Niet?quote:
Op lowlands drink ik ook voornamelijk waterquote:
Yiiiiihaaaa! Dat zijn mooie cijfersquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:45 schreef MariaEtcetera het volgende:
YAAAY fijn nieuws, mijn Leeds cijfers zijn omgerekend een 8 en een 9!Even uitrekenen wat ik nu dan gemiddeld sta
Uhm.. samen gaan?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:59 schreef uniekhoorn het volgende:
ben je donderdag ook nog in het noorden Vik?
Wat goed Maria
Zwarte cross, wil ik ooit nog wel eens heen, waarschijnlijk ook publiek die altijd bij Waldrock kwam
Weet nog niet of ik er dodag nog ben. Hoezo?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:59 schreef uniekhoorn het volgende:
ben je donderdag ook nog in het noorden Vik?
Wat goed Maria
Zwarte cross, wil ik ooit nog wel eens heen, waarschijnlijk ook publiek die altijd bij Waldrock kwam
Wow, da's ook meteen goede motivatie!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:11 schreef MariaEtcetera het volgende:
*paster meldt*swaaag!
Ik sta gemiddeld nu een 8,29! Net in de OER gekeken, en als ik voor mn scriptie een 8,5 haal heb ik dan cum laude*mouwen opstroopt*
Jij zit ook op de UU toch? Volgens mij mag je dan niks ONDER een 7. Althans dat geldt voor mij! Misschien even je OER napluizen?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:17 schreef Mini. het volgende:
[..]
Wow, da's ook meteen goede motivatie!
Zo kwam ik er van de week achter dat ik mijn cum laude misschien alleen misloop door één 7 voor een vakje dat ik alleen maar deed als ingangseis voor een ander vak dat ik uiteindelijk niet gedaan heb.Destijds dacht ik "laat ook maar want ik haal toch nooit zulke hoge cijfers voor mijn stages", maar nu lijkt het erop dat ik het misschien nog best had kunnen halen. Dan ben ik wel zo'n streber dat ik daarvan baal, ook al maakt het met wat ik wil gaan doen in de praktijk weinig uit.
Klopt, maar je moet ook nog gemiddeld een 8 hebben voor je keuzevakken en volgens mij heb ik voor alle andere vakken precies een 8. Nou ja, met die stages zal het ook krap worden, maar het is niet zo onhaalbaar als ik eerst dacht.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:21 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Jij zit ook op de UU toch? Volgens mij mag je dan niks ONDER een 7. Althans dat geldt voor mij! Misschien even je OER napluizen?
Ja maar bij ons is de eis dat je voor je langste stage minimaal een 8,5 haalt, en voor de kortere minimaal een 8. Ik heb waarschijnlijk voor die kortere juist wel een 8,5, maar voor die langere verwacht ik een lager punt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:29 schreef V1z0R het volgende:
Ik heb zelfs een 8 gehaald op m'n stage, dus zeker haalbaar
Wauw!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:11 schreef MariaEtcetera het volgende:
*paster meldt*swaaag!
Ik sta gemiddeld nu een 8,29! Net in de OER gekeken, en als ik voor mn scriptie een 8,5 haal heb ik dan cum laude*mouwen opstroopt*
hihi...toen had ik ook een duutser, een andere!quote:Op woensdag 9 januari 2008 10:48 schreef AKnynke het volgende:
Fipo..
T ging veel te goed met de Duutser, en eigenljk is hij heel erg leuk. Jammer genoeg woont hij in München, en is dat wel een beetje heel erg veel weg.
Dus, we hebben besloten om alleen maar vrienden te zijn. Dat waren we eigenlijk ook al heel lang!
Heel herkenbaar. Meestal kom ik rond deze tijd thuis en neem ik een lik uit de pindakaaspot (met mijn vinger), maar nooit met bleekselderijquote:Op dinsdag 3 mei 2011 16:59 schreef Perruche het volgende:
Ik heb trekaltijd rond deze tijd. Maar alles voor vandaag is al op!
Wel makkelijk, hoef je de naambordjes niet aan te passen. Bremen is zeker de helft dichterbij dan Munchenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:00 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
hihi...toen had ik ook een duutser, een andere!
brr...teruglezen in oude topics...
New and improved!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:04 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Duutser 2.0. Ik was de oude Duutser bijna vergeten!
Ik heb een pruim. Had. Nu issie in mn buik.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:02 schreef anna82 het volgende:
[..]
Heel herkenbaar. Meestal kom ik rond deze tijd thuis en neem ik een lik uit de pindakaaspot (met mijn vinger), maar nooit met bleekselderij![]()
Gelukkig ontdekte ik net een sinaasappel in mijn tas en hoef ik niet los te gaan op de koekjes-bij-de-koffie-voor-klanten.
Mergen!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:06 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
al heeft die oude wel wat meer financiele perspectieven...
mmmm...
Ja, die kan ik niet leveren hoor!quote:
absolutemente!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:08 schreef Muis006 het volgende:
Ik ben confused, ik dacht dat Jag samen was met de discreetly sized, discreetly bald Duutser?
Heb ik dat nog goed?
Aah op die fietsquote:Op dinsdag 3 mei 2011 17:09 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
absolutemente!
Maar ooit, in 2008, was er een andere Duutser.
what happens in duutsland stays in duutsland. Zo. Nu ga ik nog een half uur heeel hard werken en dan vind ik het goed voor vandaag!quote:
*herkenbaar* Ik heb dus best wel dingen van de Miss Etamquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:47 schreef Viking84 het volgende:
Nog evenvoor LB en
voor Anna.
Ik heb ff geshopt met m'n moeder, maar Drachten is echt een kutdorp om te winkelen, dus niet geslaagd (en ze wil allemaal kutwinkels in: M&S, Promiss, Miss Etam). Nu heb ik wat geld gekregen om iets leuks voor mezelf te kopen (jurkje
), dus ik ga eens in Den Haag kijken later deze week
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |