Doe mn best maar nu weer even geen geluid op YB.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:34 schreef PoezeligDing het volgende:
Mensen die wel wat kunnen horen, please, doe even verslaan!
Waarover? Kun je dat horen?quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:31 schreef Lyza666 het volgende:
Mo en Sharon ruzie. Of nou ja, meningsverschil.
Die jaquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:35 schreef Blue Thunder het volgende:
check btw deze twitterdude:
http://twitter.com/#!/robertdonkers
De streams van BB1 hadden ook streamlocks... Maar die waren gratis...quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:34 schreef RiftNL het volgende:
[..]
Stop aub met zeuren over streamlocks dat is zowat bij iedere RLS en ze kunnen niet anders aangezien ze ook kijkers willen voor de reguliere uitzendingen, iets wat opzich vrij logisch is.
Ja met twee vrijgezellen had het een heel ander verhaal geweest!! Ik denk dat G&L goeie vrienden kunnen worden, maar meer zeker niet!quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:33 schreef Olga het volgende:
[..]
Nee, G ook niet. Ik blijf het jammer vinden dat ze dit gedaan hebben met 1 iemand die een relatie had. Twee vrijgezellen was denk ik wat anders geweest
hahaha dat wilde ik net zeggenquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:35 schreef Blue Thunder het volgende:
check btw deze twitterdude:
http://twitter.com/#!/robertdonkers
quote:
Daar kijkt toch al niemand naar.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:34 schreef Myraela het volgende:
[..]
Of je er nou voor betaald of niet, 24/7 heeft gewoon totaal geen nut als je de goede stukken eruit houd omdat je anders niets hebt voor de dagelijkse shows.
ja joh !quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:34 schreef Urb het volgende:
[..]
Idd, en zoals altijd: "meedoen is belangrijker als winnen" toch?![]()
wat een flapdrol hè ahahahahaquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:35 schreef Tamaartje het volgende:
[..]
hahaha dat wilde ik net zeggen![]()
![]()
[..]
Sharon was niet boos op mo, maar wel over de wijze waarop het spel gespeeld wordt.quote:
Vet man die groene letters met een witte achtergrondquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:35 schreef Blue Thunder het volgende:
check btw deze twitterdude:
http://twitter.com/#!/robertdonkers
Ben het er wel mee eens dat 1,50 aardig prijzig isquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:35 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
De streams van BB1 hadden ook streamlocks... Maar die waren gratis...
Sowieso belachelijk dat ze dit zo'n ventje aan hebben gedaan. En ze dat ze het nog zover wilde pushen tot bij elkaar slapen en dergelijke terwijl ze weten dat zijn vriendin gewoon meekijkt.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:33 schreef Olga het volgende:
[..]
Nee, G ook niet. Ik blijf het jammer vinden dat ze dit gedaan hebben met 1 iemand die een relatie had. Twee vrijgezellen was denk ik wat anders geweest
Zit wat in ... Ik had ook liever gezien dat ze het iemand anders hadden gegund om te drukkenquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:34 schreef Lyza666 het volgende:
[..]
Op YB, alleen geluid.
Sharon en Sofia herhalen nog eens dat ze het niet eens zijn met het geheimzinnig gedoe van "de 5" en vinden dat het spel zo niet eerlijk gespeeld wordt.
Freak.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:35 schreef Blue Thunder het volgende:
check btw deze twitterdude:
http://twitter.com/#!/robertdonkers
dat is toch een briljant recept voor lekker laat naar bed gaan vanavond??quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:36 schreef toxikon het volgende:
Drank en allemaal voelen ze zich genaaid. Goede kombinatie, zet er dan ook gelijk een octagon neer.
Een slecht wow kopie haha....maar even ontopic..beetje meer actie in huis,zoals nu ruzie ,zal kijk cijfers wel stijgen...alleen SL ..dat zijn gewoon China praktijkenquote:[Niet op letten joh...Die gast heeft een spel in zijn naam dat net uit is gekomen en meneer zit nog vrolijk een RLS te volgen....zegt wel iets denk ik zo.....
Ja wat ik net schreef. Ze zijn het nog steeds niet eens met manier waarop er gespeeld werd. Eerst niks willen vertellen en daarna Servio de kans geven te drukken door het hem wel te vertellen. Eigenlijk alleen maar herhaling van wat er tussen de locks door werd gezegd.quote:
Kijk hier word ik blij van DIT HEEFT HET PROGRAMMA NODIG!!!! KOMOP DANNNNquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:36 schreef iBenny het volgende:
Carnaval om 21:00uur....
Dat wordt drank en ruzie. Top, ik blijf kijken tot ze allemaal slapen.
schandalig vond ik het dat L daardoor 3500 euro verloor.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:36 schreef Myraela het volgende:
[..]
Sowieso belachelijk dat ze dit zo'n ventje aan hebben gedaan. En ze dat ze het nog zover wilde pushen tot bij elkaar slapen en dergelijke terwijl ze weten dat zijn vriendin gewoon meekijkt.
quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:36 schreef ArnieAlberts het volgende:
Om ontopic te blijven;
Op dit moment knippert het ene oog naar het andere.
Je bedoeld die uitzendingen waarin totaal niets gebeurd? Alles 25 keer herhaald word en dan heel even heel kort iets boeiends word getoond? Die afleveringen? Ik kan het mensen niet kwalijk nemen dat ze daar niet naar willen kijken.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:34 schreef RiftNL het volgende:
[..]
Stop aub met zeuren over streamlocks dat is zowat bij iedere RLS en ze kunnen niet anders aangezien ze ook kijkers willen voor de reguliere uitzendingen, iets wat opzich vrij logisch is.
Het was de beslissing van Guido niet van L, mo of karimquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:36 schreef Little_Lunatic het volgende:
[..]
Zit wat in ... Ik had ook liever gezien dat ze het iemand anders hadden gegund om te drukken
Nee, maandag pasquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:37 schreef digitac het volgende:
ik denk dat ze Maik vanavond terug in het huis brengen
+1quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:36 schreef iBenny het volgende:
Carnaval om 21:00uur....
Dat wordt drank en ruzie. Top, ik blijf kijken tot ze allemaal slapen.
die gast moet zich nu toch ook helemaal de tering vervelen? alleen in zon hokje zonder streams?quote:
Ik ben ook van de partijquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:36 schreef iBenny het volgende:
Carnaval om 21:00uur....
Dat wordt drank en ruzie. Top, ik blijf kijken tot ze allemaal slapen.
Klopt helemaal mee eens maar SL's zijn logisch te verklaren dusquote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:37 schreef Myraela het volgende:
[..]
Je bedoeld die uitzendingen waarin totaal niets gebeurd? Alles 25 keer herhaald word en dan heel even heel kort iets boeiends word getoond? Die afleveringen? Ik kan het mensen niet kwalijk nemen dat ze daar niet naar willen kijken.
Ik denk dat flip en G het ver zullen schoppen.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:37 schreef Blue Thunder het volgende:
[..]
dat is toch een briljant recept voor lekker laat naar bed gaan vanavond??
Ja dat dus.quote:Op zaterdag 5 maart 2011 20:37 schreef Olga het volgende:
[..]
schandalig vond ik het dat L daardoor 3500 euro verloor.
Flip zingt het Wilhelmus en wint een clue
Lekker gelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |