te hebben in dungeons.quote:
je kunt tot wel 3 elites tegelijk aan als prot, met heirlooms iig. Met revenge shieldblock+shieldslam en cleave doe je nice dps, en als je low raakt gewoon een lowhealth mob afraggen, daarna glyphed victory rush (samen met die talents die je selfhealing met 40% boosten) hoppa.quote:Op woensdag 8 juni 2011 17:43 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Haha, het is dus zowaar nog mogelijk om plezier te hebben in dungeons.
Maar het klopt wel ja, warriors hebben een dps van heb ik jou daar. Nu is het ook wel heel erg lang geleden, maar de laatste keer dat ik een warrior speelde voor de launch van Cata was nog in vanilla. Man, je sloeg nog geen deuk in een pakje boter. Nu hoeft dat ook niet per se als je loopt te tanken, maar tijdens het questen was dat verschrikkelijk irritant. Ik ging zo vaak dood... Vandaar ook dat ik twee uitbreidingen lang geen warrior meer durfde te spelen. Nu met Cata wilde ik het toch weer een keer proberen en damn, je bent net een rogue, alleen kan jij wél vijf mobs tegelijk pullen (geen elites natuurlijk) zonder dat je in de problemen komt.
recount?quote:Op woensdag 8 juni 2011 19:02 schreef Bootje84 het volgende:
Misschien stomme vraag, maar wat is de meest simpele / beste DPS-meter..?
Ik ben benieuwd jagga, het klinkt allemaal leuk en het uitproberen waard!quote:Op woensdag 8 juni 2011 17:55 schreef jagga het volgende:
je kunt tot wel 3 elites tegelijk aan als prot, met heirlooms iig. Met revenge shieldblock+shieldslam en cleave doe je nice dps, en als je low raakt gewoon een lowhealth mob afraggen, daarna glyphed victory rush (samen met die talents die je selfhealing met 40% boosten) hoppa.
Van 30% naar ongeveer 70-80% hp
easy
Je zou zelfs dungeons kunnen solo-en denk ik. Met wat outland gear aan bovenop je heirlooms, moet je ramparts bijv wel kunnen solo-en op lvl 61-62 63-64.
Ga ik proberen !![]()
Die lijkt kapot te zijn oid.. Hij geeft iig geen dmg-meter weer..quote:
yep 8% op 2handed weapon specialization voor arms. Fury boeit me toch nietquote:Op woensdag 8 juni 2011 19:08 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd jagga, het klinkt allemaal leuk en het uitproberen waard!
Warriors worden toch een beetje generved in patch 4.2? Ik las iets over minder weapon dmg.
Ik gebruik zelf al tijden Skada, lijkt heel erg op recount.quote:
quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:53 schreef SuperKaasNacho het volgende:
GODVERREDOMME KUT SPEL KUT MENSEN
FUCKING L2P
FUCKING TANKS DIE NIET KUNNEN TANKEN, FUCKING 15 MINUTEN GEWACHT EN DAN 4 WIPES OP DE TRASH VOOR DE BAAS
AAAARRRRGHHHHHHHHHHHHHHH
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |