Het zijn zulke kleine dingen dat je het meestal meteen vergeet. Het valt later pas op.quote:Op woensdag 25 mei 2011 21:48 schreef Gwywen het volgende:
Yup, dat soort dingen.
Dus nu weten jullie waar je in het vervolg op moet letten.
Ik had toen bij dat ei dat ze vasthield wel meteen de associatie met dat veel te hete badwater, vaak vergeet je het maar als je dan zo'n volgende scene ziet zie je ineens het verband.quote:Op woensdag 25 mei 2011 22:25 schreef Felagund het volgende:
[..]
Het zijn zulke kleine dingen dat je het meestal meteen vergeet. Het valt later pas op.
Daarom heten het ook "spoiler" tags en geen "goh-wat-zal-daar-in-staan-tags"quote:Op woensdag 25 mei 2011 18:50 schreef Rahl het volgende:
Dit waren echt kei- en keiharde spoilers. Je zal 't maar per ongeluk open klikken.
En je ziet niet in dat die 2 heel dicht bij elkaar liggenquote:Op woensdag 25 mei 2011 23:25 schreef Locusta het volgende:
[..]
Daarom heten het ook "spoiler" tags en geen "goh-wat-zal-daar-in-staan-tags"
De broer van de Hound.quote:Op donderdag 26 mei 2011 14:52 schreef Jor_Dii het volgende:
Aflevering 5 en 6![]()
Wie veroordeelde Ned Stark nu in de troonzaal? Was me een beetje onduidelijk..
En hij eiste vervolgens ook dat (aangezien Gregor Clegane een 'bannerman' is van House Lannister) Tywin Lannister uitleg moet komen geven in King's Landing binnen 14 dagen en als hij dat niet doet hij Lord af is en al zijn bezittingen verbeurd zullen worden verklaard.quote:
En dat alles omdat dat slachtoffer getuigde dat er een paard de nek afgeslagen was met een zwaard ? Meer bewijs dat de Mountain de dader is hadden ze toch niet ? Of heb ik iets gemist ?quote:Op donderdag 26 mei 2011 15:02 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
En hij eiste vervolgens ook dat (aangezien Gregor Clegane een 'bannerman' is van House Lannister) Tywin Lannister uitleg moet komen geven in King's Landing binnen 14 dagen en als hij dat niet doet hij Lord af is en al zijn bezittingen verbeurd zullen worden verklaard.
Eigenlijk gewoon een keiharde oorlogsverklaring
Hij omschreef de dader en daaruit meende hij (en Little Finger) af te kunnen leiden dat het wel Gregor Clegane moest zijn.quote:Op donderdag 26 mei 2011 15:21 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
En dat alles omdat dat slachtoffer getuigde dat er een paard de nek afgeslagen was met een zwaard ? Meer aanleiding hadden ze toch niet ? Of heb ik iets gemist ?
Ja, maar dat is toch op zn zachtst gezegd weinig overtuigend ?!?quote:Op donderdag 26 mei 2011 15:22 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Hij omschreef de dader en daaruit meende hij (en Little Finger) af te kunnen leiden dat het wel Gregor Clegane moest zijn.
Nou, het gebeurde ook op Tully land. Ned kan ook wel 1 en 1 bij elkaar optellen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 15:23 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
Ja, maar dat is toch op zn zachtst gezegd weinig overtuigend ?!?
En omdat hij een stuk groter was dan de grootste kerel die hij ooit had gezien.quote:Op donderdag 26 mei 2011 15:21 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
En dat alles omdat dat slachtoffer getuigde dat er een paard de nek afgeslagen was met een zwaard ? Meer bewijs dat de Mountain de dader is hadden ze toch niet ? Of heb ik iets gemist ?
En dat kan er echt maar één zijn.quote:Op donderdag 26 mei 2011 15:31 schreef neilpad het volgende:
[..]
En omdat hij een stuk groter was dan de grootste kerel die hij ooit had gezien.
Hoeveel mensen kunnen dat, denk je? (een paard met één houw het hoofd afslaan)quote:Op donderdag 26 mei 2011 15:23 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
Ja, maar dat is toch op zn zachtst gezegd weinig overtuigend ?!?
quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:07 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Hoeveel mensen kunnen dat, denk je? (een paard met één houw het hoofd afslaan)
Nice om te zien.quote:
quote:
Punt was denk ik dat het nogal wat is om op basis van 1 boer meteen alle bezittingen en titels verbeurd te verklarenquote:Op donderdag 26 mei 2011 16:05 schreef truedestiny het volgende:
[..]
En dat kan er echt maar één zijn.
We moeten wel onthouden dat het een serie is e geen film, budget is gewoon minder.quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:39 schreef Jor_Dii het volgende:
King's Landing vond ik in aflevering 5 er persoonlijk wel erg CGI uitzien (dat wijde shot van de torens). Moet toch beter kunnen denk ik dan..
SPOILER: voorbeeld van cgi gebruik in de serie:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Drakire op 26-05-2011 17:36:14 ]
Het gebruik is wel(eens) zichtbaar, maar wat een positief verschil met talloze andere series ( Rome, Gladiator, Walking Dead ) ( en ook films - Battle Los Angeles enz)quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:39 schreef Jor_Dii het volgende:
King's Landing vond ik in aflevering 5 er persoonlijk wel erg CGI uitzien (dat wijde shot van de torens). Moet toch beter kunnen denk ik dan..
quote:Op donderdag 26 mei 2011 17:26 schreef Drakire het volgende:
[..]
We moeten wel onthouden dat het een serie is e geen film, budget is gewoon minder.
In één scene zag je Tyrion Lannister rondlopen in zn cel en werd er uit gezoomd op de cellen, je zag gewoon dat die cellen cgi waren en dat Lannister gewoon rondjesliep voor een greenscreen en later in die cel is geplakt. (niet zo letterlijk, maar je zag dat het erin geplakt was.)
Dit soort dingen vallen helemaal op als je weet hoe de techniek werkt of als je vaker met 3dsmax / after effects werkt.
Ik vind de CGI voor een serie er overigens verbluffend mooi uitzienIk als leek zijnde vind dit er verbluffend goed uitzien.SPOILER: voorbeeld van cgi gebruik in de serie:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat ik ook mooi vind is dat ze bij 'lastige' scenes niet wegdraaien om het aan onze verbeelding over te laten. Zoals bij de ridder die lag te gorchelen in zijn eigen bloed, de afhakte paardenkop en de gouden 'kroning' welke allen duidelijk te zien waren tot 'het eind'.~Cheer up, the worst is yet to come.~
Gladiator is uit 2000, sindsdien is er ERG veel gebeurd op het vlak van CGI.quote:Op donderdag 26 mei 2011 18:27 schreef yavanna het volgende:
[..]
Het gebruik is wel(eens) zichtbaar, maar wat een positief verschil met talloze andere series ( Rome, Gladiator, Walking Dead ) ( en ook films - Battle Los Angeles enz)
Andere uitblinker is Boardwalk Empire.
Die boer sprak namens zijn dorp, misschien wel namens zijn streek. En omdat het zo duidelijk was dat dit niet zomaar het werk was van een paar struikrovers, maar een wraakactie van de Lannisters (voor wie Gregor Clegane werkt), had Ned praktisch geen andere keus dan zo te reageren.quote:Op donderdag 26 mei 2011 16:39 schreef Rahl het volgende:
[..]
Punt was denk ik dat het nogal wat is om op basis van 1 boer meteen alle bezittingen en titels verbeurd te verklaren
'V' ( 2010 ) weleens gezien?quote:Op donderdag 26 mei 2011 19:04 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Gladiator is uit 2000, sindsdien is er ERG veel gebeurd op het vlak van CGI.
Ik denk dat je als Hand of the King officieel gezien toch wat meer bewijs zou moeten verzamelen dan een ooggetuige. Maar misschien is dat wel een persoonlijke opvattingquote:Op donderdag 26 mei 2011 21:39 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Die boer sprak namens zijn dorp, misschien wel namens zijn streek. En omdat het zo duidelijk was dat dit niet zomaar het werk was van een paar struikrovers, maar een wraakactie van de Lannisters (voor wie Gregor Clegane werkt), had Ned praktisch geen andere keus dan zo te reageren.
Budget valt aardig mee als je het vergelijkt met wat andere HBO series.quote:Op donderdag 26 mei 2011 18:21 schreef Jor_Dii het volgende:
Wat is eigenlijk het budget voor deze serie? HBO pakt vaak behoorlijk uit voor dit soort epische series.
Goedkoper dan Camelot? En dan zoveel beter zijn. Camelot is echt een recht-toe recht-aan verhaaltje met een paar aardige maar ook waardeloze acteurs.quote:Op donderdag 26 mei 2011 22:43 schreef neilpad het volgende:
[..]
Budget valt aardig mee als je het vergelijkt met wat andere HBO series.
Geloof dat ze ook behoorlijk wat voordeel hebben gehaald uit het feit dat ze goedkope locaties hebben gebruikt. Dacht dat het iets van 5 mil per aflevering was. Ik heb in een van de vorige topics een plaatje gepost waarin je een vergelijking ziet met andere bekende series maar kan hem nu even niet vinden.
edit: toch gevonden ->
[ afbeelding ]
John Adams is blijkbaar een miniserie over (goh) John Adams, één van de eerste presidenten van de VS.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 01:12 schreef planethugo het volgende:
[..]
Goedkoper dan Camelot? En dan zoveel beter zijn. Camelot is echt een recht-toe recht-aan verhaaltje met een paar aardige maar ook waardeloze acteurs.
John Adams nog nooit gezien, is dat wat? En HBO, waar blijven die Deadwood films?!
Ja ja, en dan gaan de 'experts' weer klagen over de CGI-wolvenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 00:31 schreef Rumille het volgende:
Hmm, wellicht voor volgend seizoen met meer financien ervoor zorgen dat de wolven meer voor kunnen komen.
Ik heb het niet meer helemaal helder voor de geest, maar in het boek was die "boer" wel iets meer dan de eerste de beste boerenlul. Daarnaast was hij alleen de woordvoerder voor een hele groep mensen die naar King's Landing waren gekomen om verhaal te halen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 22:40 schreef Rahl het volgende:
[..]
Ik denk dat je als Hand of the King officieel gezien toch wat meer bewijs zou moeten verzamelen dan een ooggetuige. Maar misschien is dat wel een persoonlijke opvatting
Ik vond het prachtig.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 10:55 schreef Gwywen het volgende:
Moet ik dat nou weer zien?![]()
Ik vond het nog walgelijker dan toen z'n zus hart moest eten.
Deze bedoel je ?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 10:55 schreef Gwywen het volgende:
Moet ik dat nou weer zien?![]()
Ik vond het nog walgelijker dan toen z'n zus hart moest eten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben wel verbaasd na t zien van die budgetten.
Zo heeft Camelot toch veel minder acteurs dan GoT en zijn er ook veel minder lokaties.“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” ― Mark Twain
quote:Op donderdag 26 mei 2011 22:43 schreef neilpad het volgende:
[..]
Budget valt aardig mee als je het vergelijkt met wat andere HBO series.
Geloof dat ze ook behoorlijk wat voordeel hebben gehaald uit het feit dat ze goedkope locaties hebben gebruikt. Dacht dat het iets van 5 mil per aflevering was. Ik heb in een van de vorige topics een plaatje gepost waarin je een vergelijking ziet met andere bekende series maar kan hem nu even niet vinden.
edit: toch gevonden ->
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 12:57 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
Deze bedoel je ?Moet zowat alweer kotsen, opstappen met die gore scene.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben wel verbaasd na t zien van die budgetten.
Zo heeft Camelot toch veel minder acteurs dan GoT en zijn er ook veel minder lokaties.
voor hetzelfde geld zat er een aardbeientaartje in!quote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:38 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Moet zowat alweer kotsen, opstappen met die gore scene.
Precies, een hart smaakt in Westeros toch echt anders dan in onze wereld hoorquote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:41 schreef planethugo het volgende:
[..]
voor hetzelfde geld zat er een aardbeientaartje in!
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 12:57 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
Deze bedoel je ?Om één of andere zieke reden vond ik dat er nog redelijk sexy uitzienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ze kijkt ook best wel verleidelijk, ik zou haar zo mee uit eten willen vragenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:29 schreef Young_David het volgende:
[..]
Om één of andere zieke reden vond ik dat er nog redelijk sexy uitzien
Dan heb je inderdaad een zieke geest.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:29 schreef Young_David het volgende:
[..]
Om één of andere zieke reden vond ik dat er nog redelijk sexy uitzien
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:38 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Moet zowat alweer kotsen, opstappen met die gore scene.
10 afleveringen als ik het goed heb..quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:51 schreef Sorella het volgende:
Hoeveel afleveringen worden er gemaakt dit seizoen ?
Ik heb ze nog niet gekeken, wel gelezen, ben van plan om een film marathon te gaan houden maar het kriebelt wel erg
In onze wereld is een hart ook 1 grote spier en daarom supertaai. Daar moet je echt stukken uitscheuren en het is bijna niet te kauwen. Maar in Westeros is dat allemaal anders hoor.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:12 schreef Fingon het volgende:
Precies, een hart smaakt in Westeros toch echt anders dan in onze wereld hoor
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee maar dat is gewoon ziek.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:57 schreef drumstickNL het volgende:
[..]?
Kun je niet tegen een beetje bloed?
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:34 schreef drumstickNL het volgende:
Zat dat in 10 of 11? 11 zal ik even moeten spoileren.nee eerder al toen ned naar de kleuren haar het kijken was en aflevering 7 ging het daar ook even overSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bekijk de eerste aflevering nog eens, ze blijven je echt wel bij hoor.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:40 schreef Leigh het volgende:
Mijn vriend en ik volgen deze serie ook
We hebben de boeken niet gelezen en zijn benieuwd wat men nu steeds bedoeld met de White Walkers. En sinds de laatste aflevering vragen we ons af of Prins Joffrey toch niet stiekem een kind is van z'n oom ipv de koning.
Ja, als in een film een opa van 80 een kind van 8 verkracht weet je ook dat het nep is, daarom nog wel ziek.quote:
gewoon wachte tot de aap uit de mouw komt of heul snel het boek lezen? zijn maar 4 duizend pagina totaal of zoquote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:40 schreef Leigh het volgende:
Mijn vriend en ik volgen deze serie ook
We hebben de boeken niet gelezen en zijn benieuwd wat men nu steeds bedoeld met de White Walkers. En sinds de laatste aflevering vragen we ons af of Prins Joffrey toch niet stiekem een kind is van z'n oom ipv de koning.
Nee.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:44 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ja, als in een film een opa van 80 een kind van 8 verkracht weet je ook dat het nep is, daarom nog wel ziek.
Wel tegen bloed, niet tegen kokhalzende mensen. Dan ga ik zelf ookquote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:57 schreef drumstickNL het volgende:
[..]?
Kun je niet tegen een beetje bloed?
Dat was toch wel heel erg obvious, en zeker na dat boek.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:40 schreef Leigh het volgende:
Mijn vriend en ik volgen deze serie ook
We hebben de boeken niet gelezen en zijn benieuwd wat men nu steeds bedoeld met de White Walkers. En sinds de laatste aflevering vragen we ons af of Prins Joffrey toch niet stiekem een kind is van z'n oom ipv de koning.
Eigenlijk ging het bij mij pas dagen toen Ned door dat boek zat te bladeren. Iedereen zwart haar behalve de jongen. En daar was het lichtje. Creepy toch eigenlijk...quote:Op vrijdag 27 mei 2011 17:23 schreef Beach het volgende:
[..]
Dat was toch wel heel erg obvious, en zeker na dat boek.
Oh, dat gaat wel lukkenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 16:31 schreef OnderBroekenPoep het volgende:
[..]
gewoon wachte tot de aap uit de mouw komt of heul snel het boek lezen? zijn maar 4 duizend pagina totaal of zo
Zal het nog eens doenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:42 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Bekijk de eerste aflevering nog eens, ze blijven je echt wel bij hoor.
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 17:35 schreef Leigh het volgende:
[..]
Zal het nog eens doen
Sowieso is dit wel het herhalen waard wat dat betreft. 't Is echt goed gemaakt.
Het zal me wel niet opgevallen zijn, juist doordat je pas net in het verhaal valt als je de boeken niet kent.
Inderdaad. Er worden nogal wat mensen bloederig afgeslacht. Wat nice is.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 16:48 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Nee.
En het eten van een orgaan vergelijken met pedofilie
Als je al walgt van het eten van een orgaan, wat doe je dan met deze serie
[ afbeelding ]
Eh, ja duh, dat was het hele doel van de aflevering zo'n beetjequote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:31 schreef planethugo het volgende:
ik ben even in de war door alle namen, Ned Stark heeft ontdekt dat het irritante kind van de koning niet zijn kind is. Is dit kind dan van de koningin en haar broer aangezien ze het had over een zuivere bloedlijn?
En dat ene meisje dat ze gaan vermoorden of al vermoord is. Was dat het echte kind van de koning of ging dat over de Kalisi of zit ik nu helemaal verkeerd.
volgens mij moet ik stoppen met verschillende series met soortgelijke karakters tegelijk te volgen
En om het nog even duidelijker te maken:quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:23 schreef djenneke het volgende:
[..]
Eh, ja duh, dat was het hele doel van de aflevering zo'n beetje(Okay ik overdrijf, maar ik vind het toch wel apart dat er mensen zich nog moeten afvragen van welke vader Joffrey een kind zal zijn, het moet een blondie zijn, en ergens verwacht ik niet dat ze Tyrion bedoelen
)
Het meisje dat ze gaan vermoorden is inderdaad de Khaleesi, Dany of Daenerys Targaryen. En zij is het kind van de vorige koning, dus niet van King Robert.
Camelot is toch geen reet aan joh, die kan je wel skippen
Dit is 1 en dezelfde persoon. Anders raakt planethugo nog verder in de warquote:Het meisje dat ze gaan vermoorden is inderdaad de Khaleesi, Dany of Daenerys Targaryen.
dankquote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:36 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
En om het nog even duidelijker te maken:
[..]
Dit is 1 en dezelfde persoon. Anders raakt planethugo nog verder in de war
Nu ben ik wel heel benieuwd wie je bedoelt?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:42 schreef planethugo het volgende:
[..]
danker komen zoveel namen langs, maar ned was toch ook bij zo een boerenzoon in een stal. Wie was dat dan
Dat was een 'bastaard' van King Robert (tenminste, als je de smid bedoeld die de bastaard als smidsjongen in dienst heeft), Ned was daar omdat hij alle stappen van zijn voorganger aan het nagaan was om te kijken waarom Jon Arryn is vermoord. Hier kwam hij erachter dat de bastaarden van Robert allemaal zwart haar hebben, en deze bastaard vertelde hem ook nog eens dat Jon Arryn aan hem vroeg wat voor haarkleur zijn moeder had (blond dus).quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:42 schreef planethugo het volgende:
[..]
danker komen zoveel namen langs, maar ned was toch ook bij zo een boerenzoon in een stal. Wie was dat dan
Thanksquote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:49 schreef Nagil het volgende:
[..]
Dat was een 'bastaard' van King Robert (tenminste, als je de smid bedoeld die de bastaard als smidsjongen in dienst heeft), Ned was daar omdat hij alle stappen van zijn voorganger aan het nagaan was om te kijken waarom Jon Arryn is vermoord. Hier kwam hij erachter dat de bastaarden van Robert allemaal zwart haar hebben, en deze bastaard vertelde hem ook nog eens dat Jon Arryn aan hem vroeg wat voor haarkleur zijn moeder had (blond dus).
Is dat dan de Mad King, de vader van Dany? en was de "Hand" van de Mad King nou de man van de zus van Catlyn? (vrouw van Ned Stark?)quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:23 schreef djenneke het volgende:
[..]
Het meisje dat ze gaan vermoorden is inderdaad de Khaleesi, Dany of Daenerys Targaryen. En zij is het kind van de vorige koning, dus niet van King Robert.
Jep, de vader van Dany is de Mad King. Zijn Hand was Tywin Lannister. Maar volgens mij was die toch niet de man van de zus van Catelyn.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:21 schreef BasvB het volgende:
[..]
Is dat dan de Mad King, de vader van Dany? en was de "Hand" van de Mad King nou de man van de zus van Catlyn? (vrouw van Ned Stark?)
Ik wou al zeggen, dan snap ik er niks meer van...quote:
Jon Arryn ja, die vermoord is.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:31 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik wou al zeggen, dan snap ik er niks meer van...
Volgens mij is de man van de zus van Catelyn de vorige Hand van de huidige koning
Mijn kat gleed net samen een stapel papier van de tafel toen ik dat zat te tikken, dus ik was enigszins afgeleid.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:31 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik wou al zeggen, dan snap ik er niks meer van...
Plaatje moet gewoon gequote wordenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 12:57 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
Deze bedoel je ?
Ik ben wel verbaasd na t zien van die budgetten.
Zo heeft Camelot toch veel minder acteurs dan GoT en zijn er ook veel minder lokaties.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |