Dat zijn van die series die echt enorm tegenvallen als je die nu nog bekijkt. Het is puur nostalgie, niet omdat de series anno 2011 nog goed zijn.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 21:13 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Jaja, en er nog series als The A-Team en MacGyver waren en je nog daadwerkelijk tv keek zeker?
quote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:50 schreef pberends het volgende:
[ afbeelding ]
Die ouwe kapsels... alsof het 12 jaar geleden is.
quote:
Ik vind seizoen 4 prima (behalve dan het gedrocht vs CAT squad maar ik doe net alsof die aflevering niet bestaat..) alleen het laatste stuk van de finale, dus zeg maar vanaf dat C+S wegrijden bij de kerk is gewoon slecht.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 19:49 schreef pberends het volgende:
Volgens mij kijk je met een iets te kritisch oog naar Chuck. Natuurlijk was season 4 niet al te best, maar de finale vond ik prima en een leuke twist in het verhaal voor een volgende halve laatste seizoen.
Daar zat ik ook over te denken. Want was het niet heel bijzonder dat Chuck niet spontaan doodging bij het zien van de Intersect? Juist daarom had Bryce de Intersect toch naar Chuck gestuurd?quote:Op maandag 23 mei 2011 11:44 schreef tvfan42 het volgende:
[..]
De Morgan-twist is tegen alles in wat ons verteld is door de makers in voorgaande seizoenen en ook die andere over-de-top zaken (dat vele onzin geld, en die voor-zichzelf-beginnerij) beloven weinig goeds.
Ik vond de twist dat die slechterik bekende dat alles tot nu toe, the Ring, The intersect, Volkoff, onderdeel was van een nog groter geheim meesterplan het ergste van alles. Ben benieuwd of de schrijvers weten welke druk ze hiermee op hunzelf afroepen en of ze dat aan kunnen. Het voelt heel onnatuurlijk. Terwijl imo de ontwikkelingen vanaf de Ring tot aan het einde van dit seizoen heel natuurlijk en logisch waren.quote:Op maandag 23 mei 2011 11:44 schreef tvfan42 het volgende:
[..]
Ik vind seizoen 4 prima (behalve dan het gedrocht vs CAT squad maar ik doe net alsof die aflevering niet bestaat..) alleen het laatste stuk van de finale, dus zeg maar vanaf dat C+S wegrijden bij de kerk is gewoon slecht.
De Morgan-twist is tegen alles in wat ons verteld is door de makers in voorgaande seizoenen en ook die andere over-de-top zaken (dat vele onzin geld, en die voor-zichzelf-beginnerij) beloven weinig goeds.
Het is niet te kritisch zijn maar de pest er in hebben dat de makers in de laatste minuten tegen de door henzelfde gemaakt regels van het verhaal ingaan - een doodzonde voor scenarioschrijvers in feite. Vraag me af of ze er zich uit gaan redden.
NB: de krtiek op de twist is enorm onder de internationale Chuck fans - er zijn zelfs al signalen uit het Chuck-producerskamp dat men daar wat van geschrokken is. Afwachten of dat gaat helpen, hopelijk wel.
Inderdaad, WTH MAN. Ze hadden ermee moeten kappen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Das waar inderdaad. Chuck heeft een soort fotografisch geheugen, waardoor hij zo'n beetje de enige was die dit soort dingen kon. Morgan is nou niet bepaald het type fotografisch geheugen...quote:Op maandag 23 mei 2011 11:48 schreef Orbis het volgende:
[..]
Daar zat ik ook over te denken. Want was het niet heel bijzonder dat Chuck niet spontaan doodging bij het zien van de Intersect? Juist daarom had Bryce de Intersect toch naar Chuck gestuurd?
Kan inderdaad zomaar nog een andere wending krijgen die niemand had voorzien.quote:Op maandag 23 mei 2011 15:48 schreef shiznuts het volgende:
Inception jongens... het was maar een droom.
Gelukkig gaan de ontwikkelingen in Chuck altijd heel snel en verwacht ik daarom dat Morgan al bij afl. 3 weer intersect af is.quote:Op maandag 23 mei 2011 15:43 schreef MacorgaZ het volgende:
Sowieso moeten ze nu in 13 episodes het verhaal afronden met Morgan als intersect.
En natuurlijk ook beetje lame dat Morgan de bril die Beckman aan Chuck heeft gegeven meteen opdoet, het was toch al wel duidelijk uit de eerdere episodes dat brillen vaak ook intersect-effecten hadden (inzetten, eruit halen).
Dat kan toch gewoon :p dat is niet heel raar hoor.quote:Op maandag 23 mei 2011 16:21 schreef JDx het volgende:
Sowieso dat Morgan ze ging trouwen? Waar sloeg dat op.
Ja, maar in Amerika zijn er zo veel verschillende kerken dat het nogal makkelijk is om een priester te wordenquote:Op maandag 23 mei 2011 18:26 schreef JDx het volgende:
Moet dat niet een officieel persoon zijn of een priester ofzo?
http://usmarriagelaws.com(...)irements/index.shtmlquote:For example, California law permits anyone to apply for permission to become a Deputy Commissioner of Marriages -- the grant of authority is valid for one day -- and thus officiate at the wedding of family or friends on that one day.
Denk dat dat hofje in een studio is...quote:Op maandag 23 mei 2011 19:44 schreef JDx het volgende:
Ok lache, ik ga daar trouwens over 4 weken heen, misschien maar even langs Echo Park en Burbank, hoewel ik weet dat de Buymore een gebouw is van een andere winkelketen en geshopt is. Zou dat kleine hofje wel echt bestaan? Of is dat in een studio.
Daar ben ik ook 99% zeker van.quote:Op maandag 23 mei 2011 19:49 schreef larry_flynt het volgende:
[..]
Denk dat dat hofje in een studio is...
quote:Op maandag 6 juni 2011 09:08 schreef JDx het volgende:
Ik droomde vannacht dat ik Chuck speelde in de serie, maar in het echt met Sarah ging trouwen, en toen zei iemand, maar jullie zijn nog zo jong, ik zei, ja maar al die jaren in Hollywood maakt je wel volwassener en toen dacht ik huh, kan me eigenlijk niets herinneren van de sets enzo, oh nooo... dit is een droom
Zit al met m'n kop in the USA denk ik, lol.
59 days to go volgens tvcountdown.comquote:Op donderdag 30 juni 2011 17:36 schreef T_Fuff het volgende:
Weet iemand al wanneer seizoen 5 op tv komt in US?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |