Nou, dan heb je het toch verkeerd begrepen...quote:Op maandag 23 mei 2011 17:04 schreef Morendo het volgende:
Helemaal niets in de Linkse Kerk, helemaal niets, helemaal niets, helemaal niets in de Linkse Kerk.
Met z'n allen:
HELEMAAL NIETS IN DE LINKSE KERK, HELEMAAL NIETS, HELEMAAL NIETS........
Uiteraard niet, maar het is wel 1 van de belangrijkste punten als je een land wilt regeren. Anders drijven we af naar een failliet Griekenland dat veel te veel uitgeeft en te weinig cash binnenhaalt.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:03 schreef Verbal het volgende:
[..]
En niet alles gaat over geld, beste kortzichtige (?).
V.
Ik betwist niet de geldigheid van regels. Ik zet grote vraagtekens bij de weg die Mark Rutte en consorten hebben gekozen. Namelijk gaan regeren zonder fatsoenlijk mandaat. En dat heeft ongewenste, negatieve effecten. Zo wegen de belangen van Zeeland en regio Uddel ineens erg zwaar.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:00 schreef Athlon_2o0o het volgende:
De regels zijn ooit zo bedacht, dus je hebt ermee te leven. Voor de toekomst kunnen ze regels veranderd worden, maar nu zijn ze geldig.
In de TK is dat ook zo, en daar hebben ze ook geen problemen. Face it, deze coalitie is een stuk stabieler dan iedereen dacht. Zelfs Clarry Polak heeft dit al toegegeven.quote:Op maandag 23 mei 2011 16:59 schreef Boldface het volgende:
Klein detail, maar niet onbelangrijk: over de écht precaire onderwerpen wil de Eerste Kamer nog wel eens hoofdelijk stemmen. Er hoeft maar één iemand een dagje ziek te zijn en een wetsvoorstel kan al sneuvelen; zo wankel is de zetelmatige meerderheid.
Tja, alles voor het pluche he. Zelfs de christenfundi's erbij om de macht veilig te stellen.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:04 schreef Boldface het volgende:
[..]
Ik betwist niet de geldigheid van regels. Ik zet grote vraagtekens bij de weg die Mark Rutte en consorten hebben gekozen. Namelijk gaan regeren zonder fatsoenlijk mandaat. En dat heeft ongewenste, negatieve effecten. Zo wegen de belangen van Zeeland en regio Uddel ineens erg zwaar.
Aan de andere kant: de PvdA wilde niet regeren, dus dan moet je toch wat.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:04 schreef Boldface het volgende:
[..]
Ik betwist niet de geldigheid van regels. Ik zet grote vraagtekens bij de weg die Mark Rutte en consorten hebben gekozen. Namelijk gaan regeren zonder fatsoenlijk mandaat. En dat heeft ongewenste, negatieve effecten. Zo wegen de belangen van Zeeland en regio Uddel ineens erg zwaar.
quote:Op maandag 23 mei 2011 17:04 schreef Morendo het volgende:
Helemaal niets in de Linkse Kerk, helemaal niets, helemaal niets, helemaal niets in de Linkse Kerk.
Met z'n allen:
HELEMAAL NIETS IN DE LINKSE KERK, HELEMAAL NIETS, HELEMAAL NIETS........
Het is algemeen bekend dat VVD-kiezers niet zitten te wachten op een Extreem Paarse coalitie. Waarom was die coalitie wel legitiem geweest?quote:Op maandag 23 mei 2011 17:03 schreef Boldface het volgende:
[..]
Opiniepeilingen zeggen niks. En mocht je vinden van wel, dan moet de regering vandaag nog aftreden, want ze staan op 71 zetels in de peiling. We hebben te doen met verkiezingsuitslagen; de daadwerkelijk uitgebrachte stem van de kiezers. En het mandaat dat Rutte eigenlijk niet heeft gekregen.
Jemig man, wat maak je je druk over die symboolpolitiek. Ga het liever hebben over écht geld. De HRA, bijvoorbeeld.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:04 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Uiteraard niet, maar het is wel 1 van de belangrijkste punten als je een land wilt regeren. Anders drijven we af naar een failliet Griekenland dat veel te veel uitgeeft en te weinig cash binnenhaalt.
Dus Ferry, zoek maar een echte baan en breng de 3 publieke omroepen naar 1 terug
Links heeft verloren, maar de coalitie ook. De enige winnaar is de SGP (zelfs al heeft die 1 zetel verloren). De SGP kan alles eisen wat ze maar willen van de regering.quote:
Ze hebben helemaal niets te willen. Ze hebben maar 1 zeteltje.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:07 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Links heeft verloren, maar de coalitie ook. De enige winnaar is de SGP (zelfs al heeft die 1 zetel verloren). De SGP kan alles eisen wat ze maar willen van de regering.
Een coalitie die leunt op slechts 1 zetel meerderheid in zowel de TK als EK is per definitie niet stabiel. Er hoeft in één van beide kamers maar één dissident op te staan en ze zijn hun meerderheid kwijt. En dit zeg ik los van politieke kleur en dergelijke.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:05 schreef Holograph het volgende:
In de TK is dat ook zo, en daar hebben ze ook geen problemen. Face it, deze coalitie is een stuk stabieler dan iedereen dacht. Zelfs Clarry Polak heeft dit al toegegeven.
Wel de lusten, maar niet de verantwoording hoeven af te leggen.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:07 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Links heeft verloren, maar de coalitie ook. De enige winnaar is de SGP (zelfs al heeft die 1 zetel verloren). De SGP kan alles eisen wat ze maar willen van de regering.
De HRA is geen kostenpost, maar een aftrekpost. De uitgifte van uitkeringen is wél een kostenpost. Zullen we het daar over hebben?quote:Op maandag 23 mei 2011 17:06 schreef Verbal het volgende:
[..]
Jemig man, wat maak je je druk over die symboolpolitiek. Ga het liever hebben over écht geld. De HRA, bijvoorbeeld.
V.
Die voor zowel coalitie als oppositie een sleutelrol inneemt.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:07 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ze hebben helemaal niets te willen. Ze hebben maar 1 zeteltje.
Ja het cruciale zeteltje.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:07 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ze hebben helemaal niets te willen. Ze hebben maar 1 zeteltje.
De SGP moet compromissen afsluiten. We gaan hier geen theocratie van maken ofzo.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:07 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Links heeft verloren, maar de coalitie ook. De enige winnaar is de SGP (zelfs al heeft die 1 zetel verloren). De SGP kan alles eisen wat ze maar willen van de regering.
Jammer, maar geen halszaak.quote:Op maandag 23 mei 2011 17:06 schreef The_Big_Lebowski het volgende:
De liberale VVD stemde opeens tegen verruiming van het aantal koopzondagen
Dode letter in de wet en dus symboolpolitiek.quote:en het verbod op godslastering wordt toch niet opgeheven.
Dat mag die vereniging wat mij betreft zelf weten. Vadertje Staat zou daar weinig mee te maken moeten hebben, dat is een echt liberaal standpunt.quote:Ook het feit dat de SGP geen vrouwen in haar partij toelaat, is opeens een stuk minder problematisch. Lekker die VVD
quote:Op maandag 23 mei 2011 17:06 schreef Holograph het volgende:
Het is algemeen bekend dat VVD-kiezers niet zitten te wachten op een Extreem Paarse coalitie. Waarom was die coalitie wel legitiem geweest?
Nogmaals: semantiek. Mensen lenen geld en mogen de rente aftrekken. Waarom? Waarom beschouw jij dat niet als misgelopen inkomsten? Waarom is het meebetalen aan andermans aanschaf okee in jouw optiek?quote:Op maandag 23 mei 2011 17:08 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
De HRA is geen kostenpost, maar een aftrekpost.
Prima. Zeg het maar.quote:De uitgifte van uitkeringen is wél een kostenpost. Zullen we het daar over hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |