Zoiets Juicy, zoietsquote:Op maandag 16 mei 2011 21:12 schreef Juicyhil het volgende:
Dus we kunnen volgen wanneer al kandidaten naar de wc gaan?
Stel je mij nu de vraag of jij bereid gevonden kan worden?quote:Op maandag 16 mei 2011 21:15 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Kan ik nu bereid worden gevonden om ook te helpen?
Dit jaar in elk geval niet!quote:
Ja, in de zin van:quote:Op maandag 16 mei 2011 21:16 schreef Greys het volgende:
[..]
Stel je mij nu de vraag of jij bereid gevonden kan worden?
Als je iets Songfestivallerigs getwitterd wilt helpen, kan je dat dus voortaan hier roepen
Wil niet zeggen dat het ook altijd meteen zal gebeuren, maar nu hebben we er een mooi overlegtopic voor dus.
quote:We hebben grazz, TheVulture en Peter bereid gevonden ons daarmee te helpen
Haha, leukquote:Op maandag 16 mei 2011 21:17 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit jaar in elk geval niet!
Ook omdat de TROS heeft aangegeven over twee maanden al op zoek te gaan naar een nieuwe kandidaat etc. Yvonne vond dat het dan beter open kon blijven.
Er zijn een aantal ESF oudgedienden die de inlog hebben van die account en daar laten we het bij, maar dit topic is juist voor al jullie (en dus ook jouw!quote:
Oh, zo. Ik help zeker mee!quote:Op maandag 16 mei 2011 21:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Er zijn een aantal ESF oudgedienden die de inlog hebben van die account en daar laten we het bij, maar dit topic is juist voor al jullie (en dus ook jouw!) suggesties.
Dus als je denkt 'Hé, tof, dit moet ESF tweeten' dan gooi je het hier, heel dikke kans dat er dan altijd wel iemand online is om dat te regelen.
Heel simpel gezegd: alles waarvan JIJ denkt dat de ESF volgers het leuk vinden om te lezenquote:Op maandag 16 mei 2011 21:21 schreef Fred_B het volgende:
Wat voor nieuws moet het zijn? Iets als 'Jedward 2 dagen na het ESF op nummer 1 in de iTunes-charts van Zweden, Duitsland en Ierland' (wat ook echt zo is) ofzo?
Deze ga ik dus nu twitteren.quote:Op maandag 16 mei 2011 21:21 schreef Fred_B het volgende:
Wat voor nieuws moet het zijn? Iets als 'Jedward 2 dagen na het ESF op nummer 1 in de iTunes-charts van Zweden, Duitsland en Ierland' (wat ook echt zo is) ofzo?
Nieuwe twitter? Wat? Huh? Sinds wanneer? [PANIEK][/PANIEK]quote:Op maandag 16 mei 2011 21:35 schreef Greys het volgende:
Twitteraars, kan iemand mij uitleggen hoe je in de nieuwe twitter (ik smokkel elke keer door de oude layout te nemen) kan zien wie @ESF_FOK getweet hebben?
In de oude layout kan ik dat vinden, in de nieuwe niet
quote:Op maandag 16 mei 2011 21:37 schreef grazz het volgende:
[..]
Nieuwe twitter? Wat? Huh? Sinds wanneer? [PANIEK][/PANIEK]
Is dat zo? Hmz heb ik niet helemaal meegekregenquote:Op maandag 16 mei 2011 21:36 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Wie weet het nog toen we een uur voor de halve finale een tweet de wereld in hebben gestuurd om op de 3Js te stemmen? Hij werd echt heel vaak geretweet! Helaas maakte het weinig verschil...
Ik heb geen idee... ik vind het al een wonder dat ik uberhaupt iets heb verstuurdquote:Op maandag 16 mei 2011 21:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Als je inlogt zit je al op de nieuwe, maar bovenin krijg je een blauw balkje dat je 'nog even terug kunt naar de oude'. En ik ken alleen die ouwe. Tenminste, in de nieuwe lukt het prima, maar ik kan alleen nergens vinden waar ik nou op @ESF_FOK kan klikken
Dan kan je zien wat anderen rechtstreeks aan ons hebben getweet.
Ik ga vanavond eens oefenenquote:Op maandag 16 mei 2011 21:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Als je inlogt zit je al op de nieuwe, maar bovenin krijg je een blauw balkje dat je 'nog even terug kunt naar de oude'. En ik ken alleen die ouwe. Tenminste, in de nieuwe lukt het prima, maar ik kan alleen nergens vinden waar ik nou op @ESF_FOK kan klikken
Dan kan je zien wat anderen rechtstreeks aan ons hebben getweet.
Na een aantal tweets weet je niet andersquote:Op maandag 16 mei 2011 21:40 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik heb geen idee... ik vind het al een wonder dat ik uberhaupt iets heb verstuurd
Jaquote:Op maandag 16 mei 2011 21:40 schreef grazz het volgende:
Bedoel je niet @Mentions? (zegt deze Twittermaagd)
quote:Op maandag 16 mei 2011 21:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja
Opgelost, slotje![]()
Ik zat maar in die rechter kolom te zoeken...
#vlotjequote:Op maandag 16 mei 2011 22:33 schreef Dirkh het volgende:
Ik ben benieuwd wat de 3J's gaan doen op het songfestival. #optijd
quote:Op maandag 16 mei 2011 22:30 schreef Cee het volgende:
Mijn Vulture op de twittert.Hell freezes over.
Is die gast toevallig homo?quote:Op maandag 16 mei 2011 23:08 schreef Greys het volgende:
We gaan die Deense zanger ook even tweeten dat we 12 punten van Denemarken verwachten volgend jaar ivm zijn 'I want to fuck you' tegen Mandy Huydts.
De vertaling wordt aan gewerkt in het topic daarover en dit is zijn twitter:
http://twitter.com/TimSchouOnline
Ik vraag hem wel uit via de twitterquote:
zeg dan wel even waar als ie komt (no pun intended) Ik wil ook live kwijlenquote:Op maandag 16 mei 2011 23:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik vraag hem wel uit via de twitter
Hij wilde Mandy toch doen?quote:
Als we winnen met het ESF door Mandy te doen wil ik ook wel een poging wagenquote:
Kreeg ik van mijn tante in mijn mail, had ze hier gelezenquote:Ruim 20% van de Nederlanders is ervan overtuigd dat het vantevoren al is afgesproken welk land het Eurovisie Songfestival gaat winnen. En verreweg de meerderheid (72%) is van mening dat het toekennen van de punten aan de liedjes een hoop vriendjespolitiek is. De slechte prestaties die de Nederlandse artiesten de afgelopen jaren leverden is geen reden tot stoppen, vindt Sietse Bakker, Event Supervisor van het Eurovisie Songfestival. "Dat je het een paar jaar niet goed doet, moet juist inspiratie zijn om op zoek te gaan naar vernieuwende formules."
Iddquote:Op woensdag 18 mei 2011 11:50 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik word altijd een beetje verdrietig van dat soort polls.
Hier schrok ik persoonlijk het meest van.quote:Ruim 20% van de Nederlanders is ervan overtuigd dat het van tevoren al is afgesproken welk land het Eurovisie Songfestival gaat winnen.
Maar er is geen andere bondscoach in dit geval die het wil doen...quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:32 schreef Roger_Epiales het volgende:
Ergens laatste bij worden moet altijd een inspiratie zijn om het beter te doen, vind ik.
[..]
Hier schrok ik persoonlijk het meest van.![]()
En als we ons met voetbal niet eens weten te kwalificeren dan wordt iig de bondscoach (TROS?) snel vervangen door iemand anders.
Stel je voor, we plaatsen ons niet voor het EK en de bondscoach zegt doodleuk: Volgende keer gaan we het op precies de zelfde manier proberen!
Dan is het land te klein, hoor.
quote:Maar er is geen andere bondscoach in dit geval die het wil doen...
"We zijn heel erg tevreden over hem", vertelt een woordvoerder van de TROS.quote:Jan Smit is van plan volgend jaar weer naar het Eurovisie Songfestival te gaan. Het bekritiseren van de verschillende deelnemers is zo goed bevallen, dat de Volendammer naar het Azerbeidjaanse Bakoe af wil reizen.
Eigenlijk zou je de Tros niet moeten zien als bondscoach, maar eerder als de KNVB. De bondscoach was bij Sieneke Marianne Weber en Vader Abraham en bij de 3J's was het Jaap.quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:32 schreef Roger_Epiales het volgende:
Ergens laatste bij worden moet altijd een inspiratie zijn om het beter te doen, vind ik.
[..]
Hier schrok ik persoonlijk het meest van.![]()
En als we ons met voetbal niet eens weten te kwalificeren dan wordt iig de bondscoach (TROS?) snel vervangen door iemand anders.
Stel je voor, we plaatsen ons niet voor het EK en de bondscoach zegt doodleuk: Volgende keer gaan we het op precies de zelfde manier proberen!
Dan is het land te klein, hoor.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 20:55 schreef Tha_Erik het volgende:
Heeft de TROS wel geluisterd of stonden ze ook afgestemd op BBC?!
Via mobieltje kan je met Twitlonger meer dan 140 tekens typen. doe ik ook weleens.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:17 schreef Dirkh het volgende:
Eigenlijk zou je de Tros niet moeten zien als bondscoach, maar eerder als de KNVB. De bondscoach was bij Sieneke Marianne Weber en Vader Abraham en bij de 3J's was het Jaap.
Nu heeft een nieuwe bondscoach zich aangemeld, en dat is Fluitsma en Van Thijn, maar dat is hetzelfde als je nu Dick Advocaat als bondscoach zou aanstellen, het kan wel werken, maar het is niet meer genoeg om te winnen.
Mensen met een geweldige stem zijn er zat, het goede liedje en juiste begeleiding is het moeilijkst. Dat moet de TROS niet doen, die moet het faciliteren.
Dat, maar dan in 140 tekens.
http://www.eurosong.be/33(...)or-songfestival-2012quote:Zoals wel vaker het geval is, dreigt Israël af te haken voor het komende Songfestival omdat er een feestdag wordt gevierd tijdens de Eurosongweken. Het gaat om ’Shavou’ot’, een feestdag dag die plaats vindt op 26 mei.
http://www.belgovision.com/nationaal_f.php?id=7778quote:De Romeo's willen naar Eurovisie Songfestival 2012
De Romeo's stellen zich kandidaat om België te vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival 2012 in Bakoe. De kans dat VRT interesse heeft in Chris Van Tongelen, Davy Gilles en Gunther Levi lijkt klein. De Toppers, waarvaan De Romeo's de Vlaamse kopie zijn, flopten immers twee jaar geleden in Moskou.
Dat topic heb ik gisteren toevallig retweetquote:Op vrijdag 27 mei 2011 01:48 schreef Greys het volgende:
Heren twitter redactie, lukt het een beetje?
Kan een van jullie morgenochtend/overdag dit topic even tweeten?
Jury/televoting stemmen bekend
En wellicht kunnen jullie nog iets met bovenstaande suggesties. Als jullie het al niet al lang getweet hebben
http://www.elsevier.nl/we(...)e-onderscheiding.htmquote:Jettie Paerl (90) heeft zondagmiddag de bronzen legpenning van de gemeente Amstelveen gekregen. De zangeres, die tijdens de Duitse bezetting voor Radio Oranje zong vanuit Londen en in 1956 Nederland vertegenwoordigde op het Eurovisie Songfestival, kreeg de onderscheiding uitgereikt door de burgemeester van Amstelveen, Jan van Zanen.
Lijkt zo klein.quote:Op zondag 5 juni 2011 21:24 schreef Fred_B het volgende:
Nieuws over de (mogelijke) locatie van volgend jaar.
[ afbeelding ]
http://nlpop.blog.nl/pop/(...)ngfestival-kandidaatquote:De 3js gaan een samenwerking buiten de landsgrenzen aan. Binnenkort neemt het trio een nummer op met Raphael Gualazzi, die dit jaar voor Italië meedeed aan het Eurovisie Songfestival en als tweede eindigde.
Oh godquote:Op woensdag 15 juni 2011 16:06 schreef Greys het volgende:
Mghihihihi:
Dries Roelvink @ikbendries is now following you (@ESF_FOK).
Ik was er de afgelopen week weinig maar ik ga het ook weer oppakken... ook al is het nu echt een beetje komkommertijd in Songfestivallandquote:Op woensdag 15 juni 2011 22:19 schreef Greys het volgende:
Zal dat van die Italiaan ook wel even tweeten.
Zelfs als er niet echt Songfestivalnieuws is moeten we gewoon een beetje loeren op de site van de 3Js, op de twitters van de buitenlandse deelnemers enzoquote:Op woensdag 15 juni 2011 22:32 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik was er de afgelopen week weinig maar ik ga het ook weer oppakken... ook al is het nu echt een beetje komkommertijd in Songfestivalland
De vraag is of je het moet willen...quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:36 schreef Greys het volgende:
Zie als voorbeeldje:
http://twitter.com/#!/songfestivalNL
Die heeft elke dag meerdere dingen te melden, songfestival gerelateerd.
Dan moeten wij dat ook kunnen![]()
quote:Vanavond en volgende week het #TROS Muziekfeest (vanuit Sneek, niet uit Düsseldorf) met o.m @driejs en @sienekemusic, Nederland 1, 21.30u
quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:58 schreef Boldface het volgende:
[..]
De vraag is of je het moet willen...
[..]
Ik heb alvast gegeten en gedronken...
Sieneke! - Brrr, ik voel ineens een oprisping.quote:Op woensdag 15 juni 2011 22:59 schreef Greys het volgende:
We kiezen toch zelf wat we wel en niet tweeten?
Daarbij zullen we rekening houden met jouw gevoelige maag![]()
Mijn toetsenbord wordt ondergekotstquote:Op woensdag 15 juni 2011 23:05 schreef Boldface het volgende:
[..]
Sieneke! - Brrr, ik voel ineens een oprisping.
Jij was toch diegene die Sieneke zo'n beetje de beste Nederlandse inzending ooit vond?quote:Op woensdag 15 juni 2011 23:14 schreef Maarten-Pieter het volgende:
Mijn toetsenbord wordt ondergekotst![]()
Neequote:Op donderdag 16 juni 2011 00:15 schreef Boldface het volgende:
[..]
Jij was toch diegene die Sieneke zo'n beetje de beste Nederlandse inzending ooit vond?
enquote:ESF_FOK Songfestival FOK!
Mooie recap in 8 minuten van Eurovision.tv van het #Songfestival 2011. Landenfeesten, rehearsals etc. forum.fok.nl/topic/1670529
quote:ESF_FOK Songfestival FOK!
#Eurovisie inschrijving Finland 2012 in augustus van start: forum.fok.nl/topic/1670525 #Songfestival
Zag het, leuk!quote:Op vrijdag 1 juli 2011 00:45 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb vandeweek ook wat getweet over de quiz en tournament!
twitter:ESF_FOK twitterde op vrijdag 01-07-2011 om 17:44:06Voortaan zonder telefoon kijken naar het #ESF, er kan pas na afloop gestemd worden! Betekent dit een langere pauze-act? http://t.co/s5R19GN reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |