Maar er is geen andere bondscoach in dit geval die het wil doen...quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:32 schreef Roger_Epiales het volgende:
Ergens laatste bij worden moet altijd een inspiratie zijn om het beter te doen, vind ik.
[..]
Hier schrok ik persoonlijk het meest van.![]()
En als we ons met voetbal niet eens weten te kwalificeren dan wordt iig de bondscoach (TROS?) snel vervangen door iemand anders.
Stel je voor, we plaatsen ons niet voor het EK en de bondscoach zegt doodleuk: Volgende keer gaan we het op precies de zelfde manier proberen!
Dan is het land te klein, hoor.
quote:Maar er is geen andere bondscoach in dit geval die het wil doen...
"We zijn heel erg tevreden over hem", vertelt een woordvoerder van de TROS.quote:Jan Smit is van plan volgend jaar weer naar het Eurovisie Songfestival te gaan. Het bekritiseren van de verschillende deelnemers is zo goed bevallen, dat de Volendammer naar het Azerbeidjaanse Bakoe af wil reizen.
Eigenlijk zou je de Tros niet moeten zien als bondscoach, maar eerder als de KNVB. De bondscoach was bij Sieneke Marianne Weber en Vader Abraham en bij de 3J's was het Jaap.quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:32 schreef Roger_Epiales het volgende:
Ergens laatste bij worden moet altijd een inspiratie zijn om het beter te doen, vind ik.
[..]
Hier schrok ik persoonlijk het meest van.![]()
En als we ons met voetbal niet eens weten te kwalificeren dan wordt iig de bondscoach (TROS?) snel vervangen door iemand anders.
Stel je voor, we plaatsen ons niet voor het EK en de bondscoach zegt doodleuk: Volgende keer gaan we het op precies de zelfde manier proberen!
Dan is het land te klein, hoor.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 20:55 schreef Tha_Erik het volgende:
Heeft de TROS wel geluisterd of stonden ze ook afgestemd op BBC?!
Via mobieltje kan je met Twitlonger meer dan 140 tekens typen. doe ik ook weleens.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:17 schreef Dirkh het volgende:
Eigenlijk zou je de Tros niet moeten zien als bondscoach, maar eerder als de KNVB. De bondscoach was bij Sieneke Marianne Weber en Vader Abraham en bij de 3J's was het Jaap.
Nu heeft een nieuwe bondscoach zich aangemeld, en dat is Fluitsma en Van Thijn, maar dat is hetzelfde als je nu Dick Advocaat als bondscoach zou aanstellen, het kan wel werken, maar het is niet meer genoeg om te winnen.
Mensen met een geweldige stem zijn er zat, het goede liedje en juiste begeleiding is het moeilijkst. Dat moet de TROS niet doen, die moet het faciliteren.
Dat, maar dan in 140 tekens.
http://www.eurosong.be/33(...)or-songfestival-2012quote:Zoals wel vaker het geval is, dreigt Israël af te haken voor het komende Songfestival omdat er een feestdag wordt gevierd tijdens de Eurosongweken. Het gaat om ’Shavou’ot’, een feestdag dag die plaats vindt op 26 mei.
http://www.belgovision.com/nationaal_f.php?id=7778quote:De Romeo's willen naar Eurovisie Songfestival 2012
De Romeo's stellen zich kandidaat om België te vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival 2012 in Bakoe. De kans dat VRT interesse heeft in Chris Van Tongelen, Davy Gilles en Gunther Levi lijkt klein. De Toppers, waarvaan De Romeo's de Vlaamse kopie zijn, flopten immers twee jaar geleden in Moskou.
Dat topic heb ik gisteren toevallig retweetquote:Op vrijdag 27 mei 2011 01:48 schreef Greys het volgende:
Heren twitter redactie, lukt het een beetje?
Kan een van jullie morgenochtend/overdag dit topic even tweeten?
Jury/televoting stemmen bekend
En wellicht kunnen jullie nog iets met bovenstaande suggesties. Als jullie het al niet al lang getweet hebben
http://www.elsevier.nl/we(...)e-onderscheiding.htmquote:Jettie Paerl (90) heeft zondagmiddag de bronzen legpenning van de gemeente Amstelveen gekregen. De zangeres, die tijdens de Duitse bezetting voor Radio Oranje zong vanuit Londen en in 1956 Nederland vertegenwoordigde op het Eurovisie Songfestival, kreeg de onderscheiding uitgereikt door de burgemeester van Amstelveen, Jan van Zanen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |