Ik zie je punt dat de kwaliteit van een subforum als dit wordt bepaald door zijn posters. Maar om nu een topic aan te maken waarbij een poster wordt beschuldigd een 'agent' te zijn wegens slecht onderbouwde posts, en vervolgens zelf geen goede onderbouwing te leveren, kan ook het goede voorbeeld niet zijn.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 15:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Lang geleden toen BNW nog onbekend was en serieus struimde ik nog topics af om info te vergaren en te discussiëren over de hedendaagse dingen en dingen die voorgevallen zijn in de geschiedenis. De tijd dat BNW nog een beetje respectabel was totdat de mensen kwamen die complete vage dingen gingen vertellen.
Zo heb ik mij al lange tijd van BNW verbannen en af en toe nog te kijken of er wat interessants te zien is, maar nee je komt post na post de complete nutteloze, onwerkelijke, fictieve dingen tegen die niet onderbouwd kunnen worden en op geen enkele feiten berust zijn.
De tijd dat BNW nog BNW was in de vorm van de erg interessante topics en posts van Ticker. De kwaliteit wat daar aan hing was grandioos, het is nu anders helaas, nu is BNW voornamelijk alu-hoedjes en dat vind ik erg jammer.
Nah en toen kwam de tijd dat Bankfurt de persoon die in het verleden veelvoudig op AEX postte (hint). Hij interesseert zich veel in de koersen, aandelen en bankzaken.
Zodoende de inleiding van dit topic.
Nu is het zo dat personen zoals Lambiekje en Bankfurt BNW voor schut zetten, mensen van BNW worden voor gek verklaard als ze bijv. in een NWS topic een reactie plaatsen, BNW'ers worden veroordeelt door de talloze, niet onderbouwde topics van Lambiekje enzovoort, enzovoort en enzovoort.
Wat ik in ieder geval begrepen heb in de tijden dat ik info opzocht was dat de NWO zodoende probeert om complotters een slecht beeld te geven tegenover niet-complotters. Wat ik begrepen heb is dat er des-info mensen zijn die ook des-informatie verspreiden.
Mij lijkt dat het doel van Bankfurt en Lambiekje langzaam maar zeker waar wordt en BNW zodalijk niks meer waard is, want geef toe het is allemaal nonsens wat ze verspreiden of dingen die niet eens zo erg zijn. Geef toe, FOK! is een respectabel forum en een groot forum dus BNW moet worden gesilenced en dat wordt nu ook aardig gedaan.
Ik weet sowieso al zeker dat de MODS hier niet mee eens zullen zijn omdat hun helemaal gefascineerd zijn door de verhalen van Bankfurt en nog meer mensen. Ook de mensen die niks van BNW af weten en ineens angstig worden door de berichten van Bankfurt. Ik kan me nog een user herinneren die hier een beetje gestoord door werd en was het nou net niet dat de NWO ook angst zaait?
De naam Bankfurt alleen al, moet genoeg zeggen.
Dat ontken ik ook niet.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 15:54 schreef GoudIsEcht het volgende:
Er wordt wel een interessante vraag gesteld.
In geval van eenheid zou er geen forum bestaan natuurlijk.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 16:29 schreef ender_xenocide het volgende:
Is TS niet zelf de agent door nu onder de "BNW'er" twijfel te zaaien over de intenties van Bankfurt en Lambiekje?
Divide and conquer.....
Heb je vijanden lief.quote:
Bomen maken al jaren wijn van water..quote:Op vrijdag 20 mei 2011 17:49 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Heb je vijanden lief.
Ik heb geen persoonlijk probleem met bankfurt, maar wel met zijn manier van doen op dit forum.
Een boom herken je aan zijn vruchten. Een goede boom brengt goede vruchten voor, een kwade boom kwade. Ook dat zei Jezus.
En ja, gevaren... Je kunt volwassenen moeilijk behoeden...zeker op het internet.quote:Ik zie kwade vruchten in gurugedrag, mensen in occulte praktijken leiden, en wispelturigheid.
T is ronduit gevaarlijk voor de meer fragiele mensen onder ons.
Ik denk niet dat hij hier veel vruchten heeft, enkel degene die er op dit forum baat bij hebben.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 17:49 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Heb je vijanden lief.
Ik heb geen persoonlijk probleem met bankfurt, maar wel met zijn manier van doen op dit forum.
Een boom herken je aan zijn vruchten. Een goede boom brengt goede vruchten voor, een kwade boom kwade. Ook dat zei Jezus.
Ik zie kwade vruchten in gurugedrag, mensen in occulte praktijken leiden, en wispelturigheid.
T is ronduit gevaarlijk voor de meer fragiele en ononderwezen mensen onder ons.
Stenigen, naar de hel sturen, zondvloed over ze heen roepen, eerstgeboren zonen vermoorden, tot standbeelden maken.quote:
Maar bankfurt is een kloon van Lambiekje, of andersom zo je wilt. Deze poster probeert met twee identiteiten die elkaar aanvullen/ondersteunen zijn/haar boodschap kracht bij te zetten.quote:Nu is het zo dat personen zoals Lambiekje en Bankfurt BNW voor schut zetten, mensen van BNW worden voor gek verklaard als ze bijv. in een NWS topic een reactie plaatsen, BNW'ers worden veroordeelt door de talloze, niet onderbouwde topics van Lambiekje enzovoort, enzovoort en enzovoort.
Daar geloof ik niks van. Ze posten behoorlijk verschillende dingen, en dat mensen wat kritiek op kranten etc. hebben is zo uniek niet hoor.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:15 schreef giscard het volgende:
[..]
Maar bankfurt is een kloon van Lambiekje, of andersom zo je wilt. Deze poster probeert met twee identiteiten die elkaar aanvullen/ondersteunen zijn/haar boodschap kracht bij te zetten.
Daar zit ook de kracht van het aanvullen.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:17 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Daar geloof ik niks van. Ze posten behoorlijk verschillende dingen.
Nee Bankfurt is geen kloon, hij postte vroeger HAAST nooit in BNW maar voornamelijk in AEX, bankzaken, aandelen en koersen dus (hint)..quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:15 schreef giscard het volgende:
[..]
Maar bankfurt is een kloon van Lambiekje, of andersom zo je wilt. Deze poster probeert met twee identiteiten die elkaar aanvullen/ondersteunen zijn/haar boodschap kracht bij te zetten.
Ze kleuren BNW negatief, ik weet niet wat jij BNW vindt. Maar ik weet niet of jij hier was 3 jaar geleden toen Ticker zeer actief was. Hij kleurde BNW juist, met interessante dingen en HEEL goed onderbouwd.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:38 schreef Lavenderr het volgende:
Ik vind ook dat deze twee posters bij uitstek thuishoren op BNW, en een aanzienlijke bijdrage leveren aan BNW. Want je kunt zeggen wat je wilt over ze , maar ze roepen reacties op, kan lachen zijn, kan irritatie zijn of verbazing.
Ze 'kleuren' BNW.
quote:ik ben betrokken in het monitoren van het globale proces, doch mijn functie hierin is niet veel meer dan berichtgever hierin naar buiten toe.
Oh, maar ik ben een groot liefhebber van de topics van Ticker, vergis je niet, en ik mis ze ook zeer.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:40 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ze kleuren BNW negatief, ik weet niet wat jij BNW vindt. Maar ik weet niet of jij hier was 3 jaar geleden toen Ticker zeer actief was. Hij kleurde BNW juist, met interessante dingen en HEEL goed onderbouwd.
Geen gare zinnen zoals Bankfurt en geen gare topics waar bijna niet wordt gereageerd door Lambiekje himself. Simpel voorbeeld van angstzaaien dus.
Dit is ook zo een rare post van Bankfurt in zijn topic:
[..]
tru tru maar volgens mij gingen de parel-topics van Ticker over vroegere, en meestal ook concretere onderwerpen, waar nog zaken van konden opgezocht worden.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:40 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ze kleuren BNW negatief, ik weet niet wat jij BNW vindt. Maar ik weet niet of jij hier was 3 jaar geleden toen Ticker zeer actief was. Hij kleurde BNW juist, met interessante dingen en HEEL goed onderbouwd.
Geen gare zinnen zoals Bankfurt en geen gare topics waar bijna niet wordt gereageerd door Lambiekje himself. Simpel voorbeeld van angstzaaien dus.
Die is er idd over ...quote:Dit is ook zo een rare post van Bankfurt in zijn topic:
Dat is juist wat ik bedoel, waarom maakt hij een topic over een voorspelling met allemaal vage/angstzaaiende dingen erin terwijl het niet zeker is. Ticker integendeel bracht dingen aan het licht die er al gebeurd waren.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:02 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
tru tru maar volgens mij gingen de parel-topics van Ticker over vroegere, en meestal ook concretere onderwerpen, waar nog zaken van konden opgezocht worden.
Tegenwoordig evolueren topics meer naar angst voor wat er zou kunnen gebeuren. Het is 'makkelijker' te posten over 11sept2001 dan over een eventuele 11sept2012 ...
[..]
Die is er idd over ...
Ja inderdaad! Mensen gaan er maar vanuit dat we de media blind vertrouwen, wat ik dus totaal niet vertrouw is dat ze Osama de zee in gegooid hebben. Waar slaat dat op, serieus. Als je zo iemand te pakken hebt, dan moet je die gewoon in de eerste plaats voor het gerechtshof slepen of als hij/zij niet meer leeft het lichaam tenminste nog behouden zodat er zekerheid is dat die persoon is omgebracht. Het in zee gooien van het lijk van Osama lijkt een beslissing genomen door iemand die niet goed kan nadenken, zeker moet zijn lichaam geen bedevaartsoord worden voor Moslim Fundamentalisten, maar als ze niet weten waar dat lichaam is kan dat toch niet? Daarnaast, al hadden ze de lokatie al geweten, als je dat op een plek doet waar praktisch geen bedevaartsoord te houden is, maakt het toch niet uit. Desnoods stuur je ze weg met politie of iets dergelijks. De conclusie is dat dit zaakje stinkt, omdat, als je er logisch bij nadenkt, dit in zee gooien van het lijk van geen kant klopt. En dat je Obama inderdaad vervolgens in een speech ziet zeggen, 'Waar is Tupac?' etcetera zijn dan ook héel opvallend.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:57 schreef Plugin het volgende:
Bankfurt riekt inderdaad naar ''nep', op een slimme manier van posten,neemt niemand meer iets serieus, maar dat zie je ook in bredere zin, dat ''conspiracies'' nu een soort van stempel heeft gekregen, niet alleen hier, maar ook bv in de politiek en de media (voornamelijk uit amerika).
Erg slinks vond ik ook die laatste speech van Obama over conspiracies. Het is een beetje zoals wilders over moslims, de rest volgt wel (de meesten), wanneer je zoiets hoort zo'n speech weet je gewoon dat ze bang zijn dat de mensen wakker worden.
Hear hearquote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:12 schreef Terecht het volgende:
Ik kan me op zich best voorstellen dat fora in de gaten worden gehouden; door politieke partijen bijv, lobbyclubs, het bedrijfsleven maar ook inlichtingendiensten.
Aan de andere kant, iedereen kan zich tegenwoordig op het internet begeven. Het lijkt me dus geen bijzonder gegeven als er excentrieke figuren op FOK! belanden. Integendeel, juist mensen met uitgesproken denkbeelden zullen de drang hebben een spreekgestoelte op te zoeken en FOK! is een uitstekende zeepkist wdb.
Zoals er op internet veel meer libertariers te vinden zijn dan af te zien is aan de politieke verhoudingen, geldt dit evengoed voor BNW'ers. Complottheorieen vinden op internet veel gemakkelijker hun weg en er heersen geen sociale barrières om voor zulke denkbeelden uit te komen. Daarnaast heb je te maken met nog een typisch internetfenomeen: de troll.
Ik vroeg me dus al af hoe, als de NWO echt zou bestaan, dingen zoals BNW in stand gehouden kunnen worden, maar het kan ook juist een manier zijn om te zien in welke complottheorieën mensen geloven. Een heel handige Tool dus voor zogenaamde Illuminati. Hoewel ik zelf geloof dat de enige Illuminati diegene is die in 1776 is opgericht en aan het einde van de 18de eeuw is opgeheven....quote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:12 schreef Terecht het volgende:
Ik kan me op zich best voorstellen dat fora in de gaten worden gehouden; door politieke partijen bijv, lobbyclubs, het bedrijfsleven maar ook inlichtingendiensten.
Aan de andere kant, iedereen kan zich tegenwoordig op het internet begeven. Het lijkt me dus geen bijzonder gegeven als er excentrieke figuren op FOK! belanden. Integendeel, juist mensen met uitgesproken denkbeelden zullen de drang hebben een spreekgestoelte op te zoeken en FOK! is een uitstekende zeepkist wdb.
Zoals er op internet veel meer libertariers te vinden zijn dan af te zien is aan de politieke verhoudingen, geldt dit evengoed voor BNW'ers. Complottheorieen vinden op internet veel gemakkelijker hun weg en er heersen geen sociale barrières om voor zulke denkbeelden uit te komen. Daarnaast heb je te maken met nog een typisch internetfenomeen: de troll.
Je maakt een vergissing. Juist die mensen die zeer intelligent zijn hebben vaak psychische problemen. Dat merk ik alleen al in mijn directe omgeving, de intelligentste mensen die ik dit jaar op school kenden hadden bijna allemaal een stoornis in het autistisch spectrum. Niet alleen dat, maar ook bij al die intelligentste mensen op de wereld zie je dat ze een of andere afwijking hebben. Dat zegt dus in de eerste plaats niets, je kunt nog steeds een schizofrene stoornis of iets dergelijks hebben en heel intelligent zijn. Maar in dat geval zouden het door elkaar halen van dingen en geloven in onzin inderdaad niet meer kloppen, hoewel zijn ontwijkend gedrag wel vreemd is, maar dan is er inderdaad geen sprake van schizofrenie..quote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:15 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Bankfurt heeft geen psychische problemen, het is een slim iemand. Hij heeft zoals ik al zei veeeelvoudig in AEX gepost, aandelen, koersen en bankzaken. Hoogstwaarschijnlijk is hij werkzaam in de banksector iets in die richting kan ik me nog herinneren van wat posts.
Het is een intelligent persoon die weet hoe hij moet praten, dat zie je ook wel en dat zie je ook doordat die niks onderbouwd maar met links aankomt van onbekende rare sites en boeken.
quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:20 schreef giscard het volgende:
[..]
Daar zit ook de kracht van het aanvullen.
Viel mij ook op toen ik zijn geschiedenis even terug keek. Hij (Bankfurt) is ongeveer 1,5 à 2 jaar terug met de samenzweringsstuf begonnen (zo rond die vaccinatieverhalen). Lambiekje heeft een hele andere stijl en geschiedenis, en met dat aanvullen valt het toch wel erg mee. Volgens mij is Lambiekje vooral een beetje boos over alle misleiding, en Bankfurt meer van de spirituële en illuminati stuff.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nee Bankfurt is geen kloon, hij postte vroeger HAAST nooit in BNW maar voornamelijk in AEX, bankzaken, aandelen en koersen dus (hint)..
Als jij hun beide een prima aanvulling vindt dan weet je dus niet echt waar je over praat en raad ik je aan om topics van 3 a 4 jaar terug te lezen en vooral die van Ticker, succes.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:38 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
[..]
Viel mij ook op toen ik zijn geschiedenis even terug keek. Hij (Bankfurt) is ongeveer 1,5 à 2 jaar terug met de samenzweringsstuf begonnen (zo rond die vaccinatieverhalen). Lambiekje heeft een hele andere stijl en geschiedenis, en met dat aanvullen valt het toch wel erg mee. Volgens mij is Lambiekje vooral een beetje boos over alle misleiding, en Bankfurt meer van de spirituële en illuminati stuff.
Anyway, die gasten doen wat mij betreft allebij prima aanvullingen op het topic, en als mensen het soms wat hardcore vinden, tja... Iedereen kan toch zijn eigen mening of weerlegging hier neerschrijven?
Ik zou me vooral niet teveel aantrekken van wat andere mensen denken, daar zit hem toch juist die hele kudde-mentaliteit?
Een soort cointelpro als de Amerikanen vroeger deden. De extreem linkse organisaties infiltreren en van binnenuit kapot maken.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 15:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Lang geleden toen BNW nog onbekend was en serieus struimde ik nog topics af om info te vergaren en te discussiëren over de hedendaagse dingen en dingen die voorgevallen zijn in de geschiedenis. De tijd dat BNW nog een beetje respectabel was totdat de mensen kwamen die complete vage dingen gingen vertellen.
Zo heb ik mij al lange tijd van BNW verbannen en af en toe nog te kijken of er wat interessants te zien is, maar nee je komt post na post de complete nutteloze, onwerkelijke, fictieve dingen tegen die niet onderbouwd kunnen worden en op geen enkele feiten berust zijn.
De tijd dat BNW nog BNW was in de vorm van de erg interessante topics en posts van Ticker. De kwaliteit wat daar aan hing was grandioos, het is nu anders helaas, nu is BNW voornamelijk alu-hoedjes en dat vind ik erg jammer.
Nah en toen kwam de tijd dat Bankfurt de persoon die in het verleden veelvoudig op AEX postte (hint). Hij interesseert zich veel in de koersen, aandelen en bankzaken.
Zodoende de inleiding van dit topic.
Nu is het zo dat personen zoals Lambiekje en Bankfurt BNW voor schut zetten, mensen van BNW worden voor gek verklaard als ze bijv. in een NWS topic een reactie plaatsen, BNW'ers worden veroordeelt door de talloze, niet onderbouwde topics van Lambiekje enzovoort, enzovoort en enzovoort.
Wat ik in ieder geval begrepen heb in de tijden dat ik info opzocht was dat de NWO zodoende probeert om complotters een slecht beeld te geven tegenover niet-complotters. Wat ik begrepen heb is dat er des-info mensen zijn die ook des-informatie verspreiden.
Mij lijkt dat het doel van Bankfurt en Lambiekje langzaam maar zeker waar wordt en BNW zodalijk niks meer waard is, want geef toe het is allemaal nonsens wat ze verspreiden of dingen die niet eens zo erg zijn. Geef toe, FOK! is een respectabel forum en een groot forum dus BNW moet worden gesilenced en dat wordt nu ook aardig gedaan.
Ik weet sowieso al zeker dat de MODS hier niet mee eens zullen zijn omdat hun helemaal gefascineerd zijn door de verhalen van Bankfurt en nog meer mensen. Ook de mensen die niks van BNW af weten en ineens angstig worden door de berichten van Bankfurt. Ik kan me nog een user herinneren die hier een beetje gestoord door werd en was het nou net niet dat de NWO ook angst zaait?
De naam Bankfurt alleen al, moet genoeg zeggen.
quote:COINTELPRO tactics included discrediting targets through psychological warfare, planting false reports in the media, smearing through forged letters, harassment, wrongful imprisonment, extralegal violence and assassination. Covert operations under COINTELPRO took place between 1956 and 1971; however, the FBI has used covert operations against domestic political groups since its inception.[3] The FBI's stated motivation at the time was "protecting national security, preventing violence, and maintaining the existing social and political order."[4]
FBI records show that 85% of COINTELPRO resources targeted groups and individuals that the FBI deemed "subversive,"[5] including communist and socialist organizations; organizations and individuals associated with the civil rights movement, including Dr. Martin Luther King, Jr. and others associated with the Southern Christian Leadership Conference, the National Association for the Advancement of Colored People, and the Congress of Racial Equality and other civil rights organizations; black nationalist groups; the American Indian Movement; a broad range of organizations labeled "New Left", including Students for a Democratic Society and the Weathermen; almost all groups protesting the Vietnam War, as well as individual student demonstrators with no group affiliation; the National Lawyers Guild; organizations and individuals associated with the women's rights movement; nationalist groups such as those seeking independence for Puerto Rico, United Ireland, and Cuban exile movements including Orlando Bosch's Cuban Power and the Cuban Nationalist Movement; and additional notable Americans, such as Albert Einstein. The remaining 15% of COINTELPRO resources were expended to marginalize and subvert "white hate groups," including the Ku Klux Klan and the National States' Rights Party.[6]
Wat zegt tool dan over jou?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:26 schreef MetalIsAwesome het volgende:
Ik bedacht me vandaag nog, is het niet nogal opvallend dat Bankfurt een pentagram als avatar heeft staan, een occult symbool? Hoewel dit natuurlijk weer niet zoveel zegt aangezien hij niet christelijk is..
Ik post veel in BNW, maar ben geen complotaanhanger, daar zit verschil in. Maar onderzoek naar complottheorieën doe ik wel, omdat ik de verbanden die complottheoretici leggen wel degelijk interessant vind en er in sommige details wel een kern van waarheid zit, zoals het gevaar van het ontstaan van een politiestaat bij privacyschending (verschil is dat zij denken dat dit 100% zeker gaat gebeuren en ik dus denk van niet), maar ook de invloed van vrijmetselaars en rozekruisers. Zonder die interesse in complottheorieën en occultisme en mystiek, had ik waarschijnlijk niet geweten hoe groot de invloed van vrijmetselaars op bepaalde maatschappelijke fenomen is geweest.quote:
Joh het was gewoon een grapje dat je "een tool" zou zijn (aangezien een pentagram zou betekenen dat bankfurt "occult" is)quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:48 schreef MetalIsAwesome het volgende:
[..]
Ik post veel in BNW, maar ben geen complotaanhanger, daar zit verschil in. Maar onderzoek naar complottheorieën doe ik wel, omdat ik de verbanden die complottheoretici leggen wel degelijk interessant vind en er in sommige details wel een kern van waarheid zit, zoals het gevaar van het ontstaan van een politiestaat bij privacyschending (verschil is dat zij denken dat dit 100% zeker gaat gebeuren en ik dus denk van niet), maar ook de invloed van vrijmetselaars en rozekruisers. Zonder die interesse in complottheorieën en occultisme en mystiek, had ik waarschijnlijk niet geweten hoe groot de invloed van vrijmetselaars op bepaalde maatschappelijke fenomen is geweest.
Trouwens, er zijn ook Christenen die naar Tool luisteren maar die de anti-religieuze houding van Tool negeren, je moet toegeven dat de muziek van Tool gewoon ontzettend lekker in het gehoor ligt en ook mystiek klinkt, een van de beste culturele uitingen die Amerika tot stand heeft gebracht naar mijn mening.
Hmmm......quote:Op zaterdag 21 mei 2011 00:26 schreef MetalIsAwesome het volgende:
Ik bedacht me vandaag nog, is het niet nogal opvallend dat Bankfurt een pentagram als avatar heeft staan, een occult symbool? Hoewel dit natuurlijk weer niet zoveel zegt aangezien hij niet christelijk is..
De geplande rampen van mei 2011 en juni 2011; Aardbevingen USA & Japanquote:Ik wil een topic openen over een dreigende natuurramp, die op de agenda staat van de Illuminati; maar ik wil niet dat dit topic gelijk verziekt wordt en dicht gaat.
Dreigende rampenreeks van ca. rond 21 mei 2011 a.s. en in de maand juni 2011:
Die HAARP-aardbeving annex tsunami bij Japan in maart j.,l. is daarbij kinderspel.
De volgende rampen staan op de agenda binnen 6 weken:
Japan mega aardbevingen/tsunamis
Californie idem
Golf-van Mexico - New Madrid Fault Line - Chicago idem
Yellowstone - Texas mega ontploffingen.
Nederland overstroming
alles moet er aan gedaan worden om dit te voorkomen;
dus bid tot God.
Ah je vermoed dat hij gewoon al zijn geld is kwijt geraakt op de beurzen etc. en nu dus al zijn frustraties en schuldvragen verlegd naar de illuminatie?!?!?quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nee Bankfurt is geen kloon, hij postte vroeger HAAST nooit in BNW maar voornamelijk in AEX, bankzaken, aandelen en koersen dus (hint)..
Misschien, maar betwijfel het. Lijkt mij eerder dat die een belangrijke functie heeft in die sector, of iets in die richting.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 06:55 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
Ah je vermoed dat hij gewoon al zijn geld is kwijt geraakt op de beurzen etc. en nu dus al zijn frustraties en schuldvragen verlegd naar de illuminatie?!?!?
Ik heb je OP nog een keer gelezen en hier heb je wel een beetje gelijk in:quote:Op zaterdag 21 mei 2011 17:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Misschien, maar betwijfel het. Lijkt mij eerder dat die een belangrijke functie heeft in die sector, of iets in die richting.
Ik wacht nog tot hij hier reageert maar dat zou hij toch niet doen.
quote:Op zaterdag 21 mei 2011 18:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik heb je OP nog een keer gelezen en hier heb je wel een beetje gelijk in:
'Nu is het zo dat personen zoals Lambiekje en Bankfurt BNW voor schut zetten, mensen van BNW worden voor gek verklaard als ze bijv. in een NWS topic een reactie plaatsen, BNW'ers worden veroordeelt door de talloze, niet onderbouwde topics van Lambiekje enzovoort, enzovoort en enzovoort'.
Ja, klopt.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 18:21 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
En is het nou net niet de bedoeling van de NWO om ons BNW'ers buiten spel te zetten. Want wij kunnen toch best discreet discussiëren, maar zodra er gekken in BNW rondlopen worden wij ook zo gezien en wordt ons antwoord direct al niet goed gelezen en/of waardeert in andere sub-fora.
Punt bij Lambiekje is dat hij in ALLE complotten gelooft en daarbinnen ook weer in ALLE verschillende varianten op die complotten.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 18:57 schreef GoudIsEcht het volgende:
Lambiekje gelooft zijn eigen dingen wel denk ik. Er valt ook wel wat voor zijn mening te zeggen, maar hij is wat extreem (voor zover ik zijn posts heb gelezen dan).
Daar wordt het wat te absolutistisch van, en dat klopt niet altijd. Maar met de richting ben ik het vaak wel eens.
Ja dat is niet handig. Er zit ontzettend veel onzin tussen. Mensen slaan soms gigantisch door.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 18:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Punt bij Lambiekje is dat hij in ALLE complotten gelooft en daarbinnen ook weer in ALLE verschillende varianten op die complotten.
Hij heeft vage sites die die als bron gebruikt en hele onbekende boeken, die ook nog eens fictief zijn.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 19:49 schreef GoudIsEcht het volgende:
Ik ben vooral benieuwd van welke sites hij zijn info haalt.
Als je mee leest Bankfurt, kun je dan een paar linkjes plaatsen?
Ik mis nog een complottheorie over hoe hij Eva verleid heeft tot het eten van de boom des goeds en des kwaads eigenlijk.quote:
Dat komt door spirituele implantaten die jouw aura verstoren. Alleen Bankfurt heeft de antwoorden.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:05 schreef BrammetjeBraam het volgende:
[..]
Ik mis nog een complottheorie over hoe hij Eva verleid heeft tot het eten van de boom des goeds en des kwaads eigenlijk.
Ik dacht eerder dat hij niet christelijk was, omdat een bepaalde user hier postte dat Bankfurt zich aanpast aan wat hij zegt en dat Bankfurt niet het evangelie uitdraagt en meer naar het occulte neigt.... maar, als je gelijk hebt dan is het alleen maar vreemder waarom Bankfurt dan een occult symbool als avatar gebruikt terwijl hij christelijk is. Dat pentagram dat hij erin heeft staan wordt onder andere in Wicca gebruikt.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 01:30 schreef giscard het volgende:
[..]
Hmmm......
[..]
De geplande rampen van mei 2011 en juni 2011; Aardbevingen USA & Japan
En niet alleen in dit topic refereert hij meerdere malen naar een religieuze achtergrond.
Waarschijnlijk wel ja.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:09 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat komt door spirituele implantaten die jouw aura verstoren. Alleen Bankfurt heeft de antwoorden.
Is ook zo, Bankfurt heeft in het verleden op BNW nooit gelovig gepost.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 21:04 schreef MetalIsAwesome het volgende:
[..]
Ik dacht eerder dat hij niet christelijk was, omdat een bepaalde user hier postte dat Bankfurt zich aanpast aan wat hij zegt en dat Bankfurt niet het evangelie uitdraagt en meer naar het occulte neigt.... maar, als je gelijk hebt dan is het alleen maar vreemder waarom Bankfurt dan een occult symbool als avatar gebruikt terwijl hij christelijk is. Dat pentagram dat hij erin heeft staan wordt onder andere in Wicca gebruikt.
Uberhaupt schiet je er weinig mee op, zelfs al zou hij wel posten. Hij heeft het recht om te posten op Fok! zolang hij zich binnen de gedragsregels begeeft, net als dat je als lezer het recht heb zijn uitspraken aan te nemen, tegen te spreken of te negeren.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 21:25 schreef MetalIsAwesome het volgende:
We kunnen hier speculeren over Bankfurt, maar ik denk dat iedereen er weinig mee opschiet, aangezien hij zelf waarschijnlijk niet gaat reageren..
Je bedoelt die boom die wij elke kerst weer met lichtjes erin in de huiskamer zetten?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:05 schreef BrammetjeBraam het volgende:
[..]
Ik mis nog een complottheorie over hoe hij Eva verleid heeft tot het eten van de boom des goeds en des kwaads eigenlijk.
En zo is het.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 21:41 schreef Gray het volgende:
[..]
Uberhaupt schiet je er weinig mee op, zelfs al zou hij wel posten. Hij heeft het recht om te posten op Fok! zolang hij zich binnen de gedragsregels begeeft, net als dat je als lezer het recht heb zijn uitspraken aan te nemen, tegen te spreken of te negeren.
hoho. Alles is gefundeert en ik post al langer dan meniggeen hier op Fok.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 15:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Lang geleden toen BNW nog onbekend was en serieus struimde ik nog topics af om info te vergaren en te discussiëren over de hedendaagse dingen en dingen die voorgevallen zijn in de geschiedenis. De tijd dat BNW nog een beetje respectabel was totdat de mensen kwamen die complete vage dingen gingen vertellen.
Zo heb ik mij al lange tijd van BNW verbannen en af en toe nog te kijken of er wat interessants te zien is, maar nee je komt post na post de complete nutteloze, onwerkelijke, fictieve dingen tegen die niet onderbouwd kunnen worden en op geen enkele feiten berust zijn.
De tijd dat BNW nog BNW was in de vorm van de erg interessante topics en posts van Ticker. De kwaliteit wat daar aan hing was grandioos, het is nu anders helaas, nu is BNW voornamelijk alu-hoedjes en dat vind ik erg jammer.
Nah en toen kwam de tijd dat Bankfurt de persoon die in het verleden veelvoudig op AEX postte (hint). Hij interesseert zich veel in de koersen, aandelen en bankzaken.
Zodoende de inleiding van dit topic.
Nu is het zo dat personen zoals Lambiekje en Bankfurt BNW voor schut zetten, mensen van BNW worden voor gek verklaard als ze bijv. in een NWS topic een reactie plaatsen, BNW'ers worden veroordeelt door de talloze, niet onderbouwde topics van Lambiekje enzovoort, enzovoort en enzovoort.
De Terecht en A-tuinhek figuren dat zijn de echte topic verpesters. Sneue forumtrolls zijn dat.quote:Wat ik in ieder geval begrepen heb in de tijden dat ik info opzocht was dat de NWO zodoende probeert om complotters een slecht beeld te geven tegenover niet-complotters. Wat ik begrepen heb is dat er des-info mensen zijn die ook des-informatie verspreiden.
Nou?? Afgeleide van Frankfurt en zijn business.quote:Mij lijkt dat het doel van Bankfurt en Lambiekje langzaam maar zeker waar wordt en BNW zodalijk niks meer waard is, want geef toe het is allemaal nonsens wat ze verspreiden of dingen die niet eens zo erg zijn. Geef toe, FOK! is een respectabel forum en een groot forum dus BNW moet worden gesilenced en dat wordt nu ook aardig gedaan.
Ik weet sowieso al zeker dat de MODS hier niet mee eens zullen zijn omdat hun helemaal gefascineerd zijn door de verhalen van Bankfurt en nog meer mensen. Ook de mensen die niks van BNW af weten en ineens angstig worden door de berichten van Bankfurt. Ik kan me nog een user herinneren die hier een beetje gestoord door werd en was het nou net niet dat de NWO ook angst zaait?
De naam Bankfurt alleen al, moet genoeg zeggen.
man man man wat zit je er extreem naast.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:15 schreef giscard het volgende:
[..]
Maar bankfurt is een kloon van Lambiekje, of andersom zo je wilt. Deze poster probeert met twee identiteiten die elkaar aanvullen/ondersteunen zijn/haar boodschap kracht bij te zetten.
Is niet helemaal waar hoor. Ik plaats ook gewoon een artikel wat ik tegen kom om uit te diepen.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 18:59 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Punt bij Lambiekje is dat hij in ALLE complotten gelooft en daarbinnen ook weer in ALLE verschillende varianten op die complotten.
Leuk die theorieën over de maan en dergelijke.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 18:46 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh, maar ik ben een groot liefhebber van de topics van Ticker, vergis je niet, en ik mis ze ook zeer.
En dat is nu ook juist de bedoeling. Er mag wel een extreem frisse wind door die tak van sport. 95% kan zo opgedoekt worden.quote:En ik ben het ook met je eens dat genoemde users vaak irritatie oproepen, ik zit ook vaak met kromme tenen bij weer een uitspraak van Lambiekje waarbij hij de gehele medische wereld voor misdadigers uitmaakt.
En dat is dus het hele probleem met het Militair Complex en de westerse leiders. Zij accepteren dit wel en geven de opdracht.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:11 schreef MetalIsAwesome het volgende:
[..]
Ja inderdaad! Mensen gaan er maar vanuit dat we de media blind vertrouwen, wat ik dus totaal niet vertrouw is dat ze Osama de zee in gegooid hebben. Waar slaat dat op, serieus.
Maar een onderwerp wat in de toekomst ligt is toch ook niet knap te onderbouwen? BNW mag toch ook gebruikt worden voor zaken die eventueel gaan spelen.??quote:Als je zo iemand te pakken hebt, dan moet je die gewoon in de eerste plaats voor het gerechtshof slepen of als hij/zij niet meer leeft het lichaam tenminste nog behouden zodat er zekerheid is dat die persoon is omgebracht. Het in zee gooien van het lijk van Osama lijkt een beslissing genomen door iemand die niet goed kan nadenken, zeker moet zijn lichaam geen bedevaartsoord worden voor Moslim Fundamentalisten, maar als ze niet weten waar dat lichaam is kan dat toch niet? Daarnaast, al hadden ze de lokatie al geweten, als je dat op een plek doet waar praktisch geen bedevaartsoord te houden is, maakt het toch niet uit. Desnoods stuur je ze weg met politie of iets dergelijks. De conclusie is dat dit zaakje stinkt, omdat, als je er logisch bij nadenkt, dit in zee gooien van het lijk van geen kant klopt. En dat je Obama inderdaad vervolgens in een speech ziet zeggen, 'Waar is Tupac?' etcetera zijn dan ook héel opvallend.
Over Bankfurt zelf, kan ik zeggen dat ik nog steeds niet begrijp waarom Bankfurt geen antwoord kan geven op de vraag wat de opkomst van sociale media te maken hebben met de jaren '30 in de twintigste eeuw. Hij draaide hier constant omheen. Helaas heb ik het tijdperk van Ticker niet echt meegemaakt, maar ik vind zowel de posts van Ticker als die van Ali_Kannibali altijd erg goed onderbouwd. Dat kan ik zelf ook inderdaad niet van Bankfurt zeggen. Ik bedoel dit niet beledigend of grappig als ik dit zeg, maar serieus, als ik me afvraag of Bankfurt aan een Schizofrene stoornis lijdt en daardoor in veel onzin gelooft en ook veel dingen door elkaar haalt.
Ik poneer een stelling. Soms sta ik er zelf ook niet 100% achter hoor.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 18:57 schreef GoudIsEcht het volgende:
Lambiekje gelooft zijn eigen dingen wel denk ik. Er valt ook wel wat voor zijn mening te zeggen, maar hij is wat extreem (voor zover ik zijn posts heb gelezen dan).
Daar wordt het wat te absolutistisch van, en dat klopt niet altijd. Maar met de richting ben ik het vaak wel eens.
Astroturfingquote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:47 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Een soort cointelpro als de Amerikanen vroeger deden. De extreem linkse organisaties infiltreren en van binnenuit kapot maken.
http://en.wikipedia.org/wiki/COINTELPRO
[..]
Dat klopt maar xandernieuws is een vertaler van buitenlandse kranten en sites.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 19:07 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Ja dat is niet handig. Er zit ontzettend veel onzin tussen. Mensen slaan soms gigantisch door.
(Voor wat illustratie en een potje lachen kan je altijd bij Xandernieuws lezen. Hoe vaak daar wel niet de meest gekke voorspellingen voorbij zijn gekomen... Als Xander iets schrijft weet je bijvoorbaat al dat het niet gaat gebeuren. Die kerel heeft nog niet één keer een correct verhaal gehad.)
En dan vooral van ongefundeerde fear mongering. Van alles wat vertaald kan worden kiest hij de meest onzinnige stukken.quote:Op zondag 22 mei 2011 08:11 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat klopt maar xandernieuws is een vertaler van buitenlandse kranten en sites.
Haar uitleg klopte niet volgens jou of wat?quote:Op zondag 22 mei 2011 08:00 schreef Lambiekje het volgende:
Niet de individuele arts is slecht (behalve een paar natuurlijk) de rotte appels verpesten het naast het geld. Van de week was de docu Het meisje en de prik op TV. Ongelooflijk wat een vreselijk foute vrouwelijk arts was er aan het woord. Een doortrapt naar persoon. En dat meen ik echt. Zij is echt slecht. Zij ging wel even ging uitleggen hoe het zit met HPV.![]()
I saw what you did there... en bedankt.quote:Op zondag 22 mei 2011 08:00 schreef Lambiekje het volgende:
...
Niet de individuele arts is slecht (behalve een paar natuurlijk) de rotte appels verpesten het naast het geld. Van de week was de docu Het meisje en de prik op TV. Ongelooflijk wat een vreselijk foute vrouwelijk arts was er aan het woord. Een doortrapt naar persoon. En dat meen ik echt. Zij is echt slecht. Zij ging wel even ging uitleggen hoe het zit met HPV.![]()
Waar ik 'woede' en kromme tenen van krijg zijn de bigpharma adepten -edit, no name-calling-
Het kan altijd nog erger. http://whatdoesitmean.com/quote:Op zondag 22 mei 2011 10:07 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
En dan vooral van ongefundeerde fear mongering. Van alles wat vertaald kan worden kiest hij de meest onzinnige stukken.
Die arts zat de twijfelende moeder te beschuldigen dat als zij haar dochter niet plaat zou spuiten dat zij persoonlijk verantwoordelijk is voor de mallaise die zou kunnen ontstaan. Plus dat zij roept dan baat het niet dan schaadt het niet.quote:Op zondag 22 mei 2011 11:30 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
I saw what you did there... en bedankt.
Dus, wat waren de argumenten/punten van die vrouwelijke arts dan? En waarom waren welke van die punten fout?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |