Ik werk er zelf en haat het bedrijf en een groot gedeelte van de medewerkers ook.quote:Op vrijdag 8 april 2011 19:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dank je.
En nu uitleggen wat er gebeurd is
1. Ik importeer veel (zakelijk) gewoon via TNT.quote:Op vrijdag 8 april 2011 19:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Dank je.
En nu uitleggen wat er gebeurd is
Ok je haat dus medewerkers van TNT Post.quote:Op vrijdag 8 april 2011 20:49 schreef alexmeijer het volgende:
[..]
1. Ik importeer veel (zakelijk) gewoon via TNT.
Maar vorige maand zijn de helft van de pakjes retour afzender gegaan.
Wij hebben noooit een briefje in de bus gehad.
2. vandaag ging ik pakje ophalen @ postkantoor, krijg je te horen: sorry we hebben nu geen tijd om te kijken.. WTF?!
Kramerica.quote:Op zaterdag 9 april 2011 00:33 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Oke, wie heeft hier ECCO schoenen en kan dat aanbevelen?
Gebeurt hier ook regelmatig ja, erg irritant. Zeker 's ochtends om 06:30 als er nog geen TC aanwezig is en er een zaterdagwerker niet komt opdagen omdat ie niet goed is geinformeerd over z'n begintijd. Dan moet er ten eerste iemand mensen uit bed gaan bellen om te vragen of ze als de sodemieter naar kantoor kunnen komen en ten tweede loopt het hele vosproces in de soep, de wijken die direct na het vossen gezet worden lopen daardoor ook weer vertraging etcetera. Als er dan ook nog eens veel post is ben je helemaal de pineut.quote:Op vrijdag 8 april 2011 11:34 schreef sbientje het volgende:
Absoluut ja! Dat kan echt niet. Zo hebben ze mij eens op zaterdag ineens op 8u gezet, terwijl ik standaard half tien begin. Ik ga echt niet iedere week checken of ik niet toevallig op een andere tijd hoef hoor, bel maar
Bij ons is er ook eens een gast van de gemeente langs geweest op een depot in een garage, maar dat was bij iemand met garage naast het huis. Daar is uiteindelijk niks tegen gedaan.quote:Op vrijdag 8 april 2011 20:38 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Mja, ik werd laatst gefotografeerd toen ik mijn wijk uit zo'n garagebox pakte.
Echt tof vond ik het niet, want ik weet niet wat hij gaat doen met die foto.
Zeker iemand die er last van had.
Ik ook. Een collega had te weinig uren staan en daardoor mocht ik natuurlijk het veld ruimen.quote:Op zaterdag 9 april 2011 13:20 schreef Think_Pad het volgende:
[me=Think_Pad] is voor het eerst sinds tijden op zaterdag weer vrij
[/me]
Wel wennen hoor
Inderdaad. Prima dingen, ze zitten heerlijk. Ze slijten alleen wel vrij snel naar mijn gevoel (de zolen), maar ze worden natuurlijk intensief gebruikt. En omdat de zool een samenstelling is van een harde waterdichte buitenlaag en een poreuze schokabsorberende binnenkant, verliezen de zolen hun waterdichtheid zodra de buitenlaag op sommige plekken zo ver is doorgesleten dat je de binnenlaag er doorheen ziet (meestal bij de hak). En door deze samenstelling kun je ze ook niet opnieuw laten verzolen.quote:Op zaterdag 9 april 2011 00:33 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Oke, wie heeft hier ECCO schoenen en kan dat aanbevelen?
Ah oke, want ik vind de sneakers waar ik nu op loop echt alles behalve comfortabel.quote:Op zaterdag 9 april 2011 14:58 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Inderdaad. Prima dingen, ze zitten heerlijk. Ze slijten alleen wel vrij snel naar mijn gevoel (de zolen), maar ze worden natuurlijk intensief gebruikt. En omdat de zool een samenstelling is van een harde waterdichte buitenlaag en een poreuze schokabsorberende binnenkant, verliezen de zolen hun waterdichtheid zodra de buitenlaag op sommige plekken zo ver is doorgesleten dat je de binnenlaag er doorheen ziet (meestal bij de hak). En door deze samenstelling kun je ze ook niet opnieuw laten verzolen.
Ik heb overigens de Track II, in 't zwart.
Je moet ook zeker geen sneakers oid kopen en daar je wijken mee gaan doen, die loop je zo aan flarden idd.quote:Op zaterdag 9 april 2011 17:48 schreef sbientje het volgende:
ik vind ecco schoenen wel heel fijn, maar ze slijten wel snel vind ik ook. Ik heb die van mij eind van de zomervakantie gekocht en nu hangt de zool er al onderuit :S Niet echt kwaliteit, vind ik..
Ecco schoenen zijn fijn om in te lopen, maar voor veel loopwerk moet je toch uitkijken naar échte wandelschoenen. Zelf loop ik al een jaar op "Human Nature" van ANWB, ik heb een loopwijk van twee tot twee-en half uur met HAH, 4 x per week, er mankeert nog niks aan.quote:Op zaterdag 9 april 2011 17:48 schreef sbientje het volgende:
ik vind ecco schoenen wel heel fijn, maar ze slijten wel snel vind ik ook. Ik heb die van mij eind van de zomervakantie gekocht en nu hangt de zool er al onderuit :S Niet echt kwaliteit, vind ik..
ik heb echte wandelschoenen, maar dat zijn van die halve bergschoenen zeg maar.. dus dat is me net iets teveel van het goede (wel lekker in de winter enzo). Maar die wandelschoenen hebben idd vaak wel een iets hardere zool.. ik had mijn vorige wandelschoenen 4 jaar en heel veel gedragen, maar eigenlijk was de zool nog bijna helemaal als nieuw.. paar plekjes die wel wat slijtage lieten zien...quote:Op zaterdag 9 april 2011 18:23 schreef Miepiekiekuut het volgende:
[..]
Ecco schoenen zijn fijn om in te lopen, maar voor veel loopwerk moet je toch uitkijken naar échte wandelschoenen. Zelf loop ik al een jaar op "Human Nature" van ANWB, ik heb een loopwijk van twee tot twee-en half uur met HAH, 4 x per week, er mankeert nog niks aan.
Zou geen aandelen TNT kopen, de top heeft geen lange noch kortetermijnvisie en zelf lullen ze het liefste hoe slecht het gaat met de postmarkt.quote:Op zaterdag 9 april 2011 15:45 schreef BrillieSmurf het volgende:
Is het trouwens slim om nu aandelen te kopen in TNT?
Het is gezakt met 12% afgelopen vrijdagMaar kans is groot dat het weer stijgt na deze bekendmaking, toch?
Hier is UPC bezig een glasvezelnetwerk initiatief te frustreren met mailings. Hadden ze de hele stad een kaart gestuurd. HSM deed er eeuwen over om een prutsresultaat af te leverenquote:Op zondag 10 april 2011 13:22 schreef ellenatmars het volgende:
Pfff, hier zijn KPN en een ander bedrijf aan het 'concurreren' om een glasvezel netwerk wat resulteert in elke week geaddresseerde huis-aan-huis post. Super irritant!! Hebben jullie dat ook? Had gisteren 5 rode bakken met zetpost, normaal zijn er dat 2 op Zaterdag.
En afgelopen woensdag/vrijdag, van die pakjes van Ons Brabantnet. Die waren pas vervelend!! Voor elk huis, zelfs huisnummers die (nog) niet bestaan of onbewoonde huizen. Heb gewoon 10 nabreng zakken moeten maken voor een hele wijk, waar er normaal op woensdag maar 4 voor zijn.
Hoop dat ze aankomende week mooi achterwege blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |