quote:Op donderdag 10 maart 2011 20:28 schreef becky27 het volgende:
Klopt! Deze werkt heel goed
[ afbeelding ]
Kun je dr nog 1 maken!quote:
Mijnn baby mag nog laaaaaaaaaaang niet in een autostoel 1. Hij is pas 7 kilo, mag pas bij 9quote:Op zaterdag 12 maart 2011 16:57 schreef Orea het volgende:
OMG ik moest net bijna huilen
Hebben een nieuwe autostoel voor Leia gekocht, aangezien ze echt niet lekker meer zit in haar Maxi Cosi.. Maar nu is mijn baby helemaal wegze zit als de koningin op haar troon, heerlijk om zich heen te kijken. En als je ook maar even aandacht geeft krijg je de meest grote smile everrr
Supercute, maar wat gaat het hard....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb dat deze week ook gedaan bij Thomas.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 17:51 schreef Orea het volgende:
Ik verschoonde haar net even op de bank en kriebel haar op haar onderbuik.. zeikt ze me zo onderdikke fail...
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:15 schreef Ticootje het volgende:
Leyla Ylana is net de 6,5 kilo voorbij. Wow!
vind ik ook, mja mijn baby niet dusquote:Op zaterdag 12 maart 2011 21:35 schreef Ticootje het volgende:
Hou eens op Floris, babies staan niet!
ja dat heeft Floris ook. s Ochtends ligt ie ondersteboven achterste voren in zn bed.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 21:35 schreef Orea het volgende:
Oooh daar moet je dan inderdaad ook aan denken
Hier is het enige waar ik aan moet denken constant een slaapzak aandoen als ze naar bed gaat! Anders ligt ze gedraaid met beide benen door de spijlenmaar verder kan alles nog even blijven staan
Ik zou een nieuwe maken !quote:Op zaterdag 12 maart 2011 21:44 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
vind ik ook, mja mijn baby niet dus
Prik gaatjes in de regenjassen !quote:
Ik kan niet wachten tot ze erachter zal lopen.quote:Op zondag 13 maart 2011 13:36 schreef Saffier het volgende:
En een poppewagen voor Lisa, zie je haar al lopen over een tijdje??
Dat is een goede tip! Dank. Dat hou ik zeker even in m'n hoofd, voor mocht het zover komen.quote:Op maandag 14 maart 2011 09:13 schreef simmu het volgende:
tico, is het mogelijk dat ipv dat jen uit logeren gaat, jen thuisblijft en de grootouders om en om zo ongeveer komen oppassen? zo hebben wij het vorig jaar deels gedaan en dat ging best goed.
Ik zou gewoon volgende week nog eens gaan wegen, ik denk eerder aan gewoon een weegfoutje.quote:Op maandag 14 maart 2011 11:39 schreef becky27 het volgende:
hmpf, mijn kind is afgevallen... van 8160 naar 8120 gram en wel van 71 naar 74 cm. Gek hoor
Ticootje, spannend vandaag! toi toi toi
Draak, zielig voor d'r, en al helemaal als je niet weet wat er is. Spannend dat je weer hebt gesolliciteerd!
Ik ga weer snel aan het werk.
quote:Op maandag 14 maart 2011 12:03 schreef Ticootje het volgende:
Ik vul net de curves weer in en ik zie dat het lijntje nu wel weer stijgende is... Ze is inderdaad nu niet meer aan het spugen en het hoesten is ook geen oude rokende mannen hoest..
Meuh, het inslapen ging hier dus ook wel goed, maar ze werd 5 min nadat ze sliep wakker van die enorme K*Tdeur. Echt, dan baal ik zo enorm van m'n oude huis, er is geen deur die zonder geluid open of dicht gaat. Zal vanmiddag ff kijken of ik em kan smeren oid.quote:Op maandag 14 maart 2011 13:37 schreef draculettetje het volgende:
tico goed nieuws! wat fijn!
morretje het had zo mijn post kunnen zijn, alleen ging juist het in slaap wel goed!
ben ook wel benieuwd naar dat boek waar tico het over had
voorslapen werkt wel dus wie weet vanavond weer, ligt aan hoe het in slaap gaat
Was al benieuwd naar jullie!quote:
Voor de geïnteresseerden, vanaf ongeveer 6.25 gaat het over de babyvoeding.quote:Op dinsdag 15 maart 2011 10:02 schreef Juud79 het volgende:
http://beta.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1077388
Uitzending van Radar, over de hoeveelheid suiker in babyvoeding en misleidende teksten op de verpakking van potjes en pakjes.
het goede nieuws is: hij's steeds zo moe van het opzitten (nu klinkt het alsof ik een hondje heb ipv een kindquote:Op dinsdag 15 maart 2011 10:24 schreef Keshet het volgende:
Simmu, ik heb geen tips voor je. Ik ben zelfs op zoek naar dezelfde tips.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |