Saaie uitzending zeg... en 6 gasten gatverdamme, konden ze nog meer uitnodigen?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 01:22 schreef msnk het volgende:
Dat wijf van GL heeft een irritante 'g' zeg, niet normaalZe had helaas heel weinig te vertellen, dus lieten ze haar w.m.b terecht weinig uitpraten.
Misschien bang dat ze niet alles gecovered hadden. Ik vond het er ook veel te veel...dat vind ik altijd al bij de 4 die ze meestal aan tafel hebben.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:12 schreef pberends het volgende:
[..]
Saaie uitzending zeg... en 6 gasten gatverdamme, konden ze nog meer uitnodigen?
Dat slachtoffer... flikker toch op met zulke nutteloze gastenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:13 schreef Mike het volgende:
[..]
Misschien bang dat ze niet alles gecovered hadden. Ik vond het er ook veel te veel...dat vind ik altijd al bij de 4 die ze meestal aan tafel hebben.
Ik vond het toch wel een interessant verhaal van de beste man, ondanks dat veel mensen waarschijnlijk al eens een verhaal in die trant hadden gehoord. Ikzelf niet eigenlijk, en dit was voor mij de eerste keer dat ik echt besefte dat de mensen die in dat gebouw zaten echt geen idee hadden watskeburt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat slachtoffer... flikker toch op met zulke nutteloze gasten.
quote:KustawBessems: Ga (volgend seizoen) geen #penw meer doen. Was érg leuk, veel aan gehad, ben dankbaar maar ligt me toch niet zo. Maak nu #nieuwesnodeplannen 1 uur geleden
Verstandig... wanneer beseft Bart Chabot dat eens?quote:
pberends is geen fan van slachtofferverhalenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:17 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Ik vond het toch wel een interessant verhaal van de beste man, ondanks dat veel mensen waarschijnlijk al eens een verhaal in die trant hadden gehoord. Ikzelf niet eigenlijk, en dit was voor mij de eerste keer dat ik echt besefte dat de mensen die in dat gebouw zaten echt geen idee hadden watskeburt.
Maarten van Rossum?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:19 schreef pberends het volgende:
Ik zei zeggen: Crist Klep, Amerika-deskundige Michiel Vos en nog eentje.
Ja, zou een mooi trio geweest zijn!quote:
Doe die mensen een plezier en nodig ze gewoon niet uit.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:22 schreef msnk het volgende:
[..]
pberends is geen fan van slachtofferverhalen
De bevelhebber van het Gelders leger.quote:
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:14 schreef msnk het volgende:
Mei Li Vos![]()
Ze heeft wel dikke tieten gekregen hoorde ik, dat is waarschijnlijk de echte reden dat Jeroen Pauw hem uitnodigt
Oh wacht, P&W hadden ook nog een telefoongastquote:Op dinsdag 3 mei 2011 13:54 schreef pberends het volgende:
Bij DWDD vonden ze 6 gasten zo weinig, dat ze zelfs een telefoongast erbij hadden genomen... man man man, wanneer kappen ze die subsidie eens af van DWDD.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:14 schreef msnk het volgende:
Mei Li Vos![]()
Ze heeft wel dikke tieten gekregen hoorde ik, dat is waarschijnlijk de echte reden dat Jeroen Pauw haar uitnodigt
Zwangere memmen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:13 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik dacht dat het een vergroting was door het glas water op tafel
Ach een foto kan ook geënsceneerd zijn. 100% zekerheid krijg je nooitquote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:15 schreef msnk het volgende:
Eindelijk iemand die geheel terecht zegt "zien is geloven". En niet enkel het woord van een man in Washington.
Een combinatie van internationale onderzoeksteams kunnen heel veel theorieën wel uitsluitenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:16 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Ach een foto kan ook geënsceneerd zijn. 100% zekerheid krijg je nooit
Ja er komt een nieuwe Vos aan. Dan gaat daar wat extra's zittenquote:
Jongerenforum hè.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:35 schreef golfer het volgende:
Ik dacht dat Geen Stijl erg was, maar op Fok! is het minstens even erg en onvolwassen.
Nee.quote:
Ik blijf de hoop houden dat het ooit eens doordringt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:37 schreef msnk het volgende:
Dit is de weet ik veel hoeveelste keer dat ik jou dit heb zien schrijven
Maar Sesamstraat is al voorbij en alleen maar opmerkingen over de borsten van een zwangere vrouw zonder 1 inhoudelijke post verder....quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:39 schreef DrDentz het volgende:
Dat je op een 'forum met veel jongeren' onvolwassen gedrag aantreft is ook niet raar toch. Dat is als klagen over kleutergedrag in de crèche.
Ze worden over het algemeen niet gekozen om hun tieten te laten zien denk ikquote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:41 schreef msnk het volgende:
Sowieso snap ik niet waarom mensen erop attenderen dat er tieten aanwezig zijn zo erg is. Jeroen kiest en nodigt ze uit!
muggenbulten.quote:
Wacht maar todat ze in die ark van hem zitten.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:41 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Ze worden over het algemeen niet gekozen om hun tieten te laten zien denk ik
Jeroen is een levensgenieterquote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:42 schreef Tem het volgende:
[..]
Wacht maar todat ze in die ark van hem zitten.
Nee klopt, ze zijn er om te dansen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:41 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Ze worden over het algemeen niet gekozen om hun tieten te laten zien denk ik
Mwoah, oneens. Praat lekker vlot en duidelijk.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 23:44 schreef henkde_j het volgende:
Wat een drukke spreker. Niet echt relaxed om naar te luisteren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |