Ja, dat had ik gisteren ook. Honden.quote:Op donderdag 24 maart 2011 14:08 schreef Jesse_ het volgende:
Registreer ik dat ding bij club nintendo voor dat t-shirt, is er niks meer over te vinden
dat dus .... er stond bij dat het vanaf vrijdag was ,,quote:Op donderdag 24 maart 2011 15:48 schreef DrParanoid het volgende:
wachten tot vrijdag, anders ding je niet mee naar het t-shirt.
I challenge you!quote:Op donderdag 24 maart 2011 16:18 schreef Haerrem het volgende:
Net naar de Intertoys gefietst en meteen een 3DS gehaald met SuperStreet Fighter
Een echte die-hard schijt gewoon zn broek vol terwijl hij op de fiets zit. Pussy.quote:Op donderdag 24 maart 2011 16:13 schreef Notorious_Roy het volgende:
En net als ik thuis ben bellen ze dat HK tóch akkoord geeftHup, ff poepen en dan stap ik weer op de fiets
Komt wel, alles is te overweldigend nogquote:Op donderdag 24 maart 2011 16:49 schreef RaymanNL het volgende:
Rayman is tofSorry Roy, heb Pilotwings er ook bij gekocht, maar kan me nog niet bekoren
Heb 'r gisteravond al goed voor gezetenquote:Op donderdag 24 maart 2011 17:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Komt wel, alles is te overweldigend nogNieuw apparaat, Rayman in 3D, Augmented Reality. Ga er vanavond maar eens goed voor zitten, ga ik ook doen!
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
quote:Op donderdag 24 maart 2011 17:14 schreef Asskicker14 het volgende:
Mooi hoor. Eindelijk Gamecube graphics op een handheld.Niet echt. Wat probeer je te zeggen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 24 maart 2011 17:14 schreef Asskicker14 het volgende:
Mooi hoor. Eindelijk Gamecube graphics op een handheld.Ach, het is 10 keer beter dan de oude ds en daar ben ik blij mee.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.360: henk de vries
3ds: 2105-8632-9991
Je moet eerst dat vraagtekending schieten en dan kan je die charactercards gebruiken.quote:Op donderdag 24 maart 2011 16:36 schreef Haerrem het volgende:
[..]
Kom maar op
En kan het zijn dat sommige AR-kaarten niet werken?
quote:Op donderdag 24 maart 2011 17:14 schreef Asskicker14 het volgende:
Mooi hoor. Eindelijk Gamecube graphics op een handheld.Ik vind het er goed uitzien hoor. De 3DS kan flink wat aan. Lego Pirates 3DS wordt een direct port van de Wii versie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14.gif RaymanNL vindt dit leuk
Ik ben nu net aan Super Monkey Ball begonnen, en ik merk dat ik de 3D slider daarin beduidend hoger kan zetten dan in Pilotwings. En ik heb ook bij dit spel pas het eerste "wow" gevoelquote:
Ik heb alleen Pilotwings en daar heb ik hem dus redelijk hoogquote:Op donderdag 24 maart 2011 18:27 schreef Redah het volgende:
[..]
Ik ben nu net aan Super Monkey Ball begonnen, en ik merk dat ik de 3D slider daarin beduidend hoger kan zetten dan in Pilotwings. En ik heb ook bij dit spel pas het eerste "wow" gevoel
Wel jammer dat Nintendo dat zelf niet gelukt is
Of gewoon een voortzetting van de DS, een typische Nintendo handheld met prima games in alle soorten en maten. Ik verwacht dit eigenlijk eerder.quote:Op donderdag 24 maart 2011 18:35 schreef Catch_me het volgende:
Tja de 3ds, ik weet niet wat ik er van moet vinden. Aan alle filmpjes en reviews te zien zijn het gewoon weer lelijke en simpele spelletjes. De graphics komen in de buurt van de psp graphics van 4 jaar terug...
Ik voorspel een zelfde toekomst als de Wii, games voor de casual gamer die zich graag met gimmicks wilt vermaken, aka spellen zonder diepgang.
Je moet 'm ook in de winkel pre-orderenquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:08 schreef Kriegel het volgende:
Lekker typisch trouwens dat zoveel mensen 'm al gewoon uit de winkel hebben, weet ik ook weer waarom online pre-orderen negen van de tien keer nutteloos is.
Lekker wachten tot morgen.
Tof ideequote:Op donderdag 24 maart 2011 19:16 schreef Redah het volgende:
En, wie heeft er al foto's van beroemde mensen (van internet) in face raiders geplakt?
Viel wel mee hier, nog geen minuutje bezig geweest. Ik denk een uurtje geleden bijgewerkt.quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:20 schreef Jesse_ het volgende:
Hoe groot is die eerste firmware update?
Duurt namelijk erg lang
Het idee kwam in me op omdat ik per ongeluk de verkeerde camera (buitenkant) aan had staan, en de 3DS ineens besloot dat Lucile Werner (al Lingo presenterend) ook een gezicht had. En voordat ik nog iets kon doen was de foto al gemaaktquote:Op donderdag 24 maart 2011 19:20 schreef Jesse_ het volgende:
Tof idee
Hoe groot is die eerste firmware update?
Duurt namelijk erg lang
Net even de Charlie Sheen eindbaas verslagen op Stage 2quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:16 schreef Redah het volgende:
En, wie heeft er al foto's van beroemde mensen (van internet) in face raiders geplakt?
Ik wacht met je mee. En ik doe normaal nooit aan pre-orders. Bah...quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:08 schreef Kriegel het volgende:
Lekker typisch trouwens dat zoveel mensen 'm al gewoon uit de winkel hebben, weet ik ook weer waarom online pre-orderen negen van de tien keer nutteloos is.
Lekker wachten tot morgen.
Fixed.quote:Op donderdag 24 maart 2011 19:15 schreef Notorious_Roy het volgende:
Strakjes ga ik beginnen aan PilotWings. Ben benieuwd of het deMIJN hype waard was
same here!quote:Op donderdag 24 maart 2011 20:30 schreef RaymanNL het volgende:
Ben nu al op het moment dat ik me niet meer in kan denken om te gamen in 2D. 3D is echt geniaal. Al moet ik nog steeds na het gamen op de 3DS even m'n ogen neutraliseren
Dit inderdaad. Ik verbaasde me echt wat voor een toevoeging aan gamen heeftquote:Op donderdag 24 maart 2011 20:30 schreef RaymanNL het volgende:
Ben nu al op het moment dat ik me niet meer in kan denken om te gamen in 2D. 3D is echt geniaal. Al moet ik nog steeds na het gamen op de 3DS even m'n ogen neutraliseren
Zoals al eerder gezegd zat ik ook vrij laag vanmiddag. Ik weet niet of het komt doordat het nu donkerder hier in huis is, of dat ik nu pas de 'sweet spot' heb gevonden, maar het 3D is nu echt geniaal, ook in Pilotwingsquote:Op donderdag 24 maart 2011 20:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
3D is even wennen, maar wel super gaafVliegen in PilotWings krijgt écht een extra dimensie op deze manier. Wel verschilt het per game hoe hoog ik de slider moet instellen, ik zit vrij laag volgens mij.
Dat weet niemandquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:08 schreef Tuurrr het volgende:
Waar kun je nou dat t-shirt krijgen? Of zijn die allemaal al weg??
Bij Mission Mode in de Silver categorie krijg je de straaljager en het eekhoornpak.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
Wanneer krijg je de andere voertuigen in PW?
quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:25 schreef arkkey het volgende:
Heb t zelf wel al gezien met het ding nu ik wat retail games geprobeerd heb, ik hou ff in de gaten wat ze qua prijs doen op marktplaats komende week en als dat beetje ok is gaat ie de deur weer uit
De website n1ntendo.nl heeft Nintendo er over gemaild en meld:quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:09 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat weet niemandIk heb geen melding gekregen bij het registreren. Sommigen zeggen dat het morgen pas ingaat en er is al iemand geweest die heeft gemeld dat hij een bevestiging voor het shirt kreeg.
Dus.
quote:"De eerste 3000 registranten, ongeacht het tijdstip van registratie, zullen binnen enkele dagen een e-mail ontvangen. In deze mail kunnen ze dan lezen hoe ze het t-shirt kunnen ontvangen.
Het is uitsluitend een consumenten actie."
Check, dan denk ik wel dat ik er bij zit.quote:Op donderdag 24 maart 2011 21:31 schreef nomar83 het volgende:
[..]
De website n1ntendo.nl heeft Nintendo er over gemaild en meld:
[..]
ga er wel vanuit dat het niet alelen voor nieuwe leden is toch? ik registreer hem onder een account die ik al langer hebquote:Op donderdag 24 maart 2011 21:32 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Check, dan denk ik wel dat ik er bij zit.
Lol. Ik kan ook niet wachten op metal gear solid, dat was zo tof om te zienquote:Op vrijdag 25 maart 2011 00:50 schreef Chaos-Zero het volgende:
Nou niet echt geschrokken, maar een beetje opschrikt van iets wat naar je toevliegt in eens.
Bij faceraiders is het net alsof het geluid om je heen zit! Of dat kwam door m'n grieproesquote:
Nee hoor, zelfs bij Ridge Racer merkte ik het verbeterde geluid al op.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 07:58 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Bij faceraiders is het net alsof het geluid om je heen zit! Of dat kwam door m'n grieproes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |