Maar Bram heeft nu even genoeg problemen van zichzelf. Hoewel... misschien kunnen de Bruekhoventjes hem met hun zwartgeld-ervaringen nog wat tips gevenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 11:32 schreef Eef999 het volgende:
Rachel Hazes heeft destijds haar schrijvende vader toch tegen kunnen houden![]()
Denk dat Hans en Con er meteen Bram Mosco op los laten
Daar lijkt het wel opquote:Op dinsdag 26 juli 2011 15:06 schreef Hondenweer het volgende:
Ze hebben dat tuig gewoon te veel verwend.
Verwende lui
En niet te vergeten de bestseller van Patty Bquote:Op dinsdag 26 juli 2011 16:58 schreef Ole het volgende:
* Ole Maakt vast plaats op de boekenplank, naast de boeken van Dries R, Gordon H en het boek van Rachel H dat er nooit kwam
Wie is dat ook weer?quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:02 schreef Cynix ® het volgende:
En we wachten ook nog op het boek van die trol uit de Gouden kooi, Nataaasia.
Cons heeft voor alle ellende toch zelf aan Con gevraagd of de kindjes (ril) daar mochten wonen? Ze zouden daar hun hele basisischooltijd blijven zodat zij op een cruiseschip ging werken had ik begrepen. En nu staat ze maar te sleuren aan die kinderen.quote:wo 27 jul 2011, 06:00
Kinderen terug naar Constanza Breukhoven?
door Evert Santegoeds
AMSTERDAM - Connie Breukhoven (60) gaat ervan uit dat zij minstens nog tot november de zorg over haar twee kleinkinderen houdt, maar misschien hakt Jeugdzorg vandaag al de knoop door en krijgen Constanza Breukhoven en Mohamed Kantou hun kinderen vanaf vandaag al vaker en langer toegewezen. Een spannende dag waarop alle betrokkenen hun telefoon geen moment uit het oog verliezen.
De kinderen verblijven nu nog bij Connie in Amsterdam en Constanza en Mo mogen ze een dag per week komen ophalen. Een blije Constanza zegt tegen Pagina Privé: „We hebben gevraagd of we met de kinderen op vakantie mogen. Het antwoord krijgen we vandaag.”
Constanza heeft Jeugdzorg ook gevraagd om haar kinderen elk weekend te mogen zien. Ook daarover neemt Jeugdzorg vandaag al een besluit. „We willen geen media-aandacht in onze nieuwe woonplaats. Daarom vertellen we niet waar het is”, zegt Mo. „Zo luxe als bij Connie is het niet, maar die luxe compenseren we weer met veel liefde”, besluit hij.
quote:'Connie Breukhoven behandelt ex als marionet'
Laatste update: 27 juli 2011 09:10 info .AMSTERDAM - Connie Breukhoven mag dan wel gescheiden zijn van haar man Hans, volgens dochter Constanza behandelt de diva haar ex-echtgenoot voortdurend als een marionetpop.
Volgens Constanza, die onlangs werd veroordeeld voor de kluisroof bij haar vader Hans, bepaalt haar moeder alles in Huize Breukhoven, zo zegt ze deze week in Story.
"Papa is eigenlijk een goede man, die het beste voorheeft met zijn kinderen. Maar hij laat zich voortdurend als een marionet behandelen door Connie. Zij bepaalt nog steeds in alles wat hij moet doen, zélfs nu ze gescheiden zijn."
Vriendje
Volgens Constanza is haar moeders wil wet. Zo kreeg ze ooit een hevige ruzie met haar moeder over een vriendje.
"Hij was beneden de stand van onze familie, vond ze. Connie wil altijd alles bepalen voor iedereen. Maar ik accepteerde dat niet. Dus toen ze mij voor de keuze stelde 'hij eruit of jij eruit' ben ik zelf weggegaan. De relatie ging later uit, maar met mijn moeder is het vanaf dat moment nooit meer goed gekomen."
Constanza staat momenteel niet bepaald op goede voet met haar ouders. Connie past momenteel op haar twee kinderen in verband met de veroordeling van Constanza, maar de ontmoetingen tussen moeder en dochter verlopen uiterst kil.
Leugens
Ondertussen kan Constanza het niet laten om flink met modder te gooien naar haar ouders. "We zullen keihard terugslaan, kan ik iedereen beloven. Binnenkort zal duidelijk worden welke leugens Connie allemaal uitkraamt. Geen mens zal die vrouw dan ooit nog serieus nemen", aldus Constanza, mogelijk verwijzend naar het boek dat ze wil gaan schrijven.
Die Surinaamse zuurpruim. Ik meen dat ze er wel tot het einde in zat.quote:Op woensdag 27 juli 2011 08:42 schreef Hondenweer het volgende:
Wie is dat ook weer?
Ik keek vooral in de tijd dat Huub met een vrouw ging die haar eigen kleren in het water gooide.![]()
quote:Kleinkinderen voorlopig bij Conny Breukhoven
AMSTERDAM - Conny Breukhoven kan voorlopig nog moederen over haar kleinkinderen. Soraya en Semmy, de kinderen van Breukhovens adoptiedochter Constanza, blijven vooralsnog bij hun oma wonen. Dat bepaalde bureau Jeugdzorg.
Constanza en haar partner Mohammed brachten hun kinderen onder bij Conny omdat ze zelf nog geen vaste thuisbasis hadden.
Inmiddels zijn de twee, die rond kerst de kluis van Hans Breukhoven zouden hebben geplunderd, verhuisd en willen ze graag weer een gezinnetje vormen met hun kinderen.
"Natuurlijk is het een grote teleurstelling", reageert Constanza in SBS Shownieuws op het oordeel van Jeugdzorg.
Speelkamer
"Deze week zijn we volop op pad geweest. De kinderkamer is helemaal in orde en we hebben een speelkamer met heel veel speelgoed. Als het dan niet doorgaat, is het een grote teleurstelling."
Lichtpuntje voor Constanza, die inmiddels is veroordeeld voor de kluisroof en in hoger beroep gaat, is dat het besluit dan Jeugdzorg nog niet definitief is. "Ze willen ons nieuwe huis eerst checken en konden op zo'n korte termijn nog geen besluit nemen."
quote:"Deze week zijn we volop op pad geweest. De kinderkamer is helemaal in orde en we hebben een speelkamer met heel veel speelgoed. Als het dan niet doorgaat, is het een grote teleurstelling."
Maar zij doet het zelf heel anders, want het gaat voornamelijk om liefde voor de kindjes.quote:Op woensdag 27 juli 2011 23:16 schreef roos85 het volgende:
[..]
Wel duidelijk dat Constans materialistisch is opgegroeid..
* trovey slaat Ole even op de rugquote:
quote:‘Connie is bang dat dochter Constanza kinderen ontvoerd naar Marokko
Dit bericht is geplaatst op 03-08-2011
Connie Breukhoven zou bang zijn dat haar oudste pleegdochter Constanza samen met Mo, de vader van Soraiya(4) en Semmy (3) de kinderen meeneemt naar Marokko!
Connie bang voor ontvoering kleinkinderen
Een domper voor Constanza Breukhoven en haar vriend Mo: Jeugdzorg wil (voorlopig) niet dat ze hun twee kinderen langer zien dan één dag per week. Aan Story vertelt het veelbesproken paar dat dit helemaal in het straatje van oma Connie past. ‘Ze vreest dat wij onze kinderen zullen ontvoeren… naar Marokko!’
Het zit niet mee voor Constanza Breukhoven en haar vriend Mo Kantou. Vorige week hadden ze een gesprek met Jeugdzorg waarin besproken werd of ze hun twee kinderen Soraiya (4) en Semmy (3) een dag langer mogen zien dan de 27 uur die ze vanaf vrijdagmiddag drie uur tot zaterdagavond zes uur nu nog met hen doorbrengen. Helaas besliste Jeugdzorg dat daarvan, vooralsnog, geen sprake kan zijn. Dat heeft alles te maken met de nieuwe behuizing van Constanza en Mo in het hoge noorden, waarvan ze het adres angstvallig geheimhouden om een mediacircus voor de deur te voorkomen. De ruime huurwoning is volgens Mo geheel klaar om bewoond te worden mét hun kleintjes, maar Jeugdzorg wil eerst zelf een kijkje nemen of dat inderdaad zo is.
Mo: ‘Connie is doodsbang dat zij Soraiya en Semmy nooit meer zal zien. Ze is bang dat wij de kinderen zullen ontvoeren. Mijn roots liggen in Marokko. Dat is in Connies ogen kennelijk voldoende om aan te nemen dat we de kleintjes zullen kidnappen en ze daar mee naartoe nemen. Maar waarom zouden wij dat willen, laat staan doen? We hebben nu een prachtige huurwoning tot onze beschikking, waar we Soraiya en Semmy een heerlijk gezinsleven kunnen bieden.’
Zoveel levert zo'n interview nu ook weer niet op. Misschien een gesponsorde inrichting van een kinderkamer - met naamsvermelding van BabyDump oid, maar een Audi zit er toch echt niet in.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 02:34 schreef Lily1987 het volgende:
Vroeg me idd ook al af waar ze alles van betalen. Denk van al die interviews.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |