Ik zie oudere werknemers wel moeite hebben met "dubbelklik"quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:43 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik heb dat overigens alleenmaar gezien met mensen die jonger zijn dan mij ... ik zie oudere internetters dat nooit doen.
GSbrder is ook een stuk slimmer.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:42 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat is daar onbegrijpelijk aan? Als zelfs GSbrder de foto begrijpt.
Dat is hem ja.quote:
checkt glas kast..quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:46 schreef eriksd het volgende:
Hoe heette dat biertje dat je in zo'n glas krijgt wat niet rechtop blijft staan?
Dan moet sprake zijn van voortplantingquote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:41 schreef Zeeland het volgende:
[..]
complimentjes delen is vermenigvuldigen.
Je begrijpt niet wat HILARISCH is aan werkende Marokkanen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:46 schreef Tem het volgende:
[..]
GSbrder is ook een stuk slimmer.
Ik weet niet wat er HILARISCH aan is.
Tssssssss.quote:
Ik ook niet, maar goed.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je begrijpt niet wat HILARISCH is aan werkende Marokkanen.
Ik rust mijn kaas wederom.
Ah, groetjes terugquote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Lekker lekker! Je krijgt nog de groeten van haar.
Zonder humorgrappen zat ik aan het begin van mijn huidige baan vaak in de metro, want voor die locatie makkelijker. En toen zat ik heel vaak op dezelfde tijd in de metro met een succesmaroc, ... elke keer aan de telefoon met matties of vriendin wat hij nou van zijn geld ging kopen en welke auto en steeds maar maar met de metro blijven gaan.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je begrijpt niet wat HILARISCH is aan werkende Marokkanen.
Ik rust mijn kaas wederom.
Dat was een zeldzame eco-marokkaan. Die moet je koesteren Appel.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:51 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Zonder humorgrappen zat ik aan het begin van mijn huidige baan vaak in de metro, want voor die locatie makkelijker. En toen zat ik heel vaak op dezelfde tijd in de metro met een succesmaroc, ... elke keer aan de telefoon met matties of vriendin wat hij nou van zijn geld ging kopen en welke auto en steeds maar maar met de metro blijven gaan.
Het was een paar weken goed vermaak.
Dat is een herhaling van wat ik daarnet zei. You've lost me there.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:52 schreef Tem het volgende:
[..]
Wat er HILARISCH is aan werkende Marokkanen.
Ik zou het niet weten, een keer eentje als maat gehad, ik moest hem in de gaten houden hij zou niks kunnen volgens zijn oude maat, ik weet nu wel beter. Jammer dat Ismael zijn mond niet open durfde te doen, was een goede vakman.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:52 schreef Tem het volgende:
[..]
Wat er HILARISCH is aan werkende Marokkanen.
Tautologie?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |