Ja dat weet ik, maar van mij mag je best twee keer spelen hoor.quote:Op zondag 8 mei 2011 15:55 schreef greavy het volgende:
@KapiteinT, heb ff gekeken, je moet er gewoon een IP-max op zetten. Onder een andere naam kan je gewoon opnieuw.
Verder erg leuk gemaakt.
'soep'?quote:Op zondag 8 mei 2011 17:29 schreef Zug-Chef het volgende:
De machinist had een flinke kop 'soep' gemorst waardoor de lok meteen schoongemaakt moest worden, om erger te voorkomen. Hierdoor werd de hulp ingeroepen van deze fraaie groene lok,
Ik denk dat hij het over de kleur van de loc heeftquote:
Ik denk toch dat het over iets anders gaatquote:Op zondag 8 mei 2011 18:45 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Ik denk dat hij het over de kleur van de loc heeft![]()
Wel leuk gevonden, maar dat kotskleurtje trekt echt op niets
Photosoep - Photoshop dusquote:
Bron: http://www.rtvoost.nl/nieuws/default.aspx?nid=125217quote:Het treintraject tussen Zwolle en Coevorden moet meer stukken met dubbelspoor krijgen, vanwege de toename van het goederenvervoer per trein.
Drukte op spoor
Dat wil de Duitse spoorwegonderneming Bentheimer Eisenbahn, die vanaf juni containertreinen via Coevorden naar de Rotterdamse haven laat rijden. Volgens de spoorwegonderneming is het spoor nu al overvol en ontstaan er problemen als er meer goederentreinen gaan rijden. Spoorbeheerder Prorail vindt dat zomaar het aanleggen van dubbelspoor te ver gaat en vindt dat de situatie eerst moet onderzocht worden. Of dat ook gebeurt, bepaalt uiteindelijk het Rijk.
de Leerdam Deadlockquote:Op zondag 8 mei 2011 21:39 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Goederenvervoer op enkelspoor is tof. Als treindienstleider dan...
In het Noorden komt er tenminste nog overdag een goederentrein.. Op de MerwedeLingeLijn worden cargo's geweerd (mogen alleen vanaf Dordrecht naar industrie De Staart). Dit "omdat Arriva alle capaciteit nodig heeft"quote:Op zondag 8 mei 2011 21:39 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Goederenvervoer op enkelspoor is tof. Als treindienstleider dan...
Nou ja, elke 2 haltes heb je daar ook gewoon een kruisende trein, dus zo raar is dat nietquote:Op zondag 8 mei 2011 21:43 schreef greavy het volgende:
[..]
In het Noorden komt er tenminste nog overdag een goederentrein.. Op de MerwedeLingeLijn worden cargo's geweerd (mogen alleen vanaf Dordrecht naar industrie De Staart). Dit "omdat Arriva alle capaciteit nodig heeft"
Betuweroute was geen 6 miljard. En is een betere investering geweest dat die HSL-Zuid.quote:Op zondag 8 mei 2011 21:24 schreef Dr_Flash het volgende:
er ontstaan helemaal geen problemen![]()
Er gaan gewoon niet meer goederentreinen rijden![]()
Pak de Betuweroute maar met je zes miljard badslippers
Pak gewoon de auto als deze Dubai-achtige plannen jou depressief stemmen. Doe je iedereen een groot plezier mee...quote:Op zondag 8 mei 2011 21:50 schreef Ascendancy het volgende:
Ja, maar waar zijn die goederentreinen voor nodig? Er is nergens meer een aansluitend spoor voor goederenvervoer op de MLL, dus alles wat nodig is kan bij Geldermalsen de betuweroute op.
Daarnaast is er ook gewoon echt geen ruimte. En terecht. Ze wilden eerst de MLL opwaarderen tot grote vervoerscorridor. Midden door de dorpen
Dordrecht - Geldermalsen is ooit geëlektrificeerd om als omleidingsroute te kunnen dienen, onder andere voor goederentreinen.quote:Op zondag 8 mei 2011 21:50 schreef Ascendancy het volgende:
Ja, maar waar zijn die goederentreinen voor nodig? Er is nergens meer een aansluitend spoor voor goederenvervoer op de MLL, dus alles wat nodig is kan bij Geldermalsen de betuweroute op.
Daarnaast is er ook gewoon echt geen ruimte. En terecht. Ze wilden eerst de MLL opwaarderen tot grote vervoerscorridor. Midden door de dorpen
Aan de bewoners langs die route om ervoor te zorgen dat die spoorlijn geen Grand Travaux Inutile wordt. Iedereen wil de duurste auto's, wil de duurste zwembaden en de duurste woningen, maar niemand wil de goederentrein die dat mogelijk maakt.quote:Op zondag 8 mei 2011 22:04 schreef Duvel het volgende:
[..]
Dordrecht - Geldermalsen is ooit geëlektrificeerd om als omleidingsroute te kunnen dienen, onder andere voor goederentreinen.
Dat was toch om geen dieseleiland te creëren?quote:Op zondag 8 mei 2011 22:04 schreef Duvel het volgende:
[..]
Dordrecht - Geldermalsen is ooit geëlektrificeerd om als omleidingsroute te kunnen dienen, onder andere voor goederentreinen.
Heb je er argumentatie voor. Geen eens een voorbeeld wanneer het functioneel zou zijn? En zijn het hoeveelheden goederen die zo'n verdubbeling rendabel maken? Want naar Geldermalsen zit er nu buiten de spits al amper een kip in. Dat heb ik niet bedacht, dat is de realiteit.quote:Op zondag 8 mei 2011 21:59 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Pak gewoon de auto als deze Dubai-achtige plannen jou depressief stemmen. Doe je iedereen een groot plezier mee...
Altijd uitgaan van het meest negatieve, maar zelf geen aanstalten doen met vernuftigheden te komen.
Stimmt. En toen NS er nog een 'verneukte' DRGL had, was het ook mogelijk voor de goederentreinen. Nu worden ze geweerd. Dat was niet de insteek van elektrificatie.quote:Op zondag 8 mei 2011 22:04 schreef Duvel het volgende:
[..]
Dordrecht - Geldermalsen is ooit geëlektrificeerd om als omleidingsroute te kunnen dienen, onder andere voor goederentreinen.
Via conventioneel spoor (Emmerich-Arnhem-Driebergen-Utrecht-Gouda-Rotterdam-Kijfhoek.)quote:Op zondag 8 mei 2011 22:16 schreef Peter het volgende:
Hoe moeten goederentreinen rijden als de betuweroute geblokkeerd is?
En dat traject kan het aantal goederentreinen aan dat er nu via de betuweroute rijdt?quote:Op zondag 8 mei 2011 22:17 schreef greavy het volgende:
[..]
Via conventioneel spoor (Emmerich-Arnhem-Driebergen-Utrecht-Gouda-Rotterdam-Kijfhoek.)
Nee, daarom zou het ook nog via Venlo kunnen.quote:Op zondag 8 mei 2011 22:18 schreef Peter het volgende:
[..]
En dat traject kan het aantal goederentreinen aan dat er nu via de betuweroute rijdt?
Nee, lang niet allemaal.quote:Op zondag 8 mei 2011 22:18 schreef Peter het volgende:
[..]
En dat traject kan het aantal goederentreinen aan dat er nu via de betuweroute rijdt?
quote:Wisselstoring Gouda-Rotterdam (2e dossier)
De beperkingen als gevolg van een wisselstoring tussen Amsterdam Centraal en Rotterdam Centraal zijn voorbij.
De vertraging zal geleidelijk afnemen.
Prognose:
* Treindienst normaal om 23:00 uur.
Wisselstoring Gouda-Rotterdam
De beperkingen als gevolg van een wisselstoring tussen Gouda en Rotterdam Centraal zijn voorbij.
De vertraging zal geleidelijk afnemen.
Prognose:
* Treindienst normaal om 23:00 uur.
Kans X kosten als het wel mis gaat vs. kosten voor backup = risicoanalysequote:Op zondag 8 mei 2011 22:32 schreef Ascendancy het volgende:
Ik denk dat je je dan moet afvragen in hoeverre het economisch verantwoord om een hele lijn te verdubbelen voor de kans dat de betuweroute gestremd is. Daarnaast heeft men juist met de aanleg van de betuweroute zowel de verbreding van de A15 als de MLL praktisch onmogelijk gemaakt, omdat de corridor tussen Hardinxveld en Gorinchem nu ingeklemd zit tussen de Betuweroute en het water.
Eind 2012quote:Op zondag 8 mei 2011 22:34 schreef LWD-Godius het volgende:
Wanneer wordt de hanzelijn in gebruik genomen, dit jaar nog?
Maar denk je werkelijk dat die positief uit gaat vallen voor verbreding. Je moet die treinen daar wel kwijt kunnen en men heeft de kapitale fout gemaakt dat sommige goederentreinen op Utrecht-Den Bosch moeten kruisen bij Meteren aansluiting, waardoor ook daar helemaal geen capaciteit bestaat om de MLL op te rijden.quote:Op zondag 8 mei 2011 22:34 schreef Peter het volgende:
[..]
Kans X kosten als het wel mis gaat vs. kosten voor backup = risicoanalyse
12 - 12 -12quote:Op zondag 8 mei 2011 22:34 schreef LWD-Godius het volgende:
Wanneer wordt de hanzelijn in gebruik genomen, dit jaar nog?
Kan met een berg geld vast wel opgepakt wordenquote:Op zondag 8 mei 2011 22:36 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Maar denk je werkelijk dat die positief uit gaat vallen voor verbreding. Je moet die treinen daar wel kwijt kunnen en men heeft de kapitale fout gemaakt dat sommige goederentreinen op Utrecht-Den Bosch moeten kruisen bij Meteren aansluiting, waardoor ook daar helemaal geen capaciteit bestaat om de MLL op te rijden.
quote:Op zondag 8 mei 2011 22:09 schreef Ofyles2 het volgende:
Aan de bewoners langs die route om ervoor te zorgen dat die spoorlijn geen Grand Travaux Inutile wordt. Iedereen wil de duurste auto's, wil de duurste zwembaden en de duurste woningen, maar niemand wil de goederentrein die dat mogelijk maakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |