dit is nog een goed senario, wat als de fall out de andere kant op gaat (dus over land) dan zijn de gevolgen pas rampzaligquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Misschien helpt dit kaartje:
[ afbeelding ]
Duitsland is een prachtland tegenwoordig, kan het bekronpen Nederland een voorbeeld aan nemen.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:42 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Ach logisch toch.
Moet je eens kijken wat voor berichten hier zouden verschijnen als Duitsland in puin ligt.
Echt dan krijg je precies het zelfde.
rofl van die mensen die het niet eens meegemaakt hebben en toch zeiken:')quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:37 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
Amerikanen hebben al een tegen antwoord![]()
http://i.imgur.com/uZbK6.jpg
Triest zulke mensen
zeikerd, jij stemt zeker PVV en je haat ook nog steeds Duitsers en Italianen?quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:44 schreef Keeskacheltje het volgende:
God is pissed om unit 731 en dit is zijn wraak.
Damn, wat een ongelooflijk trieste reacties zeg!quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:37 schreef Athlon64x het volgende:
[..]
Amerikanen hebben al een tegen antwoord![]()
http://i.imgur.com/uZbK6.jpg
Triest zulke mensen
Ach, het is ook gewoon het simpele associatieve denken van de mens. What comes to mind...quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:39 schreef speknek het volgende:
Op de FP waren er ook gelijk mensen die de Jappenkampen aanhaalden.
ja wij zijn nu Duitsers geworden altijd zeiken en goedkoop boodschappen doen en veel te veel gas gebruikenquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Duitsland is een prachtland tegenwoordig, kan het bekronpen Nederland een voorbeeld aan nemen.
Het gaat er niet echt om of je het nu wel of niet hebt meegemaakt. Alleen al het feit dat je deze natuurramp ziet als een soort gerechtigheid voor datgene wat het dictatoriale Japan toentertijd heeft gedaan bij Pearl Harbor is gewoon echt niet in woorden te beschrijven.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:43 schreef The_Avatar het volgende:
[..]
rofl van die mensen die het niet eens meegemaakt hebben en toch zeiken:')
Ja ik ben een zeikerd als het om onschuldige mensen die op de meest gruwlijke manieren worden gemarteld voor de wetenschap. Fuck die zielloze beestenquote:
Achterlijke gek, alsof die jonge mensen daar wat aan kunnen doen. en terug ontopic denk ik maar weer.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:46 schreef Keeskacheltje het volgende:
[..]
Ja ik ben een zeikerd als het om onschuldige mensen die op de meest gruwlijke manieren worden gemarteld voor de wetenschap. Fuck die zielloze beesten
Is verd... 70 jaar geleden, kun je de Duitsers van nu niet meer op aanspreken. De "revenge" is al geweest (in '88quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Duitsland is een prachtland tegenwoordig, kan het bekronpen Nederland een voorbeeld aan nemen.
<insert obvious troll is being obvious>quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:46 schreef Keeskacheltje het volgende:
[..]
Ja ik ben een zeikerd als het om onschuldige mensen die op de meest gruwlijke manieren worden gemarteld voor de wetenschap. Fuck die zielloze beesten
En al die heksen die wij hier de dood in hebben gejaagd dan. Kom op zeg doe eens even normaal.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:46 schreef Keeskacheltje het volgende:
[..]
Ja ik ben een zeikerd als het om onschuldige mensen die op de meest gruwlijke manieren worden gemarteld voor de wetenschap. Fuck die zielloze beesten
Ja ga jij maar hypocriet medeleven tonen terwijl het je allemaal geen ruk intreseert. Mensen gaan elke dag dood en sta je daar bij stil? Nee. Dus als je een manier hebt gevonden om de slachtoffers echt te helpen houd ik graag mijn bek, maar dat kan je niet en ga dan niet doen alsof het je plicht is om ze te verdedigen. Je maakt me ziekquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:48 schreef The_Avatar het volgende:
[..]
Achterlijke gek, alsof die jonge mensen daar wat aan kunnen doen. en terug ontopic denk ik maar weer.
Ik vraag me af welke enorme ramp Nederland over zich heen gaat krijgen dan voor wat we gedaan hebben in Indonesie en andere landen in de VOC tijdquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:46 schreef Keeskacheltje het volgende:
[..]
Ja ik ben een zeikerd als het om onschuldige mensen die op de meest gruwlijke manieren worden gemarteld voor de wetenschap. Fuck die zielloze beesten
Duitsland en Japan staan beide al tijden steevast bovenaan als meest geliefde landen ter wereld.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:43 schreef remlof het volgende:
[..]
Duitsland is een prachtland tegenwoordig, kan het bekronpen Nederland een voorbeeld aan nemen.
Idd. We hebben tig keer meer Indo's vermoord met de Politionele Acties dan de jappen in Pearl Harbor. En dat deden we ook nog eens 8 jaar recentelijker.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:51 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik vraag me af welke enorme ramp Nederland over zich heen gaat krijgen dan voor wat we gedaan hebben in Indonesie en andere landen in de VOC tijd
En jij denkt dat we daar iets van leren? Denk 't niet hoor.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:53 schreef Keeskacheltje het volgende:
En we verdienen allemaal een tsunami op ons hoofd
Ah, nou, prima, discussie gesloten. Mensen zijn vaak bijzonder kut, maar dat staat volkomen los van natuurrampen als deze. Dat is net als zeggen dat de ijsberen het smelten van de noordpool over zich heen hebben geroepen omdat ze schattige zeehondjes opvreten.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:53 schreef Keeskacheltje het volgende:
Grappig dat jullie mongolen meteen Nederland erbij betrekken. Heb ik gezegd dat wij ook maar een haar beter zijn? We humans fucked eachother up. En we verdienen allemaal een tsunami op ons hoofd
Idd, chaos, anarchie, wanorde, armoede, miljoenen doden? Dat zorgt alleen maar voor een backlash naar onze aap-modus van kill or be killed en fight to survive en whatnot.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:54 schreef Disana het volgende:
[..]
En jij denkt dat we daar iets van leren? Denk 't niet hoor.
Er ligt veel rommel, met mensen eronder. De eerste internationale hulp stroomt daarvoor binnen.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:54 schreef Swomp het volgende:
Is er nog nieuws sinds vanmiddag ? Geen meltdown ? Nog hevige schokken of gebeurtenissen ?
Ze gebruiken nu zeewater om die reactors te koelen. Verder weinig nieuws, amerikaanse troepen zijn gearriveerd om met reddingswerk te helpen.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:54 schreef Swomp het volgende:
Is er nog nieuws sinds vanmiddag ? Geen meltdown ? Nog hevige schokken of gebeurtenissen ?
spreek voor jezelf graag ^^ dank u.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:57 schreef Keeskacheltje het volgende:
We zijn ziekelijke wezens, we genieten van het leed van anderen
Je generaliseert nogalquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:57 schreef Keeskacheltje het volgende:
Leren? Er zijn geen fucking moralen, die hebben we verzonnen om ons zelf in toom te houden. We zijn ziekelijke wezens, we genieten van het leed van anderen, we willen alleen maar macht.
Gelukkig heb je maar heel beperkt gelijk, want anders zou de wereld nu geen hand uitsteken om Japan te helpen waar het maar kanquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:57 schreef Keeskacheltje het volgende:
Leren? Er zijn geen fucking moralen, die hebben we verzonnen om ons zelf in toom te houden. We zijn ziekelijke wezens, we genieten van het leed van anderen, we willen alleen maar macht.
Nee jij bent natuurlijk beter. Jij leeft mee, dat helpt een heleboel mensen. Ik snap niet waarom mensen verschil zien in iemand die meeleeft met erge gebeurtenissen of iemand die er grapjes over maakt. Want allebei maakt geen ene anusfuck uit, er verandert niks aan. Dus als jullie allemaal even stoppen met janken over wat voor zieke mensen over japan zeggen zou me dat heel blij maken.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:58 schreef superworm het volgende:
[..]
spreek voor jezelf graag ^^ dank u.
ik vraag me toch af wat jij bijdraagt hier in dit topicquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:57 schreef Keeskacheltje het volgende:
Leren? Er zijn geen fucking moralen, die hebben we verzonnen om ons zelf in toom te houden. We zijn ziekelijke wezens, we genieten van het leed van anderen, we willen alleen maar macht.
Ja meisje, je kan wel moeilijk gaan denken, maar uiteindelijk zijn we beesten, maar dan met een ziek sadisme. We overleven en planten ons voort en doen tal van nutteloze dingen ernaast. Veel doen onschuldige shit ernaast, maar veel vinden het leuk om andere leed aan te brengen.quote:
Mag ik ook meeleven n grapjes maken? Vanmiddag nog in de supermarkt over teriyaki, as a matter of fact. Dualiteit van de mensch. Zou je wellicht de rest van je discussie (over je zelfhaat als mens) naar R en P, BNW of welk ander forum/topic ook kunnen verplaatsen? Het gaat hier over Japan en de beving, niet over de inherente slechtheid van de mens.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:00 schreef Keeskacheltje het volgende:
[..]
Nee jij bent natuurlijk beter. Jij leeft mee, dat helpt een heleboel mensen. Ik snap niet waarom mensen verschil zien in iemand die meeleeft met erge gebeurtenissen of iemand die er grapjes over maakt. Want allebei maakt geen ene anusfuck uit, er verandert niks aan. Dus als jullie allemaal even stoppen met janken over wat voor zieke mensen over japan zeggen zou me dat heel blij maken.
Wat draag jij bij? "oh, wat is dit erg", "wat zijn mensen toch ziek, dat ze hier grapjes over maken"quote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:01 schreef knokkels het volgende:
[..]
ik vraag me toch af wat jij bijdraagt hier in dit topic
Af en toe ook mooie beelden, zoals die oude man, en die auto met 3 vrouwenquote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:01 schreef Disana het volgende:
Ik vind die Journaalbeelden vanaf het land vreselijk.
Je doet maar wat je wilt, iedereen heeft een andere manier om hun nutteloze levendje hun eigen zin te geven, maar ga dan niet andere beoordelen op hun manier van humor of hun manier van doen. Schijnheilig zooitje hierquote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:02 schreef superworm het volgende:
[..]
Mag ik ook meeleven n grapjes maken? Vanmiddag nog in de supermarkt over teriyaki, as a matter of fact.
Ja natuurlijk, geweldig dat sommigen dit nog hebben overleefd. Maar ook zo'n dorp van bijna 10.000 inwoners: allemaal 'vermist'.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:03 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Af en toe ook mooie beelden, zoals die oude man, en die auto met 3 vrouwen
Maar verder alleen maar triestheid
Kijk maar eens in mijn active topics naar mijn *ter zake doende* bijdrages... jochiequote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:03 schreef Keeskacheltje het volgende:
[..]
Wat draag jij bij? "oh, wat is dit erg", "wat zijn mensen toch ziek, dat ze hier grapjes over maken"
Blijf jij maar lekker in je ontkenningsfase jongen.
Ja het gaat waarschijnlijk snel oplopen. De officiele schatting zijn zo laag, dat kan haast niet als je de verwoestingen ziet. Op BBC staat nog steeds "more than 1,000 people are thought to have died".quote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, geweldig dat sommigen dit nog hebben overleefd. Maar ook zo'n dorp van bijna 10.000 inwoners: allemaal 'vermist'.
Je zou bijna hopen dat ze allemaal dagje A'dam - Zaanse Schans doen....quote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, geweldig dat sommigen dit nog hebben overleefd. Maar ook zo'n dorp van bijna 10.000 inwoners: allemaal 'vermist'.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |