SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Puck!!!Wat een lief neusje!
Amélie zei alles pas na de eerste verjaardagquote:Op vrijdag 3 juni 2011 22:02 schreef Jore het volgende:
Jongens, het is echt helemaal niet traag om pas na het eerste jaar bewust papa of mama te zeggen. Echt NIET.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door As1981 op 03-06-2011 22:38:20 ]
Floris begint nu pas echt te kletsen hoor. Hij maakte wel s wat geluid, maar nu echt andere geluiden dat raar schreeuwenquote:Op vrijdag 3 juni 2011 21:40 schreef Fannetje het volgende:
Ilse, zo te zien heb je een heerlijke vakantie gehad. Wat heeft ze toch een prachtige ogen, KJ!
Orea, wat fijn dat ze geen pokken heeft gekregen, jullie kunnen straks echt heerlijk gaan genieten in Turkije!
Jeetjejom, fijn dat Espen zo'n baat heeft gehad bij de osteopaat. En voel je niet bezwaard als je niet alles kunt bijhouden, dat lukt mij ook niet
Jasmin, wat knap zeg! Anne brabbelt nog niet eens, maakt alleen wat "eeeuw" en "aaaah" geluiden en af en toe ontsnapt er een medeklinker, zoals de k. Hier is ze dus ook wel laat mee, maar ach, zolang het maar ooit komt ben ik allang blij
Dat dus! k voel me altijd zo'n opschepperquote:Op vrijdag 3 juni 2011 22:07 schreef Orea het volgende:
[..]
En dat herken ik wel! Leia is lichamelijk echt niet snel.. die zie ik voorlopig echt nog niet lopen, moeite doen met optrekken, kruipen etc. En soms vind ik dat lastig, vooral ik ik zie/hoor dat andere kindjes die veel jonger zijn dat wel doen. Maar ik heb ook voorbeelden in mijn omgeving waar de kindjes pas met 1,5 gingen lopen. En uiteindelijk lopen ze allemaal, de een sneller dan de ander en daarmee probeer ik dan maar te relativeren!
En ook kan ik me het enthousiasme van de ouders van de kindjes die vlot dingen kunnen voorstellen, want ik ben ook rete trots dat Leia al papa en mama zegt. En dat kan voor anderen weer zijn dat ze denken: verdorrie, mijne doet dat nog niet..
Dat is ook een lastig iets! En dat zal het altijd blijven.. Het is net niet de 'kijk eens mijn kind kan al' discussie, maar zo kan het wel soms overkomen. Men is trots als hun kind iets kan, maar eigenlijk zegt het zo weinig, want echt elk kindje gaat lopen, praten, krijgt tandjes. Etc. Alleen ieder op zijn eigen tempo..
die hebben we nog niet eens gezienquote:Op vrijdag 3 juni 2011 22:35 schreef As1981 het volgende:
Maar de prairiehondjes zijn dan ook wel het leukste onderdeel van Blijdorp!
ha ha haquote:Op vrijdag 3 juni 2011 22:40 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
die hebben we nog niet eens gezienwe zaten op t bankje erna zeg maar
Wat knap! en wat fijnquote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:19 schreef Solagratia het volgende:
Over ontwikkelen gesproken. Amy kan sinds deze week eten. Sinds ze geoefend heeft bij de logopedist kauwt ze eindelijk als ze iets in haar mond heeft en slikt ze het ook door. We moeten wel zelf stukjes in haar mond doen, maar ze laat zich nu ook voeren. Ik vind het zo ontzettend knap en een geweldige ontwikkeling.Dat geeft de burger moed
Go with the flow. Vergeet je plannen en verwachtingen, plof op de bank met je kleintje en geniet ervan dat ze nog lekker in je armen wil slapen.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:39 schreef Chevalric het volgende:
Mocht iemand nog tips hebben om dit soort dagen door te komen, dan hoor ik het graag.
Dat ja! Daar had ik het gister nog met N over. Ik mis dat echt. Zo'n klein frummeltje wat lekker tegen je aan slaaptquote:Op zaterdag 4 juni 2011 08:18 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Go with the flow. Vergeet je plannen en verwachtingen, plof op de bank met je kleintje en geniet ervan dat ze nog lekker in je armen wil slapen.En over het algemeen gewoon kun je proberen een duidelijk ritme aan te houden en ervoor te zorgen dat de dagen niet te druk zijn. Soms moet je dat ritme wat aanpassen omdat ze ouder wordt en andere behoeftes heeft.
Kindjes hoeven niet te gaan slapen wanneer jij wilt dat ze gaan slapen he? Hier was het wel soms zo dat Nathan stiekem doodop was maar de slaap niet kon vatten. Ik ging dan lekker met hem in ons bed liggen voeden, viel hij vanzelf in slaap (en ik ook).quote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:39 schreef Chevalric het volgende:
Pfff, vandaag de eerste dag dat Arwen een beetje lastig was. Vanochtend wilde ze al niet echt slapen na het eten en toen de kraamvisite er was om 11 uur was ze ook nog redelijk jengelig. Uiteindelijk is ze wel in slaap gevallen, maar het kostte wel wat moeite.
En vanavond begon het feest rond 6 uur al. We hadden even boodschappen gedaan met zijn drieën en ze was wederom wakker. Bij thuiskomst is mijn vriendin gaan voeden, maar Arwen wilde daarna niet slapen. Heel af en toe was ze rustig, maar na een paar minuten verviel ze weer in stand luchtalarm, waarbij alleen een pink in haar mond hielp. Nog maar wat geprobeerd te voeden, luier verschoond, etc.
Nu ook weer zeker anderhalf uur bezig geweest om haar in slaap te krijgen. Maar goed, ze slaapt, nu alleen nog kijken hoe lang.
Natuurlijk wisten we dat dit soort dagen erbij horen als je aan kinderen begint en als ze eenmaal lief slaapt, ziet ze er ook wel weer schattig uit, maar het is wel vermoeiend. Mocht iemand nog tips hebben om dit soort dagen door te komen, dan hoor ik het graag.
Whaaaa wat goed!!quote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:19 schreef Solagratia het volgende:
Over ontwikkelen gesproken. Amy kan sinds deze week eten. Sinds ze geoefend heeft bij de logopedist kauwt ze eindelijk als ze iets in haar mond heeft en slikt ze het ook door. We moeten wel zelf stukjes in haar mond doen, maar ze laat zich nu ook voeren. Ik vind het zo ontzettend knap en een geweldige ontwikkeling.Dat geeft de burger moed
quote:Op vrijdag 3 juni 2011 22:31 schreef As1981 het volgende:
Ik herken het wel hoor, die rare houdingen. Hij slaapt op zijn buik over het algemeen. Ik lag ook altijd aan het voeteneind (nu nog als ik niet kan slapen). Maar dat bonken vind ik echt naar klinken. Komt misschien ook door mijn werk.Kan me voorstellen. Maar bij jonge kinderen (vanaf een maand of 9) is het hoofdbonken in bed een bekend, volstrekt onschuldig verschijnsel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn broertje heeft het trouwens (in mijn beleving) jarenlang gedaan, en hij zong er ook nog bij.![]()
ja, het blijft een beetje eng allemaal, bedankt voor je tipsquote:Op zaterdag 4 juni 2011 15:09 schreef mrien het volgende:
Vaak slapen die kleintjes in de auto ook wel lekker the_tankgirl
Anders gaat een van jullie naast haar zitten en probeer je het een stukje. Je kunt altijd nog omkeren of stoppen onderweg
quote:Op zaterdag 4 juni 2011 19:15 schreef danic het volgende:
Hier gisteren ook een plakbaby. Helaas tussen de huilbuien door. Ze had echt haar dag niet. Het wordt nu iets beter, maar ze is nog steeds een beetje uit haar hum. Zal voor een deel ook wel door het warme weer komen. Ach, laat maar lekker plakken denk ik dan. Pedagogisch doen kan altijd nog
We zijn er nog niet eerder geweest, maar ik heb van alle kanten kortingen gekregen. En mijn ouders wonen er maar zo'n 20 min rijden vandaan. Ik denk ook wel dat het met een baby niet zo veel aan is, daarom laten we Eline bij mijn ouders. Bram is natuurlijk een peuter van 2 die stapelgek is op Bumba, Plop, etc.quote:Op zaterdag 4 juni 2011 19:55 schreef Fannetje het volgende:
Ben je daar wel eens eerder geweest Sugarsnap? Ik wel, en het was véél kleiner dan ik had verwacht. Na drie uur waren we er wel uitgekeken.
Dat dus.quote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:12 schreef MamaPurk het volgende:
En ik zou zeggen juist nu genieten van het plakken, misscien willen ze over een jaar wel niet meer... Jaël is helemaal niet zo een plakker, nooit geweest en dat vind ik soms best jammer!
Iets soortgelijks heeft Lena nu ookal een tijdje. Zit clustert tegenwoordig weer een uurtje, van 7-8. Ik zie dat ze geen echte honger heeft maar vooral heel moe is, alleen lukt het niet zo goed om in slaap te komen. Onze slaapkamer is ook wel belachelijk licht. We hebben maar verduisterende gordijnen bij de Hema besteld. De levertijd is helaas 4 weken.quote:Op zaterdag 4 juni 2011 20:16 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Puck heeft al twee dagen dat hij overdag weinig slaapt en dan nu rond zijn echte bedtijd een huiluur heeft. Heel zielig. Hij neemt zijn slaaphouding aan, zijn oogjes zakken dicht maar even later toch weer brullen.
Oh!!quote:Op zondag 5 juni 2011 10:02 schreef seilram het volgende:
Goedemorgen dames,
Kaatjejannie, wat een hele leuke foto!
Ik kom mezelf hier met Sam melden. Sam is 1 juni om 21.07 geboren. Het verhaal zit ik nog wel in het bevallingstopic.
Met regelmaat zal ik hier komen lezen, tis toch weer even wennen zo'n kleintje.
Ze doet het goed. Mijn bv komt net als bij Joep weer langzaam... en heel weinig op gang. Ze moet dus kv bij hebben. Ik heb er alweer genoeg tranen over gelaten. Raar lichaam.
Sam is verder tot nu toe heel tevreden en laat zich wel goed horen als ze honger heeft.
Danic, nee geen ervaring. Lijkt me ook heel vervelend....
Oooohquote:Op zondag 5 juni 2011 10:02 schreef seilram het volgende:
Goedemorgen dames,
Kaatjejannie, wat een hele leuke foto!
Ik kom mezelf hier met Sam melden. Sam is 1 juni om 21.07 geboren. Het verhaal zit ik nog wel in het bevallingstopic.
Met regelmaat zal ik hier komen lezen, tis toch weer even wennen zo'n kleintje.
Ze doet het goed. Mijn bv komt net als bij Joep weer langzaam... en heel weinig op gang. Ze moet dus kv bij hebben. Ik heb er alweer genoeg tranen over gelaten. Raar lichaam.
Sam is verder tot nu toe heel tevreden en laat zich wel goed horen als ze honger heeft.
Danic, nee geen ervaring. Lijkt me ook heel vervelend....
Dat alleen water terug geven na verloop van tijd gebeurt hier ook wel. Er zijn dagen dat er veel golfjes uit komen en er zijn dagen dat er helemaal niks uit komt. Hij lacht er onderwijl bij dus ik maak me er verder niet echt zorgen om en Puck krijgt ruim voldoende binnen per dag.quote:Op zondag 5 juni 2011 00:16 schreef danic het volgende:
Eva heeft een beetje hetzelfde als Puck en Lena volgens mij. Hoewel ze nog geen vaste bedtijd heeft, heeft ze ineens wel veel meer moeite met in slaap vallen. Ze sukkelt dan weg (bij één van ons op schoot, want zelf inslapen in haar bedje lukt niet) en net als je denkt dat ze slaapt, schrikt ze wakker en begint dan keihard te huilen, bijna krijsen. Heel zielig.
Ik vind ook wel dat ze steeds meer begint te spugen. Tot bijna 2 uur na haar fles blijft ze mondjes tot golfjes teruggeven. Als de tijd wat meer verstreken is dan is het geen melk meer wat terugkomt, maar water. Alsof haar lijfje wel de voeding heeft opgenomen, maar geen plek meer heeft voor het water![]()
Iemand hier ervaring mee? Ik ga denk ik maandag even bellen naar het cb, want ik vind het erg vreemd en zij voelt zich er duidelijk ook niet fijn bij.
Ja, Nathan is op dinsdagochtend om 0.28 geboren en zaterdagmiddag had ik voor het eerst wat drupjes in mn kolfflesjes, maandag had ik stuwing. Ik legde Nanthan dag en nacht elke 2 uur aan gevolgd door 5 a 10 minuten kolven en manlief die Nathan dan zn bijvoeding gaf. We zijn snel na de geboorte begonnen met de bijvoeding omdat Nathan 5 pond was.quote:Op zondag 5 juni 2011 13:07 schreef seilram het volgende:
DML, ik meld het ook pas vandaagEn veel beterschap.
Pessie, het duurde bij jou dus ook even? Naja er komt nu iig iets. Straks of vanavond na het rusten maar even in het bv topic snuffelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |