Denk daar dan aan voordat je het post. Je geeft zelf de foto's, en je gaat zelf vervolgens helpen om de hyves te laten vinden.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:54 schreef ecktebaas het volgende:
Skere bois die zich hard voelen omdat ze geen windows gebruiken
Heb dit liever weg, of iig de fotos ivm persoonlijke consequenties
Reageer dan normaal. Het is zo simpel allemaal.quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:49 schreef Lakitu het volgende:
Willen jullie m'n posts laten staan? Oke gr.
Als diegene het verdient reageer ik normaal, komop man, wat een topicquote:Op woensdag 18 mei 2011 11:52 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Reageer dan normaal. Het is zo simpel allemaal.
Meld het dan hier of met een TR in plaats van aanvallend met ziektes te gaan strooien. Daar heeft niemand iets aan.quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:54 schreef Lakitu het volgende:
Als diegene het verdient reageer ik normaal, komop man, wat een topicWaarom het niet gelijk gesloten is ook een raadsel.
tranellius heeft genoeg antwoord gegeven, trollen doe je maar lekker thuis met je betweterig gedoequote:Op woensdag 18 mei 2011 13:20 schreef Fraech het volgende:
Ik maak een normaal topic met fatsoenlijke uitleg. Krijg ik dezelfde bullshit waarover ik klaag weer.
Moderators in KLB
Het was niet eens een troll, en ik heb niet te uitleg gekregen waarop ik zat te wachtenquote:Op woensdag 18 mei 2011 13:22 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
tranellius heeft genoeg antwoord gegeven, trollen doe je maar lekker thuis met je betweterig gedoe
Dat komt dan goed uit. KLB zit niet op jou en je gejankzak te wachten.quote:Op woensdag 18 mei 2011 13:23 schreef Fraech het volgende:
Het was niet eens een troll, en ik heb niet te uitleg gekregen waarop ik zat te wachten.
ook dicht, baggerquote:Op woensdag 18 mei 2011 22:00 schreef Drinky het volgende:
Mijn topic wordt geslot omdat er al veel van dat soort topics zijn geweest(wtf helemaal nooit ofzo), maar een pitje kapsel topic mag wel?
Meisjes die hun hele uiterlijk verpesten
wat is dit voor oneerlijkheid?
gr drinky
quote:Op donderdag 19 mei 2011 19:52 schreef linpunt het volgende:
antwoord op al je vragen
lol whut, bagger
quote:Op donderdag 19 mei 2011 19:39 schreef Socios het volgende:
In before swarmahoers sluitpost "bagger".
quote:
spotten staat niet gelijk aan lezenquote:Op donderdag 19 mei 2011 20:33 schreef Mr.King het volgende:
Biologisch eten/drinken
''Bagger gespot, niet gelezen''? Jij spot bagger zonder te lezen en sluit hem daarna? Kun je dit uitleggen?
Vertel me je geheim, 6e zintuig ofiets? Je kijkt alleen naar de lengte van posts ofzo?quote:Op donderdag 19 mei 2011 20:40 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
spotten staat niet gelijk aan lezen
kloptquote:Op donderdag 19 mei 2011 20:45 schreef Mr.King het volgende:
[..]
Vertel me je geheim, 6e zintuig ofiets? Je kijkt alleen naar de lengte van posts ofzo?
geslot, wat een kutzooiquote:Op zaterdag 21 mei 2011 13:17 schreef Nikmans het volgende:
Hoeveel permabans krijgt phpmystyle eigenlijk? Hij is net weer terug en:
ontzettende lastige VMBO vragen :@ :@
Misschien offtopic, maar meer van toepassing(TB hoeft niet naar buiten) + goed voor Danny: http://fok.beslist.nl/products/r/dagboek/quote:Op maandag 23 mei 2011 13:08 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
[..]
Zodat je snel naar de winkel kan rennen om een mooi roze dagboekje te kopen.
quote:Op maandag 23 mei 2011 13:46 schreef Pharkus het volgende:
Misschien offtopic, maar meer van toepassing(TB hoeft niet naar buiten) + goed voor Danny: http://fok.beslist.nl/products/r/dagboek/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |