ait ait. in het begin is het nog niets speciaals vond ik maar als je er aan gewend bent wordt het alleen maar lekkerderquote:Op vrijdag 3 juni 2011 14:41 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Links de vorige van XXL, banaan. Rechts de Berry Blast van B&Fshop, kreeg er een bidon en sample Sweet Apple bij. Het poeder is geelwit en ik loste een beetje op in wat water, werd het helemaal roodroze.Met water smaakt het naar limonade, erg lekker, banaan vond ik naar hoestdrank smaken met water. Lost ook supergoed op, kijken hoe het gaat bevallen.
Soya melk is voor mannen niet aan te raden... beter gewone magere melk.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 15:16 schreef Stereotomy het volgende:
Ik heb net mijn emmer isolaat van XXL opgemaakt, vanillesmaak. Mixte ik met soyamelk, erg lekker.
Zat jij niet in de cut? Waarom eet je dan cruesliquote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:00 schreef Chuck_Norris het volgende:
Ook lekker is het bij je cruesli in gooien.
Cruesli is lekker maar zit ook veel inquote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:00 schreef Chuck_Norris het volgende:
Ook lekker is het bij je cruesli in gooien.
Ik ben lactose intolerant. Verder heb ik me (wetenschappelijk en anecdotaal) ingelezen over de fyto-oestrogenen en de conclusie die ik voor mezelf trek is dat de sojalobby schreeuwt dat er niks aan de hand is en de dairy lobby schreeuwt dat er wel iets aan de hand kan zijn, maar heb nog geen bewijs gezien voor beide.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:20 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Soya melk is voor mannen niet aan te raden... beter gewone magere melk.
Ja in de tijd dat ik niet in de cut zit.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:20 schreef seto het volgende:
[..]
Zat jij niet in de cut? Waarom eet je dan cruesli
Why?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:20 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Soya melk is voor mannen niet aan te raden... beter gewone magere melk.
Er zitten isoflavonen in, die de werking van het vrouwelijk hormoon oestrogeen zouden kunnen nabootsen.quote:
Ga voor de spiegel staan en vraag je af waarom je zo klein bent, nou daardoor dus;-)quote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:23 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik ben lactose intolerant. Verder heb ik me (wetenschappelijk en anecdotaal) ingelezen over de fyto-oestrogenen en de conclusie die ik voor mezelf trek is dat de sojalobby schreeuwt dat er niks aan de hand is en de dairy lobby schreeuwt dat er wel iets aan de hand kan zijn, maar heb nog geen bewijs gezien voor beide.
Denk dat het met mijn endocrine werking wel goed komt. 't is niet dat ik 3 pakken per dag wegtik. Vind het gewoon lekker.
quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:06 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Ga voor de spiegel staan en vraag je af waarom je zo klein bent, nou daardoor dus;-)
Ik zou persoonlijk het risico niet nemen, maar je kan ook afwachten tot je met de lippenstift van je vriendin aan de haal gaat.
Lactose intolerantie is shit man:( Sja, dan moet je wel en idd als je geen liters drink is er niks aan de hand waarschijnlijk..
Goed voor je conditietraining dus.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:34 schreef Panzermaus het volgende:
Je libido zou er ook een boost van krijgen, ukga.
Tussen de 15-20 gram eiwit per keer. Hangt dus van je type whey en je oplosvloeistof af.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:39 schreef Panzermaus het volgende:
Bij mijn nieuwe whey zit een maatschepje van 28 in plaats van 18 gram. Eerder deed ik altijd 2x 18 gram. Nu gewoon één 28 grams schepje per shake, wat doen jullie eigenlijk?
Als je drie keer zo groot bent als ik dan heb je waarschijnlijk ook drie keer zoveel nodigquote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:46 schreef Tinos85 het volgende:
Doe ik dan zoveel? Ik doe drie schepjesOngeveer 40 gram
quote:Hormones in milk can be dangerous
By Corydon Ireland
Harvard News Office
[...]
The potential for risk is large. Natural estrogens are up to 100,000 times more potent than their environmental counterparts, such as the estrogen-like compounds in pesticides.
"Among the routes of human exposure to estrogens, we are mostly concerned about cow's milk, which contains considerable amounts of female sex hormones," Ganmaa told her audience. Dairy, she added, accounts for 60 percent to 80 percent of estrogens consumed.
Part of the problem seems to be milk from modern dairy farms, where cows are milked about 300 days a year. For much of that time, the cows are pregnant. The later in pregnancy a cow is, the more hormones appear in her milk.
Milk from a cow in the late stage of pregnancy contains up to 33 times as much of a signature estrogen compound (estrone sulfate) than milk from a non-pregnant cow.
quote:Oestrogeen is een hoofdveroorzaker van kaalheid, toename van de prostaatvolume, afname van spiermassa, een afname van de libido en erectie en mannelijke borstvorming (Gynecomastie).
Great, mijn ooghoogte is jouw navel ongeveer?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:53 schreef Tinos85 het volgende:
Thanks!![]()
Zo groot ben ik nog niet hoor.
90 kg bij 1.91m
Benieuwd hoe volgers van een GOMAD-dieet dit ervaren.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:53 schreef gamezz het volgende:
In soyamelk zit inderdaad een stof die vergelijkbaar is met het vrouwelijke hormoon oestrogeen.
Maar koeienmelk is niet beter, daar zitten echte oestrogenen en andere hormonen in.
[..]
[..]
Wilde er net aan gaan beginnenquote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:56 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Benieuwd hoe volgers van een GOMAD-dieet dit ervaren.
hoe bedoel je?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:58 schreef Stereotomy het volgende:
Ik kan serieus een concentratiekamp beginnen als ik GOMAD zou doen
kloptquote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:34 schreef Panzermaus het volgende:
Je libido zou er ook een boost van krijgen, ukga.
ik doe 40gram whey per shake... dus 2 scheppen.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:39 schreef Panzermaus het volgende:
Bij mijn nieuwe whey zit een maatschepje van 28 in plaats van 18 gram. Eerder deed ik altijd 2x 18 gram. Nu gewoon één 28 grams schepje per shake, wat doen jullie eigenlijk?
Hebben jullie ook als jullie redelijk zwaar deadliften dat als je je gewicht neergooid en je gewoon recht staat als je ademt je een soort steek in je rug voelt.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 20:30 schreef seto het volgende:
Pak een lager gewicht en probeer dezelfde beweging die je maakt als je omhoog gaat andersom weer naar beneden te doen.
Als je gym bumper plates heeft kan je hem ook gewoon laten vallen.
Ja ik bedoel ook dat ik rechtop staquote:Op vrijdag 3 juni 2011 21:06 schreef CantFazeMe het volgende:
Nee ik heb meer rugpijn terwijl ik wel mijn rug recht hou. Spieren voel ik dan.
Opstaan, na de training en voor het slapen.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 14:12 schreef CantFazeMe het volgende:
Zeg hoevaak perdag drinken jullie in combinatie met Whey? Of alleen ná en voor trainingssessies en de volgende bijvoorbeeld niks.
1) stfu, trolquote:Op zaterdag 4 juni 2011 04:13 schreef star_gazer het volgende:
Sprinten om af te vallen is lulkoek. Ja, het kan, maar het gaat langzaam en indirect (via sterkere spieren). Met sprinten spreek je glycogeen aan en geef je je lichaam onvoldoende zuurstof om vet op te breken.
Als je echt wilt afvallen moet je door de zure appel heen: lange cardiosessies (een uur als het even kan) op 60% van je MHR.
Geldt dit ook voor alle zuivelproducen zoals yoghurt ed of echt voor alleen puur melk?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 19:53 schreef gamezz het volgende:
In soyamelk zit inderdaad een stof die vergelijkbaar is met het vrouwelijke hormoon oestrogeen.
Maar koeienmelk is niet beter, daar zitten echte oestrogenen en andere hormonen in.
[..]
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |