Die mensen moeten zich schamen dat ze zelf in die situatie gekomen zijn.quote:Op zondag 17 april 2011 16:13 schreef niels0 het volgende:
M'n maat schaamde zich ervoor heen te moeten, dus meegeweest. Da's toch allemaal blikvoer, als Nederland moeten we ons diep diep schamen dat het nodig is. We zijn 1 van de rijkste landen ter wereld wtf.
Wat je zegt zal in veel gevallen waar zijn, de vraag is dan hoe kun je dit voorkomen ? ga je altijd uit van de eigen verantwoording of ga je regels aanscherpen om situaties te voorkomen ?quote:Op zondag 17 april 2011 23:35 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat begrijp ik.
Maar even los van de schuldenproblematiek die bij sommige gezinnen speelt, is een uitkering an sich dus wel genoeg om van rond te komen. En heb je dus geen voedselbank nodig.
Mensen schijnen idd pas in de problemen te komen bij het (onverantwoordelijk) aangaan van leningen.
En uitzonderingen daargelaten, is mijn gevoel wel dat dit vaak aan die mensen zelf te wijten is.
Bedoel, in principe krijgen ze dus genoeg geld van de staat..
quote:Op zondag 17 april 2011 21:47 schreef Hyperdude het volgende:
Dat is juist het probleem. Uitkeringen vervangen door voedselbonnen en het hele "chipsprobleem" verdwijnt als sneeuw voor de zon.![]()
Nee, geen goed idee. Niet de hele wereld hoeft van een ander te weten dat hij/zij een (bijstands)uitkering heeft. Nogal mensonterend als mensen met die voedselbonnen moeten afrekenen. We leven toch niet meer in '40-'45...quote:
Dus bonnen voor boodschappen via internet.quote:Op maandag 18 april 2011 10:48 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
[..]
Nee, geen goed idee. Niet de hele wereld hoeft van een ander te weten dat hij/zij een (bijstands)uitkering heeft. Nogal mensonterend als mensen met die voedselbonnen moeten afrekenen. We leven toch niet meer in '40-'45...
Ach, vroeger kregen armen plaatjes op hun fiets zodat mensen wisten dat ze gratis konden fietsen ofzo. Zo erg is het niet.quote:Op maandag 18 april 2011 10:48 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
[..]
Nee, geen goed idee. Niet de hele wereld hoeft van een ander te weten dat hij/zij een (bijstands)uitkering heeft. Nogal mensonterend als mensen met die voedselbonnen moeten afrekenen. We leven toch niet meer in '40-'45...
En wie betaalt de bezorgkosten? Of moeten die boodschappen ergens opgehaald worden? Dan nog, het verzamelen van die boodschappen op zo'n verzamelpunt en alle logistiek en administratie die daarbij komt kijken, kosten ook een hoop geld. En andere artikelen dan etenswaren? Hoe gaan we dat regelen? Kleding, huishoudelijke artikelen, reparaties, abonnementen... enzovoort.quote:Op maandag 18 april 2011 10:53 schreef Waterpistoolheldin het volgende:
Dus
[..]
Dus bonnen voor boodschappen via internet.
Hahaha niet zo happen Pacman, ik zal de volgende keer er een sarcasme smilie achter zettenquote:Op maandag 18 april 2011 11:00 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
En wie betaalt de bezorgkosten? Of moeten die boodschappen ergens opgehaald worden? Dan nog, het verzamelen van die boodschappen op zo'n verzamelpunt en alle logistiek en administratie die daarbij komt kijken, kosten ook een hoop geld. En andere artikelen dan etenswaren? Hoe gaan we dat regelen? Kleding, huishoudelijke artikelen, reparaties, abonnementen... enzovoort.
Echt, wat een waanzin zeg.
Oh o.k., maar goed, er zijn mensen die echt serieus zo simpel denken hoor en of je serieus was of niet kon ik niet aflezen aan je internetpostje.quote:Op maandag 18 april 2011 11:10 schreef Waterpistoolheldin het volgende:
Hahaha niet zo happen Pacman, ik zal de volgende keer er een sarcasme smilie achter zetten
Eeeeh... Nee, ik hap deze keer niet!quote:Op maandag 18 april 2011 11:15 schreef SicSicSics het volgende:
Dus we vinden het nu ook al mensonterend als we geholpen worden!?!_!
Mee eens, zo heb ík het bericht ook geïnterpreteerd. Gewoon als een beetje sensatiejournalistiekquote:Verder heeft die kerel gelijk en zou ik best pissig zijn geworden als blijkt dat de journalist mijn verhaal wat sappiger heeft opgeschreven dan ik het bedoelt had.
Voedselbanken die klagen over aangeboden waar is natuurlijk een veel leukere kop dan voedselbanken die graag nuttige dingen weggeven en daar niet genoeg van ontvangen.
Nou nee hoor, dat is te kort door de bocht.quote:Op maandag 18 april 2011 15:01 schreef Stuurver het volgende:
sowieso voedselbank![]()
Alleen domme mensen die lui zijn en niet met geld om kunnen gaan zijn arm en die verdienen geen extra hulp
Idd, dan zegt hij tegen de chipsfabrikant: "bedankt voor jullie aanbod, maar chips kunnen we nu even niet gebruiken", zoals hij ook al een paar keer gedaan heeft, blijkbaar.quote:Op zaterdag 16 april 2011 09:08 schreef Transport_Ink het volgende:
[..]
Wat een ongelooflijk domme opmerking.
Dat hele gelul van "een gegeven paard niet in de bek kijken" is een achterhaald concept overigens, maar ik vind dat een voedselbank best mag zeggen dat het doel niet is om mensen vol te douwen met teringzooi.
Dus de overschotten smijt je beter gewoon weg?quote:Op maandag 18 april 2011 15:01 schreef Stuurver het volgende:
sowieso voedselbank![]()
Alleen domme mensen die lui zijn en niet met geld om kunnen gaan zijn arm en die verdienen geen extra hulp
Geef eens een concreet voorbeeld? Nederland heeft zoveel sociale vangnettenquote:Op maandag 18 april 2011 15:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou nee hoor, dat is te kort door de bocht.
Genoeg mensen die er echt niets aan kunnen doen dat het zover met ze gekomen is. Hoeven we geen oordeel over te hebben.
quote:Op maandag 18 april 2011 15:01 schreef Stuurver het volgende:
Alleen domme mensen die lui zijn en niet met geld om kunnen gaan zijn arm en die verdienen geen extra hulp
Ja, heb je ook gelijk aan hoorquote:Op maandag 18 april 2011 11:14 schreef Yu-Kee het volgende:
[..]
Oh o.k., maar goed, er zijn mensen die echt serieus zo simpel denken hoor en of je serieus was of niet kon ik niet aflezen aan je internetpostje.
Bijvoorbeeld mensen die vanwege de crisis ineens hun baan kwijt zijn en enorm terugvallen in inkomen. Die als ze al hun financiele verplichtingen zijn nagekomen niet genoeg geld meer hebben om boodschappen te doen.quote:Op maandag 18 april 2011 15:25 schreef Stuurver het volgende:
[..]
Geef eens een concreet voorbeeld? Nederland heeft zoveel sociale vangnetten
Inderdaad. Nu vind ik zelf gratis spul afwijzen wel nogal gevoelig, maar om dan maar mensen vet te mesten met chips....quote:Op zaterdag 16 april 2011 09:08 schreef Transport_Ink het volgende:
[..]
Wat een ongelooflijk domme opmerking.
Dat hele gelul van "een gegeven paard niet in de bek kijken" is een achterhaald concept overigens, maar ik vind dat een voedselbank best mag zeggen dat het doel niet is om mensen vol te douwen met teringzooi.
quote:Op vrijdag 15 april 2011 23:38 schreef Ericr het volgende:
Het is godverdomme gratis. Sluiten die hap en snel. Verkopen die hongerlijders hun 50 inch plasmascherm maar of hun scootmobiel die ze eigenlijk toch niet nodig hebben.
Dit dus! Werken zullen ze.quote:Op maandag 18 april 2011 17:57 schreef phpmystyle het volgende:
Ik ben het er ook niet mee eens dat de voedselbank chips krijgt, want ze horen namelijk niets te krijgen. Behalve natuurlijk een schop onder hun kont, laat dat lelijke armoedige tuig maar werken.
En desnoods helpen we ze. Wat te denken van kauwgom krabben? Of grasplukken tussen de trottoirtegels? Of hondedrollen scheppen, ook die mensen kunnen zich best nuttig maken voor de maatschappij.quote:
En al die moeders die voor 3+ kids mogen zorgen en van een paar tientjes in de week mogen leven?quote:Op maandag 18 april 2011 18:07 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En desnoods helpen we ze. Wat te denken van kauwgom krabben? Of grasplukken tussen de trottoirtegels? Of hondedrollen scheppen, ook die mensen kunnen zich best nuttig maken voor de maatschappij.
nou lust jij slappe chips dan, smerig hoorquote:Op vrijdag 15 april 2011 22:01 schreef Mylene het volgende:
[..]
bron
Heeft deze man weleens gehoord van het spreekwoord een gegeven paard mag je niet in de bek kijken? Lijkt me niet.
Dat zijn de risico's als je zoveel kinderen hebt. Je kan ook kiezen voor geen kinderen.quote:Op maandag 18 april 2011 18:08 schreef Stirneriaan het volgende:
[..]
En al die moeders die voor 3+ kids mogen zorgen en van een paar tientjes in de week mogen leven?
Dan moet de overheid het onverantwoordelijke gedrag van een stel geile mensen gaan belonen door alles voor die kinderen te betalen?quote:Op maandag 18 april 2011 18:20 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ja importeren we gewoon jonge negers, en filipinas die zijn er zat
Yeah, dus de kinderen moeten er jaren extra onder lijden omdat ze toevallig geboren zijn?quote:Op maandag 18 april 2011 18:16 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat zijn de risico's als je zoveel kinderen hebt. Je kan ook kiezen voor geen kinderen.
ja wie gaat dan mijn AOW ophoesten ???quote:Op maandag 18 april 2011 18:22 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dan moet de overheid het onverantwoordelijke gedrag van een stel geile mensen gaan belonen door alles voor die kinderen te betalen?
We moeten een signaal afgeven naar de toekomstige generatie.quote:Op maandag 18 april 2011 18:08 schreef Stirneriaan het volgende:
[..]
En al die moeders die voor 3+ kids mogen zorgen en van een paar tientjes in de week mogen leven?
Het soort mensen wat we nu beschrijven zijn vaak geen aanwinst voor de maatschappij hoorquote:Op maandag 18 april 2011 18:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ja wie gaat dan mijn AOW ophoesten ???
He Jij soms in je eentje, en jouw AOW??
De kinderen kan je altijd uit huis plaatsen als de ouders er niet voor willen zorgen of totaal onbekwaam zijn.quote:Op maandag 18 april 2011 18:36 schreef Stirneriaan het volgende:
[..]
Yeah, dus de kinderen moeten er jaren extra onder lijden omdat ze toevallig geboren zijn?
Die kinderen zullen dat niet doen, want wss ook werkloos en tuig.quote:Op maandag 18 april 2011 18:53 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ja wie gaat dan mijn AOW ophoesten ???
He Jij soms in je eentje, en jouw AOW??
Want dat is een stuk goedkoper en minder geregel.quote:Op maandag 18 april 2011 19:09 schreef bijdehand het volgende:
[..]
De kinderen kan je altijd uit huis plaatsen als de ouders er niet voor willen zorgen of totaal onbekwaam zijn.
Het is wel beter voor de ontwikkeling van de kinderen. Als ze het voorbeeld van hun ouders volgen dan gaat het iig mee foutquote:Op dinsdag 19 april 2011 19:16 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Want dat is een stuk goedkoper en minder geregel.
Helemaal mee eens, welk kind wil er nu nog bij zijn natuurlijke ouders wonen. Gewoon ruilverkavelen dat kroost, er staan miljarden kinderloze koppels te wachten voor dit lumineuse idee.quote:Op dinsdag 19 april 2011 20:47 schreef bijdehand het volgende:
Het is wel beter voor de ontwikkeling van de kinderen. Als ze het voorbeeld van hun ouders volgen dan gaat het iig mee fout
Je kan het ook zien vanuit de maatschappij; hoe wenselijk is het dat twee onvolkomen ongeschikte ouders kinderen gaan opvoeden die vervolgens, net als hun ouders, voor galg en rad opgroeien?quote:Op dinsdag 19 april 2011 20:55 schreef elcastel het volgende:
[..]
Helemaal mee eens, welk kind wil er nu nog bij zijn natuurlijke ouders wonen. Gewoon ruilverkavelen dat kroost, er staan miljarden kinderloze koppels te wachten voor dit lumineuse idee.
Nou als je dit soort gevallen al ziet als de uitgelezen moment om kinderen uit huis te plaatsen, dan ben je volgens mij zelf rijp voor de voedselbank. Er zijn tal van maatregelen te bedenken waarbij de ouder-kind band niet hoeft te worden verbroken. Of denk je werkelijk dat je de boel uit elkaar kan trekken en iedereen nog lang en gelukkig leeft ?quote:Op dinsdag 19 april 2011 20:56 schreef bijdehand het volgende:
Je kan het ook zien vanuit de maatschappij; hoe wenselijk is het dat twee onvolkomen ongeschikte ouders kinderen gaan opvoeden die vervolgens, net als hun ouders, voor galg en rad opgroeien?
Ja, want alle mensen die bij de voedselbank terechtkomen zijn lui werkschuw tuig met een enorm strafblad van hier tot Jeruzalem en terug.quote:Op dinsdag 19 april 2011 20:56 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je kan het ook zien vanuit de maatschappij; hoe wenselijk is het dat twee onvolkomen ongeschikte ouders kinderen gaan opvoeden die vervolgens, net als hun ouders, voor galg en rad opgroeien?
En ze werpen 20 kinderen per week !quote:Op dinsdag 19 april 2011 21:03 schreef Uw_ergste_nachtmerrie het volgende:
Ja, want alle mensen die bij de voedselbank terechtkomen zijn lui werkschuw tuig met een enorm strafblad van hier tot Jeruzalem en terug.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |