Wat fijn!!!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:08 schreef LadyBlack het volgende:
Even een egopost tussendoor: ik ben eindelijk toegelaten door het uitzendbureau voor de functie waar ik een tijd geleden al op had gesolliciteerdOk, nu nog trainingen halen enzo, maar toch....
Blij
Ik vond het echt verschrikkelijk, zelfs het feit dat het nu nooit meer hoefde omdat ze eruit waren kon me echt niet opbeurenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:44 schreef Razztwizzle het volgende:
Nee, m'n lief zit in een opname, ouders aan het werk en vriendinnen op vakantie.
Ik vind het wel übertof dat ik zoveel verhalen op internet lees dat verstandskiezen trekken een eitje is. Mooi zomaar dus niet voor mij. Blij dat ik hierna niet meer hoef!
En, natuurlijk, zoals de assistente die ging verdoven zei: "Ach, het stelt niks voor vergeleken met het baren van een kind". En bedankt. * Razztwizzle zich een watje voelt.
Volgens mij mag dat, hoor. Gewoon ook een spiegel opbouwen met de paracetamol, dus om de paar uur (kijk even in de bijsluiter) twee slikken.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:42 schreef Razztwizzle het volgende:
Gefeliciteerd LB! En Syrena, suf zegzeker van je rechtsbijstand, want het klinkt toch erg vreemd. Rechtswinkel anders een idee?
Ik zit hier met een twijfelgeval, dus gooi het hier maar eens neer, aangezien er een paar medische mensen rondhuppelen hier: ben nu 3,5 dag verder na trekken van verstandskiezen en voel me lichamelijk prima, maar de napijn is wel veel erger dit keer, en de zwelling ook. Dat wordt vanzelf minder, maar met 3x 600 mg ibuprofen op een dag red ik het niet. Zou het een bezwaar zijn hier nog paracetamol bij te slikken, of kan ik beter een tijdje 4x per dag die ibuprofen slikken?
Nu ik dit lees besef ik dat beter de apotheek kan bellen of de kaakchirurgiepoli.. doe ik zo maar eens. Al ben ik nauwelijks verstaanbaar over de telefoon door die rotkaak.
Bron.quote:Kunnen ibuprofen en paracetamol gecombineerd worden?
Gaan ibruprofen en paracetamol samen? Ik heb van de doktor ibruprofen voorgeschreven gekregen voor een tandvlees ontsteking, maar de pijn was zo erg dat ik er twee paracetamol bij heb ingeslikt toen de werking van ibuprofen niet merkbaar was.
Antwoord apotheker
Paracetamol werkt alleen pijnstillend en koorstverlagend. Ibuprofen werkt pijnstillend, koorstverlagend en ontstekingsremmend. Bij een tandvleesontsteking kan daarom beter ibuprofen gebruikt worden vanwege de ontstekingsremmende eigenschappen. Blijkt echter dat deze ibuprofen onvoldoende pijnstilling geeft dan mag hierbij paracetamol worden gebruikt. Let wel op de dosering, daar bij combineren van deze middelen men niet meer uit mag gaan van de maximum dosering van 6 tabletten paracetamol, omdat men dan ook al een bepaalde dosis van de ibuprofen heeft ingenomen. 2 tabletten paracetamol naast de ibuprofen is geen enkel bezwaar en zelfs aan te raden indien er onvoldoende pijnstilling optreedt.
En "waar" voorafgaand aan de zinquote:
Het is nu ook wel rond de lunchpauze. Zou het over een uurtje gewoon weer proberen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:56 schreef Razztwizzle het volgende:
Thanks DaD, die had ik niet gevonden! Bij de kaakchirurgiepoli neemt niemand op. Ik ga er gewoon twee paracetamol bij nemen, m'n hoofd voelt ondertussen als een watermeloen en zelfs m'n oren en neus doen zeer. Bah. Verder gelukkig wel prettiger dan de vorige keer, toen had ik echt koorts en was ik half van de wereld.
De chirurg deed het ook nog eens wederom mét commentaar:quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:01 schreef MariaEtcetera het volgende:
Tevens LoL@ opmerking assistenteJa, zo ken ik er nog wel een paar! Feit blijft dat het gewoon uberhaupt al irritant is als iemand in je mond loopt te wroeten, laat staan wanneer ze ook nog eens iets er met geweld uitjassen
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:05 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
De chirurg deed het ook nog eens wederom mét commentaar:
"Zo, nu is het tandvlees open, kunnen we mooi het kaakbot zien - zó, die ligt scheef! Dat wordt kapotboren. Eerst even het kaakbot open, dan kunnen we er mooi bij HNGGGRRRTTT geluid boor .... zo, en dan nu de kies keurig in vier stukjes HNGGGRRRT HNGGGRRRT HNGGGRRRT HNGGGRRRT .. hopla. Mooi. Die kan eruit. KRAK TREK DUW KRAK zo! Nog even hechten, en dan boven..."
(Herhaal 1e deel)
Sommige mensen vinden dat prettig geloof ikquote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:05 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
De chirurg deed het ook nog eens wederom mét commentaar:
"Zo, nu is het tandvlees open, kunnen we mooi het kaakbot zien - zó, die ligt scheef! Dat wordt kapotboren. Eerst even het kaakbot open, dan kunnen we er mooi bij HNGGGRRRTTT geluid boor .... zo, en dan nu de kies keurig in vier stukjes HNGGGRRRT HNGGGRRRT HNGGGRRRT HNGGGRRRT .. hopla. Mooi. Die kan eruit. KRAK TREK DUW KRAK zo! Nog even hechten, en dan boven..."
(Herhaal 1e deel)
4x1 gram? Of 4x100 mg?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:10 schreef Sjaapje het volgende:
Razz even vlug reageren:
Paracetamol en Ibuprofen mogen perfect afgewisseld worden.
3*600 mg Ibu per dag afwisselen met 4*1 gram Paracetamol is perfect!
Gniffel.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:13 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Oh wacht, 1000 miligram is natuurlijk 1 gram.
Ja dat ^^quote:
Toen ik auw zei (voor zo ver dat ging met een hand in mijn bakkes) werd er direct meer verdoofd. Waar ik geen fluit aan had, want het begon pas te werken toen ik alweer thuis wasquote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:09 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Sommige mensen vinden dat prettig geloof ik![]()
Bij mij was de tweede keer de verdoving niet helemaal goed geloof ik"Ehh ik voel nog wat
![]()
" Assistente: "Je doet het hartstikke goed hoor!
" Gief moar verdoving, plx.
Dat lijkt me naar, een ontsteking! Nee, ik zit me vooral ernstig af te vragen waarom ik in vredesnaam dat ding eruit heb laten halenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:46 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Wat vervelend Razz!!!
Hoop dat het snel beter gaat! Ik heb alleen ervaring met ontstoken verstandskiezen die er uit zijn gehaald. Dan ben je vooral blij dat het ding eruit is.
Nog even eenvoor LadyBlack! Wat fijn! Gefeliciteerd!!
![]()
Ik zit ondertussen op mn werk. Was niet de bedoeling, maar er stond ineens een taxi voor de deur (die volgens mij was afbesteld), dus dan toch maar naar kantoor. Ach, kan ik tenminste mijn collega's stalken met vragen en laten zien dat ik weer kan staan.![]()
Nee, ik heb geen meetlint. Toch maar eens aanschaffen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:23 schreef uniekhoorn het volgende:
Wat fijn LB!! Dat moet een opluchting zijn!
Jeager, heb je jezelf wel eens gemeten? Kan mij niet voorstellen dat je nu niet slanker bent geworden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dijenkletserextravaganza!" - V1z
Goed bezig! Wel prettig dat je gewoon thuis of in DL (effectief) kunt werken!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:49 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Nee, ik heb geen meetlint. Toch maar eens aanschaffen.
@ LB: gefeliciteerd!
@ Anna: balen zeg. Was het een functie die je erg graag wou?
@ Ratz: sterkte!
Zo, nu weer aan het werk. Heb vanmorgen fijn effectief gewerkt!
Hm ja, ik kan er nog wel een pruim of appel bij doen na de lunchquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:29 schreef uniekhoorn het volgende:
Perruche, heerlijk lijstje! Stukje fruit nog?
O: 2 v beschuit met kaas
S: 6.6 km hardlopen
T's: grote peer, wortels, gekookt ei
L: 3 verse speltboterhammen met osseworst, beker melk
S: 7 km wandelen
T's: grote granny smith, mandarijn, blokje choco
D: 2 gevulde paprika's, 4 gevulde reuzenchampignons, salade en rabarber
T: 450 magere kwark met zoetstof en diepvriesaardbeien.
Wandelen is ontspanning, heerlijk.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:20 schreef MariaEtcetera het volgende:
Adviesvraagje!Ik vind niet dat je haar hoeft te cc'en. Je hoeft je ook niet schuldig te voelen als de betaalmadam door jouw contactpersoon hierop wordt aangesproken, want of ze heeft haar werk niet goed gedaan (en dan is het terecht dat ze wordt aangesproken) of er is iets mis gegaan buiten haar schuld om.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bovendien denk ik niet dat je van plan was een longterm relationship op te bouwen met de betaalmadam waarin jullie als BFF'en door het leven gaan!![]()
Dankjewel! Je hebt ook gelijkquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:47 schreef anna82 het volgende:
[..]
Ik vind niet dat je haar hoeft te cc'en. Je hoeft je ook niet schuldig te voelen als de betaalmadam door jouw contactpersoon hierop wordt aangesproken, want of ze heeft haar werk niet goed gedaan (en dan is het terecht dat ze wordt aangesproken) of er is iets mis gegaan buiten haar schuld om.
Bovendien denk ik niet dat je van plan was een longterm relationship op te bouwen met de betaalmadam waarin jullie als BFF'en door het leven gaan!
Afsluiten met iets als "Vertrouwende op een goede afhandeling hiervan, met vriendelijke groeten, Mariaquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:52 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Dankjewel! Je hebt ook gelijkIk vind het sturen van dit soort mailtjes sowieso al lastig, meh
Mn vriendje vind dat ik gewoon moet mailen dat ik de gang van zaken irritant vond, maar ik vind dat al een te erge krachtterm
*mietje*
Inclusief gewei-smileyquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:55 schreef loveli het volgende:
[..]
Afsluiten met iets als "Vertrouwende op een goede afhandeling hiervan, met vriendelijke groeten, Maria"
Is toch beweging! Dus wel eenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:36 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Wandelen is ontspanning, heerlijk.
Was je makreel lekker?
Je hebt het vast al wel uitgeschreven maar hoe worden je lijstjes nu?
Nog meegekregen dat vanaf donderdag de forelfilet bij de Lidl in de aanbieding is?
Que xDquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:05 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Is toch beweging! Dus wel een![]()
Makreeltje was lekker, heb nu een vishandel gevonden die ze goedkoop en bijna graat-vrij heeft
Nog wel die zoete trek echterVandaar ook de kiwi...
Lijstje is vandaag als volgt:
O: 450gr kwark met 1/2 citroen en overgebleven rundergehaktT: Shake
T: Spinaziesalade (zie gisteren voor ingrediënten)
L: Kipfilet met mosterdsaus en blikje tonijn + glas melk
T: Makreel en kiwi (was knoerthard)
T: Amandelen en pecannoten
T: Shake
S: 45min. kracht / 1u. cardio
T: Shake (met carbs)
D: Gevulde paprika met kalkoenfilet wortels en ui / appel
T: Wodkatje
T: Kwark
Nope, want ik heb een nee/nee-sticker maar bedankt! Zal dan maar even langsrijden.
Lopende zaken worden vaak niet in behandeling genomen, hoop dat eigen huis toch wat kan. Syreen, daarom je huidige verzekering nog niet opzeggen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:00 schreef Ravka het volgende:
@Syrena: Vereniging eigen huis schijnt erg goed te zijn wat betreft juridische hulp, vaker gehoord en om die reden zelf ook lid geworden. Lidmaatschap kost nog geen eur 25,- per jaar. Er geldt wel een uurtarief maar op een bedrag van euro 20.000 valt dat wel te overzien. Ben benieuwd naar hoe zij je kansen inschatten.
Welkom!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:10 schreef Mvr.Poes het volgende:
Ik kom mezelf hier ook maar eens melden, ik ben opzoek naar een stok achter de deur!
Ik ben 1.59 lang en weeg 59 kilo maar mijn buik kan absoluut strakker!
Eetlijstje :
O een eierkoek
S een half uurtje hardlopen ( evy les 2)
L 2 boterhammen met kaas
En ik heb zoooveel zin in iets lekkers!
Verder moet ik er goed op letten meer te drinken,iemand daar tips voor?Dat doe ik nl veels te weinig.
Verzekering loopt sowieso nog tot oktober volgens mij.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:09 schreef loveli het volgende:
[..]
Lopende zaken worden vaak niet in behandeling genomen, hoop dat eigen huis toch wat kan. Syreen, daarom je huidige verzekering nog niet opzeggen.
In love and war, all is fair. Misschien weet ie een oplossing na een kopje koffie?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:13 schreef Syrena het volgende:
Dus die stuurde net maar eens een flirtmailtje![]()
niet altijd hoor. Maar, ik heb een programma geinstallleerd waarmee ik bepaalde websites kan blokken, en ik heb hier niet m'n eeuwige pratende collega's!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:22 schreef anna82 het volgende:
[..]
Goed bezig! Wel prettig dat je gewoon thuis of in DL (effectief) kunt werken!
Het was inderdaad een hele leuke functie. Maar wel iets heel anders dan ik nu doe en gedaan heb. Ik kreeg dan ook als feedback dat ik niet voldeed aan de eisen qua opleiding en werkervaring.
Ja, nummer 5 kopen. Of nummer 29, dan ben ik van dat krijsend/stampend jong afquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:14 schreef loveli het volgende:
[..]
In love and war, all is fair. Misschien weet ie een oplossing na een kopje koffie?
ik zou emailen dat je erop rekent dat het deze keer je geld op tijd ontvangt, of zoiets!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:52 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Dankjewel! Je hebt ook gelijkIk vind het sturen van dit soort mailtjes sowieso al lastig, meh
Mn vriendje vind dat ik gewoon moet mailen dat ik de gang van zaken irritant vond, maar ik vind dat al een te erge krachtterm
*mietje*
Mailtje is de deur uit!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:17 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik zou emailen dat je erop rekent dat het deze keer je geld op tijd ontvangt, of zoiets!
Maar je mocht geen zuivel vanwege allergie van je kindje toch? Voed je die nog zeg maar? Dan kan ik me best voorstellen dat je nog honger hebt, je moet immers voor 2 etenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:23 schreef Ravka het volgende:
Lijstje tot zover:
o: havermoutpap
t: appel
l: 5 volkorencrackers met sandwichspread
t: 500 gr naturel soyayoghurt
Ondanks de bak yoghurt heb ik nog best trek.
Die eerste foto kon ik niet zien, zag alleen een kruisje! Dus die alsnog posten mag ookquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:27 schreef MarMar het volgende:
Beterschap razz, zie dat de rest al bevestigd heeft dat paracetamol naast ibu prima kan. Het schijnt elkaar ook nog iets te versterken.
Ben net terug van de orthopedische instrumentmaker, het wordt een korset van katoen aan de voorkant met kunststof spalken in de rug en dan ongeveer vanaf de onderkant van mijn schouderbladen tot mijn stuit..
Deze korsetten zijn niet in allerlei flitsende kleurtjes te krijgen, dus ik hoop op zijn minst dattie in het zwart kan. Zodra de verzekering groen licht geeft, nemen ze contact met me op voor verdere details.
Foto van de opgefriste krullen ga ik niet doen, ben moe en zie er belabberd uit vandaag. 't Is geen groot verschil met hoe het in eerste instantie was, alleen nu blijft het beter zitten hopen we
Je eet vrij mager. Is dat de bedoeling? Onthoud dat je lijf ook vet nodig heeft. En je kindje ook, met borstvoeding.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:23 schreef Ravka het volgende:
Lijstje tot zover:
o: havermoutpap
t: appel
l: 5 volkorencrackers met sandwichspread
t: 500 gr naturel soyayoghurt
Ondanks de bak yoghurt heb ik nog best trek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mekker, haar doet idd kruisje ehm.. ff anders oplossen
Genoteerd!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:15 schreef Syrena het volgende:
V1z0r, ik heb ook een nee-nee sticker, maar krijg de nieuwsbrief van Lidl electronisch!
Lijkt me eigenlijk best tof.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:36 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Genoteerd!
Kijk dan wat een feest! En dit jaar weer![]()
Idd geen zuivel ivm allergie. Soya moet ik ook enigszins binnen de perken houden. Anders at ik zeker meer soyayoghurt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:27 schreef Perruche het volgende:
[..]
Maar je mocht geen zuivel vanwege allergie van je kindje toch? Voed je die nog zeg maar? Dan kan ik me best voorstellen dat je nog honger hebt, je moet immers voor 2 eten
Die spieren zijn nonstop bezig een poging te doen de botten recht te trekken, die zijn megaquote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:38 schreef Perruche het volgende:
Oei Mar, dat is inderdaad erg sexymaar wel goed voor je rug/midddenrif, toch? kan je eigenlijk rugoefeningen ofzo doen om de spieren niet te erg te laten verzwakken?
Nee, da's niet bewust. Avondeten kan zeker ook meer vet bevatten. Probeer nu dan wel koolhydraten erbij te beperken.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:34 schreef loveli het volgende:
[..]
Je eet vrij mager. Is dat de bedoeling? Onthoud dat je lijf ook vet nodig heeft. En je kindje ook, met borstvoeding.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:35 schreef MarMar het volgende:
pas op, kinkyWaarvoor heb je een corset nodig MarMar?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mekker, haar doet idd kruisje ehm.. ff anders oplossen
Patsertjequote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:45 schreef MariaEtcetera het volgende:
YAAAY fijn nieuws, mijn Leeds cijfers zijn omgerekend een 8 en een 9!Even uitrekenen wat ik nu dan gemiddeld sta
Dat is het ookquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |