Ej, 'skâtje' is dè, hè. Gin 'skaatje'.quote:Op zondag 5 juni 2011 19:15 schreef miep63 het volgende:
Rochelle lijkt mij ook wel, zoals ze in Helmond zeggen, een skaatje.
Pics?quote:Op donderdag 9 juni 2011 03:02 schreef Bellatrix het volgende:
Rochelle.Zie overal posters van haar nu in Helmond ja.
Ik kom eigenlijk ook niet uit Helmond, maar heb wel ooit verkering gehad met iemand uit deze (hmm) gemeente, en die gaf mij ook van die koosnaampjes, dan klonk het als een niet-Helmonder als 'skaatje'. Zodoende.quote:Op donderdag 9 juni 2011 02:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Ej, 'skâtje' is dè, hè. Gin 'skaatje'.
En ik ben ne rasechte Hellemondse.
Volgens mij hou jij er gewoon van om het slechte te zien in kandidaten waar je minder mee hebt.quote:Op zondag 5 juni 2011 14:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat vind ik dan wel weer grappig, want ik schaar haar juist onder de categorie "moeilijk", ala Glennis Grace
Ze heeft zo'n onmogelijke kop, elke keer die oorwurmtrekken, en dan ook nog wauwelen als een nummer je niet aanstaat. Je zit in een talentenjacht, je hébt nog niks te zeggen.
Likability, no wayDat moeilijke koppie, elke week weer.
Zingen ja (al viel me bij het Michael Jackson nummer nu pas op hoe schel ze klinkt als ze in de hoogte gaat, geen enkele warmte of soul in haar stem), verder niks. Anouk heeft hetzelfde...
Precies. Hopelijk bewijst Nederland morgen dat het toch wel enigzins smaak heeft. Weg met die underdogcultuur!quote:Op maandag 6 juni 2011 16:12 schreef Balisto het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Eindelijk eens iemand in de finale die de grauwe middelmaat ontstijgt.
Pisces zal wel familie of bekende zijn van één van de adlicious (ongevoelige maar perfectionistische) poppetjes.quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:12 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Volgens mij hou jij er gewoon van om het slechte te zien in kandidaten waar je minder mee hebt.
Je overdrijft sommige dingen echt zó erg, dat ik denk 'waar haal je het vandaan?'
Hij schrijft veel recensies over programma's en nieuws uit/in medialandquote:Op maandag 6 juni 2011 21:27 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Oja, ik zie het 'Henk Roggeveen' ofzo. Is het zomaar iemand of je weet, is is het iemand die ertoe doet?!
Ik ben het met Pisces eensquote:Op donderdag 9 juni 2011 12:12 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
Volgens mij hou jij er gewoon van om het slechte te zien in kandidaten waar je minder mee hebt.
Je overdrijft sommige dingen echt zó erg, dat ik denk 'waar haal je het vandaan?'
Dat ik heb bij jou ook altijd meid, geen probleemquote:Op donderdag 9 juni 2011 12:12 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
dat ik denk 'waar haal je het vandaan?'
Glennys is absoluut niet arrogant, ze is heel erg lief.quote:Op maandag 6 juni 2011 16:12 schreef Balisto het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Eindelijk eens iemand in de finale die de grauwe middelmaat ontstijgt.
Thanx.quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:46 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik ben het met Pisces eens
Maar heb geen familie in Adlicious zitten hoor
Ik maak er morgen een, als ik terugkom van werk.quote:
Oeps, deze had ik verkeerd gequote.quote:
quote:Op donderdag 9 juni 2011 12:29 schreef iBenny het volgende:
[..]
Hij schrijft veel recensies over programma's en nieuws uit/in medialand
Jawel, ik drink wel doorquote:Op vrijdag 10 juni 2011 00:29 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Jij bent er goed mee bezig, jij komt er wel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |