Dat dus.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:39 schreef GSbrder het volgende:
Ach, ik vind het fijn dat erik geen mod is, zo hoeft hij zich niet in te houden
Jij bent net zo geschikt als mod als ik. Niet dus.quote:
Schei toch uit, het is verdomd moeilijk om erachter te komen wie jij bent via jouw posthistorie, of je moet hyves/facebooks hebben uitgewisseldquote:Op woensdag 27 april 2011 00:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Rechter zou ik ook willen worden, daar kan dit ook complicerend werken.
Zo'n ramp is het niet, vergeet niet dat waar er nu nog een generatieverschil is - Ivo Opstelten zal z'n gezicht niet zo snel op een internetforum laten zien, het steeds meer ondoenlijk wordt geen digitale footprints achter te laten. Sterker nog, wij beschikken over podia om te debatteren, waaronder dit forum, die de generatie voor ons ontbeerde.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:39 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik denk het wel. Rechter zou ik ook willen worden, daar kan dit ook complicerend werken.
Tenzij hij een dealtje sluit met PHP en zij samen naar jouw identiteit gaan zoeken. Zoals we al besproken hebben heb ik kennisen binnen jouw studie, dus voor een hoge vergoeding wil ik die best aanspreken. Als Koos geld heeft is het zo gepiept. Journalistiek onderzoek noemt men dat.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:34 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Als je een beetje politiek talent hebt wel, maar ik durf enkele wethouders te noemen waar jij waarschijnlijk nog niet van gehoord hebt. Je moet specifieke interesse in me gaan tonen en me intensief volgen wil je op latere leeftijd me "ontmaskeren". Dit allemaal onder voorbehoud dat ik ooit de politiek in ga.
Je moet wel vrienden hebben, wil je iets bereiken in de politiek, de echte politiek hè.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:42 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Zo'n ramp is het niet, vergeet niet dat waar er nu nog een generatieverschil is - Ivo Opstelten zal z'n gezicht niet zo snel op een internetforum laten zien, het steeds meer ondoenlijk wordt geen digitale footprints achter te laten. Sterker nog, wij beschikken over podia om te debatteren, waaronder dit forum, die de generatie voor ons ontbeerde.
Daarmee zal POL, let op mijn woorden, de hi-po vijver worden voor aanstormend politiek talent dat ofwel te jong is voor studentendebatten, of anderzijds zijn/haar ei niet kwijt kan bij de locale politiek of zichzelf niet door een jongerenorganisatie vertegenwoordigd ziet.
???????????????????????????????????quote:Op woensdag 27 april 2011 00:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Jij bent 100% geen modmateriaal. Nog niet
Had Ad Melkert vrienden?quote:Op woensdag 27 april 2011 00:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je moet wel vrienden hebben, wil je iets bereiken in de politiek, de echte politiek hè.
Ik denk dat dit meer een geenstijl vijver voor later is om flink te vissen wie er nu momenteel in Den Haag zitten. Daarom ben ik ook tyfus nieuwsgierig wie er zoal langskomen hier, ik denk dat Wilders Rutte Sap Pechthold en dat soort type's pol best wel eens bekijken. Gewoon om te erachter te komen hoe je ons het beste kunt bereiken, en natuurlijk mooie one-liners opzoekenquote:Op woensdag 27 april 2011 00:42 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Zo'n ramp is het niet, vergeet niet dat waar er nu nog een generatieverschil is - Ivo Opstelten zal z'n gezicht niet zo snel op een internetforum laten zien, het steeds meer ondoenlijk wordt geen digitale footprints achter te laten. Sterker nog, wij beschikken over podia om te debatteren, waaronder dit forum, die de generatie voor ons ontbeerde.
Daarmee zal POL, let op mijn woorden, de hi-po vijver worden voor aanstormend politiek talent dat ofwel te jong is voor studentendebatten, of anderzijds zijn/haar ei niet kwijt kan bij de locale politiek of zichzelf niet door een jongerenorganisatie vertegenwoordigd ziet.
Dat houden ze dan goed verborgen.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik denk dat dit meer een geenstijl vijver voor later is om flink te vissen wie er nu momenteel in Den Haag zitten. Daarom ben ik ook tyfus nieuwsgierig wie er zoal langskomen hier, ik denk dat Wilders Rutte Sap Pechthold en dat soort type's pol best wel eens bekijken. Gewoon om te erachter te komen hoe je ons het beste kunt bereiken, en natuurlijk mooie one-liners opzoeken
Klopt, het is vrij eenvoudig mijn identiteit te achterhalen, als ik aanwezig ben op de POL-meet is het sowieso gedaan met mijn anonimiteit en weten 20+ users hier wie ik ben, naast het half dozijn dat nu al weet wie GSbrder is. Iedereen weet ook wie Zeeland is, maar pas als je het nieuwe politiek zwaargewicht wordt binnen de PvdA loont het deze kennis te verkopen...quote:Op woensdag 27 april 2011 00:43 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Tenzij hij een dealtje sluit met PHP en zij samen naar jouw identiteit gaan zoeken. Zoals we al besproken hebben heb ik kennisen binnen jouw studie, dus voor een hoge vergoeding wil ik die best aanspreken. Als Koos geld heeft is het zo gepiept. Journalistiek onderzoek noemt men dat.
Waarschijnlijk nooit, maar ik sluit niks uitquote:Op woensdag 27 april 2011 00:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
???????????????????????????????????![]()
![]()
Vraag alleen is als dit ook over 20 jaren nog zo makkelijk is op te zoeken, misschien is FOK! dan allang vergaan.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:47 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Klopt, het is vrij eenvoudig mijn identiteit te achterhalen, als ik aanwezig ben op de POL-meet is het sowieso gedaan met mijn anonimiteit en weten 20+ users hier wie ik ben, naast het half dozijn dat nu al weet wie GSbrder is. Iedereen weet ook wie Zeeland is, maar pas als je het nieuwe politiek zwaargewicht wordt binnen de PvdA loont het deze kennis te verkopen...
En dan nog, de nieuwe generatie zal altijd breezah-foto's, hardloopuitslagen, user reviews en comments achterlaten op het www. De JPB van 2050 zal vanaf z'n tienerjaren te volgen zijn en de 1000 hits op Google hebben bereikt voor z'n achttiende. Deal with it.
Daarom, jij was ook zo zeker van je zaak dat de PVV niets maar dan ook niets te vertellen zou krijgen.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Waarschijnlijk nooit, maar ik sluit niks uit
Dat is geen probleem, sparringspartners en mensen buiten je referentiekader vinden is een stuk moeilijker dan vrienden en gelijkgestemden. Ik kom eenvoudiger in aanraking met een vrijwel identieke libertarier van begin twintig in het echte leven, dan een conservatieve tiener op de vavo, om maar eens wat te noemen. Dat hier een jurist, een ingenieur, een scholier en een journalist met elkaar kunnen discussieren om 01:00 is van grotere "waarde" dan het tiental vrienden dat ik spreek en die al grosso modo een overeenkomstige mening hebben met mijn idealen.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:43 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je moet wel vrienden hebben, wil je iets bereiken in de politiek, de echte politiek hè.
Klopt! Mijn Google-search leverde 2,5 jaar geleden meer info op dan nu.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vraag alleen is als dit ook over 20 jaren nog zo makkelijk is op te zoeken, misschien is FOK! dan allang vergaan.
Ja, maar niet voor jou.quote:Op woensdag 27 april 2011 00:50 schreef phpmystyle het volgende:
@ remlof, heb jij inzage in IP adressen en kun jij ook achterhalen wie daarachter zou kunnen zitten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |