Oh dat verklaart al die nieuwe wetten onder Ruttequote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:56 schreef mlg het volgende:
[..]
Achja. De enige reden waarom rechts bij mij hoger in het vaandel staat, is vanwege het feit dat ze wat minder met de mensen willen bemoeien. Ik haat bemoeizucht, vooral als het om iemand zijn successen gaat.
Dat valt te waarderen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Enorm veel. Het is mij in ieder geval duidelijk geworden waar de gemiddelde rechtsmens voor staat. En ik ben het niet altijd met hen eens, maar ik heb mijn mening in het verleden best eens moeten herzien. Op bepaalde punten heb ik wel een rukje naar rechts gemaakt.
Wat dat betreft is de hele Nederlandse politiek één pot nat. De filosofie achter de partij is echter anders, maar Mark Rutte wordt dan niet voor niks als een sociaal liberaal beschouwd.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh dat verklaart al die nieuwe wetten onder Rutte
Met de nadruk op willen, inderdaad. De praktijk is meestal een tikkeltje weerbarstiger.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:56 schreef mlg het volgende:
[..]
Achja. De enige reden waarom rechts bij mij hoger in het vaandel staat, is vanwege het feit dat ze wat minder met de mensen willen bemoeien. Ik haat bemoeizucht, vooral als het om iemand zijn successen gaat.
Hoeveel was ontwikkelingssamenwerking ook alweer, 6 miljard? Als je dan die 6 miljard bij de huidige 8 miljard optelt heb je 14 miljard budget voor defensie beschikbaar, daar kunnen we vast wel wat leuke dingen mee doen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:55 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Geen probleem, Turkije zal die vast wel voor een dagje willen uitlenen
Precies, beter eerst het bedrijfsleven in te gaan en als je grijs wordt je een keer te bemoeien met dergelijke zaken, dan kan je altijd nog doorstomen als je wilt. Naja, tenzij je erg succesvol blijkt en a la Rutte en de Jager gewoon zo door kan stomen naar de partijtop, maar dat zie ik ook niet vaak gebeuren.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:54 schreef eriksd het volgende:
[..]
Klopt. Ik vind dan ook niet dat je carriere moet maken als beroepspoliticus.
Hm, merk je anders verdomd weinig van in dit kabinet. Zal wel aan mij liggenquote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:58 schreef mlg het volgende:
Wat dat betreft is de hele Nederlandse politiek één pot nat. De filosofie achter de partij is echter anders, maar Mark Rutte wordt dan niet voor niks als een sociaal liberaal beschouwd.
Heb je even? Sorry, maar dat ga ik niet voor je samenvatten. Dan moet ik een betoog van jewelste tikken. En dat terwijl ik al een uur op weg ben naar mijn bank. Wilde mijn vrije dag niet compleet doorbrengen achter de pc.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:58 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat valt te waarderen.
Op welke punten ben je het niet eens met de gemiddelde rechtsmens?
Je vergeet Bos. En de Jager is al heel lang actief in de partij, btw.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:59 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Precies, beter eerst het bedrijfsleven in te gaan en als je grijs wordt je een keer te bemoeien met dergelijke zaken, dan kan je altijd nog doorstomen als je wilt. Naja, tenzij je erg succesvol blijkt en a la Rutte en de Jager gewoon zo door kan stomen naar de partijtop, maar dat zie ik ook niet vaak gebeuren.
Wat heb jij toch met die oorlogszucht? Figuren van jouw kaliber geven rechts de verkeerde naam.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:58 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Hoeveel was ontwikkelingssamenwerking ook alweer, 6 miljard? Als je dan die 6 miljard bij de huidige 8 miljard optelt heb je 14 miljard budget voor defensie beschikbaar, daar kunnen we vast wel wat leuke dingen mee doen.
En om de kunstsector tevreden te houden zal bij elke officiele militaire aangelegenheid en groot orkest allerlei mooie marsmuziek spelen, zal er van onze heldhaftige militairen en generaals allemaal borstbeelden vervaardigd moeten worden en van de heroische veldslagen die wij leveren allemaal prachtige grote schilderijen. Op die manier kunnen we het budget van de kunstsector ook gewoon onder het ministerie van oorlog laten vallen.
Ja, maar er zijn niet veel mensen die op die leeftijd al zo hoog in een partij zitten, daar doel ik meer op. En ja dat geld voor Bos net zo.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je vergeet Bos. En de Jager is al heel lang actief in de partij, btw.
Niet erg. Kan altijd een andere dag nog, in beknopte termen welteverstaan.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Heb je even? Sorry, maar dat ga ik niet voor je samenvatten. Dan moet ik een betoog van jewelste tikken. En dat terwijl ik al een uur op weg ben naar mijn bank. Wilde mijn vrije dag niet compleet doorbrengen achter de pc.
Dat ligt inderdaad aan jou. Ze houden zelfs het ontslagrecht ongemoeid.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hm, merk je anders verdomd weinig van in dit kabinet. Zal wel aan mij liggen
Leg eens uit waar die verkeerde naam dan uit bestaat?quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:00 schreef mlg het volgende:
[..]
Wat heb jij toch met die oorlogszucht? Figuren van jouw kaliber geven rechts de verkeerde naam.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)in-de-regering.dhtmlquote:Het staatshoofd blijft wat het kabinet betreft gewoon lid van de regering. Premier Mark Rutte ziet geen reden daar verandering in te brengen, blijkt uit een brief van zijn hand aan de Tweede Kamer.
Malle Libertarier.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:03 schreef GSbrder het volgende:
Ik heb ook weinig met oorlog.
Maar ik heb ook weinig met het christendom, jodendom c.q. de staat israel, veiligheid, immigratie, traditie en meer typische rechtse hobby's.
Tsja, tegen het verkeerde been van de socialisten. Er zal maar iemand zijn die rijk werd geboren.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:03 schreef Bluesdude het volgende:
Liberalen blijven bezig met het liberalisme verraden:
[..]
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)in-de-regering.dhtml
Rutte heeft gewoon gelijk, het staatshoofd IS onderdeel van een regering, klaar.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:03 schreef Bluesdude het volgende:
Liberalen blijven bezig met het liberalisme verraden:
[..]
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)in-de-regering.dhtml
Eh...de PvdA was voor.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:05 schreef mlg het volgende:
[..]
Tsja, tegen het verkeerde been van de socialisten. Er zal maar iemand zijn die rijk werd geboren.
de rijkheid van de linkse oranjefamilie heeft er niks mee te makenquote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:05 schreef mlg het volgende:
[..]
Tsja, tegen het verkeerde been van de socialisten. Er zal maar iemand zijn die rijk werd geboren.
ja.. en die rechtse PVV was tegen...quote:
Bluesdude is een SP'er... Zijn reactie verbaasd mij niet.quote:
Ach, ik heb er ook geen last van als iemand daar wel z'n voorkeur voor heeft,quote:
Nee die dingen zijn makkelijk om te buigen, christendom+jodendom hoef je niks aan te doen verder behalve erkennen, immigratie maak je gewoon kennis/kunde immigratie en levert je alleen wat op, Israel steun je gewoon onvoorwaardelijk binnen de VN en teken je wapencontracten mee, levert je ook alleen wat op, etc. etc.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 16:09 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Ach, ik heb er ook geen last van als iemand daar wel z'n voorkeur voor heeft,
zolang het mij maar weinig kost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |