Waarschijnlijk heeft hij Rosa dan ook verkracht destijds.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
Die Frederik verdient een knal op zijn bek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."U hoort nog van me!"
quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:41 schreef Hogendoorn het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Dat kon toch niet meer door het schot kan ze niet meer zwanger raken toch?quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:29 schreef Ebbao het volgende:
Oke, de zus van ludo is zometeen dus zwanger, duidelijk.
Dat zou me niet verbazen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:39 schreef Frey het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft hij Rosa dan ook verkracht destijds.
Mee eens ik ben ook niet zo positief ik ben blij met Frits levend maar als geest ben ik ook sceptischquote:Op donderdag 26 mei 2011 22:18 schreef BeyondTheGreen het volgende:
Hoe kunnen jullie het nu leuk vinden als Frits als geest terugkomt.Dit wordt misschien nog erger dan die keer dat Benjamin een maand lang rondspookte door Meerdijk.
Ik was er op zich ook niet positief over, maarja anderzijds kunnen ze nu het personage terugbrengen en hem verklooien zoveel ze willen, het is toch 'maar een geest'quote:Op donderdag 26 mei 2011 22:32 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Mee eens ik ben ook niet zo positief ik ben blij met Frits levend maar als geest ben ik ook sceptisch
Aan Herman moeten ze mijn inziens niet meer torner daar Tom van Beek hem niet meer kan vertolken. Stiekem vind ik het eigenlijk best interressant om te kijken hoe Frits ten tonele zal verschijnen. Al weet ik dat hij het niet zal halen bij de Frits van weleerquote:Op donderdag 26 mei 2011 23:05 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
Was even bang dat ze de geest van Maximiliaan Sanders op gingen roepen, aangezien ze het tegenwoordig weer geregeld over hem hebben.
Zou natuurlijk nergens op slaan, maar er zijn vreemdere dingen gebeurd in de GTST geschiedenis.
Of zou Wiet's opa Herman komen spoken?
Vond het wel leuk dat Sjoerd nog even over Rutger Goedhart begon.
Alle toffe schurken overleven GTST niet: Frits van Houten, Herman Hoogendoorn, Augusta van Houten, Onno P. Wassenaar, Rutger Goedhart & Martine Hafkamp(?).
Maar gelukkig hebben we Ludo Sanders nog.
Mis alleen wel de tijd, dat keiharde zakenman Ludo weer eens een van z'n mannetjes belde, voor een smerig klusje.
Ja maar deed ze dat niet om Noud? Doen alsof ze bang is?quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:12 schreef RaymanNL het volgende:
Lekker tegenstrijdig. Wiet is eerst als de doods bij het vuur vorige week, en vandaag komt ze op het idee om glaasje te gaan draaien
Heftig. Kan me dit niet zo meer herinneren, wel die brand enzo maar die scene niet meer.quote:Op donderdag 26 mei 2011 18:06 schreef Frey het volgende:
Moet je Caroline en Erik eens los zien gaan vanaf 5:25. Dat is nou acteren.
Ook mooi was dat de hele cast in die 2 afleveringen zat. Dat was bij sommige jubileum afleveringen ook zo. De laatste tijd helaas niet meer.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 00:04 schreef DeLuna het volgende:
Heftig. Kan me dit niet zo meer herinneren, wel die brand enzo maar die scene niet meer.
Rik is een beetje in de war door de hele situatie, dat neem ik hem niet kwalijk. Alleen hoop ik wel dat hij bij zijn eerdere standpunt blijft en de scheiding gewoon doorgaat.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:43 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
En Rik ....![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heeft Charlie éindelijk de boodschap begrepen, wil hij haar weer terug ...
Volgens mij was er nog een kleine kans.quote:Op donderdag 26 mei 2011 20:58 schreef AlwaysConnected het volgende:
[..]
Dat kon toch niet meer door het schot kan ze niet meer zwanger raken toch?
quote:
Ik moest keihard lachen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 23:05 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
Was even bang dat ze de geest van Maximiliaan Sanders op gingen roepen, aangezien ze het tegenwoordig weer geregeld over hem hebben.
Zou natuurlijk nergens op slaan, maar er zijn vreemdere dingen gebeurd in de GTST geschiedenis.
Of zou Wiet's opa Herman komen spoken?
Vond het wel leuk dat Sjoerd nog even over Rutger Goedhart begon.
Alle toffe schurken overleven GTST niet: Frits van Houten, Herman Hoogendoorn, Augusta van Houten, Onno P. Wassenaar, Rutger Goedhart & Martine Hafkamp(?).
Maar gelukkig hebben we Ludo Sanders nog.
Mis alleen wel de tijd, dat keiharde zakenman Ludo weer eens een van z'n mannetjes belde, voor een smerig klusje.
Laat hem maar lekker Lucas blijven spelen, dat doet hij goed. Z'n muziek vind ik minder, niet mijn smaak.quote:
Deze dan voor jou:quote:
Inderdaadquote:Op vrijdag 27 mei 2011 00:39 schreef Frey het volgende:
[..]
Deze dan voor jou:
Het wordt tijd dat ze hem uit die kliniek halen.
Wil de Smet opgesloten op 't toilet!quote:Op donderdag 26 mei 2011 18:03 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Oh man, ik kan haast niet wachtenFrits die Deepak Anand ontvoerd, de introductie van Onno P. Wassenaar, Daniël in de put, Stenders die A&A kapot wil maken, Robert door de spiegel, Koen Heeze die Helen vergiftigd, Simon die een lamp op zijn kop krijgt, Janine en Marieke ontdekken dat ze zusjes zijn, Anita die De Cactus koopt en restyled naar zo'n Amerikaans wegrestaurant, Harmsen die eindelijk de rol krijgt die hij verdient, de introductie van Sylvia en nog veel meer. En dan heb ik het alleen nog over seizoen 4
Oh ja! Natuurlijk, zou het bijna vergetenquote:Op vrijdag 27 mei 2011 01:20 schreef crazydiamond het volgende:
[..]
Wil de Smet opgesloten op 't toilet!
Dat was ook al in de shortie te zien, wat zag maxime eruit zegquote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:00 schreef WindowsFan het volgende:
Spannend net, ik heb de preview gekeken op RTL Lounge ... Frederik komt nog bij haar langs ook, hoe durft ie ???
Die vond ik nou totaal niet irritant eigenlijk. Ik vond haar zelfs een soort symbool voor de geweldige tijden.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 09:52 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Oh ja! Natuurlijk, zou het bijna vergeten![]()
Tis jammer dat Sonja de Wijs niet een granaat op het toilet heeft gegooid, waren we tenminste van Wil de Smet af
Maximequote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:00 schreef WindowsFan het volgende:
Spannend net, ik heb de preview gekeken op RTL Lounge ... Frederik komt nog bij haar langs ook, hoe durft ie ???
Ik wil de woorden "Ik heb een klusje voor je" zo graag weer eens horen.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:34 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat Ludo Frederik even flink aan gaat pakken.
Dat idee kreeg ik ook ja, al zou het wel erg plotseling zijn. Waar ik nog nieuwsgieriger naar ben, is wat Frederik in zijn schild voert, waarom hij daar is.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:34 schreef DeLuna het volgende:
[..]
MaximeZe zag er echt niet uit man.
![]()
Ik hoop echt dat Ludo Frederik even flink aan gaat pakken.
quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:39 schreef James1988 het volgende:
[..]
Ik wil de woorden "Ik heb een klusje voor je" zo graag weer eens horen.
Ja, maar als het waar is wat hij zegt en hij gaat echt over een paar dagen weg dan komen we daar natuurlijk niet meer achter dit seizoen. Dat zou een domper zijn.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:43 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dat idee kreeg ik ook ja, al zou het wel erg plotseling zijn. Waar ik nog nieuwsgieriger naar ben, is wat Frederik in zijn schild voert, waarom hij daar is.
Ja al vind ik dat wel een beetje te toevallig allemaal. Ze begrijpen elkaar opeens Ludo en Maxime en vervolgens gebeurt er wat met de een waardoor de ander plots een vijand heeft.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:58 schreef Frey het volgende:
En ook meteen nadat ze het goedgemaakt had met Ludo. Dat kan toch geen toeval zijn?
Het wordt gewoon weer tijd voor Ludo.
Jepquote:Op vrijdag 27 mei 2011 12:02 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ja al vind ik dat wel een beetje te toevallig allemaal. Ze begrijpen elkaar opeens Ludo en Maxime en vervolgens gebeurt er wat met de een waardoor de ander plots een vijand heeft.
Ik had het trouwens wel andersom willen zien . Dat er iets met Ludo gebeurt was en dat Maxime eerst in actie moest komen om hem te redden . Langere opbouw etc maar voor een realistische band tussen de twee wel beter. Nu zijn ze 2 keer normaal in gesprek geweest en er moet gelijk een wraak actie van uit Ludo komen. Beetje makkelijk .
Oh man, ik vond haar echt vreselijk irritant. Niet normaal. En nog erger is dat ze op de meeste castfoto's stond terwijl haar rol echt niets toevoegde. Ja, ze was de bemoeizuchtige vriendin van Helen, maar daar hield het ook mee op.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 11:10 schreef Frey het volgende:
[..]
Die vond ik nou totaal niet irritant eigenlijk. Ik vond haar zelfs een soort symbool voor de geweldige tijden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |