Standaard mail terugsturen?quote:Op dinsdag 5 april 2011 16:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mensen die niet lezen (terwijl ze dat beroepstechnisch wel zouden moeten kunnen) en die mij dan domme mailtjes gaan sturen. En daar ben ik dan vervolgens kostbare tijd aan kwijt.
En daarom ga ik *NU* een ticket naar Colombia boeken.quote:Op dinsdag 5 april 2011 15:42 schreef uniekhoorn het volgende:
Wat een ontiegelijk kutweer zeg!
Het is koud, het stormt en er is geen zon.
Ben al weer een half uur binnen na het wandelen maar mijn handen zijn nog steeds dood en ril tot aan het bot..
Dus
Cafe noir'tjes zijn lekker maar heb zo'n zin in tuc koekjes
Overleg ff met je werkgeverquote:Op dinsdag 5 april 2011 16:11 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
En daarom ga ik *NU* een ticket naar Colombia boeken.![]()
Zal ik de week voor kerst of met het kerstweekend terug komen?
Eerst gewoon vanaf het eerste uur lesgeven, 's avonds ouderavond.quote:Op dinsdag 5 april 2011 15:52 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Sorry, dat kan ik echt niet lezen
DaD, hoezo zo'n lange dag?
Coco, is er ook nog groente waar je niet tegen kan?
Heb ik al gedaan.quote:
En terecht!quote:Op dinsdag 5 april 2011 16:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik hoop voor de garage dat de auto nu wel klaar is, want anders bliksem ik 'm neer.
Mijn auto staat ook bij dequote:Op dinsdag 5 april 2011 16:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik hoop voor de garage dat de auto nu wel klaar is, want anders bliksem ik 'm neer.
Waar een wil is...quote:
quote:Op dinsdag 5 april 2011 13:10 schreef MarMar het volgende:
ransaapjes alom!
Bon, lijstje:
O: bruin broodje 20+ kaas en cappuccino
L: bruin broodje casselerrib+komkommer, een banaan, een beker melk
T: twee kiwi's mandarijnen, kiwi´s waren nog niet rijp
D: leftover aardappelbietensalade (was erg lekker) en wat rauwkostsalade met ei
T: beetje magere yoghurt met volvezelcruesli
Wow, straks een groenteO.D.quote:Op dinsdag 5 april 2011 16:42 schreef Viking84 het volgende:
Zo, even boodschappen gedaan. Vanavond (Perruche en Jagär, letten jullie even op?) pasta met courgette, champignons, paprika en spinazie.
De jongen achter de kassa maakte een fout en gaf de man voor mij 2 euro te weinig terug. En die gast begon toen ontzettend te brommen. En ik vond het zo zielig voor die jongen en wilde eigenlijk even zeggen "ach joh, iedereen maakt wel eens een foutje", maar het ging wel om 2 hele euro's.
En ik heb ook nog tomaat op en komkommer. Maar tomaat is geen groente volgens de dames en als je komkommer eet kun je net zo goed water drinkenquote:
Ze zou de helequote:Op dinsdag 5 april 2011 16:44 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zou je loveli's wagen ook neerbliksemen dan?.
Zo, 3 hele caramels! Ik zie een hoop tof spul op je lijstje staan, dus ze zijn je vergeven. De ontbijtkoek negeer ik even.quote:Op dinsdag 5 april 2011 16:56 schreef Perruche het volgende:
En ja veels te veel kcals, het is weer de tijd van de maand
Ik heb gisteren een zak M&M's leeggegetenquote:Op dinsdag 5 april 2011 16:56 schreef Perruche het volgende:
En ja veels te veel kcals, het is weer de tijd van de maand
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Blablabla! In een notendopje: vandaag was een goede dag, en nu ben ik doodop
![]()
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
Ha, loveli's goedkeuring! merci!quote:Op dinsdag 5 april 2011 16:58 schreef loveli het volgende:
[..]
Zo, 3 hele caramels! Ik zie een hoop tof spul op je lijstje staan, dus ze zijn je vergeven. De ontbijtkoek negeer ik even.
Oi, ook een s teveel!
Een van mijn papers geschreven in kader van een Erasmus Intensive Programme over Shakespeare staat in een online magazine van de Engelse afdeling van een Portugese universiteit!quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:04 schreef Perruche het volgende:
wat leuk maria!
Waar heb je al gepubliceerd trouwens?
Oh, geen negatieve instelling hoor. Ze formuleerde het als 'misschien is het lastig voor jou om te volgen, dus wellicht is het beter om je op individuele basis naar een baan te begeleiden na het project' (ging om een kort opleidingstraject). Ik terugmailen: 'Ik heb op de universiteit colleges gevolgd in grotere groepen, dus ik voorzie geen problemen.' En ik wil niet na het project begeleid worden, ik wil NU dat project in, want ik wil NU een baan. Dus nu maar hopen dat ze niet terugmailt: 'Helaas hebben we de selectie al gemaakt', want dat zou ik dus echt niet tof vinden en dat zal ik dan ook laten wetenquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:04 schreef MevrouwPuff het volgende:
Praat me niet van detacheringsbureaus!
Wel idioot dat juist zij ook zo'n negatieve instelling hebben vik!
De tijd van de maand ben ik best netjes aan het trotseren btw
Een 'o' teveel!quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:11 schreef Perruche het volgende:
[..]
Ah ja, dat was perongeluk expreszag het maar te luio om te corrigeren
Nein, da's Spederlands! Ook wel bekend als Naans. Zusje van Spanglish!quote:
Nou ja dat ze voor jou denken en beslissen vind ik best negatief. Maar inderdaad hopen dat het nog niet vergeven is en aangeven wat je vooral wel kan.quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:07 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Oh, geen negatieve instelling hoor. Ze formuleerde het als 'misschien is het lastig voor jou om te volgen, dus wellicht is het beter om je op individuele basis naar een baan te begeleiden na het project' (ging om een kort opleidingstraject). Ik terugmailen: 'Ik heb op de universiteit colleges gevolgd in grotere groepen, dus ik voorzie geen problemen.' En ik wil niet na het project begeleid worden, ik wil NU dat project in, want ik wil NU een baan. Dus nu maar hopen dat ze niet terugmailt: 'Helaas hebben we de selectie al gemaakt', want dat zou ik dus echt niet tof vinden en dat zal ik dan ook laten weten. Het is ook nog een detacheringsbureau voor jonggehandicapten.
Fijn tochquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:38 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hier wordt het vanavond döner. Ik heb echt géén energie meer om nog boodschappen te doen en te koken.
En kan iemand me vertellen wat er met meneer 'elke avond afspreken vind ik wel wat te veel hoor' gebeurd is? Het is bijna alsof we samenwonen..
Inderdaad wat Puff zegt, fijnquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:38 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hier wordt het vanavond döner. Ik heb echt géén energie meer om nog boodschappen te doen en te koken.
En kan iemand me vertellen wat er met meneer 'elke avond afspreken vind ik wel wat te veel hoor' gebeurd is? Het is bijna alsof we samenwonen..
Een maand!quote:
Wat héérlijk! Nu heb je extra lang de voorpretquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:45 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Een maand!![]()
Ik boek echt nooit zo vroeg mijn tickets.Dit is gewoon eng.
En Syrena, het komt vast goed!En je kunt natuurlijk altijd aangeven dat je nog een extra gesprek zou willen, mochten ze je onverhoopt willen aannemen.
Ik heb net al m'n directe collega's gemaild, dat hielpquote:Op dinsdag 5 april 2011 17:45 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Een maand!![]()
Ik boek echt nooit zo vroeg mijn tickets.Dit is gewoon eng.
En Syrena, het komt vast goed!En je kunt natuurlijk altijd aangeven dat je nog een extra gesprek zou willen, mochten ze je onverhoopt willen aannemen.
quote:
Spannend! Als je CV hulp wilt dan hoor ik het!quote:Op dinsdag 5 april 2011 17:54 schreef Ewelina het volgende:
Okee. Ik moet mijn cv opsturen voor een interne functie. Help.
Ja, stockholm mini-meet?quote:Op dinsdag 5 april 2011 16:15 schreef Perruche het volgende:
Ik ga denk ik ook een tripje planneneind mei!
quote:Op dinsdag 5 april 2011 16:42 schreef Viking84 het volgende:
Zo, even boodschappen gedaan. Vanavond (Perruche en Jagär, letten jullie even op?) pasta met courgette, champignons, paprika en spinazie.
De jongen achter de kassa maakte een fout en gaf de man voor mij 2 euro te weinig terug. En die gast begon toen ontzettend te brommen. En ik vond het zo zielig voor die jongen en wilde eigenlijk even zeggen "ach joh, iedereen maakt wel eens een foutje", maar het ging wel om 2 hele euro's.
Ik kreeg vandaag inderdaad de vraag waarom ik 10 jaar op de uni heb doorgebrachtquote:Op dinsdag 5 april 2011 18:07 schreef Ewelina het volgende:
Meer dat mijn cv zo'n rotzooi is met tig afgebroken opleidingen..
Pic?quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:32 schreef Merel het volgende:
Ik kom weer eens binnenvallen zonder bijlezen: ik heb een bikini gekocht!En ik voel me er niet verschrikkelijk vadsig in!
Een wonder.
Mja, er is bij mij wel een goed antwoord op de vraag, maar het staat zo lullig. En ik heb echt NUL ervaring met secretariële werkzaamheden, behalve dan met notuleren.quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:33 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik kreeg vandaag inderdaad de vraag waarom ik 10 jaar op de uni heb doorgebracht![]()
Heb geantwoord dat ze (=begeleiders) me maar wat lieten aanklooien en dat ik zelf niet vrouws genoeg was toen om aan de bel te trekken. Maar dat ik er veel van had geleerd, oa. op tijd hulp vragen en dat ik iemand ben die echt in een team moet samenwerken met mensen, ipv alleen.
Ik heb ook weggelaten dat ik al een jaar in therapie zat voordat ik durfde te kappenquote:Op dinsdag 5 april 2011 18:41 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Mja, er is bij mij wel een goed antwoord op de vraag, maar het staat zo lullig. En ik heb echt NUL ervaring met secretariële werkzaamheden, behalve dan met notuleren.
Er is binnen Europa heel veel leuks te zien.quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:08 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oe, wat lekker Henk!(ik vind het zo grappig om jou Henk te noemen
![]()
) Ik moet ook echt eens gaan kiezen binnenkort! Gesprekken met vriendje leiden niet zo ergens toe nog
Behalve dan dat ie: ergens heen wil wat niet MEGA duur is, liefst binnen Europa want geen zin in lang vliegen, en niet goed weet hoe z'n werk tegen die tijd zit. Oh en uiteraard geen nare badplaatsen of ijskoude oorden
Hendig dus
![]()
En bedankt voor los Jompels!
Yepz, ik ga gewoon alleen. De week voordat ik ga vraag ik me vast weer af waarom ik ook alweer zonodig alleen op vakantie wilde en waarom ik nou ook alweer naar Colombia wilde, maar het komt eigenlijk gewoon altijd goed. Dus deze keer ook vast wel weer.quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:39 schreef Merel het volgende:
Oh en Henk, ga je in je eentje naar Colombia? Ik zat ook naar die tickets te kijken, maar vond het toch te eng voor in m'n eentje. Maar ik ben dan ook een watje.
Ja, ik leer snel. Dat is geen probleem.quote:Op dinsdag 5 april 2011 18:53 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb ook weggelaten dat ik al een jaar in therapie zat voordat ik durfde te kappen![]()
En ik heb 90% van de tijd zitten bluffen vandaag, gewoon ook doen.
Afspraken inplannen in Outlook, werken met Office, post openen, emails beantwoorden, emails sturen in naam van, telefoon aannemen, kun je best
Seth MacFarlane (van Family Guy)quote:Think I might run a marathon just to prove to myself that I can do something pointless and awful.
quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:05 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Die vakantie naar de VS kost me maar een dag of 10 en Colombia kost me 21 dagen.
Owja, en ik ga nog naar Londen, maar dat kost me maar 1 of 2 dagen.
En ik heb een dag of 40 per jaar.Iets met een contract voor 38 uur en 40 uur werken.
Ok, nu even 40 uur thuis zitten.
Geniet van je avondje niets doen XM!
gewoon geen geld en pinpas meenemen, xept voor het kopieren dan.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:14 schreef MevrouwPuff het volgende:
Net mn contract aan het tekenen, ik heb 224 uur per jaar.
Moet nu wel naar de supermarkt om mn ID te kopiëren
*Be strong womaaan, be strong!*
Je hebt ook groot gelijk! Maar jij hebt ook veel meer reiservaring dan ik, ik zou daar compleet verloren zijnquote:Op dinsdag 5 april 2011 18:55 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Yepz, ik ga gewoon alleen. De week voordat ik ga vraag ik me vast weer af waarom ik ook alweer zonodig alleen op vakantie wilde en waarom ik nou ook alweer naar Colombia wilde, maar het komt eigenlijk gewoon altijd goed. Dus deze keer ook vast wel weer.![]()
En het is zo leuk om alleen te reizen.
En ze hebben de langste waterglijbaan ter wereld in Colombia.![]()
Guess where I'm going?!
Nou ja ik heb net bedacht dat mn appels op zijn. Maar de vorige x lukte het ook, moet nu ook kunnen dus!!quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:18 schreef MarMar het volgende:
[..]
gewoon geen geld en pinpas meenemen, xept voor het kopieren dan.
Dat is wel wat minder.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ah vandaar. Ik heb 180 uur per jaar. Dus dat is zo'n 22 dagen volgens mij.
Naar mijn mening zijn er een paar opties:quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:25 schreef Merel het volgende:
[..]
Je hebt ook groot gelijk! Maar jij hebt ook veel meer reiservaring dan ik, ik zou daar compleet verloren zijnEn voor die prijs kan je die tickets eigenlijk niet laten liggen natuurlijk
SPOILER: lijst zoals goed zou zijn voor XMOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beweging: veel met steen sjouwen, beperkte beestenboel, uurtje fietsen met hond.
1e twee Atkinsbijwerkingen:
• gruwelijke kramp (kuit), man-o-man, ik ben wel wat gewend, maar deze was heftig![]()
• verstoorde stoelgang![]()
Nog geen verminderde eetlust, zoals jullie kunnen zien. Maar goed, met de hoeveelheid calorieën is ook niet zoveel mis, gezien de hoeveelheid beweging. Maar extra afvalvoordeel door minder calorieën wegens beperkte eetlust zie ik er niet van komen.
Verder gaat het prima. Ik kan de hele dag goed doorwerken, geen slapte, misselijkheid, flauwte of weetikveel. Het eten is schandalig lekker, en als ik niet moddervet word van dit eetpatroon lijkt het me een prima menu. Hoewel er dan wel weer biertjes bij moeten.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Oh, misschien geef ik je te weinig, ik probeer alleen maar om dingen die jou vast vreselijk tegenstaan te schrappen. Tenslotte zal jij geen 2500kcal op willen eten (en dat hoeft ook helemaal niet), dus je kan allerlei vlees uit mijn lijst wegdenken.quote:Op dinsdag 5 april 2011 19:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
Bietje weinig, dat lijstje voor mij. Tenminste, zo lijkt het.
De nasi was nog lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |